Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selina demin alttaydın gittin heralde canım.bugun daha iyisin inş?aman diyim benim baş cok şükür iyi bugün..
Anatoliş selam nasılsın?
Bugün kim gidecekti doktora kızlar ya:KK61:
burdayım canım dizi seyrediyorum ellemeyince pc yi yok mu etti beni :KK1:iyiyim çok şükür.sende iyisin?
DerinSu+,SeLiNa23,AnaToLia_,selam kızlar...:KK3:

a.selam canımm :KK3:hoşgeldin

canlarım nerelerdesiniz anca fırsat buldum geldim ben çok mutluyum çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ay bir gülüyorum bir ağlıyorum çok şaşkınım canlarım bn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizden razı olsun inşallah iyiki varsınız

hayırlı uğurlu olsun canımm rabbim sağlıklı bi şekilde kucagına almayı nasip etsin:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

He bende dizı bakıyorum selinam...bugun benım diziler yok,dinle sevgili en iyisi dedim ona bakıyorum... İyiyim çok şükür canım.bide yarını düşünüyorum heyecanlanıyorum.gözlerim doluyo bi acaipim.

İyiyim peloş sen naptın kuzum?

canlarım nerelerdesiniz anca fırsat buldum geldim ben çok mutluyum çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ay bir gülüyorum bir ağlıyorum çok şaşkınım canlarım bn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizden razı olsun inşallah iyiki varsınız
Semracım çok sevindim cnm Rabbim bu sfer sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin inşaallah,oğluşuna söyledin mi ne yaptı?
selam kızlar yenı geldım eve.haber vereyım dedım,yumoşlar tam kıvamında bı sagda bı solda varmıs.bıde renklı gıbı bıseyle gosterdı yumosların etrafında kırmızılık vardı buda yumurtlamanın çok güzel oldugunu gosterıyo dedı.bugun ve yarın ıcın menagon ıgne verdı bugunu vuruldum suan kasık agrısı hat safhada yatıyorum yanı.cumarrtesı oglen overlıte catlama ıgnesı var.cumartesı pazar ve daha sonrasıda olabılır ama bu ıkı gun onemlı dedı halvet ıcın.
Sonrada göz dr a gıttım grıp basladıgından berı tek gözumde kanlanma oldu bıkac ggune gecer hastalıktan dedım ama gecmedı.dr goz damlası verdı.sımdı onu yapıp uyurum bıraz.
Kardelenım 10.cu gunum bugun.3ekımde regl olmazsan gebesın dıcez dedı.lnşallah olmazda deriz dedim.
Kızlar tlfndan girdim alıntıyı beceremıyorum daha.iyi dilekleriniz ıcın tsk ederım.Allahım hepımıze hayırlı evlat nasıp etsın ınsallah.optum herkesıı
Selinamm cnm maşallah Rabbim yardımcınız olsun:KK34:
günaydın kızlar nasılsınız
ayy ben cok sıcaklıyorum evde cok sıcak piştim resmen
dayanacak gibi değil boncuk boncuk terliyorum
:KK43:
Cnm iyice şiştin ya sıcaklar daha da bunaltır Allahyardımcın olsun...

heeeeee,çok yalnızdım,teselliye ihtiyacım var o yüzden.

selinacım inşallah güzel sonuçlar alırsın,bugün kaçıncı günündesin sen?

ya moralim bozuldu,benden sonra evlenen bi tanıdığımın karnı burnunda olduğunu gördüm,çok hüzünlüyüm
inşallah bizde hamile olalım artık
Oy kıyamam kardeloşuma ya..haklısn cnm benım.alıstık aslnda bende alıstım..daha dün bacak kadar cocuk olanların ya karnı burnunda,yada 3-5 yaslarında...Allah bagıslasın...böyle gördukcede insan hüzünlenıyo cidden...
Kardeloşumm,derinimmm Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah üzülmeyin cnlarım..

sagol tutişim...inş canım bende artık calışmalara başlamak istiyorum hayırlısıyla...

İnşaallah pelinimmm
Kızlaarrrr iyiyiimmm :)

Gecen hafta Ebrar la konuşmustum bu hafta biraz yoğun gececek gelemessem merak etmeyin diye ama oda söylemeyi unutmuş kuşum o da yoğunmuş mğer şimdi okudum

Kızlar bu hafta biraz yoğundu hastaneler yeni gelen yiğenin doktor kontrolleri uzaktan gelen kuzenim arada koca ile kavga:) uzun uzun konuşma barışma fasılları gelen bolca misafir arkadaş benim yumurta takibim iş görüşmeleri derken baktım bugunde bitmiş. İyiyim kızlar ya baya yeni arkadaş katılmış aramıza hepsi hoşgelmiş Banu hastalanmışşın kuşum derinde cok gecmiş olsun kızlart ya noldu bööle. Toplayın kendinizi Cumaya kadar:)

Kızlar bende bu hafta 2 kere gittik doktora yumurta kontrolüne rahimde küçükyapışıklıklar vardı ama bu sefer onları göremiyorum dedi. Rahim iyce toparlamış iyi gözüküyor dedi miyon yeri sönmüş iyce cok şükür . Yumurta 13,5 mm olmuş. Cuma yine gidicem gelişimine bakıcaz inşallah bakalım bir sorun çıkmaz. Keyfim iyi bana koştura iyi geliyor bebek fikrini çıkarabiliyorum aklımdan böylelikle .. Aslında bazı kararlar aldım baktım ki biz bebek dışında cok bişey düşünmüyoruz yapamıyoruz aklımız da fikrimizde hep bu var. Hepimizin özlemi var ama bişey daha biliyoruz ki ne kadar kasarsak o kadar da olmuyor. O yüzden evde olmak yerine işe başlamaya karar verdim ama tabi uygun bir iş bulursam acelem yok yani. Bir otelin pastane bölümünde gönüllü ççalışıyorum öyle arada gidiyodum ama iş olmassa oraya daha ağırlık vermeyi düşünüyorum.

Ha bide soğan kürüne başladım bende iltihap yada enfeksiyon çok oluyo böbrekteki taş yapıyomuş bu arada hafif ağrılarım vardı başlıyım dedim akıntıdan belli söküldüğü. Olan herkese tavsiye ederim.

Cuma günü buluşma ekibi bence özelden birbirimize cep numaralarımızı yazalım derim ki birbirimizi bulalım .Ben şimdi atıyorum size

Gecmişi çok okuyamadım artık gec vakte kadar oturmak istemiyorum dengem alt üst oldu cünkü bu hafta zorla oturdum düzeni yine. Sabah erken kalkıyorum böylelikle. Ay kızlar yazacak çok sey var ama sizi merak ediyorum. Bebişi olanlar inşallah hersey yolundadır. Olmayanların da inşallah bu ay iyi haberlerini alırım .

Ececim sen nasılsın bebişin nasıl.
Elifcim senin adına sevindim cnm herşey yolunda şükür...İnşaalalh kafana göre de bi iş bulursun...
kuzum teyzesi yer onu ALLAHIM esirgesin tamam ben her zaman hazır ve nazırım gezmeye yer arıyorum dermişim :)))buarada hayırlı olsun merak ettim kim evleniyo neyse konuşuruk
yaa çok hamaratım sorma kuzum bigün sende gel dee sanada hazırlayım bişeyler
aslında şey kem küm nedesemki çağırcaktımda :)))))

nidemek efenim sorun yok seviyom seni
Delüüü,kuzenim evleniyor ablam...İnşaallah birgün nasip olur birbirimizi ağırlamak ablacım inşaallah
ewet normalmiş ben böyle nasıl 9 ayı doldururum bilmiyorum ama inş bundan sonra böyle evham yapmam enfeksiyon için su içiyorum ya gecen dr um bi ilac yazdı enfeksiyon için üromisin diye bi ilac tek içimlik dün içtim inş gecer artık yaaaaaa
Ececim inşaallah geçmiştir cnm
Avseq anladım canım.insallah hamılesındır.rabbım sevındırsın.

Kızlar ya saç rengım ne guzeldı bal rengı gıbıydı.dun tarcın bakır aldım kutuda harıka duruyo ama bı boyadım kac kat koyusu oldu.hatta alakası yok..üstelık daha önce aynı boyayı bıyere sordum boyasam nasıl yapar dıye,cok acık olur demıstı.demekkı bılmıyo sinir oldum.neyse bundan öncekıde bakırdı acılınca guzel olucak inş.

Derinim saçın yıkadıkça açılır sen merak etme,biraz kullan sonra yine açık renge boyarsın sana herşey yakışır hem stres sıkıntı yaratma kendine emi...

Selamün aleyküm kızlar dünü perşembe sanmışım yarın heyecan var mı diye yazmışım:KK37:Kimsede bişedememiş :) Neyse yarın gününüz güzel geçer inşaallah bnm yerimede eğlenin ne güzel orda olmak vardı kader utansınn:KK43:

iyiyim canım çok şükür.dizi bakıyorum işte fatmagülee.bizimkide maç seyrediyo.öyle işte.sen napıyosun nasılsın_?

valla canım şükür bende sabırsızlıkla eşimin gelmesini bekliyorum 1 hafta daha yok neyazıkkı :KK43: 20 lik dişim iltihaplandı ateşim var boynum şisti ayyy ne de çok dertlendimm kusura bakma .

burdayım canım dizi seyrediyorum ellemeyince pc yi yok mu etti beni :KK1:iyiyim çok şükür.sende iyisin?

a.selam canımm :KK3:hoşgeldin
hoşbulduk canım nasılsın...
SeLiNa23,
pelin67,
DerinSu,
AnaToLia_
s.a nasılsınız arkadaslar
a.s canım iyiyim sagol sen nasılsın...
He bende dizı bakıyorum selinam...bugun benım diziler yok,dinle sevgili en iyisi dedim ona bakıyorum... İyiyim çok şükür canım.bide yarını düşünüyorum heyecanlanıyorum.gözlerim doluyo bi acaipim.

napıyım canım aynı şeyler iş güc işte halsizim bugun biraz ara ara midem bulanıyo...kullandıgım hap yapıyo sanırım...sen ne yaptın başının agrısı iyiymiş cok şükür canım...

Anatolis aleykümselam canım.evet keşke sende olsaydın gercekten.saglık olsun napalım...saclarım iki yıkamada az acıldı bile.bu tonlar cabuk acılıyo acıldıkca daha güzel oluyo.iltifat icin sagol canım o senın güzelligin.

napıyım canım aynı şeyler iş güc işte halsizim bugun biraz ara ara midem bulanıyo...kullandıgım hap yapıyo sanırım...sen ne yaptın başının agrısı iyiymiş cok şükür canım...

iyi valla can sıkıntısıyla boğusuyorumm vakit gecmiyo :KK43:

ohh ne güzel yaa bende olmak isterdimm.bizim yerimize de bol bol gülüp eğlenin tadını çıkarın.bişeye gülerken buda selina için diye bi daha gülün emii.:KK9:
Semracım çok sevindim cnm Rabbim bu sfer sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin inşaallah,oğluşuna söyledin mi ne yaptı?

Kardeloşumm,derinimmm Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah üzülmeyin cnlarım..

İnşaallah pelinimmm

Elifcim senin adına sevindim cnm herşey yolunda şükür...İnşaalalh kafana göre de bi iş bulursun...

Delüüü,kuzenim evleniyor ablam...İnşaallah birgün nasip olur birbirimizi ağırlamak ablacım inşaallah

Derinim saçın yıkadıkça açılır sen merak etme,biraz kullan sonra yine açık renge boyarsın sana herşey yakışır hem stres sıkıntı yaratma kendine emi...

Selamün aleyküm kızlar dünü perşembe sanmışım yarın heyecan var mı diye yazmışım:KK37:Kimsede bişedememiş :) Neyse yarın gününüz güzel geçer inşaallah bnm yerimede eğlenin ne güzel orda olmak vardı kader utansınn:KK43:
Allah razı olsun canım.inş hayırlısıyla gelir bebişte.
A.selam canım hoşgeldinn aynen canım yaa kader utansınn.kader bizi burda buluşturdu bari hepimiz aynı şehirde olsaydıkkk.neyse buna da şükür.ebrar abla tel no bana özelden msj at ben hepiniz toplanınca arayayım konuşayım hepinizle yaa.sesinizi duysakta yeterlii.

valla canım şükür bende sabırsızlıkla eşimin gelmesini bekliyorum 1 hafta daha yok neyazıkkı :KK43: 20 lik dişim iltihaplandı ateşim var boynum şisti ayyy ne de çok dertlendimm kusura bakma .
oy oy oy geçmiş olsun canım yaa.20lik diş zordur bide iltihaplanmış ben başı gösterince çektirdiydim hemde bir günde 2 tane 20lik.hatta bayılmıştım ama dişin zor çekilmesinden değil uyuz dr çekilen kanlı dişi gösterince küt gitmişim.kan görmeye dayanamıyorumda.antibiotik kullanıp çektir sende.

iyiyiym canım çok şükür.dizi seyrediyorum birazdan kocişin maçı biter gelir yanıma çayı demledim onu bekliyom.aynı hapı vermedimiydi dr neden midene etki yapsın canım,üşütmüş olabilirmisin.geçmiş olsun canım ya.

Son düzenleme:
Anatolis aleykümselam canım.evet keşke sende olsaydın gercekten.saglık olsun napalım...saclarım iki yıkamada az acıldı bile.bu tonlar cabuk acılıyo acıldıkca daha güzel oluyo.iltifat icin sagol canım o senın güzelligin.

Keşke cnm :KK43:İyi cnm sevindim :)Ayy o senin güzelliğin kuzumm çok naziksin:KK16:

A.selam canım hoşgeldinn aynen canım yaa kader utansınn.kader bizi burda buluşturdu bari hepimiz aynı şehirde olsaydıkkk.neyse buna da şükür.ebrar abla tel no bana özelden msj at ben hepiniz toplanınca arayayım konuşayım hepinizle yaa.sesinizi duysakta yeterlii.

Sağol cnm hoşgördüm,selinam ben aynı şehirde oldugum halde gidemiyorum sen yine uzaktasın kendini oyle teskin et :KK1:

Napim peloş kocişi bekliyorum..o haplar yapıyomuki herzaman bulantı cnm.kız dünde takıldı aklıma,hap kullanırken kalmış olmayasın cnm sen.gerci doktorada gittin ya,neyse...cok istedıgımden saçmaladım mı acep:)

Berrin hoşgeldin.ay boyun deme aynıyım..bende heran boyun agrısı var zaten.cok zor.gecmıs olsun.

İnşaallah pelinimmm

a.s canım hoşgeldin nasılsın...
iyi valla can sıkıntısıyla boğusuyorumm vakit gecmiyo :KK43:
biz varız canım sıkıntın birazda olsa gecer artık...
ohh ne güzel yaa bende olmak isterdimm.bizim yerimize de bol bol gülüp eğlenin tadını çıkarın.bişeye gülerken buda selina için diye bi daha gülün emii.:KK9:

oy oy oy geçmiş olsun canım yaa.20lik diş zordur bide iltihaplanmış ben başı gösterince çektirdiydim hemde bir günde 2 tane 20lik.hatta bayılmıştım ama dişin zor çekilmesinden değil uyuz dr çekilen kanlı dişi gösterince küt gitmişim.kan görmeye dayanamıyorumda.antibiotik kullanıp çektir sende.

iyiyiym canım çok şükür.dizi seyrediyorum birazdan kocişin maçı biter gelir yanıma çayı demledim onu bekliyom.aynı hapı vermedimiydi dr neden midene etki yapsın canım,üşütmüş olabilirmisin.geçmiş olsun canım ya.

oh canım afiyet olsun...benide kociş yanına cagırıyo ama sizle sohbet etmek icin gitmiyom yanına:KK9:evet canım ya aynı hap ama bu sefer cok degişik yaptı beni belkide uşutmuşumdur...sagol canım benim...

Sağol canım aminn

X