Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hipotroid duyumlarıma göre hamilelikte çok fazla kilo aldırmıyor bende adayıyım dr. öle dedi :) hipotroid adayısın 3-5 ay sonrada hipotroid olabilirsin dedi öle bir dr. denk geldim yani :)) ama guatır olmaması önemliymiş bende 1 cmlik nodül var boğazımda canım ama sen hipotroidmişsin bence dr. aksatma tedavine başla inş. allah gönlüne göre versin :KK66:

saraçoğlunun dereotu kürünü uygularsan faydası olabilir...

kızlar size bişey sorucam yardımcı olursanız sevinirim.Bazı arkadaşların yazdıkları cvpların altında evliliklerinin gün,ay ,yıl şeklinde resimsel olarak belirtilmişler var bebişlerininde farklı farklı kaç haftalık olduğunu falan gsteren resimleri var o nasıl yapılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bende yapmayı istiyorum:KK17:

ben 27 temmuzda düşük yapmıştım sonra 1 ağustosda parça kaldığı için kürtaj oldum yine ağustosun 16 sındada adet diye düşündüğüm kanamayı yaşadım ama şimdi hala adet olmadım hamileliğe dairde belirtim yok öncekinde yaşadığım belirtiler olmalıysa eğer şu anda yok ve ben 24 günde bir adet görürüm napıyım bilemiyorum sıkıntılandım iyice lütfen cevap yazın kızlar :KK43:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:
amin canım inş...emremizde hasta olmuş ya kıyamam ben ona cok gecmiş olsun...bu arada smiliyleri ne güzel kullanabiliyosun bende niye cıkmıyo ya...emremizi seni ve kızını öpüyorum...
ebusum özledım kız senı:KK43:demek yoruldun dıkkat et kendıne tatlım...

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...
ay selınam cok gecmıs olsun bu mevsımde dıkatet kendıne allah sıfa versın cnm..

banum sanada cok gecmıs olsun cnm allah sıfa versın ınsallah...
derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
bırsenım emrecıkte hastaymıs çok gecmıs olsun allah sıfa versın cnm...
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım
amin canım güzel dileklerin icin sagol boncugum seninde testlerin güzel cıkar inş ve en yakın zamanda hamiş habelerini alırız hayırlısıyla...

ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...

canım cok gecmişş olsun rabbim şifa versin dikkat et kendine...

canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...

amin canım cok sagol tam erimemiş ama kücülmiüş şükürler olsun...

yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...

canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...

canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...

ewet canım basladı çok oldu aslında ama bu ara çok fena artı ne yesem çıkıyor bilmiyorum artık bebişim nasıl büyüyecek bu halde amin canım inş bu defa saglıkla almak nasip olur allah herkese nasip etsin inş

tatlım inş sonuçlar güzel gelir ya çok test istemiş dr inş hepsi güzel gelir

canım bu msjını okuyunca içim rahatladı ii olduğuna haber vermişsin sağol tatlım

canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş

canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

canım seni çok merak etmiştik ii olduğuna çok sevindim canım kötü düşünme ii düşün ii olsun inş arada bi not bırakta ii olduğunu bilelim canım

canım ii diyelim ii olalım inş sen nasılsın neler yapıyorsun

masallah:nazar::nazar: ablam baya kalabalıkmişsiniz valla meraktan catlattın ha aman ii oldaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım bi bilgim yok ama inan çok üzüldüm basın sağolsun

sağol canım ya inş allah nasip eder bu defa allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inş

canım öncelikle yazın çok hoşuma gitti uğraşmışsın eline sağlık bende ii olmaya calışıyorum neden dersen altı oku belki bi yardımın dokunur bana amin inş kucağımıza almak nasip olur

canım inş tahlılın ii çıkar inş minişin gelir artık

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler
amin inş ececim...korkmana gerek yok canım ya akıntı olabiliyomuş bildigime göre aklına kotu şeyler getirme bu sefer her şey yolunda gidecek inş hayırlısıyla...
canım çok geçmiş olsun ALLAHIM şifa versin yanlız buara herkes hasta ya

semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için

ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM

SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin

kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))

cano aslında kilolu çıkmamışın bence gayet iyi sana öyle geliyo cano
ayrıca zeynoda çok hoştu

??????????????????????????????????

berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür

yeni bir teori hızına yetişemiyorum cano :)))))))))))))))))

semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr

:KK14::KK14:ALLAHIM sabır versin içim yandı inanki yaşamıyan bilemez

semroşum çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım

kuzu kusura bakma yaa çok merak etmişsin haklı olarak :18:

ah selinam ah senide merakta koydum kusura bakma kuzum
sen nasıl oldun daha iyisin inşallah

ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada

:KK34::KK34::KK34:

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım

ah kıyamam hasta hasta dertlenmiş benim için canımsın

ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))

:KK1::KK1::KK1::KK19:

peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım

:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:

oyyyyy yesin teyzoşu onu bi gösterse yaa çok merak ediyorum

kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

:KK60::KK60::KK60:
alemsin canım kopardın beni yaaa mügemi amanin :KK35:

canım başınsaolsun ALLAHIM sabır versin çok zor yakınlarda yaşadık bu durumu .
ALLAHIM hiçkimseye yaşatmasın
valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı
istersen 1 yıl bekle tatlım

valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan

kuzu gelmedin daha uyudun sende galiba :)))

valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı

ana çağırmadımmı seni tüh nasıl unuturum yaaa :nazar:

birsoş harbiden kuzu keşke bi haber uçursaydın neyse bidaha olmaz akıllandım
emrem hastaymış kıyamam ona geçmiş olsun canım allahım şifa versin

boncuğum bende seni özledim kuzum ben iyiyim sen nasılsın
tahlillerin inşallah çok çok iyi çıkar öptüm kuzum

ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

ya bizim ELİF nerelerde yaa merak ettim sorun yoktur inşallah
ALEYNADA uğramadı tedaviye başladımı acaba ?
anladım canım inş bidaki aya tamamen erir ve tahlillerde bir sorun cıkmazda bende calışmalara başlarım hayırlısıyla inş canım...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.

canım kolay gelsin ama sen bitirmişsindir bile işlerini...inş her şey yolunda gider rüyan hayırlara gitsin selinacım bende seni öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize bende cok güzel bir rüya gördüm gelinlik giymiştim rüyamda rabbim hayırlara cıkarır inş...görüşmek üzre öpüyorum hepinizi...

Son düzenleme:
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde

ah canım ya çok gecmiş olsun tatlım şimdi nasıl biraz acısı gectimi ii misin

canım benim gecmiş olsun ya üşüttünmü ama inş bebiş vardır da ondan oluyordur

canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez

canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim

canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...

yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...

canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...

canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...

ewet canım basladı çok oldu aslında ama bu ara çok fena artı ne yesem çıkıyor bilmiyorum artık bebişim nasıl büyüyecek bu halde amin canım inş bu defa saglıkla almak nasip olur allah herkese nasip etsin inş

canım bu msjını okuyunca içim rahatladı ii olduğuna haber vermişsin sağol tatlım

canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş

canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

canım seni çok merak etmiştik ii olduğuna çok sevindim canım kötü düşünme ii düşün ii olsun inş arada bi not bırakta ii olduğunu bilelim canım

masallah:nazar::nazar: ablam baya kalabalıkmişsiniz valla meraktan catlattın ha aman ii oldaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sağol canım ya inş allah nasip eder bu defa allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inş

canım öncelikle yazın çok hoşuma gitti uğraşmışsın eline sağlık bende ii olmaya calışıyorum neden dersen altı oku belki bi yardımın dokunur bana amin inş kucağımıza almak nasip olur

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler
canım benim bence korkulcak bişi yok çünkü bunların aynısını bende yaşadım ...bu dönemlerde gayet normal bi durum ...akıntının kıvamını rengini takip et yinede eğer farklı bi durum olursa dr unu ara yinede için rahat etsin...
benim hala arada brden su gibi akan akıntılarım oluyor gayet normal bişi yani bnm dr um söylemişti bana ...

semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için

ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM

SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin

kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))

ayrıca zeynoda çok hoştu

berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür

semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr

kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım

ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım

ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))

peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım

:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:

kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı

valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan

valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı

ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

hoşgeldin ablacım ...
AMİNNNNN...önemli olan sağlıklı ve hayırlı bi evlat olması tabi...bakalım hayırlısı olsun haftaya randevumuz var nasipse öğrenicez bu kez net bi şekilde...

cnm geçmiş olsun ...biraz iyi olduğuna sevindim ...fazlada iş yapıp yorma kendini...kolay gelsin cnm...

PELİNCİMMM,,,
altta görüyorum seni nasılsın cnm ...
DERİNCİMMM,,,
dün beni ciciyle karıştırmışsın ...ay bi baktım geçmiş olsun falan yazıyor ayy bana ne oldu diye bi an düşünüverdim walla....sonrasında koptum gülmekten ...:KK60::KK60::KK60:

Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık

hoşgeldin cnm ...
tebrik ederim ...
:nazar::nazar::nazar:SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP OLUR İNŞ...:KK66::KK66::KK66:

ayrıca zeynoda çok hoştu

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

ah canım ya çok gecmiş olsun tatlım şimdi nasıl biraz acısı gectimi ii misin

canım benim gecmiş olsun ya üşüttünmü ama inş bebiş vardır da ondan oluyordur

canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez

canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim
ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...

ayy cnm çok geçmiş olsun yanık zor olur yaa inş iyileşir hemen ...RABİM seni ve meleğini korusun inş...

cnm arkadaşına çok üzüldüm ALLAHIM büyük sabır wersin ...

geçmiş olsun cnm ...inş geçer bir an önce sağlığına kawuşursun ...

canım ogluşunun iyi olmasına sevindim...inş rabbim melegini göndermiştir hakkında hayırlısı olsun semracım...

canım bende kist var ama doktor knt tedavi oluyorum bebişte istiyorum ama hayırlısı sende bir dkt git istersen....

canım başladı demek bulantıların olsun gececek inş yeterki bebeişin hayırlısıyla saglıklı kucagına gelsin...kendine iyi bak öpüyorum seni....

cok gecmiş olsun canım ya dikkat et kendine...rabbim seni ve melegini korusun...

ay canım ya sanada cok gecmiş olsun herkez hasta bu aralar dikkat et kendine öpüyorum eni...

hoşbulduk derinim gecmişteydim kusura bakma gec oldu biraz...dün ugrayamadım annem bende biliyosun bugun onu yolcu ettim biraz moralim bozuldu hep bende kalsın istiyorum ama olmuyo işte...neyse ben konuya döneyim doktora gittim kistim kücülmüş cok şüür ama doktorum bir tane daha dogum knt hapı yazdı eriyip gitsin diye sanırım...baya bir tahliller verdi onlrı yaptırdım ama gec cıkcaklarmış cıkınca arıycaklar beni bir ay sonrada yine knt gitcem...bakalım hayırlısı sen nasılsın canım...

selam kızlar sizler nasılsınız...:KK16:

kardelencim özeline bak tatlımmmmmmm
derincim selam canım,demek tecil ettiriyolar,hayırlıs olsun.
ebroşu bende merak ettiydim ama öğrenmiş oldum,kanka arayamıyorum,çaldırıp kapatmakta hiç hoşuma gitmiyo(hiç yapmadım değil ama,genede hoşlanmadan yapıyorum)
cicili çok geçmiş olsun,rabbim korusun canım.
pelincim inşallah en kısa zamanda,kistin tükenir tükenmez gelsin bebiş.
daha yazcaklarım vardı ama mause nin pil gene bitmiş,kociş açık bırakıyo sürekli çünkü,zor oluyo yazmam o yüzden çıkcam şimdi

selam arkadaslar,:KK3::KK3::KK3:herkesin gunu hayirli olsun insallah:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

EBRARIM,gecmiste kizlarin yazilarini okuyunca bende merak etmistim seni,sonrasinda misafirin oldugunu duyunca rahatladim.kardelenim habervermis sagolsun.yoksa müge anliya gidiyordukkkkk:KK1::KK1::KK1::KK1:(allah korusun)
CICILI,gecmis olsun canim ya,yanik zor olur,allah sifa versin.:KK61:
SEVCANIM,annenlere gidiyormussun,insallah kendini toparlarsin annenin yaninda.:KK61:
BANUCUM,hasta olmussun,usuttun sanirim mideni,:44:allah sifa versin,nane limon kaynat ic canim,iyi gelir insallah:KK61:
ANATOLIAM,doktora gitmissin,herseyin iyi olmasina sevindim,genelde kendini gizleyen bebekler icin kiz denir.tabi gercegi allahtan baska bilen olmaz,saglikli sihhatli olsun da insallah,allah gönlune göre versin canim:KK61:
KARDLENCIM,yogunmussun allah yardimcin olsun.tatli yorgunluk senin ki,rabbim bize ve tum isteyenlerede nasip etsin öyle yorgunlugu:KK61:
PELINCIM,kistin küculmus,dilerim bir dahaki aya kadar hic kalmaz canim.ayrica anneni ugurlamissin,allah kavustursun:KK61::KK61:
SELINAM,sende hastaymissin,rabbim sifa versin..artik sonbahar girdi,insani hep aldatiyor bu havalar,dikkat et canim kendine:KK61:
UGURBONCUGUM,ugramamissin iyisindir insallah?

DERINCIM,KARDELENCIM,RANACIM,BIRSENCIM,ECECIM,ve unuttgum tum kizlar sizlerde iyisiniz insallah?:26::26:

Selamlar herkese.
Pelinim kistinin biran evvel erimesini diliyorum.tertemiz olsunda öyle gelsin bebişin.az kaldı inş.

Kayracım inşallah diger yarısınıda saglıcakla atlatrsn cnm,olsun aklına olumsuzluklar getırme.inşallah günden güne daha iyi olursun.bebişi hayırlısıyla kucagına aldıgında bu zor günleri bi cırpıda unutucn cnm.öptm.

Ay bşy dicem,karnına cay döken rana dıye kalms aklımda,pardon.cicilim cok gecmis olsun cnm ya görünmez kaza.

Garipçim sagol canım iyiyim sen nasılsın?

Kardelıa arkadasımızda hosgelmıs aramıza..ne sormustun unuttm cnm ya telden yazdgm icin gerı dönemyorm.

Kardeloşum sagol tatlım öyle iste tecıl olayı...hayırlısı artık...he bu arada bedellı cıkacakmıs galıba eger olursa harıka olacak ama bıze rastlarmı bılmem.
Neyse bırazdan saçımı yıkycam.boyadıkta az önce:)diplerım cıkmıstı.
herkeze cok teşekkür ederim kızalr sağolun:KK42:
hayırlı olsun epeydir uğramıyordun ?? hamile haberini vermeyemi geldin kıss:63:

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin bu sefer
Geçmiş olsun canım malum sonbahar çoğunda aynı şikayetler mevcut.Dediğin gibi hastalık bu olsun Allah başka dert vermesin.İnşallah bu ayki hamişlerden biride sen olursun biride ben biride ebrar biride kardeloş biride boncuk biride derin biride garip.................:KK1::KK1:

Sağolasın selinam öyle tabi sağlıklı olsun gerisi mühim değil,sanırım bende artık kız oldugunu düşünüyorum bakalım ne çıkacak,İlk defa bugun kalp atışlarını dinledim o zaman anladım gerçekten içimde bi can oldugunu hep dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin bunları yaşamayı...Amiiiinnnn
ne müthiş bi duygu değilmi inşallah yakında kıpırtılarıda hissetmeye başlayacaksın canım benim.Bu sene erkek senesiydi 2012 kız senesi olcek galiba
fıstıklarım nasılsınız bakayım benı hıc sormayın sızın de ıcınızı daraltmayım bos yere yırmı dort saat yatıyorum o kadar dıyeyım sımdılık ıyı dıyor doktor ama kocaman bır sımdılık demeyı de eklemeden gecemıyor hepınızı ozledım allah herkese bu duyguyu nasıp etsın ama saglıklı olanından ınanın gercek duygularım bunlar ama beklemek ne kadar uzun olursa olsun onemlı olan saglıklı gecırebılmek yoksa gercekten hamıle kalıp kaybetmek korkunc dualarınızı beklıyorum yarısı gıttı kaldı yarısı bende hafıfleyen agrı sızı hıcbırsey yok hersey tam gaz devam edıyor dr normal dıyor ben ınanmasam da ınanmıs gıbı yapmak zorundayım herhalde herkes benım kadar agrı cekseydı kımse hamıle kalmak ıstemezdı neyse bakmayın bana sız dua edın sadece psıkolojım fecı kotu optum herkesı
Allah yardımcın olsun emeklerini boşa çıkarmasın kayram
hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?:63:

dimi ama

Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.

Kızlar herkese merhaba:KK3::KK3::KK3::KK3:,buraya yani bu bölüme ilk defa mesa yazıyorum moralim çok bozuk :KK43::KK58::KK58:neden mi:29 yaşında 7 yaşında evladı olan bi anneyim ama şu an 2. çocuk istiyoruz 4 aydır denememize rağmen olmuyor.Bu ay çok umutluydum,adetime daha 3 gün var ama ben yine sabredemeyip:84::84: test yaptım negatif çıktı...Eşime bile söylemedim moralim bozuldu yaaa doktora gitmelimiziym sizce???:KK53::KK53::KK58:

ay canım benim inan cok sevindim...bu sefer inş haırlısıyla saglıklı kucagına alırsın bebişini kendine dikkat et öpüyorum....
canım benim bence korkulcak bişi yok çünkü bunların aynısını bende yaşadım ...bu dönemlerde gayet normal bi durum ...akıntının kıvamını rengini takip et yinede eğer farklı bi durum olursa dr unu ara yinede için rahat etsin...
benim hala arada brden su gibi akan akıntılarım oluyor gayet normal bişi yani bnm dr um söylemişti bana ...

hoşgeldin ablacım ...
AMİNNNNN...önemli olan sağlıklı ve hayırlı bi evlat olması tabi...bakalım hayırlısı olsun haftaya randevumuz var nasipse öğrenicez bu kez net bi şekilde...

cnm geçmiş olsun ...biraz iyi olduğuna sevindim ...fazlada iş yapıp yorma kendini...kolay gelsin cnm...

PELİNCİMMM,,,
altta görüyorum seni nasılsın cnm ...
DERİNCİMMM,,,
dün beni ciciyle karıştırmışsın ...ay bi baktım geçmiş olsun falan yazıyor ayy bana ne oldu diye bi an düşünüverdim walla....sonrasında koptum gülmekten ...:KK60::KK60::KK60:
canım kusura bakma görmeden cıkmışım...iyiyim ranacım sen ve bebişin nasıl...
Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.

derinim msn de konuştuk zaten canım görüşmek üzre öpt...

kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin
mrb aleyna durumunu cok ıyı anlıyorum umarım dılegın olur ben serophen kullandım ayın 16sında catlatma ıgnesı yapılcak tabı yumurta gelıstıyse ve sonra dollenme olacakmı bı suru soru ısaretı gunler gecmıoo ama ınan bende senın gıbıyım ruyalarıma gırıyor sıkıntı basıyor ya yumurtam gelısmezse dıorum ıns hayırlısı olur en kısa zamanda bebegıne kavusursun

Tosti hayırlı ugurlu olsun cnm.ne zamandır yoktn iyi haberle geldin şükür.

Aleynacım yapma böyle.hersey olacagına varır.tabıkı dualarımizdasın sende.inşallah bebecıkler saglıklı bi şekilde tutunur annecıgıne.bak bebecıkler dedım belkide ikiz olucaktır:)lütfen rahat ol canım inan mesajlarından o kadar belliki nasıl sıkıldıgın,okurken bana gecıyo sankı daralıyorum.oluruna bırak.rabbım hayırlısını versın.

Bı arkadas yenı gelmıs ısmını unuttum.rabbım evladını sana bagıslasın cnm.aynı yastayız senınle.ikinciyi istiyor olman cok güzel ins hemen olur.ama daha 4.aydan böyle üzülmen iyi degil...ben mesela 6 yıldır beklıyorum malesef.ama saglık olsun diyorum.olursa olur olmuyosa rabbım iyisini bilir.

inş. hayırlı haberlerle gelirsin buraya burda hepimiz aynı durumda olduğumuzdan sanırım hepimiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz rabbim bir gün bize hamileyyiiiiiiiiiiiiiimmmm demeyi nasip etsin inş. allah gönlüne göre versin Selina :KK66:

X