Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Berrincim deminden beri uzun bi şekilde anlatmıstım sana boynumun hikayesini ama netten cıktım yanlıslıkla...kısaca bende de düz bı damar ve egrı kemık var.boyun fıtıgı var cnm.dikkat etmezsem hayatım zehir yanı.en son 3 ay oldu tam.amcamın kızının nikah günü sabahı bi uyandım ki aman Allahım hic kalkamıyorum...cok dikkat et.agır kaldırma,banyodan sonrada asla sacını kurutmadan yatma veya gezme.

Elif hoşgeldin canım.

tutişim cok sagol canım ...aslında dikkat etmem gerekiyo hava sıcak diye ince giyiniyorum sonrada böyle cekiyorum...
Dikkat et cnm üşütme ki hamilelik daha kolay oluyor o zaman...
nasılsınız ????
:79::79::79:

Hoşgeldin ranacım

Berrin sana yazmamışım ben geçmiş olsun sana da diş ağrısı zordur...

valla ben burayı çokk seviyorum canım inşallah daha çok kaynasırız girmeyince rahat etmiyorum ama bu ara gecmişe bakamıyorum fazla boynum yüzünden

kaynaştık bile canım :)) olsun su an hastasın iyileşince bakarsın inş... cok gecmiş olsun rabbim şifa versin

Banum hoşgeldın.benımkıde gezme dedı merak etme cnm:)kızlarda tmm derse bende problem yok.zaten ben pek bilmem oraları ya.hic bilmem daha dogrusu.

Banumm senınde tedavin süper olcak cnm o ayrı mevzu zaten:KK66:ben en yakınları dedım.

Berrincim deminden beri uzun bi şekilde anlatmıstım sana boynumun hikayesini ama netten cıktım yanlıslıkla...kısaca bende de düz bı damar ve egrı kemık var.boyun fıtıgı var cnm.dikkat etmezsem hayatım zehir yanı.en son 3 ay oldu tam.amcamın kızının nikah günü sabahı bi uyandım ki aman Allahım hic kalkamıyorum...cok dikkat et.agır kaldırma,banyodan sonrada asla sacını kurutmadan yatma veya gezme.

Elif hoşgeldin canım.

canımmm çokk gecmiş olsunn rabbim şifanı versinn.önerilerin için çok sagol canımm ben hiç dikkat etmezdim ama evlendikten sonra bu çıktı basıma çok kötü valla bas agrısı yapıyo.ama sana daha cok üzüldüm canım ya bende sadece düzleşme bu kadar agrı nyapıyo bi sürü sey varmış sende inş. gecer canım yaa

[UOTE=banu145145;20917084]Kızlar yarın 12 den öncede orda olabilirim içerde beklerim olmazsa eşim ordan başka yere gitme dedi sizce bir sakıncası varmı acaba?Bugün ebrarla konuşmuştuk onu dedim yok dedi.Sizde bişey deyinde kızlar................[/QUOTE]

Canım bence de dışarda bekleme en üst katta cafeler var orda otur bence zaten herkesin birbirinde numarası var nasılsa bende gelince ararım sizi nerde oturduysanız oraya gelirim telliniz açık olsun haa:)))

Benim midem çok kötü berbat ağrıyor kızlar bulantıda var adetliyim birde ama bu mide neden bu kadar ağrıyor anlamadım.
canım ya cok gecmiş olsun...kötü üşütmüşsün sen bendede iki gündür mide bulantısı halsizlik var ama allahtan cıkarmıyorum...bide bi üşüyorum bi sıcak basıyo...havalardan heralde...
Dikkat et cnm üşütme ki hamilelik daha kolay oluyor o zaman...

Hoşgeldin ranacım

Berrin sana yazmamışım ben geçmiş olsun sana da diş ağrısı zordur...

haklısın canım sonradan cıkıyo acısı aslında ama sıcak diye sıkı giyinemiyorum...

Berrinim sagol cnm sanada cok gecmıs olsun.ilerlemesine izin verme...bana doktor tamamen gecmez ama dikkat edersem ilerlemeyecegini bununla yaşamayı ögrenecegimi söylemisti...fizik tedavı cok iyi ama bi türlü gidemedım kac senedır...kremlerim,haplarım hep hazırdadır benım.bak iyı aklıma geldı.yatmadan kremlenıyım.dedıgın gibi baş agrılarımızında onunla alakası cok.boynumdan yukarı vuruyo en cok.

canımm az yoğurda bol seker koy ye bak hemen gececek inşallah tadı çok hoş değil ama denemeye deger gecmiş olsun
Bulantıyamı iyi gelir mide ağrısınamı ama zaten evde yoğurt yok.
Banu,elif hoşgeldiniz sizler de...
Hoşbulduk canım nabersin.
Banum hoşgeldın.benımkıde gezme dedı merak etme cnm:)kızlarda tmm derse bende problem yok.zaten ben pek bilmem oraları ya.hic bilmem daha dogrusu.

Banumm senınde tedavin süper olcak cnm o ayrı mevzu zaten:KK66:ben en yakınları dedım.
İnşallah hele bir şu raporu alıyımda ne biliyim canım.
[UOTE=banu145145;20917084]Kızlar yarın 12 den öncede orda olabilirim içerde beklerim olmazsa eşim ordan başka yere gitme dedi sizce bir sakıncası varmı acaba?Bugün ebrarla konuşmuştuk onu dedim yok dedi.Sizde bişey deyinde kızlar................

Canım bence de dışarda bekleme en üst katta cafeler var orda otur bence zaten herkesin birbirinde numarası var nasılsa bende gelince ararım sizi nerde oturduysanız oraya gelirim telliniz açık olsun haa:)))[/QUOTE]
Olur ben gezerim erken gelirsem M&S Varmış orda bulursun beni :::)))))))))))))Büyük beden varya kaçırmam gezerim.
canım ya cok gecmiş olsun...kötü üşütmüşsün sen bendede iki gündür mide bulantısı halsizlik var ama allahtan cıkarmıyorum...bide bi üşüyorum bi sıcak basıyo...havalardan heralde...

haklısın canım sonradan cıkıyo acısı aslında ama sıcak diye sıkı giyinemiyorum...
Haklısın bencede üşüttüm heralde.

Kızzlarrr sizee doyum olmaz bana müsade belim tutuldu bugun bayagı yoruldum pazara falan gitmiştim :)
Allah'a emanet olun yarın inşaallah çok güzel geçer akşam geline hemen yazın olar mı merakta bırakmayın ne olur:)
Hadi iyi gecelerrr....

Kızlar ben kaçtım.Birsencim nabersin canım ama gidiyorum duş alıyım yarın malum özel bir gün dimi;:KK66:

Banu,elif hoşgeldiniz sizler de...

Hoşbulduk canım naber

Elif hoşgeldin canım.

Hoşbulduk derincim napıyosun

X