Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Avseq anladım canım.insallah hamılesındır.rabbım sevındırsın.

Kızlar ya saç rengım ne guzeldı bal rengı gıbıydı.dun tarcın bakır aldım kutuda harıka duruyo ama bı boyadım kac kat koyusu oldu.hatta alakası yok..üstelık daha önce aynı boyayı bıyere sordum boyasam nasıl yapar dıye,cok acık olur demıstı.demekkı bılmıyo sinir oldum.neyse bundan öncekıde bakırdı acılınca guzel olucak inş.

Garıbım hosgeldın cnm.sende gecmıstesndır smdı...ben heran cıkabılırım benımkı gelır bırazdan.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.

ruyalarin hayr olsun selinacim,rabbim hayirlara cikarsin insallah.bu arada masallah sana yaa demek erken yapiyorsun temizligi,özendiiiiim.....:)

Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde

tostim seni merak etmistim bende,iyi olmana ve guzel haberler ile gelmene sevindim.tebrik ederim canim,rabbim kucaginada alamak nasip etsin insallah...

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

allah razi olsun birsenim,unutmamissin beniii:)insallah canim yaa,dilerim tum arakdaslarimiz hepimiz birden siraya girer,arka arka hamilelik haberleri veririz.

ebusum özledım kız senı:KK43:demek yoruldun dıkkat et kendıne tatlım...

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...
ay selınam cok gecmıs olsun bu mevsımde dıkatet kendıne allah sıfa versın cnm..

banum sanada cok gecmıs olsun cnm allah sıfa versın ınsallah...
derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
bırsenım emrecıkte hastaymıs çok gecmıs olsun allah sıfa versın cnm...
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım

iyiyim boncugum sukur,ayni bildigin gibi,rutin devam ediyoruz iste.demek misafirlerin vardi.allah gellenden eksik etmesin canim yaa...

kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin

aleynacim bu kadar stres yapma kendine,hersey allahin taktiri,ol derse olur..dilerim rabbim gayretlerini bosa cikarmasin...

Ebuşum cnm demek senınde agrıyo.valla dedıgın gıbı uykudandr benımde.kac gundur asırı duzensız yattm kalktm.ablamda özellıkle...gecen koray köye gttgnde de hıc uyumadm 8 e kadar yanı sabah 8...snrada 12 de kalktk.bıde arada bazı seylere sınırlenıyorum o da hemen agrıtıyo.tansıyonum yukselmıs olabılır ama aklıma gelıpte ölctrmedm.neyse Allah beterınden korusun.

derinim demek basin agriyor canim ya,rabbim sifa versin insallah.

arkadaslar bende boyun düzleşmesi var ve baya ilerlemiş fizik tedaviye gitmem gerekiyo bi türlü geçmişi okuyamıyorum bu ara o yüzden üzülüyorumm. su an felaket agrım var hiç alıntı yapamıyorum ne olur kusura bakmayınn

gecmis olsun berrincim,rabbim sifa versin insallah..

Öyle ymiş birsencim ama yokkkk zaten emrecime geçmiş olsun beni aramışsın duymadım ama duymadığım andada seni düşünüyodum arıyacaktım olmadı sonra.

Sağol boncukum.

Değilim arkadaımmm herzamanki gibi.

Hayırlı olsun canım gözün aydın.

Birde bu sefer varmış ne güzel olurdu dimi.

Aleyna canım böyle yaparsan olmaz ama lütfen sakin senki inançlı bir insansın Rabbim ol derse olucak Allaha sığın dua et herşeyin hayırlısı hepimizin aklında ve duasındasın kuzum.

İyi sayılırım ama midem kötü.

Gittimde kaçtım valla bu sefer delik deşik oldum orda biri apandist diyo biri yok diyo ilaçlı filmi tekrar çek dediler bende eve geldim orda gebelik için kan verdim tuvalete gittim idrar için foşşşşş::KK43:((

Nerde bende o şans.

İyi gibiyim işte.

Anca kız geçmişi okudum.
Doktora gittim ordan acile yolladılar çok berbattı kanlar fışkırıyodu milletten birde doktorlar çok tutarsızdı bende eve geldim midem hala kötü tam 3.5 kilo vermişim bu arada yemek yiyemiyorum sanırım çok stres yaşadık ya bu ara oda mideme vurdu eğer apandist olsaydı pazardan beri daha berbat olurdum dimi ama eğer gene kasığım ağrırsa özele giderim artık.Ama çok yorgunum bitkinim.

banucum allah sifa versin canim,bu aralar salgin var galiba,herkes hasta.dikkat et kendine canim..

Bırazdan gelıyomus ben yavas yavas sofrayı kurayım.
He bu arada aklımdayken yazayım...kızlar cuma günü foto cekılırız dımı.bızımkı bayadır bozuk cekıyo kaydetmıyo acaip oldu..eger sizlerde varsa getırır misiniz?zaten sizde düşünmùssunuzdur ama ben yınede hatırlatmak istedim.ay cok helecan oldummm:)

hormon tahlılımın sonuclarını aldım
fsh 5.58 lh 2.92 prolaktın 25.52 tsh 1.04
öyle ıste kızlar normal yazıyor hepsı ıcın tedavıden önce hazırlık ıste:)

buarada netten bısıy buldum bana ılgınc geldı belkı sızede faydası olur
Pirinç patlakları ve bal testesteron salgılanması için gerekli olan B vitaminini bol miktarda içerir. Selenyum minerali içeren fındık ve fıstıklar ise libidoyu arttırıcı etki yapar. İtalya'da bulunan Padua Üniversitesi uzmanları erkeklerde sperm kalitesini ve performansı arttırıcı bir tarif geliştirdi. İşte tarif:

80 ml tereyağı
75 ml bal
100 gr esmer şeker
200 gr esmer pirinç patlağı
10 fındık
3 yemek kaşığı çikolata parçası
1/2 çay kaşığı vanilya

Yapılışı:

Tereyağını, balı ve şekeri bir tavada karıştırın. Kaynamaya bırakın ve sürekli karıştırın.

Pirinç patlaklarını geniş bir kasede fındıkla karıştırın. Isıttığınız karışımı ocaktan alın ve içine vanilya katın. Ardından karışımı pirinç patlaklarının üzerine dökün ve karıştırın.

Elde ettiğiniz karışımı küçük kalıplara dökebilir ve soğuduktan sonra porsiyonlar şeklinde dilimleyebilirsiniz.

İşte bu tarif sayesinde tam bir enerji deposu haline geleceksiniz.

Oyy emrecikin bogazısı mı hasta yerım onu.gecmıs olsun birsoş.naber cnm?
derinim sende canın sıkıldıkça saç boyuyon heral olsun sen zati hep güzelsin resim çekinirseniz banada yollayın
Birsencim geçmiş olsun emreye.Hurma çok ne zaman istersen ikram edebilirim canım
canım sen emreyi görmeye gelirken getirirsin olmamı ama kaynanam adanaya gidecek eğer fırsatını bulursun gelmeni isterim oturur konuşuruz

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...

derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?:63:
kardeloş seni unutmadım canım hep aklımdasın ama yazdım sandım kusura bakma canım hemide kardelen49 la aramıza girme ama hurmaları sana vermem haberin olsun
ah canım ya çok gecmiş olsun tatlım şimdi nasıl biraz acısı gectimi ii misin

canım benim gecmiş olsun ya üşüttünmü ama inş bebiş vardır da ondan oluyordur

canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez

canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim
ececim meraketme bebişine bişey olmayacak sen gönlünü ferah tut emreye bak dr bile tutmaz düşer dedi nelere göğüs gerdik iyi düşün iyi olsun
ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...

canım cok gecmişş olsun rabbim şifa versin dikkat et kendine...

canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...

amin canım cok sagol tam erimemiş ama kücülmiüş şükürler olsun...

yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...

canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...

canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...

ewet canım basladı çok oldu aslında ama bu ara çok fena artı ne yesem çıkıyor bilmiyorum artık bebişim nasıl büyüyecek bu halde amin canım inş bu defa saglıkla almak nasip olur allah herkese nasip etsin inş

tatlım inş sonuçlar güzel gelir ya çok test istemiş dr inş hepsi güzel gelir

canım bu msjını okuyunca içim rahatladı ii olduğuna haber vermişsin sağol tatlım

canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş

canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

canım seni çok merak etmiştik ii olduğuna çok sevindim canım kötü düşünme ii düşün ii olsun inş arada bi not bırakta ii olduğunu bilelim canım

canım ii diyelim ii olalım inş sen nasılsın neler yapıyorsun

masallah:nazar::nazar: ablam baya kalabalıkmişsiniz valla meraktan catlattın ha aman ii oldaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım bi bilgim yok ama inan çok üzüldüm basın sağolsun

sağol canım ya inş allah nasip eder bu defa allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inş

canım öncelikle yazın çok hoşuma gitti uğraşmışsın eline sağlık bende ii olmaya calışıyorum neden dersen altı oku belki bi yardımın dokunur bana amin inş kucağımıza almak nasip olur

canım inş tahlılın ii çıkar inş minişin gelir artık

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler
sgl pelinim sizler için bu kadar uğraşmak az bile kistin tamamen gidecek inşallah bidahaki ay güzel haberlerle gelirsin
canım çok geçmiş olsun ALLAHIM şifa versin yanlız buara herkes hasta ya

semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için

ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM

SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin

kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))

cano aslında kilolu çıkmamışın bence gayet iyi sana öyle geliyo cano
ayrıca zeynoda çok hoştu

??????????????????????????????????

berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür

yeni bir teori hızına yetişemiyorum cano :)))))))))))))))))

semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr

:KK14::KK14:ALLAHIM sabır versin içim yandı inanki yaşamıyan bilemez

semroşum çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım

kuzu kusura bakma yaa çok merak etmişsin haklı olarak :18:

ah selinam ah senide merakta koydum kusura bakma kuzum
sen nasıl oldun daha iyisin inşallah

ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada

:KK34::KK34::KK34:

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım

ah kıyamam hasta hasta dertlenmiş benim için canımsın

ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))

:KK1::KK1::KK1::KK19:

peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım

:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:

oyyyyy yesin teyzoşu onu bi gösterse yaa çok merak ediyorum

kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

:KK60::KK60::KK60:
alemsin canım kopardın beni yaaa mügemi amanin :KK35:

canım başınsaolsun ALLAHIM sabır versin çok zor yakınlarda yaşadık bu durumu .
ALLAHIM hiçkimseye yaşatmasın
valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı
istersen 1 yıl bekle tatlım

valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan

kuzu gelmedin daha uyudun sende galiba :)))

valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı

ana çağırmadımmı seni tüh nasıl unuturum yaaa :nazar:

birsoş harbiden kuzu keşke bi haber uçursaydın neyse bidaha olmaz akıllandım
emrem hastaymış kıyamam ona geçmiş olsun canım allahım şifa versin

boncuğum bende seni özledim kuzum ben iyiyim sen nasılsın
tahlillerin inşallah çok çok iyi çıkar öptüm kuzum

ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

ya bizim ELİF nerelerde yaa merak ettim sorun yoktur inşallah
ALEYNADA uğramadı tedaviye başladımı acaba ?
evet cano keşke deseymişim ama bak ne kadar önemsendiğini anladın fenamı gerçi konuştuk senle iyyidin
kızlar size bişey sorucam yardımcı olursanız sevinirim.Bazı arkadaşların yazdıkları cvpların altında evliliklerinin gün,ay ,yıl şeklinde resimsel olarak belirtilmişler var bebişlerininde farklı farklı kaç haftalık olduğunu falan gsteren resimleri var o nasıl yapılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bende yapmayı istiyorum:KK17:
canım ona ticker deniyo onu prof yapıyo sende rica et kırmaz yapar belki haa bu arada profun adı kardeloş (kardelen5233)
ben 27 temmuzda düşük yapmıştım sonra 1 ağustosda parça kaldığı için kürtaj oldum yine ağustosun 16 sındada adet diye düşündüğüm kanamayı yaşadım ama şimdi hala adet olmadım hamileliğe dairde belirtim yok öncekinde yaşadığım belirtiler olmalıysa eğer şu anda yok ve ben 24 günde bir adet görürüm napıyım bilemiyorum sıkıntılandım iyice lütfen cevap yazın kızlar :KK43:
canım merak etme küraj olmak vücudu değiştiriyo ama çok şüphen varsa bi test yap
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.
hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin yumoşlar büyümüşlerdir
amin canım inş...emremizde hasta olmuş ya kıyamam ben ona cok gecmiş olsun...bu arada smiliyleri ne güzel kullanabiliyosun bende niye cıkmıyo ya...emremizi seni ve kızını öpüyorum...

amin canım güzel dileklerin icin sagol boncugum seninde testlerin güzel cıkar inş ve en yakın zamanda hamiş habelerini alırız hayırlısıyla...

amin inş ececim...korkmana gerek yok canım ya akıntı olabiliyomuş bildigime göre aklına kotu şeyler getirme bu sefer her şey yolunda gidecek inş hayırlısıyla...

anladım canım inş bidaki aya tamamen erir ve tahlillerde bir sorun cıkmazda bende calışmalara başlarım hayırlısıyla inş canım...

canım kolay gelsin ama sen bitirmişsindir bile işlerini...inş her şey yolunda gider rüyan hayırlara gitsin selinacım bende seni öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize bende cok güzel bir rüya gördüm gelinlik giymiştim rüyamda rabbim hayırlara cıkarır inş...görüşmek üzre öpüyorum hepinizi...
pelinim smiller bendede çıkmıyodu artık çıkıyo
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
inşallah bu sefer güzel geçer hamişliğin sağlıcakla hayılrlısıyla doğurursun

canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez

canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim

seni anladım bizim kaçak neyse hoşgeldin bebiş nasıl

ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...

canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...

yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...

canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...

canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...

herkeze cok teşekkür ederim kızalr sağolun:KK42:

hayırlı olsun epeydir uğramıyordun ?? hamile haberini vermeyemi geldin kıss:63:

Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.
en iyyiisi sen sürekli bi dr bul ve git iyice kontrol ol
Kızlar herkese merhaba:KK3::KK3::KK3::KK3:,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk :KK43::KK58::KK58:neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???:KK53::KK53::KK58:
canım bi evladın varmış illaki hemen olacak diye bişey yok bak burda 10 yıldır bile olmayan var ben bile 8 yaşında kızım var 2. olmadı 3 sene tedaviden sonra yeni oldu inşallah olur
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin

beni aramışsın kuzum kusura bakma ya dışardaydım duymadım inanki eve gelince anladım aradığını
ya ben duymuyorum telefonu yaaaaaaaaa :82:

buarada KARDELOŞ nerdeki oda benim gibi hiç durmuyo evde :KK39:
sisi gezekçiler sizi
Kardelenimm evet cnm aynen,Rabbim inşaallah sizlere de nasip eder,genelde erkek çıkıyor herkesinki:)sağlıklı olsunda başka bişey istemem

Derinimm doktorunu arayıp bi danış istersen en güzel cevabı o verir,inşaallah aşılama vesilesiyle gelir bebişin cnm bnm...

Aleynamm cnm stres yapmamaya çalış çok etkiliyor biliyorsun kafa ddağıtacak bişeyler bul kendine,inşaallah Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü...

Eboşumm inşaallah cnm bizim düğün işleri var gelen giden oluyor anneme bende gidiyorum akrabaları görmeye falan ayıp olarrr yoksam,evet teyzesi yeğenin çok terbiyeli göstermedi bize:) Uykunu da düzene sokarsın inşaallah bbi gün uyuma akşama erkenden yataktasın :) dene bi...

Selinamm çok geçmiş olsun cnm,yarında inşaallah güzel hbrlerle gelirsin...

Tosti ne zamandır gelmiyordun merak etmiştik demek güzel hbrler var Rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,darısı isteyen arkadaşlarımızın herkesin başına inşaallah...

Sağol kardeloşumm:KK16:

Birsenim emreciğe geçmiş olsun cnm,Allah şifa versin... Aynen öyle cnm sağlıklı olsun da gerisi fasa fiso:)

Boncugumm sağol cnm darısı sizlere inşaallah...

Sağol ececim,bugune kadar doktorların cihazlarından dolayı dinleyemedim bu sfer başka bi doktora gittim cnm...
Akıntı olması çok normal onu kafana takma ama takip et enfeksiyonun içinde bbol su içiyorsun umarım...

Maşallahh maşallahhhh hamarat hatunsun vesselam....

Çok üzüldüm Rabbim sabır versin size,sordugunz konuyla ilgili bilgim yok malesef...

Ayyy kardeloş sen yine başka şehirdesin biz yakın oldugumuz halde çağırmadı ayolll kendine pay çıkarma hemencikkk:KK52:

Tşk ederim derinim,öğrenir öğrenmez hbr vericem size teyzesi...

Garibim amin cnm sağolasın,cümlemizin...

Pelinim kistin küçülmüş cnm sevindim,inşaallah önümüzdeki aya erir giderrr...

Banu ne yaptı acaba,inşaallah herşey yolunda gitmiştir...

Herkslere selam millet nasılsınız ne var ne yok?Yaın ki buluşma için heyecan varmı bakemm?

Öyle ymiş birsencim ama yokkkk zaten emrecime geçmiş olsun beni aramışsın duymadım ama duymadığım andada seni düşünüyodum arıyacaktım olmadı sonra.

Sağol boncukum.

Aleyna canım böyle yaparsan olmaz ama lütfen sakin senki inançlı bir insansın Rabbim ol derse olucak Allaha sığın dua et herşeyin hayırlısı hepimizin aklında ve duasındasın kuzum.

Gittimde kaçtım valla bu sefer delik deşik oldum orda biri apandist diyo biri yok diyo ilaçlı filmi tekrar çek dediler bende eve geldim orda gebelik için kan verdim tuvalete gittim idrar için foşşşşş::KK43:((

Nerde bende o şans.

İyi gibiyim işte.

Anca kız geçmişi okudum.
Doktora gittim ordan acile yolladılar çok berbattı kanlar fışkırıyodu milletten birde doktorlar çok tutarsızdı bende eve geldim midem hala kötü tam 3.5 kilo vermişim bu arada yemek yiyemiyorum sanırım çok stres yaşadık ya bu ara oda mideme vurdu eğer apandist olsaydı pazardan beri daha berbat olurdum dimi ama eğer gene kasığım ağrırsa özele giderim artık.Ama çok yorgunum bitkinim.
olsun sgl banucum yarın konuşuruz ben müsait olunca ararım
Hosgeldın bırsoşum bak bakalım gecmıse,zate acmısın gözlerı koccaman:)

berrn a.s cnm hosgeldın.sagol sen nasılsın?

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

ruyalarin hayr olsun selinacim,rabbim hayirlara cikarsin insallah.bu arada masallah sana yaa demek erken yapiyorsun temizligi,özendiiiiim.....:)

tostim seni merak etmistim bende,iyi olmana ve guzel haberler ile gelmene sevindim.tebrik ederim canim,rabbim kucaginada alamak nasip etsin insallah...

allah razi olsun birsenim,unutmamissin beniii:)insallah canim yaa,dilerim tum arakdaslarimiz hepimiz birden siraya girer,arka arka hamilelik haberleri veririz.

iyiyim boncugum sukur,ayni bildigin gibi,rutin devam ediyoruz iste.demek misafirlerin vardi.allah gellenden eksik etmesin canim yaa...

aleynacim bu kadar stres yapma kendine,hersey allahin taktiri,ol derse olur..dilerim rabbim gayretlerini bosa cikarmasin...

banucum allah sifa versin canim,bu aralar salgin var galiba,herkes hasta.dikkat et kendine canim..

yok canım unutmayalım birbirimizi iyi olalımda
neyse kızlar ben çıkıyorum herkese iyigeceler emrecik mama yiyecek bye

Oyy emrecikin bogazısı mı hasta yerım onu.gecmıs olsun birsoş.naber cnm?
derinim sende canın sıkıldıkça saç boyuyon heral olsun sen zati hep güzelsin resim çekinirseniz banada yollayın
Birsencim geçmiş olsun emreye.Hurma çok ne zaman istersen ikram edebilirim canım
canım sen emreyi görmeye gelirken getirirsin olmamı ama kaynanam adanaya gidecek eğer fırsatını bulursun gelmeni isterim oturur konuşuruz

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?:63:
kardeloş seni unutmadım canım hep aklımdasın ama yazdım sandım kusura bakma canım hemide kardelen49 la aramıza girme ama hurmaları sana vermem haberin olsun

ececim meraketme bebişine bişey olmayacak sen gönlünü ferah tut emreye bak dr bile tutmaz düşer dedi nelere göğüs gerdik iyi düşün iyi olsun

ewet canım basladı çok oldu aslında ama bu ara çok fena artı ne yesem çıkıyor bilmiyorum artık bebişim nasıl büyüyecek bu halde amin canım inş bu defa saglıkla almak nasip olur allah herkese nasip etsin inş

tatlım inş sonuçlar güzel gelir ya çok test istemiş dr inş hepsi güzel gelir

canım bu msjını okuyunca içim rahatladı ii olduğuna haber vermişsin sağol tatlım

canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş

canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

canım seni çok merak etmiştik ii olduğuna çok sevindim canım kötü düşünme ii düşün ii olsun inş arada bi not bırakta ii olduğunu bilelim canım

canım ii diyelim ii olalım inş sen nasılsın neler yapıyorsun

masallah:nazar::nazar: ablam baya kalabalıkmişsiniz valla meraktan catlattın ha aman ii oldaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım bi bilgim yok ama inan çok üzüldüm basın sağolsun

sağol canım ya inş allah nasip eder bu defa allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inş

canım öncelikle yazın çok hoşuma gitti uğraşmışsın eline sağlık bende ii olmaya calışıyorum neden dersen altı oku belki bi yardımın dokunur bana amin inş kucağımıza almak nasip olur

canım inş tahlılın ii çıkar inş minişin gelir artık

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler
sgl pelinim sizler için bu kadar uğraşmak az bile kistin tamamen gidecek inşallah bidahaki ay güzel haberlerle gelirsin

semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için

ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM

SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin

kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))

ayrıca zeynoda çok hoştu

berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür

semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr

kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım

ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım

ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))

peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım

:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:

kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı

valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan

valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı

ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

evet cano keşke deseymişim ama bak ne kadar önemsendiğini anladın fenamı gerçi konuştuk senle iyyidin
kızlar size bişey sorucam yardımcı olursanız sevinirim.Bazı arkadaşların yazdıkları cvpların altında evliliklerinin gün,ay ,yıl şeklinde resimsel olarak belirtilmişler var bebişlerininde farklı farklı kaç haftalık olduğunu falan gsteren resimleri var o nasıl yapılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bende yapmayı istiyorum:KK17:
canım ona ticker deniyo onu prof yapıyo sende rica et kırmaz yapar belki haa bu arada profun adı kardeloş (kardelen5233)
ben 27 temmuzda düşük yapmıştım sonra 1 ağustosda parça kaldığı için kürtaj oldum yine ağustosun 16 sındada adet diye düşündüğüm kanamayı yaşadım ama şimdi hala adet olmadım hamileliğe dairde belirtim yok öncekinde yaşadığım belirtiler olmalıysa eğer şu anda yok ve ben 24 günde bir adet görürüm napıyım bilemiyorum sıkıntılandım iyice lütfen cevap yazın kızlar :KK43:
canım merak etme küraj olmak vücudu değiştiriyo ama çok şüphen varsa bi test yap
hadi bakalım inşallah güzel haberlerle gelirsin yumoşlar büyümüşlerdir
amin canım inş...emremizde hasta olmuş ya kıyamam ben ona cok gecmiş olsun...bu arada smiliyleri ne güzel kullanabiliyosun bende niye cıkmıyo ya...emremizi seni ve kızını öpüyorum...

amin canım güzel dileklerin icin sagol boncugum seninde testlerin güzel cıkar inş ve en yakın zamanda hamiş habelerini alırız hayırlısıyla...

amin inş ececim...korkmana gerek yok canım ya akıntı olabiliyomuş bildigime göre aklına kotu şeyler getirme bu sefer her şey yolunda gidecek inş hayırlısıyla...

anladım canım inş bidaki aya tamamen erir ve tahlillerde bir sorun cıkmazda bende calışmalara başlarım hayırlısıyla inş canım...

canım kolay gelsin ama sen bitirmişsindir bile işlerini...inş her şey yolunda gider rüyan hayırlara gitsin selinacım bende seni öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize bende cok güzel bir rüya gördüm gelinlik giymiştim rüyamda rabbim hayırlara cıkarır inş...görüşmek üzre öpüyorum hepinizi...
pelinim smiller bendede çıkmıyodu artık çıkıyo
inşallah bu sefer güzel geçer hamişliğin sağlıcakla hayılrlısıyla doğurursun

seni anladım bizim kaçak neyse hoşgeldin bebiş nasıl

herkeze cok teşekkür ederim kızalr sağolun:KK42:

hayırlı olsun epeydir uğramıyordun ?? hamile haberini vermeyemi geldin kıss:63:

Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.
en iyyiisi sen sürekli bi dr bul ve git iyice kontrol ol
Kızlar herkese merhaba:KK3::KK3::KK3::KK3:,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk :KK43::KK58::KK58:neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???:KK53::KK53::KK58:
canım bi evladın varmış illaki hemen olacak diye bişey yok bak burda 10 yıldır bile olmayan var ben bile 8 yaşında kızım var 2. olmadı 3 sene tedaviden sonra yeni oldu inşallah olur

beni aramışsın kuzum kusura bakma ya dışardaydım duymadım inanki eve gelince anladım aradığını
ya ben duymuyorum telefonu yaaaaaaaaa :82:

buarada KARDELOŞ nerdeki oda benim gibi hiç durmuyo evde :KK39:
sisi gezekçiler sizi
Kardelenimm evet cnm aynen,Rabbim inşaallah sizlere de nasip eder,genelde erkek çıkıyor herkesinki:)sağlıklı olsunda başka bişey istemem

Derinimm doktorunu arayıp bi danış istersen en güzel cevabı o verir,inşaallah aşılama vesilesiyle gelir bebişin cnm bnm...

Aleynamm cnm stres yapmamaya çalış çok etkiliyor biliyorsun kafa ddağıtacak bişeyler bul kendine,inşaallah Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü...

Eboşumm inşaallah cnm bizim düğün işleri var gelen giden oluyor anneme bende gidiyorum akrabaları görmeye falan ayıp olarrr yoksam,evet teyzesi yeğenin çok terbiyeli göstermedi bize:) Uykunu da düzene sokarsın inşaallah bbi gün uyuma akşama erkenden yataktasın :) dene bi...

Tosti ne zamandır gelmiyordun merak etmiştik demek güzel hbrler var Rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,darısı isteyen arkadaşlarımızın herkesin başına inşaallah...

Birsenim emreciğe geçmiş olsun cnm,Allah şifa versin... Aynen öyle cnm sağlıklı olsun da gerisi fasa fiso:)

Sağol ececim,bugune kadar doktorların cihazlarından dolayı dinleyemedim bu sfer başka bi doktora gittim cnm...
Akıntı olması çok normal onu kafana takma ama takip et enfeksiyonun içinde bbol su içiyorsun umarım...

Çok üzüldüm Rabbim sabır versin size,sordugunz konuyla ilgili bilgim yok malesef...

Ayyy kardeloş sen yine başka şehirdesin biz yakın oldugumuz halde çağırmadı ayolll kendine pay çıkarma hemencikkk:KK52:

Herkslere selam millet nasılsınız ne var ne yok?Yaın ki buluşma için heyecan varmı bakemm?

Sağol boncukum.

Nerde bende o şans.

İyi gibiyim işte.

Anca kız geçmişi okudum.
olsun sgl banucum yarın konuşuruz ben müsait olunca ararım
Hosgeldın bırsoşum bak bakalım gecmıse,zate acmısın gözlerı koccaman:)

berrn a.s cnm hosgeldın.sagol sen nasılsın?

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

yok canım unutmayalım birbirimizi iyi olalımda
neyse kızlar ben çıkıyorum herkese iyigeceler emrecik mama yiyecek bye :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

Sağol canım.
Bırazdan gelıyomus ben yavas yavas sofrayı kurayım.
He bu arada aklımdayken yazayım...kızlar cuma günü foto cekılırız dımı.bızımkı bayadır bozuk cekıyo kaydetmıyo acaip oldu..eger sizlerde varsa getırır misiniz?zaten sizde düşünmùssunuzdur ama ben yınede hatırlatmak istedim.ay cok helecan oldummm:)
Benim yok olsa getirirdim.
Amanın hürrem sultan gene çatır çatır dogurdu şehzadesini darısı bize:)
Aynen valla canım.

İyi geceler kızlar...yatıyorum demek icin geldım.basım napsam gecmıyo.cokta a.kesıcı ıcmek istemyorm.bıde bı sınırlıyım kı sormayın hıcbıseye tahammulum yok.mutfagı yıktım toplym derken.fırlatyorm herseyı ordan oraya...esımde gec geldı gec cıkmıslar onada sinırlendm...neyse benım sinir uzar gıder...

Birsenim dıpler cıkmıstı cnm bıkac cm,ıyı durmuyo öyle.ondan boyadım...doktoru da ben aylardır bırakmıstm cnm.yanı sureklı bı doktorum vardı zaten...ben sadece aşılama icin sordum.yanı sırf sökturucu yazsn dıye gtmıyım şmdı.kendım iciyim dıyorum.adetı oluncada gıderım.
Boncugum tahliller normal demek.sevındım cnm benım,hadı hayırlısı.
Kızlar sızı altta gördm ama cıkıyorm iyi degılım.hayırlı geceler...Allahım sabaha kuş gibi bi kafayla vücutla uyanayım ins.öptm hepnızı:KK58:

ayrıca zeynoda çok hoştu

sağol tatlım yine tekrarlasa hemen arayacaktım ama şükür allaha olmadı normalmiş ama sanırım biraz evhamlıyım bu arada gecmiş olsun canım basın ağrıyormuş neden kii
Kizlar KK da yeniyim, ben de onumuzdeki ay yada bu ayin sonunda hamile olmayi planlarken hipertiroid oldugumu ogrendim , hamilelikte ne gibi problemler yasatir bilmiyorum tedavimi olunca cok istiyorum kismetse.Kafam cok karisti su hastalik olayina:44:
hsg canım gecmiş olsun bu konuda bi bilgim yok ama inş bi sorun olmuyordur
hsg tatlım illaki bi belirti olacak değil canım benim ilk bebişimde yani düşüğümde hiç bilirtim yoktuuuu
canım nasılsın iyileşe bildinmi merak ettim seniiiiiiii

ewet oluyormuş ne bileyim bi an panikledim ya ama inş herşey yolunda gidecekkkkkk
canım nereelerdesin ya valla özlettin kendini çok sevindim canım allah tamamına erdirmek nasip etsin inş:KK66:
canım benim bence korkulcak bişi yok çünkü bunların aynısını bende yaşadım ...bu dönemlerde gayet normal bi durum ...akıntının kıvamını rengini takip et yinede eğer farklı bi durum olursa dr unu ara yinede için rahat etsin...
benim hala arada brden su gibi akan akıntılarım oluyor gayet normal bişi yani bnm dr um söylemişti bana ...

hoşgeldin ablacım ...
AMİNNNNN...önemli olan sağlıklı ve hayırlı bi evlat olması tabi...bakalım hayırlısı olsun haftaya randevumuz var nasipse öğrenicez bu kez net bi şekilde...

cnm geçmiş olsun ...biraz iyi olduğuna sevindim ...fazlada iş yapıp yorma kendini...kolay gelsin cnm...

PELİNCİMMM,,,
altta görüyorum seni nasılsın cnm ...
DERİNCİMMM,,,
dün beni ciciyle karıştırmışsın ...ay bi baktım geçmiş olsun falan yazıyor ayy bana ne oldu diye bi an düşünüverdim walla....sonrasında koptum gülmekten ...:KK60::KK60::KK60:
hım anladım canım benim ya senin dediğin gibi oluyor ama ilk defa bu kadar belirgin olunca kortum sanırım inş herşey bu defa güzel gecsin hepimizin inşşşşşşşşşşşş
Herkese hayırlı günler.

canım bence eşin haklı böyle kendini yıpratma ne olur bi dr a sor iç derse iç inş kendiliğinden gelirrrrrrr
canım bak ne güzel bir tane evladını kucağına almışsın ikinci belki biraz nazlı olacaktır bekle istersen ilk yavrun kendiğinden mi oldu yoksa tedavi ilemiiiiii

canım stres yapmamaya calış inş bozulmadan çözülürlerde hemencik sana tutunurlar inşşşşşş canımmm benimmmmmm
Dısarı cıkmam gerek of.ekmek yok..daha yemekte yapmadım.Allahtan benımkı gec gelıyo.bugun ıyı sürüklendım.makınede carsaflar var asılacak burusmak üzereler,ütümde var of offff.bense yatıyorum:KK43:
canım neden böylesin hastamısın kiiii
buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı :nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda :KK49:
:nazar::nazar::nazar:ewet canım bi anda çoğaldık baktık inş hepiniz sırayla dökülün arkamızdan hepinizin müjdelerinizi alalım inşşşşşşşşş
Ay banu bıde hamıleyım dıye gelırmıs:)canom valla demıcektm hep dıyom dıyede bugun fecı bas agrısı cektım hala cekıyorum.nerdeyse hergun basım agrıyo.sızı sıkmak ıstemedım.neyse ben ustumu gıyiniyım ekmek alım.dunden makarna var bıraz.yanına corbayla bı yemek ayarlym.öptm kuzum görusuruz.
gecmiş olsun canım neden oluyor bu bas ağrıları acaba yaaa

ewet normalmiş ben böyle nasıl 9 ayı doldururum bilmiyorum ama inş bundan sonra böyle evham yapmam enfeksiyon için su içiyorum ya gecen dr um bi ilac yazdı enfeksiyon için üromisin diye bi ilac tek içimlik dün içtim inş gecer artık yaaaaaa
arkadaslar bende boyun düzleşmesi var ve baya ilerlemiş fizik tedaviye gitmem gerekiyo bi türlü geçmişi okuyamıyorum bu ara o yüzden üzülüyorumm. su an felaket agrım var hiç alıntı yapamıyorum ne olur kusura bakmayınn
canım benim ya gecmiş olsun inş çabucak atlatırsın allah şifa versin inşşşşş
Bu cuma adet olucam demek istedim,insallah olmam ama:KK43: 1eylul yumurtlama zamani takvime gore,1-2-3-4unde halvet oldu. Ara ara boyle agrim oluyobebis olsun istiyom

canım hsg aramıza inş hamişsindir bende taaaa yumurlama döneminde başladı ağrılar ve hamileyim inş seninde bebiş vardırda ondan oluyordur

BİRSENCİM siz imkansız denileni basardınız inş bizde basarırız o gece korkudan elim ayağım dolaştı bişi olacak diye şükür allaha bişicik olmadı eşimde ben bukadar korkuyorum diye kontrole erken git diyor içim rahatlasın diye ama bilmiyorum canım ama inanıyorum inş bişicik olmadan allahım bize nasip edecek inşşşşşşşşşşşşş sağol canım desteğin için

kzalr ben bugün iyiyim şükür allaha dün gece zor gecti ama olsun artık iiyim günler gecmiyor ya örgüde örmek istemiyorum yine heveslerim içimde kalır diye ama örmeyincede ben vakit geciremiyorum ne yapmalıyım:KK6::KK6: :26:

uebesli+ DerinSu+
slm kızlar derinim çıkıyormussun ii geceler canım neden bu kadar sinirlisin canım sinir ii değil yıpratır sadece kendine dikkat et güzelim

elifim nerdesin ya meraktan öldük iimisinnnnn????????????????

selam kızlaaaaaaaar
bi gece de ben takılayım dedim,nerdesiniz kaçaklar,toplaşın hadi.
bu arada tostiyi tebrik ediyoruum,rabbim bu defa sağlıkla kavuşmasını nasib etsin inşallah.

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233,ervacck,endure,eecee+,uebesli+,
birde hayaletimiz var
ececim selam canım,adamı zor ikna ettim zaten,hadi gelsinler artık:KK4::KK4::KK4:

kardelen5233+ uebesli+ ervacck endure

kızlar biz geldik kactı demezseniz ben çıkıyorum uykum geldi yatacağım biraz

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233,ervacck,endure,eecee+,uebesli+,
birde hayaletimiz var
ececim selam canım,adamı zor ikna ettim zaten,hadi gelsinler artık:KK4::KK4::KK4:

:emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:inş gelirler canım ama ben çıkıyorum bugün çok kaldım çıkmam gerek ok ii geceler öp by kib aeo

X