Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ne müthiş bi duygu değilmi inşallah yakında kıpırtılarıda hissetmeye başlayacaksın canım benim.Bu sene erkek senesiydi 2012 kız senesi olcek galiba
Kardelenimm evet cnm aynen,Rabbim inşaallah sizlere de nasip eder,genelde erkek çıkıyor herkesinki:)sağlıklı olsunda başka bişey istemem
Derinimm doktorunu arayıp bi danış istersen en güzel cevabı o verir,inşaallah aşılama vesilesiyle gelir bebişin cnm bnm...
Aleynamm cnm stres yapmamaya çalış çok etkiliyor biliyorsun kafa ddağıtacak bişeyler bul kendine,inşaallah Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü...
Eboşumm inşaallah cnm bizim düğün işleri var gelen giden oluyor anneme bende gidiyorum akrabaları görmeye falan ayıp olarrr yoksam,evet teyzesi yeğenin çok terbiyeli göstermedi bize:) Uykunu da düzene sokarsın inşaallah bbi gün uyuma akşama erkenden yataktasın :) dene bi...
Selinamm çok geçmiş olsun cnm,yarında inşaallah güzel hbrlerle gelirsin...
Tosti ne zamandır gelmiyordun merak etmiştik demek güzel hbrler var Rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,darısı isteyen arkadaşlarımızın herkesin başına inşaallah...
bende unutmuşum yaaaaa
tutişim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.
heee bide ece ye bu konuda bişey yazmadım sanırım.
inşallah o da sağlıkla kucağına alır bebişini.
Sağol kardeloşumm
Birsenim emreciğe geçmiş olsun cnm,Allah şifa versin... Aynen öyle cnm sağlıklı olsun da gerisi fasa fiso:)
ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...
Boncugumm sağol cnm darısı sizlere inşaallah...
Sağol ececim,bugune kadar doktorların cihazlarından dolayı dinleyemedim bu sfer başka bi doktora gittim cnm...
Akıntı olması çok normal onu kafana takma ama takip et enfeksiyonun içinde bbol su içiyorsun umarım...
Maşallahh maşallahhhh hamarat hatunsun vesselam....
Çok üzüldüm Rabbim sabır versin size,sordugunz konuyla ilgili bilgim yok malesef...
Ayyy kardeloş sen yine başka şehirdesin biz yakın oldugumuz halde çağırmadı ayolll kendine pay çıkarma hemencikkk
Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.
Tşk ederim derinim,öğrenir öğrenmez hbr vericem size teyzesi...
Garibim amin cnm sağolasın,cümlemizin...

Pelinim kistin küçülmüş cnm sevindim,inşaallah önümüzdeki aya erir giderrr...

Banu ne yaptı acaba,inşaallah herşey yolunda gitmiştir...

Herkslere selam millet nasılsınız ne var ne yok?Yaın ki buluşma için heyecan varmı bakemm?

Ayyy bu arada eboşum kardeloşa esprik yaptım hee beni çağırmadı diye sen şimdi ciddiye falan alrsın küserimm

bu mesajı beğendim,bide ebroşun beğendiği mesajını beğendim haberin olsun
hah işte bu mesaj:81:
beni aramışsın kuzum kusura bakma ya dışardaydım duymadım inanki eve gelince anladım aradığını
ya ben duymuyorum telefonu yaaaaaaaaa :82:

buarada KARDELOŞ nerdeki oda benim gibi hiç durmuyo evde
gezmiyorum malesef,bu sıra kendimi okumalara verdim cano,ondan çok yoğunum,hem net,hem okuma,hemde ev işi bi arada yürümüyo malesef,ben yürütemiyorum yani.:97:
buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda

inşallah kanka,hepimizde hamile olalım inşallah
hee teorimi çok beğenmişin,sevindim
kızlar geldim ama çıkmam lazım,gece uğrarım inşallah öpüyorum sizi.

Selinam sorma canım.anca simdı bıraz hafifledı valla.kalktm yarım işlerimi hallettm.ütüyùde toptan yapmıcam bı gömlek kot ütülerım yarına ikı dklık iş...bakkala cktm bıde yürumek ıyı geldı galıba.

Kıs kardeloşum napıyosun?okumalar ev işlerı yemek gercekten hepsı bı arada zor cnm benım.rabbım kolaylık versın.

Anatolişim cuma günü kızkardesim teyzemin kızını benım doktora götürücekmis ben gelemem dedım kızlarla göruscez.sen sor dedım hem asılamaya karar verdı ablam dıcek.fiyatı soracak.o zaman sökturucu mu ıcım beklym mı dıyede sorsun madem...icsin derse kendım alım ıcıyım.

Ebuşum cnm demek senınde agrıyo.valla dedıgın gıbı uykudandr benımde.kac gundur asırı duzensız yattm kalktm.ablamda özellıkle...gecen koray köye gttgnde de hıc uyumadm 8 e kadar yanı sabah 8...snrada 12 de kalktk.bıde arada bazı seylere sınırlenıyorum o da hemen agrıtıyo.tansıyonum yukselmıs olabılır ama aklıma gelıpte ölctrmedm.neyse Allah beterınden korusun.

slm kızlar nasılsınız bakem geçmişe bakıyım geliyommm:82::82::82::82::82::82:

Herkese iyi aksamlar
Bisey sormak istiyorum,benim yumurtlama zamanimda legen kemigimin hizasinda sagda agrim oldu,16si batım, dünden beri ara ara gene agrim oluyo arada da belime vuruyo agri hafif hafif. Gebelik olasiligi var midir acaba boyle agrisi olup da gebe kalaniniz var mi? Simdiden tesekkurler

arkadaslar bende boyun düzleşmesi var ve baya ilerlemiş fizik tedaviye gitmem gerekiyo bi türlü geçmişi okuyamıyorum bu ara o yüzden üzülüyorumm. su an felaket agrım var hiç alıntı yapamıyorum ne olur kusura bakmayınn

Öyle ymiş birsencim ama yokkkk zaten emrecime geçmiş olsun beni aramışsın duymadım ama duymadığım andada seni düşünüyodum arıyacaktım olmadı sonra.
Sağol boncukum.
Değilim arkadaımmm herzamanki gibi.
Hayırlı olsun canım gözün aydın.

Birde bu sefer varmış ne güzel olurdu dimi.
Aleyna canım böyle yaparsan olmaz ama lütfen sakin senki inançlı bir insansın Rabbim ol derse olucak Allaha sığın dua et herşeyin hayırlısı hepimizin aklında ve duasındasın kuzum.
kuzu hoşbuldum nasılsın ?
ya buarada buluşmaya geliceklerden haber yok
BANUŞUM iyidir inşallah arıyamadımda (
ELİFDE gelmedi kaç gündür merakta kaldım ya
İyi sayılırım ama midem kötü.
İyi diyelim be ebusum ıdare edıyoruz..evet elifi bende merak ettım.banuda hasekıye gıdecektı vaktıt olmadı heralde.
Gittimde kaçtım valla bu sefer delik deşik oldum orda biri apandist diyo biri yok diyo ilaçlı filmi tekrar çek dediler bende eve geldim orda gebelik için kan verdim tuvalete gittim idrar için foşşşşş:((
Nerde bende o şans.
İyi gibiyim işte.
Banum hosgeldın nerelerde kaldın kuzu ya merak ettım.
Anca kız geçmişi okudum.
Doktora gittim ordan acile yolladılar çok berbattı kanlar fışkırıyodu milletten birde doktorlar çok tutarsızdı bende eve geldim midem hala kötü tam 3.5 kilo vermişim bu arada yemek yiyemiyorum sanırım çok stres yaşadık ya bu ara oda mideme vurdu eğer apandist olsaydı pazardan beri daha berbat olurdum dimi ama eğer gene kasığım ağrırsa özele giderim artık.Ama çok yorgunum bitkinim.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

slm kızlar nasılsınız bakem geçmişe bakıyım geliyommm:82::82::82::82::82::82:
Naber canımcım.
Banum hosgeldın nerelerde kaldın kuzu ya merak ettım.
Geldim be kuzu.

Kızlar eşim gelmek üzere bişeyler hazırlıyım akşama gelmeye çalışıcam midem fena gene ne oluyor böyle yaaa...

Hosgeldın bırsoşum bak bakalım gecmıse,zate acmısın gözlerı koccaman:)

berrn a.s cnm hosgeldın.sagol sen nasılsın?

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

Bu cuma adet olucam demek istedim,insallah olmam ama 1eylul yumurtlama zamani takvime gore,1-2-3-4unde halvet oldu. Ara ara boyle agrim oluyobebis olsun istiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…