Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar herkese merhaba:KK3::KK3::KK3::KK3:,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk :KK43::KK58::KK58:neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???:KK53::KK53::KK58:
bende 29 yaşındayım hiç çocuğum yok üstelik 4 kaybım var.Bence çocuğun olduğu için şükret gerçektende daha çok erken bi arkadaşımızın dediği gibi 4 ay kısa bi süre ama çok takıyosan kafana bi dr a git için rahat eder.İnşallah bi sorun yoktur en kısa zamanda gelir ikinci evladın
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin

Gerçekten de Aleyna naptın sen çok daralmışsın ne desek faydası olmayacak gibi şu an.Rabbim ferahlık versin önce sonrada bebişlerin tutunsun inş. Bak bende bebişler dedim

Derincim nasılsın sevcan nasılsın sizleri gördüm

Ay ıyım kardelenım napım sürüklenıyorum ordan oraya.aynıyım.uyuklamısımda ondan gec yazdm canım.
Ebuşum hoşgeldın cnm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.
selinam ohh iyi olmana sevindim bitanem Allahım daha iyi etsin
demek yarın kontrol var hayırlı haberler alırsın inşallah canım emeklerin boşa çıkmasın dualarım seninle
amin canım inş...emremizde hasta olmuş ya kıyamam ben ona cok gecmiş olsun...bu arada smiliyleri ne güzel kullanabiliyosun bende niye cıkmıyo ya...emremizi seni ve kızını öpüyorum...

amin canım güzel dileklerin icin sagol boncugum seninde testlerin güzel cıkar inş ve en yakın zamanda hamiş habelerini alırız hayırlısıyla...

amin inş ececim...korkmana gerek yok canım ya akıntı olabiliyomuş bildigime göre aklına kotu şeyler getirme bu sefer her şey yolunda gidecek inş hayırlısıyla...

anladım canım inş bidaki aya tamamen erir ve tahlillerde bir sorun cıkmazda bende calışmalara başlarım hayırlısıyla inş canım...

canım kolay gelsin ama sen bitirmişsindir bile işlerini...inş her şey yolunda gider rüyan hayırlara gitsin selinacım bende seni öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize bende cok güzel bir rüya gördüm gelinlik giymiştim rüyamda rabbim hayırlara cıkarır inş...görüşmek üzre öpüyorum hepinizi...
peloşum hadi inşallh canım herşey dilediğince olsun .sen çok temiz yüreklisin mevlam vericek karşılığını inanıyorum
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde
ayyyy tostm yaa nasıl sevindim anlatamam ALLAHIM tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle dilerim hiçbir sorunla karşılaşmazsın arada biyerlerden girip haber at tatlım bende seni çok çok öptüm
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
canım benim bence korkulcak bişi yok çünkü bunların aynısını bende yaşadım ...bu dönemlerde gayet normal bi durum ...akıntının kıvamını rengini takip et yinede eğer farklı bi durum olursa dr unu ara yinede için rahat etsin...
benim hala arada brden su gibi akan akıntılarım oluyor gayet normal bişi yani bnm dr um söylemişti bana ...

hoşgeldin ablacım ...
AMİNNNNN...önemli olan sağlıklı ve hayırlı bi evlat olması tabi...bakalım hayırlısı olsun haftaya randevumuz var nasipse öğrenicez bu kez net bi şekilde...

cnm geçmiş olsun ...biraz iyi olduğuna sevindim ...fazlada iş yapıp yorma kendini...kolay gelsin cnm...

PELİNCİMMM,,,
altta görüyorum seni nasılsın cnm ...
DERİNCİMMM,,,
dün beni ciciyle karıştırmışsın ...ay bi baktım geçmiş olsun falan yazıyor ayy bana ne oldu diye bi an düşünüverdim walla....sonrasında koptum gülmekten ...:KK60::KK60::KK60:
hadi bakkalım ranacım hayırlısı olsun bizde merakla bekliyoruz canım yiğenimizin cinnsiyetini
Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.
kuzu üzüldüm ya merakta bıraktım diye çünkü kendim kızdığım için başkası yapınca yapmamalıydım neyse öptüm
demek test yaptın cano bence eşin haklı adetin biraz gecikince kanda baktır ciddi ciddi insanın psikolojisini bozuyo testler
bide bence artık git doktora ve söktürücü kullan ve başla bitanem herşey gönlünce olsun
Kızlar herkese merhaba:KK3::KK3::KK3::KK3:,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk :KK43::KK58::KK58:neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???:KK53::KK53::KK58:
arkadaşlarımda aynısını demişler zaten bence çok takıyosunuz bitane evladınız var RABBİM bağışlasın ikincide gelir inşallah korunduğunuz için hemen olmasını beklemeyin hayırlısı olsun
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin
canım benim yaa çok sıkma kendini MEVLAM neylerse güzel eyler hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah sağlıkla tutunur bebişler
dua ediyorum inanki herzaman öptüm canım kardeşim
bende 29 yaşındayım hiç çocuğum yok üstelik 4 kaybım var.Bence çocuğun olduğu için şükret gerçektende daha çok erken bi arkadaşımızın dediği gibi 4 ay kısa bi süre ama çok takıyosan kafana bi dr a git için rahat eder.İnşallah bi sorun yoktur en kısa zamanda gelir ikinci evladın

Gerçekten de Aleyna naptın sen çok daralmışsın ne desek faydası olmayacak gibi şu an.Rabbim ferahlık versin önce sonrada bebişlerin tutunsun inş. Bak bende bebişler dedim

Derincim nasılsın sevcan nasılsın sizleri gördüm

ebrar bu mesajı çok beğendi :))))):KK19:

Ay ıyım kardelenım napım sürüklenıyorum ordan oraya.aynıyım.uyuklamısımda ondan gec yazdm canım.
Ebuşum hoşgeldın cnm.

kuzu hoşbuldum nasılsın ?
ya buarada buluşmaya geliceklerden haber yok
BANUŞUM iyidir inşallah arıyamadımda :KK43:(
ELİFDE gelmedi kaç gündür merakta kaldım ya

Dısarı cıkmam gerek of.ekmek yok..daha yemekte yapmadım.Allahtan benımkı gec gelıyo.bugun ıyı sürüklendım.makınede carsaflar var asılacak burusmak üzereler,ütümde var of offff.bense yatıyorum:KK43:

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ sweet_baby

selam swet baby yoksam bizim swtmisin sen yaaa ?

Dısarı cıkmam gerek of.ekmek yok..daha yemekte yapmadım.Allahtan benımkı gec gelıyo.bugun ıyı sürüklendım.makınede carsaflar var asılacak burusmak üzereler,ütümde var of offff.bense yatıyorum:KK43:
cano kalk işlerini yap ya bende çıkıcam zaten benimde yemeğime ilave yapmam gerek
niye öylesin canım rahatsız değilsin inşallah

İyi diyelim be ebusum ıdare edıyoruz..evet elifi bende merak ettım.banuda hasekıye gıdecektı vaktıt olmadı heralde.

beni aramışsın kuzum kusura bakma ya dışardaydım duymadım inanki eve gelince anladım aradığını
ya ben duymuyorum telefonu yaaaaaaaaa :82:

buarada KARDELOŞ nerdeki oda benim gibi hiç durmuyo evde :KK39:

buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı :nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda :KK49:

Ay banu bıde hamıleyım dıye gelırmıs:)canom valla demıcektm hep dıyom dıyede bugun fecı bas agrısı cektım hala cekıyorum.nerdeyse hergun basım agrıyo.sızı sıkmak ıstemedım.neyse ben ustumu gıyiniyım ekmek alım.dunden makarna var bıraz.yanına corbayla bı yemek ayarlym.öptm kuzum görusuruz.

selam kızlar sizleri görünce selam verim dedim.napıyonuz bakim.

selam kuzum hoşgeldin iyi yaptın ya uzun zaman olmuştu görüşmeyeli
ben napıyım aslında yemeğe ilave yapıcam ve hala oturuyorum azcık yoruldum bugünde
gelinimizin kardeşi evleniyoda beraber çarşıya çıktık .

inş. hayırlı haberlerle gelirsin buraya burda hepimiz aynı durumda olduğumuzdan sanırım hepimiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz rabbim bir gün bize hamileyyiiiiiiiiiiiiiimmmm demeyi nasip etsin inş. allah gönlüne göre versin Selina :KK66:
saol canım tşk ederim.Rabbim cümlemize nasip etsin inşallah o duyguları yaşamayıı.Allah seninde gönlüne göre versin canım saol.
selinam ohh iyi olmana sevindim bitanem Allahım daha iyi etsin
demek yarın kontrol var hayırlı haberler alırsın inşallah canım emeklerin boşa çıkmasın dualarım seninle

peloşum hadi inşallh canım herşey dilediğince olsun .sen çok temiz yüreklisin mevlam vericek karşılığını inanıyorum

ayyyy tostm yaa nasıl sevindim anlatamam ALLAHIM tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle dilerim hiçbir sorunla karşılaşmazsın arada biyerlerden girip haber at tatlım bende seni çok çok öptüm
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hadi bakkalım ranacım hayırlısı olsun bizde merakla bekliyoruz canım yiğenimizin cinnsiyetini

kuzu üzüldüm ya merakta bıraktım diye çünkü kendim kızdığım için başkası yapınca yapmamalıydım neyse öptüm
demek test yaptın cano bence eşin haklı adetin biraz gecikince kanda baktır ciddi ciddi insanın psikolojisini bozuyo testler
bide bence artık git doktora ve söktürücü kullan ve başla bitanem herşey gönlünce olsun

arkadaşlarımda aynısını demişler zaten bence çok takıyosunuz bitane evladınız var RABBİM bağışlasın ikincide gelir inşallah korunduğunuz için hemen olmasını beklemeyin hayırlısı olsun

canım benim yaa çok sıkma kendini MEVLAM neylerse güzel eyler hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah sağlıkla tutunur bebişler
dua ediyorum inanki herzaman öptüm canım kardeşim

ebrar bu mesajı çok beğendi :))))):KK19:
amin abla inşallah güzel haberlerle gelirim ilaçlar işe yaramış olsun sorada gelsin bebiş.
buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı :nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda :KK49:

amin abla darısı uzun zamandır bekleyenlere önce inşallahh.hayırlısından sağlıklısından tabikiii.sen bi ver öyle haber ondan sora söz hepimiz gelcez arkandan :KK1:öncelik seni görüyorum yani ben.

Ay banu bıde hamıleyım dıye gelırmıs:)canom valla demıcektm hep dıyom dıyede bugun fecı bas agrısı cektım hala cekıyorum.nerdeyse hergun basım agrıyo.sızı sıkmak ıstemedım.neyse ben ustumu gıyiniyım ekmek alım.dunden makarna var bıraz.yanına corbayla bı yemek ayarlym.öptm kuzum görusuruz.
geçmedimi canım hala ya.naptın bu arada kargon geldimi.kolay gelsin afiyet olsun canım.
selam kuzum hoşgeldin iyi yaptın ya uzun zaman olmuştu görüşmeyeli
ben napıyım aslında yemeğe ilave yapıcam ve hala oturuyorum azcık yoruldum bugünde
gelinimizin kardeşi evleniyoda beraber çarşıya çıktık .

evet ama bende sende uzun kalamıcaz sanırım eşim çıktı çıkacak işten msn den takip ediyom o çıkınca ben vınnn mutfağa :KK60::KK60:hayırlı olsun inşallah abla gelinde iyidir inşallah toparlanmıştır.

ay inşallah canım ya ne süper olur ama
aaa aşkolsun niye sıkılalım ya yalan söylemiyosun ya biz ne için varız inanmazsın ama benimde tam 4 gündür başım ağrıyo sabah baş ağrısyla uıyanıyorum
neden acaba yaa amansız bi ağrı değil ama huzursuz ediyo .ben uyku sorunuma bağlıyorum .
geçmiş olsun canım dikkat et kendine görüşürüz sonra

saol canım tşk ederim.Rabbim cümlemize nasip etsin inşallah o duyguları yaşamayıı.Allah seninde gönlüne göre versin canım saol.

amin abla inşallah güzel haberlerle gelirim ilaçlar işe yaramış olsun sorada gelsin bebiş.

amin abla darısı uzun zamandır bekleyenlere önce inşallahh.hayırlısından sağlıklısından tabikiii.sen bi ver öyle haber ondan sora söz hepimiz gelcez arkandan :KK1:öncelik seni görüyorum yani ben.

geçmedimi canım hala ya.naptın bu arada kargon geldimi.kolay gelsin afiyet olsun canım.

evet ama bende sende uzun kalamıcaz sanırım eşim çıktı çıkacak işten msn den takip ediyom o çıkınca ben vınnn mutfağa :KK60::KK60:hayırlı olsun inşallah abla gelinde iyidir inşallah toparlanmıştır.

ah kuzum inşallah ya hayırlısı bu iş sıraya bakmıyo yeterki birimizin daha hasreti dinsin bitanem inanki herşeyden çok bunu istiyorum
ve inanki kendim kadar mutlu oluyorum her hamile haberinde helede uzun zamandır bekliyosa kişi daha bir mutlu oluyorum
neyse sende çıktın zaten bende çıkıyım benimkide gelir birazdan öpüyorum seni kuzum ALLAH gönlüne göre versin

X