Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ne kusuru canım olur bende görmediğini düşündüm zaten ewet normalmiş senin dediğin gibi kendimi çok dinliyorum sanırım inş bişiçik olmaz sen nasılsın

canım kontrolün varmış inş herşey yolunda gider haber ver mutlaka

selam kızlar yenı geldım eve.haber vereyım dedım,yumoşlar tam kıvamında bı sagda bı solda varmıs.bıde renklı gıbı bıseyle gosterdı yumosların etrafında kırmızılık vardı buda yumurtlamanın çok güzel oldugunu gosterıyo dedı.bugun ve yarın ıcın menagon ıgne verdı bugunu vuruldum suan kasık agrısı hat safhada yatıyorum yanı.cumarrtesı oglen overlıte catlama ıgnesı var.cumartesı pazar ve daha sonrasıda olabılır ama bu ıkı gun onemlı dedı halvet ıcın.
Sonrada göz dr a gıttım grıp basladıgından berı tek gözumde kanlanma oldu bıkac ggune gecer hastalıktan dedım ama gecmedı.dr goz damlası verdı.sımdı onu yapıp uyurum bıraz.
Kardelenım 10.cu gunum bugun.3ekımde regl olmazsan gebesın dıcez dedı.lnşallah olmazda deriz dedim.
Kızlar tlfndan girdim alıntıyı beceremıyorum daha.iyi dilekleriniz ıcın tsk ederım.Allahım hepımıze hayırlı evlat nasıp etsın ınsallah.optum herkesıı

Hadi canım inşallah olur menagonda çok iyi bir iğne biraz kalçalı acıtır onu için yapan kişi çok önemli bayağa derine yapılırsa acımaz dendi bana gerçekten bana iğne yapan öyle yaptı hiç ağrı olmadı kardeşim totoşuna oturamadı inşallah seninde acımaz.

Kızlar yarın bir sorun yok dimi?Malum yerde malum kişlerle buluşuyoruz inşallah bence artık buluşacağımız yerin adını söylemeyelim okmi.

canım çok sevdim hadi hayırlısı bakalım hakkında ozaman 2 gün halvette inş. olsun bişeyler :) bakalım bende adetimi bekliyorum 11.günü yumurtluyoruzmu onu sölicek dr. inş. hayırlı haberlerle gelirim bende

oplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 9 ziyaretçi)

banu145145+,
Misafirler hoş geldiniz buyrun şöyle alıyım szi.

hadi bakalım Selinacım hayırlı haberler alırız inşallah canım

Kızlar yarın bir sorun yok dimi?Malum yerde malum kişlerle buluşuyoruz inşallah bence artık buluşacağımız yerin adını söylemeyelim okmi.

Evet canım evet merak etme mesajlarda konuştuğumuz gibi

Derincim bu ara çok gerildik ondandır bu sinir canım cok yüklenme kendine ve kocana

Ebrar canım ben aradım seni aldım msj diye

canlarım nerelerdesiniz anca fırsat buldum geldim ben çok mutluyum çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ay bir gülüyorum bir ağlıyorum çok şaşkınım canlarım bn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizden razı olsun inşallah iyiki varsınız

Son düzenleme:

Canım hayırlı olsun maşallah Rabbim sağlıkla kucağınızza almanızı nasip etsin inşallahh :)))

ayyyyyy canım benim cok güzel bir haber bu cok sevindim tebrik ederim rabbim bu sefer hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...bizde seni seviyoruz dularını eksik etme bizden bak bu sefer cok bekletme bebişin şükür...ya bazı similiyleri kullanamıyorumsinir oldum

sağolasın canım allah razı olsun hepinizden hala saçma sapan bir şekilde ağlıyorum çok mutluyum çok rabbim tamamına erdirir inşallah hayırlısıyla

Semraaaa cok sevindim cnm ya Allah tamamına erdırsın gözünaydın.rüyamda boşa seni görmedim demek:)

selam kızlar hayırlı akşamlar..
semracım tebrik ederim.Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah.

Selina demin alttaydın gittin heralde canım.bugun daha iyisin inş?aman diyim benim baş cok şükür iyi bugün..
Anatoliş selam nasılsın?
Bugün kim gidecekti doktora kızlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…