Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ne müthiş bi duygu değilmi inşallah yakında kıpırtılarıda hissetmeye başlayacaksın canım benim.Bu sene erkek senesiydi 2012 kız senesi olcek galiba
Kardelenimm evet cnm aynen,Rabbim inşaallah sizlere de nasip eder,genelde erkek çıkıyor herkesinki:)sağlıklı olsunda başka bişey istemem
Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.
Derinimm doktorunu arayıp bi danış istersen en güzel cevabı o verir,inşaallah aşılama vesilesiyle gelir bebişin cnm bnm...
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin
Aleynamm cnm stres yapmamaya çalış çok etkiliyor biliyorsun kafa ddağıtacak bişeyler bul kendine,inşaallah Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü...
kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))
kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım
Eboşumm inşaallah cnm bizim düğün işleri var gelen giden oluyor anneme bende gidiyorum akrabaları görmeye falan ayıp olarrr yoksam,evet teyzesi yeğenin çok terbiyeli göstermedi bize:) Uykunu da düzene sokarsın inşaallah bbi gün uyuma akşama erkenden yataktasın :) dene bi...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler olsun inşallah.kayramm uğramışş canım ya dualarım seninle hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcaksın yavrunu kötü şeyler düşünme.canım benim öptüm seni.
ebrar ablam biraz daha iyiyim şükür.en azından direncim yerinde ama nezle grip hala devam tabi.boğazlarım acısıda gitti biraz pastil sayesinde.bide tarhana çorbasını içip içip yattım hep terledim.şükür bunada tek rahatsızlık bu olsun çok şükür bunada.merak ettik ama misafirlerin varmış olsun sen iyi olda abla alışmamışız senin uğramadan geçen bir gününe.öptm.
bende temizlik yapıcam şimdi kızlar.ilk defa bu saate kaldı temizlik.garip geliyo şimdi :KK9:sorada yarına hazırlık malum dr kont. var.inş yeterli gelmiştir ilaçlar.dünde iğne yedim ilaçların haricinde 1 tane iğne yazmıştı.bugunde Allah hayır etsin çok güzel rüyalar gördüm.inş herşey yoluna girecektir de onun habercisidir.öptm kızlar hepiniziii :79:hoşçakalın.
Selinamm çok geçmiş olsun cnm,yarında inşaallah güzel hbrlerle gelirsin...
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde
Tosti ne zamandır gelmiyordun merak etmiştik demek güzel hbrler var Rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,darısı isteyen arkadaşlarımızın herkesin başına inşaallah...
bende unutmuşum yaaaaa
tutişim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.
heee bide ece ye bu konuda bişey yazmadım sanırım.
inşallah o da sağlıkla kucağına alır bebişini.
Sağol kardeloşumm:KK16:
slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:
Birsenim emreciğe geçmiş olsun cnm,Allah şifa versin... Aynen öyle cnm sağlıklı olsun da gerisi fasa fiso:)
ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...
Boncugumm sağol cnm darısı sizlere inşaallah...
canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş

canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler
Sağol ececim,bugune kadar doktorların cihazlarından dolayı dinleyemedim bu sfer başka bi doktora gittim cnm...
Akıntı olması çok normal onu kafana takma ama takip et enfeksiyonun içinde bbol su içiyorsun umarım...
selam canım arkadaşlarım .
öncelikle çok çok özür dilerim merakta bırakmışım sizleri
aslında söylemem gerekti hakkınızı helal edin .
kardelenim aramasa merak ettiğinizi bilmiyodum çok kalabalık misafirim vardı dün akşamda hep mutfaktaydım inanın hiç vaktim olmadı işlerim bitincede direk uyumuşum çok yorgundum .sabahda erken kalkıp hazırlığa devam ettim .neyse 12 büyük 7 ufak misafirim vardı yani nerdeyse 20 kişiydik .çok şükür herşey yettide arttı bile .insan korkuyo yetmiycek diye ama okuya okua yaptım:))neyse geçmişe bakamadım çok yorgunum biraz dinlenmek istiyorum eşim gelene kadar .gece nasipse gelirim .hepiniz çok saolun beni düşünmüşsünüz .siizi seviyorum .buarada derinim teli duymadım cano sonradan gördüm kusura bakma .öptümmmm
Maşallahh maşallahhhh hamarat hatunsun vesselam....
merhaba hanımlar .benim 33 haftalık oglum karnımda kalbi durdu .ve sezeryanla alındı.aranızda 6 ay arayla hamile kalıp sezeryan olan varsa lütfen yazsın 6 aydan sonra hamile kalınca dikişler bişe oluyomu agrı oluyomu lütfen cvp bekliyom
Çok üzüldüm Rabbim sabır versin size,sordugunz konuyla ilgili bilgim yok malesef...
bende dönüp baktım rana ya ne olmuş diye,çünkü öyle bişey okumamıştım,meğer cicili ye dermişsin.
kayracımda gelmiş,inşallah herşey bundan sonrada yolunda gider,sağlıkla kavuşur bebeğine
ebroşum,beni çağırmayı unutmuşun kız,o kadar kalabalık sığdı evine de bi ben mi fazla geldim:63:
Ayyy kardeloş sen yine başka şehirdesin biz yakın oldugumuz halde çağırmadı ayolll kendine pay çıkarma hemencikkk:KK52:
Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.
Tşk ederim derinim,öğrenir öğrenmez hbr vericem size teyzesi...
selam arkadaslar,:KK3::KK3::KK3:herkesin gunu hayirli olsun insallah:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

ANATOLIAM,doktora gitmissin,herseyin iyi olmasina sevindim,genelde kendini gizleyen bebekler icin kiz denir.tabi gercegi allahtan baska bilen olmaz,saglikli sihhatli olsun da insallah,allah gönlune göre versin canim:KK61:
Garibim amin cnm sağolasın,cümlemizin...

Pelinim kistin küçülmüş cnm sevindim,inşaallah önümüzdeki aya erir giderrr...

Banu ne yaptı acaba,inşaallah herşey yolunda gitmiştir...

Herkslere selam millet nasılsınız ne var ne yok?Yaın ki buluşma için heyecan varmı bakemm?

Ayyy bu arada eboşum kardeloşa esprik yaptım hee beni çağırmadı diye sen şimdi ciddiye falan alrsın küserimm :KK20:

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin bu sefer

Geçmiş olsun canım malum sonbahar çoğunda aynı şikayetler mevcut.Dediğin gibi hastalık bu olsun Allah başka dert vermesin.İnşallah bu ayki hamişlerden biride sen olursun biride ben biride ebrar biride kardeloş biride boncuk biride derin biride garip.................:KK1::KK1:

ne müthiş bi duygu değilmi inşallah yakında kıpırtılarıda hissetmeye başlayacaksın canım benim.Bu sene erkek senesiydi 2012 kız senesi olcek galiba

Allah yardımcın olsun emeklerini boşa çıkarmasın kayram

dimi ama
bu mesajı beğendim,bide ebroşun beğendiği mesajını beğendim haberin olsun:KK34:
selinam ohh iyi olmana sevindim bitanem Allahım daha iyi etsin
demek yarın kontrol var hayırlı haberler alırsın inşallah canım emeklerin boşa çıkmasın dualarım seninle

peloşum hadi inşallh canım herşey dilediğince olsun .sen çok temiz yüreklisin mevlam vericek karşılığını inanıyorum

ayyyy tostm yaa nasıl sevindim anlatamam ALLAHIM tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle dilerim hiçbir sorunla karşılaşmazsın arada biyerlerden girip haber at tatlım bende seni çok çok öptüm
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hadi bakkalım ranacım hayırlısı olsun bizde merakla bekliyoruz canım yiğenimizin cinnsiyetini

kuzu üzüldüm ya merakta bıraktım diye çünkü kendim kızdığım için başkası yapınca yapmamalıydım neyse öptüm
demek test yaptın cano bence eşin haklı adetin biraz gecikince kanda baktır ciddi ciddi insanın psikolojisini bozuyo testler
bide bence artık git doktora ve söktürücü kullan ve başla bitanem herşey gönlünce olsun

arkadaşlarımda aynısını demişler zaten bence çok takıyosunuz bitane evladınız var RABBİM bağışlasın ikincide gelir inşallah korunduğunuz için hemen olmasını beklemeyin hayırlısı olsun

canım benim yaa çok sıkma kendini MEVLAM neylerse güzel eyler hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah sağlıkla tutunur bebişler
dua ediyorum inanki herzaman öptüm canım kardeşim

ebrar bu mesajı çok beğendi :))))):KK19:
hah işte bu mesaj:81:
beni aramışsın kuzum kusura bakma ya dışardaydım duymadım inanki eve gelince anladım aradığını
ya ben duymuyorum telefonu yaaaaaaaaa :82:

buarada KARDELOŞ nerdeki oda benim gibi hiç durmuyo evde :KK39:
gezmiyorum malesef,bu sıra kendimi okumalara verdim cano,ondan çok yoğunum,hem net,hem okuma,hemde ev işi bi arada yürümüyo malesef,ben yürütemiyorum yani.:97:
buarada topiğimizin maşallahı var ya hamilelerimiz nekadar çoğaldı :nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
darısı bize hanımlar sırada kardeloş ve selina var inşallah buay müjde alırız onlardanda :KK49:

inşallah kanka,hepimizde hamile olalım inşallah
hee teorimi çok beğenmişin,sevindim:KK37:
kızlar geldim ama çıkmam lazım,gece uğrarım inşallah öpüyorum sizi.

Selinam sorma canım.anca simdı bıraz hafifledı valla.kalktm yarım işlerimi hallettm.ütüyùde toptan yapmıcam bı gömlek kot ütülerım yarına ikı dklık iş...bakkala cktm bıde yürumek ıyı geldı galıba.

Kıs kardeloşum napıyosun?okumalar ev işlerı yemek gercekten hepsı bı arada zor cnm benım.rabbım kolaylık versın.

Anatolişim cuma günü kızkardesim teyzemin kızını benım doktora götürücekmis ben gelemem dedım kızlarla göruscez.sen sor dedım hem asılamaya karar verdı ablam dıcek.fiyatı soracak.o zaman sökturucu mu ıcım beklym mı dıyede sorsun madem...icsin derse kendım alım ıcıyım.

Ebuşum cnm demek senınde agrıyo.valla dedıgın gıbı uykudandr benımde.kac gundur asırı duzensız yattm kalktm.ablamda özellıkle...gecen koray köye gttgnde de hıc uyumadm 8 e kadar yanı sabah 8...snrada 12 de kalktk.bıde arada bazı seylere sınırlenıyorum o da hemen agrıtıyo.tansıyonum yukselmıs olabılır ama aklıma gelıpte ölctrmedm.neyse Allah beterınden korusun.

Herkese iyi aksamlar
Bisey sormak istiyorum,benim yumurtlama zamanimda legen kemigimin hizasinda sagda agrim oldu,16si batım, dünden beri ara ara gene agrim oluyo arada da belime vuruyo agri hafif hafif. Gebelik olasiligi var midir acaba boyle agrisi olup da gebe kalaniniz var mi? Simdiden tesekkurler

arkadaslar bende boyun düzleşmesi var ve baya ilerlemiş fizik tedaviye gitmem gerekiyo bi türlü geçmişi okuyamıyorum bu ara o yüzden üzülüyorumm. su an felaket agrım var hiç alıntı yapamıyorum ne olur kusura bakmayınn

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:
Öyle ymiş birsencim ama yokkkk zaten emrecime geçmiş olsun beni aramışsın duymadım ama duymadığım andada seni düşünüyodum arıyacaktım olmadı sonra.
ebusum özledım kız senı:KK43:demek yoruldun dıkkat et kendıne tatlım...

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...
ay selınam cok gecmıs olsun bu mevsımde dıkatet kendıne allah sıfa versın cnm..

banum sanada cok gecmıs olsun cnm allah sıfa versın ınsallah...
derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
bırsenım emrecıkte hastaymıs çok gecmıs olsun allah sıfa versın cnm...
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım
Sağol boncukum.
canım çok geçmiş olsun ALLAHIM şifa versin yanlız buara herkes hasta ya

semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için

ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM

SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin

kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))

cano aslında kilolu çıkmamışın bence gayet iyi sana öyle geliyo cano
ayrıca zeynoda çok hoştu

??????????????????????????????????

berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür

yeni bir teori hızına yetişemiyorum cano :)))))))))))))))))

semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr

:KK14::KK14:ALLAHIM sabır versin içim yandı inanki yaşamıyan bilemez

semroşum çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım

kuzu kusura bakma yaa çok merak etmişsin haklı olarak :18:

ah selinam ah senide merakta koydum kusura bakma kuzum
sen nasıl oldun daha iyisin inşallah

ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada

:KK34::KK34::KK34:

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım

ah kıyamam hasta hasta dertlenmiş benim için canımsın

ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))

:KK1::KK1::KK1::KK19:

peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım

:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:

oyyyyy yesin teyzoşu onu bi gösterse yaa çok merak ediyorum

kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

:KK60::KK60::KK60:
alemsin canım kopardın beni yaaa mügemi amanin :KK35:

canım başınsaolsun ALLAHIM sabır versin çok zor yakınlarda yaşadık bu durumu .
ALLAHIM hiçkimseye yaşatmasın
valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı
istersen 1 yıl bekle tatlım

valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan

kuzu gelmedin daha uyudun sende galiba :)))

valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı

ana çağırmadımmı seni tüh nasıl unuturum yaaa :nazar:

birsoş harbiden kuzu keşke bi haber uçursaydın neyse bidaha olmaz akıllandım
emrem hastaymış kıyamam ona geçmiş olsun canım allahım şifa versin

boncuğum bende seni özledim kuzum ben iyiyim sen nasılsın
tahlillerin inşallah çok çok iyi çıkar öptüm kuzum

ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

ya bizim ELİF nerelerde yaa merak ettim sorun yoktur inşallah
ALEYNADA uğramadı tedaviye başladımı acaba ?
Değilim arkadaımmm herzamanki gibi.
Slm kızlar evde netım yok henuz bu ay baglayacagız ıns yenıden hamıleyım bırbucuk aylık
su an bır arkadastayım cok kalamıycam
netım baglanınca daha uzun konusuruz ıns allaha emanet olun
ebrar ablacım cok opuyorum senıde
Hayırlı olsun canım gözün aydın.

Herkese hayırlı günler.

Öncelikle kardelenim özür dilerim cnm ya,msn ye gel demişsın.ben yoktm o esnada kimse yok diye cıkmıstm burda gösteriyodu heralde.bidahada grmeden yattm uykum vardı cok:KK43:

Ebuşum cnm,o kadar cok özür dilemene gerek yok bitanem şimdi bende kötü oldum bak...neyse geldı gectı önemli olan senin ıyı olman kuşum.
Selinam daha iyiye gidiyosn maşallah cnm.
Rana evet kıss bende geç farkettm:)

Boncugum cnm benım,esim degil kaynım tecıl ettırıyo bebem.hepımız için hayırlısı...sen kendın mı ıstedın hormon testını?tedavı öncesı isticektı doktor zaten iyı olmus cnm zaman kaybı olmaz gerci sen adet oldunmu ki?

Kızlar ben hala adet olmadım.sizce kendiliginden olmayımı beklıyım aşılama için ya.yoksa gidiyim söktürücümü versın napsam. Dùnde test yaptm gene...sonrada yine sinir oldum söylenıyodum.esimde dedi "benim o testleri sana coktan yasaklamam gerekırdı ama zamanı geldı artık.bundan sonra adetın geçtikten sonra direk kan testi pskolojini bozdu bunlar senın"dedı.gercektende,bşy cıkmadıgından degıl,bi yapıyorum pempe cizgi acaba dıyoruz kanda bakıyoruz yok.süreklı negatif cıksa böyle olmaycmda.Allahtan bu sefer kafa karıstrıcı bsy yok...neyse işlerim var biraz gelirim yine.
Birde bu sefer varmış ne güzel olurdu dimi.
kızlar nasılsınız.......beni sorarsanız cok karışıgım cok sitres yaptım galiba içim daralıyo nefes almada bile zorlanıyorum bogazımı sıkıyolar sanki

bana dua eden herkese cok teşekkür ederim ALLAH razı olsun salı günü kontrolum var bakalım ondan sonra ne olcak ne yazıcagımıda bilemiyorum aslında karışıgım oturduguım yerde 5 dakka sonra sıkılıyorum

lütfen kızlr bana dua edin embiriyolarım cözülürken bozulmasınlar bana tutunsunlar hayırlı saglıklı evlat olsunlar bana

lütfen kızlr bana dua edin ALLAHIM ettiyiniz duaların 2 katını size versin İNŞALLAH amin
Aleyna canım böyle yaparsan olmaz ama lütfen sakin senki inançlı bir insansın Rabbim ol derse olucak Allaha sığın dua et herşeyin hayırlısı hepimizin aklında ve duasındasın kuzum.
kuzu hoşbuldum nasılsın ?
ya buarada buluşmaya geliceklerden haber yok
BANUŞUM iyidir inşallah arıyamadımda :KK43:(
ELİFDE gelmedi kaç gündür merakta kaldım ya
İyi sayılırım ama midem kötü.
İyi diyelim be ebusum ıdare edıyoruz..evet elifi bende merak ettım.banuda hasekıye gıdecektı vaktıt olmadı heralde.
Gittimde kaçtım valla bu sefer delik deşik oldum orda biri apandist diyo biri yok diyo ilaçlı filmi tekrar çek dediler bende eve geldim orda gebelik için kan verdim tuvalete gittim idrar için foşşşşş::KK43:((
Ay banu bıde hamıleyım dıye gelırmıs:)canom valla demıcektm hep dıyom dıyede bugun fecı bas agrısı cektım hala cekıyorum.nerdeyse hergun basım agrıyo.sızı sıkmak ıstemedım.neyse ben ustumu gıyiniyım ekmek alım.dunden makarna var bıraz.yanına corbayla bı yemek ayarlym.öptm kuzum görusuruz.
Nerde bende o şans.
Kardelenimm evet cnm aynen,Rabbim inşaallah sizlere de nasip eder,genelde erkek çıkıyor herkesinki:)sağlıklı olsunda başka bişey istemem

Derinimm doktorunu arayıp bi danış istersen en güzel cevabı o verir,inşaallah aşılama vesilesiyle gelir bebişin cnm bnm...

Aleynamm cnm stres yapmamaya çalış çok etkiliyor biliyorsun kafa ddağıtacak bişeyler bul kendine,inşaallah Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü...

Eboşumm inşaallah cnm bizim düğün işleri var gelen giden oluyor anneme bende gidiyorum akrabaları görmeye falan ayıp olarrr yoksam,evet teyzesi yeğenin çok terbiyeli göstermedi bize:) Uykunu da düzene sokarsın inşaallah bbi gün uyuma akşama erkenden yataktasın :) dene bi...

Selinamm çok geçmiş olsun cnm,yarında inşaallah güzel hbrlerle gelirsin...

Tosti ne zamandır gelmiyordun merak etmiştik demek güzel hbrler var Rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,darısı isteyen arkadaşlarımızın herkesin başına inşaallah...

Sağol kardeloşumm:KK16:

Birsenim emreciğe geçmiş olsun cnm,Allah şifa versin... Aynen öyle cnm sağlıklı olsun da gerisi fasa fiso:)

Boncugumm sağol cnm darısı sizlere inşaallah...

Sağol ececim,bugune kadar doktorların cihazlarından dolayı dinleyemedim bu sfer başka bi doktora gittim cnm...
Akıntı olması çok normal onu kafana takma ama takip et enfeksiyonun içinde bbol su içiyorsun umarım...

Maşallahh maşallahhhh hamarat hatunsun vesselam....

Çok üzüldüm Rabbim sabır versin size,sordugunz konuyla ilgili bilgim yok malesef...

Ayyy kardeloş sen yine başka şehirdesin biz yakın oldugumuz halde çağırmadı ayolll kendine pay çıkarma hemencikkk:KK52:

Tşk ederim derinim,öğrenir öğrenmez hbr vericem size teyzesi...

Garibim amin cnm sağolasın,cümlemizin...

Pelinim kistin küçülmüş cnm sevindim,inşaallah önümüzdeki aya erir giderrr...

Banu ne yaptı acaba,inşaallah herşey yolunda gitmiştir...

Herkslere selam millet nasılsınız ne var ne yok?Yaın ki buluşma için heyecan varmı bakemm?
İyi gibiyim işte.
Banum hosgeldın nerelerde kaldın kuzu ya merak ettım.
Anca kız geçmişi okudum.
Doktora gittim ordan acile yolladılar çok berbattı kanlar fışkırıyodu milletten birde doktorlar çok tutarsızdı bende eve geldim midem hala kötü tam 3.5 kilo vermişim bu arada yemek yiyemiyorum sanırım çok stres yaşadık ya bu ara oda mideme vurdu eğer apandist olsaydı pazardan beri daha berbat olurdum dimi ama eğer gene kasığım ağrırsa özele giderim artık.Ama çok yorgunum bitkinim.

arkadaslar bende boyun düzleşmesi var ve baya ilerlemiş fizik tedaviye gitmem gerekiyo bi türlü geçmişi okuyamıyorum bu ara o yüzden üzülüyorumm. su an felaket agrım var hiç alıntı yapamıyorum ne olur kusura bakmayınn
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine.
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
slm kızlar nasılsınız bakem geçmişe bakıyım geliyommm:82::82::82::82::82::82:
Naber canımcım.
Banum hosgeldın nerelerde kaldın kuzu ya merak ettım.
Geldim be kuzu.

Kızlar eşim gelmek üzere bişeyler hazırlıyım akşama gelmeye çalışıcam midem fena gene ne oluyor böyle yaaa...

Hosgeldın bırsoşum bak bakalım gecmıse,zate acmısın gözlerı koccaman:)

berrn a.s cnm hosgeldın.sagol sen nasılsın?

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

Avseq hosgeldın.16batın derken?adetın 16 gunumu anlamadm...yumurtlama günlerındeysen suanda hamılelık belırtısı olmaz ztn canım.

Bu cuma adet olucam demek istedim,insallah olmam ama:KK43: 1eylul yumurtlama zamani takvime gore,1-2-3-4unde halvet oldu. Ara ara boyle agrim oluyobebis olsun istiyom

X