Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

saraçoğlunun dereotu kürünü uygularsan faydası olabilir...

kızlar size bişey sorucam yardımcı olursanız sevinirim.Bazı arkadaşların yazdıkları cvpların altında evliliklerinin gün,ay ,yıl şeklinde resimsel olarak belirtilmişler var bebişlerininde farklı farklı kaç haftalık olduğunu falan gsteren resimleri var o nasıl yapılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bende yapmayı istiyorum

ben 27 temmuzda düşük yapmıştım sonra 1 ağustosda parça kaldığı için kürtaj oldum yine ağustosun 16 sındada adet diye düşündüğüm kanamayı yaşadım ama şimdi hala adet olmadım hamileliğe dairde belirtim yok öncekinde yaşadığım belirtiler olmalıysa eğer şu anda yok ve ben 24 günde bir adet görürüm napıyım bilemiyorum sıkıntılandım iyice lütfen cevap yazın kızlar

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.

amin canım inş...emremizde hasta olmuş ya kıyamam ben ona cok gecmiş olsun...bu arada smiliyleri ne güzel kullanabiliyosun bende niye cıkmıyo ya...emremizi seni ve kızını öpüyorum...
amin canım güzel dileklerin icin sagol boncugum seninde testlerin güzel cıkar inş ve en yakın zamanda hamiş habelerini alırız hayırlısıyla...

amin inş ececim...korkmana gerek yok canım ya akıntı olabiliyomuş bildigime göre aklına kotu şeyler getirme bu sefer her şey yolunda gidecek inş hayırlısıyla...
anladım canım inş bidaki aya tamamen erir ve tahlillerde bir sorun cıkmazda bende calışmalara başlarım hayırlısıyla inş canım...

canım kolay gelsin ama sen bitirmişsindir bile işlerini...inş her şey yolunda gider rüyan hayırlara gitsin selinacım bende seni öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize bende cok güzel bir rüya gördüm gelinlik giymiştim rüyamda rabbim hayırlara cıkarır inş...görüşmek üzre öpüyorum hepinizi...

Son düzenleme:
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde

canım benim bence korkulcak bişi yok çünkü bunların aynısını bende yaşadım ...bu dönemlerde gayet normal bi durum ...akıntının kıvamını rengini takip et yinede eğer farklı bi durum olursa dr unu ara yinede için rahat etsin...
benim hala arada brden su gibi akan akıntılarım oluyor gayet normal bişi yani bnm dr um söylemişti bana ...
hoşgeldin ablacım ...
AMİNNNNN...önemli olan sağlıklı ve hayırlı bi evlat olması tabi...bakalım hayırlısı olsun haftaya randevumuz var nasipse öğrenicez bu kez net bi şekilde...

cnm geçmiş olsun ...biraz iyi olduğuna sevindim ...fazlada iş yapıp yorma kendini...kolay gelsin cnm...

PELİNCİMMM,,,
altta görüyorum seni nasılsın cnm ...
DERİNCİMMM,,,
dün beni ciciyle karıştırmışsın ...ay bi baktım geçmiş olsun falan yazıyor ayy bana ne oldu diye bi an düşünüverdim walla....sonrasında koptum gülmekten ...

hoşgeldin cnm ...
tebrik ederim ...
SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP OLUR İNŞ...

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin bu sefer
Geçmiş olsun canım malum sonbahar çoğunda aynı şikayetler mevcut.Dediğin gibi hastalık bu olsun Allah başka dert vermesin.İnşallah bu ayki hamişlerden biride sen olursun biride ben biride ebrar biride kardeloş biride boncuk biride derin biride garip.................

ne müthiş bi duygu değilmi inşallah yakında kıpırtılarıda hissetmeye başlayacaksın canım benim.Bu sene erkek senesiydi 2012 kız senesi olcek galiba
Allah yardımcın olsun emeklerini boşa çıkarmasın kayram
hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?

dimi ama

Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.

Kardelenim hoşgeldın cnm.amın ins hepımız hamis olalım bian evvel cnm ya.msn acıyom uc gel cnm.

Kızlar herkese merhaba,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???

ay canım benim inan cok sevindim...bu sefer inş haırlısıyla saglıklı kucagına alırsın bebişini kendine dikkat et öpüyorum....
canım kusura bakma görmeden cıkmışım...iyiyim ranacım sen ve bebişin nasıl...

derinim msn de konuştuk zaten canım görüşmek üzre öpt...

kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin

Son düzenleme:
mrb aleyna durumunu cok ıyı anlıyorum umarım dılegın olur ben serophen kullandım ayın 16sında catlatma ıgnesı yapılcak tabı yumurta gelıstıyse ve sonra dollenme olacakmı bı suru soru ısaretı gunler gecmıoo ama ınan bende senın gıbıyım ruyalarıma gırıyor sıkıntı basıyor ya yumurtam gelısmezse dıorum ıns hayırlısı olur en kısa zamanda bebegıne kavusursun

Tosti hayırlı ugurlu olsun cnm.ne zamandır yoktn iyi haberle geldin şükür.

Aleynacım yapma böyle.hersey olacagına varır.tabıkı dualarımizdasın sende.inşallah bebecıkler saglıklı bi şekilde tutunur annecıgıne.bak bebecıkler dedım belkide ikiz olucaktır:)lütfen rahat ol canım inan mesajlarından o kadar belliki nasıl sıkıldıgın,okurken bana gecıyo sankı daralıyorum.oluruna bırak.rabbım hayırlısını versın.

Bı arkadas yenı gelmıs ısmını unuttum.rabbım evladını sana bagıslasın cnm.aynı yastayız senınle.ikinciyi istiyor olman cok güzel ins hemen olur.ama daha 4.aydan böyle üzülmen iyi degil...ben mesela 6 yıldır beklıyorum malesef.ama saglık olsun diyorum.olursa olur olmuyosa rabbım iyisini bilir.

inş. hayırlı haberlerle gelirsin buraya burda hepimiz aynı durumda olduğumuzdan sanırım hepimiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz rabbim bir gün bize hamileyyiiiiiiiiiiiiiimmmm demeyi nasip etsin inş. allah gönlüne göre versin Selina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…