Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bende eşim gelsin hemen gidecem inşallah canım fiziğe bence sende git bana krem de vermedi stres yapma düzenli uyu filan dedi bide uyku ilacı verdi sanki kolayda stres yapmamak(hele de benim gibi kuruntulu birine )bende sürecem valla krem canım sür unutma bide sıcak tutmak iyiymiş ben dün gece sarıp yattım :)

tamam canım sende allaha emanet gorüşmek üzre...
Kızlar ben kaçtım.Birsencim nabersin canım ama gidiyorum duş alıyım yarın malum özel bir gün dimi;
güle güle iyi geceler...
Kıslar ben cıkıyorum hepınıze ıyı aksamlar.kocis geldı.

güle güle derinim görüşmek üzre...

kızlar bende cıkıyorum hepinize iyi geceler...

Olur ben gezerim erken gelirsem M&S Varmış orda bulursun beni :::)))))))))))))Büyük beden varya kaçırmam gezerim.

Haklısın bencede üşüttüm heralde.[/QUOTE]

mide aagrısına iyi geliyo canım

oh oh masallah ne güzel bi haber ya inş olur bu ay allahım inş yüzünü güldürsün canımm
allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım sağlıkla sıhhatle kucağina almak nasip etsiinnn
valla bilmiyorum canım bi dahaki gittiğimde tekrarlar heralde tahlili öğreniriz inşş
valla canım şükür bende sabırsızlıkla eşimin gelmesini bekliyorum 1 hafta daha yok neyazıkkı 20 lik dişim iltihaplandı ateşim var boynum şisti ayyy ne de çok dertlendimm kusura bakma .
ah canım ya gecmiş olsun dertsiz bi kul varmı cnım üzülme

ah canım seninde baya derdin varmış allah acil şifa versin sizlere inş o zaman çok dikkat et güzelim kendine ok

kızlar hepinizi kaçırdim sanırım ya of gec kaldım yine neyse iyisiniz yaaaa

ben ii şükür gün gecirmeye calısıyorum el işi yapmamak için kendimi zor tutuyorum işte yazmısımdır ama yakında dayanamayacağım sanırım:97:

selinacım,rabbim yüzünü ve yüzümüzü güldürsün inşallah canım
ben 3 ekimde burda olamıcam ama sonucu birinden öğrenirim muhakkak

Kızlar yarın bir sorun yok dimi?Malum yerde malum kişlerle buluşuyoruz inşallah bence artık buluşacağımız yerin adını söylemeyelim okmi.
bence ok
oplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 9 ziyaretçi)

banu145145+,
Misafirler hoş geldiniz buyrun şöyle alıyım szi.

ben burdayım tanımadık ama yazılarımı görmüşsündür sanırım,memnun oldum banu :93:
sen yeni gelenler içinde en istikrarlı yazansın sanırım,ekrardan hoş geldin aramıza
semracım hayırlı uğurlu olsun,rabbim sonuna kadar sağlıklı bi hamilelik nasib etsin
Semraaaa cok sevindim cnm ya Allah tamamına erdırsın gözünaydın.rüyamda boşa seni görmedim demek:)
benide rüyanda gör derinciiiiiim
aleyküm selam canım
gerçi şu an yoksun ama
bide teşekkür ederim
ah derinim yaaa,inşallah canım,inşallah dediğin gibidir ama daha günüm gelmedi ki,insanlarda günüm geçti sanıp,helecanlanmasınlar.
nasılsınız ????
:79::79::79:
biz iyiyiz,ya sennn?

uyku ilacı çocuk isteyenler için önerilmiyo bildiğim kadarıyla,bi dr una danış istersen berrincim
elifcim,senlede hiç konuşamıyoz,yoğunmuşsun,iş arıyomuşsun,aslında hepimize bi iş gerek ki,kafamızdan atabilelim şu stresleri
alttaki hatunlar selam

iyi geceler arkadaşlar nasılsınız
Ben öle yorgunumki zor yazıyorum yemekli misafirler gitti.12 saattir ayaktayım.Komşular yardıma geldi sağolsunlar öyle yetişti.Bi ara baktım mutfakta 5 kişiyiz ve herkes bişeyler yapıyo.Ama çoğu arttı sinir oldum.Ankaradaki arkadaşlar yarın sizde bana gelin olmazmı yeriz içeriz keyif yaparız

Semracım tebrikler Allah tamamına erdirsin.Dualarımın kabul olduğunu düşünmeye başladım bu kadar arka arkaya haberler alınca.İnşallah listedeki herkes bu güzel haberi vericek birer birer

Selinacım çok güzel gidiyo maşallah senin süreçte.3 ekimde sende verirsin güzel haberi inşallah

Arkadaşlar çok yorgunum sadece okuycam yazamıyorum şimdilik iyi geceler

Off bu gece cok mu nem var istanbullular...duş aldm suanda terlıyorum.bu yanmalar gecmedı gitti.ranam kimbilir uyuyamyodur sıcaktan.Allah tüm hamişlere kolaylık versin.
Kardeloşum cnm,bence ok he:)delüm güldürdün beni..evet günün tam gelmedi ama olsun,minnak bişy kaldı.hadi inş canım dualarımdasın mucukss!
Krdelenim kıyamam,cok yorulmussun gecmıs olsun diyim kuzu sana o zaman...elbette dualar gibi varmı,helede oralarda edilenler.inş hepimiz sırayla vercez haberi cnm.

hayirli geceler kizlar...2 saat öncesi kk girmistim ama,internetten dustum.alintilarimda bosa gitti,sonrasinda da komsum gelince anca girebildim..yazmadan ciktim diye kizmayasiniz olarmiiii:)

aklimda kaldigi kadari ile.......

selinam yumoslarin kalitesi iyiymis,senin adina cok sevindim.rabbim en yakin zamanda yuzunu guldursun canim..
semram hamileymissin,tebrik ederim canim.rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.
kardelen49 misafiri atlatmisin gözun aydin..
ebrarim,derinim,elifim,banum, simdi siz ne heyacanlisinizdir dimi,yarin bulusacaksiniz..ben bile buralardan heyacanlandim...resim cekilmeyi unutmayin..

herkese iyi geceler geçmişi çok iyi okuymadım ama güzel bir haber varmış
SEMROŞUM tebrik ederim canım çok sevindim inanki ALLAHIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gözünaydın canım
darısıda bizlere olsun maallah buara baya bereketli topicimiz devamıda gelicek ben inanıyorum hayırlısıyla hatta bikişi var şuanda aklımda:)))
yarın büyük buluşma var inanılmaz heyecanlıyım düşününce bile kalbim tuhaf oluyo .hasyırlısıyla buluşucaz inşallah
kızlar dönüştede sizlere anlatırız artık sizin yerinizede sarılıcaz merak etmeyin .dilerim RABBİM birgün hepimizi biraraya getirir .
bugünlük benden bukadar kusura bakmayın yorgunum ve yatmam gerek yarın için dinç olmalıyım :))
herkesi çok çok öptüm

gunaydın kızlar hayırlı sabahlarr hayırlı cumalar.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh.
Kardelen49um Allah razı olsun ben ınanıyorum senın bızım ıcın ettıgın dualar kabul olacak.bızı unutmayıp dua ettın allahta senın gönlündekini en yakın zamanda nasip etsin inşallahh.amıınnn.
Ebrar ablam geçmişi okuyamadığı ıcın telfn no ıstedığımı gorememış.diğer bulusacak olan kızlar bırınız verınde herkesın sesını duyayım gece heycanyaptım uyuyamadım tlfnda konuşcam dıye ama baktım ebrar ablamdan msj yok.
Kardelenim gunum gelmedı dıyonda bı daha hesapla canım senın gunun 16sı dıye bılıyom.vee sen test yapmıssındır mutlaka.haberını beklıyorum öptm.ayrıca nere gidiyon bakim sen ekimde??
Kızlar tlfndan girdim alıntısız oldu artık.yumoslar ıcın ve tedavı ıcın guzel dıleklerde bulunan arkadaslarıma tsk ederımm rabbım ınsallah hepımıze hayırlısından evlatlar nasıp eder.amıınnn.

Son düzenleme:
inşallah derincim,inşallah
hani ben,hani ben
ayyyy,ne çok isterdim yaaa,nasıl olur bensiz,eminim eksikliğimi hissetceksiniz
amma megaloman oldum

ay selinaaaa,yeminle kahkahalarla güldüm,biri görse beni deli sanar
maşallahın var,ben günüm geçmedi dedim yalnız,gelmedi demedim,iddia ediyorum hala geçmedi ve tekrar iddia ediyorum geçmez
ama rabbim büyük,onun lutfuyla hamilelikten dolayı geçsin inşallah

kızlar bazı sebeplerden ötürü yarın gidecekken,bugünden gitmek zorunda kaldım annemlere,ordan gelince de yıllık izne çıkcaz,bu sıra biraz bi arada olamıcaz sanırım,çok düşük cümleler kurdum ama işlerim çok,fazla kalamıcam,kusuruma bakmayın
iyiki tanıdım sizleri
hepiniz Allaha emanet olun.
fazla nisbet yapmayın,beni çatlatmayın,heralde sanırım benide ararsınızdır ordan,dememe gerek yoktur zaaaaar.:82:

evet canım günün geçmedi bende günün 16sı yani bugun dedim.inşş gününde geçsin hamilelikten amiiiiiiinnnnnnnnnn

amanin seni unutmusmuyum kardelosum..kusuruma bakmayasin..annenne gidiyormussun,gerci konustuk msn den hayirli yolculuklar canim,iyi bak kendine.bizde seni iyiki tanidik kardelenim,seviyorum seniiii,ay cok duygulandimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…