Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Avseq anladım canım.insallah hamılesındır.rabbım sevındırsın.

Kızlar ya saç rengım ne guzeldı bal rengı gıbıydı.dun tarcın bakır aldım kutuda harıka duruyo ama bı boyadım kac kat koyusu oldu.hatta alakası yok..üstelık daha önce aynı boyayı bıyere sordum boyasam nasıl yapar dıye,cok acık olur demıstı.demekkı bılmıyo sinir oldum.neyse bundan öncekıde bakırdı acılınca guzel olucak inş.

Garıbım hosgeldın cnm.sende gecmıstesndır smdı...ben heran cıkabılırım benımkı gelır bırazdan.

ruyalarin hayr olsun selinacim,rabbim hayirlara cikarsin insallah.bu arada masallah sana yaa demek erken yapiyorsun temizligi,özendiiiiim.....:)

tostim seni merak etmistim bende,iyi olmana ve guzel haberler ile gelmene sevindim.tebrik ederim canim,rabbim kucaginada alamak nasip etsin insallah...

allah razi olsun birsenim,unutmamissin beniii:)insallah canim yaa,dilerim tum arakdaslarimiz hepimiz birden siraya girer,arka arka hamilelik haberleri veririz.

iyiyim boncugum sukur,ayni bildigin gibi,rutin devam ediyoruz iste.demek misafirlerin vardi.allah gellenden eksik etmesin canim yaa...

aleynacim bu kadar stres yapma kendine,hersey allahin taktiri,ol derse olur..dilerim rabbim gayretlerini bosa cikarmasin...

derinim demek basin agriyor canim ya,rabbim sifa versin insallah.

gecmis olsun berrincim,rabbim sifa versin insallah..

banucum allah sifa versin canim,bu aralar salgin var galiba,herkes hasta.dikkat et kendine canim..

Bırazdan gelıyomus ben yavas yavas sofrayı kurayım.
He bu arada aklımdayken yazayım...kızlar cuma günü foto cekılırız dımı.bızımkı bayadır bozuk cekıyo kaydetmıyo acaip oldu..eger sizlerde varsa getırır misiniz?zaten sizde düşünmùssunuzdur ama ben yınede hatırlatmak istedim.ay cok helecan oldummm:)

hormon tahlılımın sonuclarını aldım
fsh 5.58 lh 2.92 prolaktın 25.52 tsh 1.04
öyle ıste kızlar normal yazıyor hepsı ıcın tedavıden önce hazırlık ıste:)

buarada netten bısıy buldum bana ılgınc geldı belkı sızede faydası olur
Pirinç patlakları ve bal testesteron salgılanması için gerekli olan B vitaminini bol miktarda içerir. Selenyum minerali içeren fındık ve fıstıklar ise libidoyu arttırıcı etki yapar. İtalya'da bulunan Padua Üniversitesi uzmanları erkeklerde sperm kalitesini ve performansı arttırıcı bir tarif geliştirdi. İşte tarif:

80 ml tereyağı
75 ml bal
100 gr esmer şeker
200 gr esmer pirinç patlağı
10 fındık
3 yemek kaşığı çikolata parçası
1/2 çay kaşığı vanilya

Yapılışı:

Tereyağını, balı ve şekeri bir tavada karıştırın. Kaynamaya bırakın ve sürekli karıştırın.

Pirinç patlaklarını geniş bir kasede fındıkla karıştırın. Isıttığınız karışımı ocaktan alın ve içine vanilya katın. Ardından karışımı pirinç patlaklarının üzerine dökün ve karıştırın.

Elde ettiğiniz karışımı küçük kalıplara dökebilir ve soğuduktan sonra porsiyonlar şeklinde dilimleyebilirsiniz.

İşte bu tarif sayesinde tam bir enerji deposu haline geleceksiniz.

Oyy emrecikin bogazısı mı hasta yerım onu.gecmıs olsun birsoş.naber cnm?
derinim sende canın sıkıldıkça saç boyuyon heral olsun sen zati hep güzelsin resim çekinirseniz banada yollayın
Birsencim geçmiş olsun emreye.Hurma çok ne zaman istersen ikram edebilirim canım
canım sen emreyi görmeye gelirken getirirsin olmamı ama kaynanam adanaya gidecek eğer fırsatını bulursun gelmeni isterim oturur konuşuruz

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?
kardeloş seni unutmadım canım hep aklımdasın ama yazdım sandım kusura bakma canım hemide kardelen49 la aramıza girme ama hurmaları sana vermem haberin olsun

Oyy emrecikin bogazısı mı hasta yerım onu.gecmıs olsun birsoş.naber cnm?
derinim sende canın sıkıldıkça saç boyuyon heral olsun sen zati hep güzelsin resim çekinirseniz banada yollayın
Birsencim geçmiş olsun emreye.Hurma çok ne zaman istersen ikram edebilirim canım
canım sen emreyi görmeye gelirken getirirsin olmamı ama kaynanam adanaya gidecek eğer fırsatını bulursun gelmeni isterim oturur konuşuruz

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?
kardeloş seni unutmadım canım hep aklımdasın ama yazdım sandım kusura bakma canım hemide kardelen49 la aramıza girme ama hurmaları sana vermem haberin olsun

Sağol canım.
Benim yok olsa getirirdim.
Amanın hürrem sultan gene çatır çatır dogurdu şehzadesini darısı bize:)
Aynen valla canım.

İyi geceler kızlar...yatıyorum demek icin geldım.basım napsam gecmıyo.cokta a.kesıcı ıcmek istemyorm.bıde bı sınırlıyım kı sormayın hıcbıseye tahammulum yok.mutfagı yıktım toplym derken.fırlatyorm herseyı ordan oraya...esımde gec geldı gec cıkmıslar onada sinırlendm...neyse benım sinir uzar gıder...

Birsenim dıpler cıkmıstı cnm bıkac cm,ıyı durmuyo öyle.ondan boyadım...doktoru da ben aylardır bırakmıstm cnm.yanı sureklı bı doktorum vardı zaten...ben sadece aşılama icin sordum.yanı sırf sökturucu yazsn dıye gtmıyım şmdı.kendım iciyim dıyorum.adetı oluncada gıderım.
Boncugum tahliller normal demek.sevındım cnm benım,hadı hayırlısı.
Kızlar sızı altta gördm ama cıkıyorm iyi degılım.hayırlı geceler...Allahım sabaha kuş gibi bi kafayla vücutla uyanayım ins.öptm hepnızı

sağol tatlım yine tekrarlasa hemen arayacaktım ama şükür allaha olmadı normalmiş ama sanırım biraz evhamlıyım bu arada gecmiş olsun canım basın ağrıyormuş neden kii
hsg canım gecmiş olsun bu konuda bi bilgim yok ama inş bi sorun olmuyordur
hsg tatlım illaki bi belirti olacak değil canım benim ilk bebişimde yani düşüğümde hiç bilirtim yoktuuuu
canım nasılsın iyileşe bildinmi merak ettim seniiiiiiii
ewet oluyormuş ne bileyim bi an panikledim ya ama inş herşey yolunda gidecekkkkkk
canım nereelerdesin ya valla özlettin kendini çok sevindim canım allah tamamına erdirmek nasip etsin inş
hım anladım canım benim ya senin dediğin gibi oluyor ama ilk defa bu kadar belirgin olunca kortum sanırım inş herşey bu defa güzel gecsin hepimizin inşşşşşşşşşşşş
canım bence eşin haklı böyle kendini yıpratma ne olur bi dr a sor iç derse iç inş kendiliğinden gelirrrrrrr
canım bak ne güzel bir tane evladını kucağına almışsın ikinci belki biraz nazlı olacaktır bekle istersen ilk yavrun kendiğinden mi oldu yoksa tedavi ilemiiiiii
canım stres yapmamaya calış inş bozulmadan çözülürlerde hemencik sana tutunurlar inşşşşşş canımmm benimmmmmm
Dısarı cıkmam gerek of.ekmek yok..daha yemekte yapmadım.Allahtan benımkı gec gelıyo.bugun ıyı sürüklendım.makınede carsaflar var asılacak burusmak üzereler,ütümde var of offff.bense yatıyorum
canım neden böylesin hastamısın kiiii
buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda
ewet canım bi anda çoğaldık baktık inş hepiniz sırayla dökülün arkamızdan hepinizin müjdelerinizi alalım inşşşşşşşşş
gecmiş olsun canım neden oluyor bu bas ağrıları acaba yaaa
ewet normalmiş ben böyle nasıl 9 ayı doldururum bilmiyorum ama inş bundan sonra böyle evham yapmam enfeksiyon için su içiyorum ya gecen dr um bi ilac yazdı enfeksiyon için üromisin diye bi ilac tek içimlik dün içtim inş gecer artık yaaaaaa
canım benim ya gecmiş olsun inş çabucak atlatırsın allah şifa versin inşşşşş
Bu cuma adet olucam demek istedim,insallah olmam ama 1eylul yumurtlama zamani takvime gore,1-2-3-4unde halvet oldu. Ara ara boyle agrim oluyobebis olsun istiyom

canım hsg aramıza inş hamişsindir bende taaaa yumurlama döneminde başladı ağrılar ve hamileyim inş seninde bebiş vardırda ondan oluyordur

BİRSENCİM siz imkansız denileni basardınız inş bizde basarırız o gece korkudan elim ayağım dolaştı bişi olacak diye şükür allaha bişicik olmadı eşimde ben bukadar korkuyorum diye kontrole erken git diyor içim rahatlasın diye ama bilmiyorum canım ama inanıyorum inş bişicik olmadan allahım bize nasip edecek inşşşşşşşşşşşşş sağol canım desteğin için

kzalr ben bugün iyiyim şükür allaha dün gece zor gecti ama olsun artık iiyim günler gecmiyor ya örgüde örmek istemiyorum yine heveslerim içimde kalır diye ama örmeyincede ben vakit geciremiyorum ne yapmalıyım :26:

uebesli+ DerinSu+
slm kızlar derinim çıkıyormussun ii geceler canım neden bu kadar sinirlisin canım sinir ii değil yıpratır sadece kendine dikkat et güzelim

elifim nerdesin ya meraktan öldük iimisinnnnn????????????????

selam kızlaaaaaaaar
bi gece de ben takılayım dedim,nerdesiniz kaçaklar,toplaşın hadi.
bu arada tostiyi tebrik ediyoruum,rabbim bu defa sağlıkla kavuşmasını nasib etsin inşallah.

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233,ervacck,endure,eecee+,uebesli+,
birde hayaletimiz var
ececim selam canım,adamı zor ikna ettim zaten,hadi gelsinler artık

kardelen5233+ uebesli+ ervacck endure

kızlar biz geldik kactı demezseniz ben çıkıyorum uykum geldi yatacağım biraz

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233,ervacck,endure,eecee+,uebesli+,
birde hayaletimiz var
ececim selam canım,adamı zor ikna ettim zaten,hadi gelsinler artık

inş gelirler canım ama ben çıkıyorum bugün çok kaldım çıkmam gerek ok ii geceler öp by kib aeo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…