Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selamlar herkese.
Pelinim kistinin biran evvel erimesini diliyorum.tertemiz olsunda öyle gelsin bebişin.az kaldı inş.

Kayracım inşallah diger yarısınıda saglıcakla atlatrsn cnm,olsun aklına olumsuzluklar getırme.inşallah günden güne daha iyi olursun.bebişi hayırlısıyla kucagına aldıgında bu zor günleri bi cırpıda unutucn cnm.öptm.

Ay bşy dicem,karnına cay döken rana dıye kalms aklımda,pardon.cicilim cok gecmis olsun cnm ya görünmez kaza.

Garipçim sagol canım iyiyim sen nasılsın?

Kardelıa arkadasımızda hosgelmıs aramıza..ne sormustun unuttm cnm ya telden yazdgm icin gerı dönemyorm.

Kardeloşum sagol tatlım öyle iste tecıl olayı...hayırlısı artık...he bu arada bedellı cıkacakmıs galıba eger olursa harıka olacak ama bıze rastlarmı bılmem.
Neyse bırazdan saçımı yıkycam.boyadıkta az önce:)diplerım cıkmıstı.

Son düzenleme:
Banuş olsun cnm...varsada rabbım korur...inş iyileşırsın hemen cnm.
Ebuşum olsun bitanem.işin oldugunu acamadıgını düşünüp aramadım bıdaha.dınlen kuşum.gece görüşürüz.
Ben kactım.

kızlar mesajları okuyunca bende merak ettim ebrarı aradım şimdi.Raziyecim senin teli duymamış.Şİmdide misafirleri varmış arkadaşları kalabalıktı dünde hazırlıkla geçmiş girememiş merak etmeyin arkadaşımız iyi çok şükür.
Pelincim kistin küçülmüş hadi hayırlısı 1 ay sonra çalışmalara başlarsınız inş. testlerde temiz çıkar.Bu sefer sağlıkla devam eder hamişliğin.
Banucum geçmiş olsun üşütmüşsün sen sanki dikkat et kendine.
sagol canım inş...
kardelencim özeline bak tatlımmmmmmm
derincim selam canım,demek tecil ettiriyolar,hayırlıs olsun.
ebroşu bende merak ettiydim ama öğrenmiş oldum,kanka arayamıyorum,çaldırıp kapatmakta hiç hoşuma gitmiyo(hiç yapmadım değil ama,genede hoşlanmadan yapıyorum)
cicili çok geçmiş olsun,rabbim korusun canım.
pelincim inşallah en kısa zamanda,kistin tükenir tükenmez gelsin bebiş.
daha yazcaklarım vardı ama mause nin pil gene bitmiş,kociş açık bırakıyo sürekli çünkü,zor oluyo yazmam o yüzden çıkcam şimdi
sagol kardeloşum inş...
mrb kizzlar telden grdm yazip hmn cikicm doktordan geldm hersey yolunda cok
sukur cinsiyetini gostermedi bgn hayirlisi artik,Rabbim sizlerede nasip etsn ins
hnr verum ded, sonra grsrz yemk yapmm laazm
ne güzel canım maşallah... olsun tutişim saglıklı olsunda bidaki ay ögrenirsin inş...
fıstıklarım nasılsınız bakayım benı hıc sormayın sızın de ıcınızı daraltmayım bos yere yırmı dort saat yatıyorum o kadar dıyeyım sımdılık ıyı dıyor doktor ama kocaman bır sımdılık demeyı de eklemeden gecemıyor hepınızı ozledım allah herkese bu duyguyu nasıp etsın ama saglıklı olanından ınanın gercek duygularım bunlar ama beklemek ne kadar uzun olursa olsun onemlı olan saglıklı gecırebılmek yoksa gercekten hamıle kalıp kaybetmek korkunc dualarınızı beklıyorum yarısı gıttı kaldı yarısı bende hafıfleyen agrı sızı hıcbırsey yok hersey tam gaz devam edıyor dr normal dıyor ben ınanmasam da ınanmıs gıbı yapmak zorundayım herhalde herkes benım kadar agrı cekseydı kımse hamıle kalmak ıstemezdı neyse bakmayın bana sız dua edın sadece psıkolojım fecı kotu optum herkesı
canım benim merak etmiştim seni...kayracım zor olsada sonu tatlı olcak inş kötü şeyler düşünme moralini yüksek tut bebişini kucagına alacagın günleri düşün...allaha emanet ol dualarım seninle...
İnşallah canım ya.

İnşallah hepsi tertemiz çıkar pelincim.

Aman canım yat dinlen başka türlü geçmiyor.

Sağol kardelencim olabilir belkide midemi üşütmüşte olabilirim.Neyse ben demiştim bu kız gezmelede diye demek ondaymış misafirler kim ne mamalar yapmıştır.

Burda bir tane özel klinik var oda acısını çıkarıyor başaka yere gitsem yol parası falan uzun iş zaten halim yok olmadığını biliyorum ama yarın hasekide yaptırıcam genede.Artık olan oldu derincim varsada inşallah bşey olmamıştır ne diyim valla.

Bu kız anatolia benim iki yiğende geç gösterdi kendini hayırlısı olsunda ne olursa olsun.

Ne güzel canım inşallah hepimiz duyacağız birgün sizin dualarınızla.

Canım bak yarısı bitmiş inşallah bundan sonrasıda çok güzel gidicek inan dua et bizlerde sana dua ediyoruz olsun çektiğin sıkıntıların karşılığında bu dünyanın en güzel meyvasını alıcan onu düşün sabret.
inş canım hayırlısı...
selam arkadaslar,:KK3::KK3::KK3:herkesin gunu hayirli olsun insallah:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

EBRARIM,gecmiste kizlarin yazilarini okuyunca bende merak etmistim seni,sonrasinda misafirin oldugunu duyunca rahatladim.kardelenim habervermis sagolsun.yoksa müge anliya gidiyordukkkkk:KK1::KK1::KK1::KK1:(allah korusun)
CICILI,gecmis olsun canim ya,yanik zor olur,allah sifa versin.:KK61:
SEVCANIM,annenlere gidiyormussun,insallah kendini toparlarsin annenin yaninda.:KK61:
BANUCUM,hasta olmussun,usuttun sanirim mideni,:44:allah sifa versin,nane limon kaynat ic canim,iyi gelir insallah:KK61:
ANATOLIAM,doktora gitmissin,herseyin iyi olmasina sevindim,genelde kendini gizleyen bebekler icin kiz denir.tabi gercegi allahtan baska bilen olmaz,saglikli sihhatli olsun da insallah,allah gönlune göre versin canim:KK61:
KARDLENCIM,yogunmussun allah yardimcin olsun.tatli yorgunluk senin ki,rabbim bize ve tum isteyenlerede nasip etsin öyle yorgunlugu:KK61:
PELINCIM,kistin küculmus,dilerim bir dahaki aya kadar hic kalmaz canim.ayrica anneni ugurlamissin,allah kavustursun:KK61::KK61:
SELINAM,sende hastaymissin,rabbim sifa versin..artik sonbahar girdi,insani hep aldatiyor bu havalar,dikkat et canim kendine:KK61:
UGURBONCUGUM,ugramamissin iyisindir insallah?

DERINCIM,KARDELENCIM,RANACIM,BIRSENCIM,ECECIM,ve unuttgum tum kizlar sizlerde iyisiniz insallah?:26::26:
cok sagol garibim inş dedigin gibi olur...sagol canım sen nasılsın görüşemiyoruz epeydir özledim seni cok öpüyorum...
selam canım arkadaşlarım .
öncelikle çok çok özür dilerim merakta bırakmışım sizleri
aslında söylemem gerekti hakkınızı helal edin .
kardelenim aramasa merak ettiğinizi bilmiyodum çok kalabalık misafirim vardı dün akşamda hep mutfaktaydım inanın hiç vaktim olmadı işlerim bitincede direk uyumuşum çok yorgundum .sabahda erken kalkıp hazırlığa devam ettim .neyse 12 büyük 7 ufak misafirim vardı yani nerdeyse 20 kişiydik .çok şükür herşey yettide arttı bile .insan korkuyo yetmiycek diye ama okuya okua yaptım:))neyse geçmişe bakamadım çok yorgunum biraz dinlenmek istiyorum eşim gelene kadar .gece nasipse gelirim .hepiniz çok saolun beni düşünmüşsünüz .siizi seviyorum .buarada derinim teli duymadım cano sonradan gördüm kusura bakma .öptümmmm
olurmu öyle şey canım özür dilemene gerek yok insanlık hali haber veremeyebilirsin tabi zaten okuduguma göre yogunmuşsun eboşum ama alnının akıyla cıkmışsın 20 kişilik misafiri agırlamışsın bravo sana canım valla bana o kadar misafir gelmedi hic gelse acaba bende altından kalkarmıyım ki...hamarat hatunsun vesselam:))bizde seni seviyozzz iyice dinlen sen gece gelirsen burdaysam görüşürüz öptüm...
merhaba hanımlar .benim 33 haftalık oglum karnımda kalbi durdu .ve sezeryanla alındı.aranızda 6 ay arayla hamile kalıp sezeryan olan varsa lütfen yazsın 6 aydan sonra hamile kalınca dikişler bişe oluyomu agrı oluyomu lütfen cvp bekliyom

canım cok üzüldüm başın sagolsun allah sabır versin...sorun hakkında bilgim yok kusura bakma...

,banu145145,kardellya,DerinSu+,selam kızlar nasılsınız:KK16:

Selamlar herkese.
Pelinim kistinin biran evvel erimesini diliyorum.tertemiz olsunda öyle gelsin bebişin.az kaldı inş.

Kayracım inşallah diger yarısınıda saglıcakla atlatrsn cnm,olsun aklına olumsuzluklar getırme.inşallah günden güne daha iyi olursun.bebişi hayırlısıyla kucagına aldıgında bu zor günleri bi cırpıda unutucn cnm.öptm.

Ay bşy dicem,karnına cay döken rana dıye kalms aklımda,pardon.cicilim cok gecmis olsun cnm ya görünmez kaza.

Kardelıa arkadasımızda hosgelmıs aramıza..ne sormustun unuttm cnm ya telden yazdgm icin gerı dönemyorm.

Kardeloşum sagol tatlım öyle iste tecıl olayı...hayırlısı artık...he bu arada bedellı cıkacakmıs galıba eger olursa harıka olacak ama bıze rastlarmı bılmem.

cok sagol derinim güzel dileklerin icin...inş canım rabbim hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...

Selamlar herkese.

bende dönüp baktım rana ya ne olmuş diye,çünkü öyle bişey okumamıştım,meğer cicili ye dermişsin.
kayracımda gelmiş,inşallah herşey bundan sonrada yolunda gider,sağlıkla kavuşur bebeğine
ebroşum,beni çağırmayı unutmuşun kız,o kadar kalabalık sığdı evine de bi ben mi fazla geldim:63:

Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.

Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.

bende unutmuşum yaaaaa
tutişim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.
heee bide ece ye bu konuda bişey yazmadım sanırım.
inşallah o da sağlıkla kucağına alır bebişini.

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
kardelenim aramasa merak ettiğinizi bilmiyodum çok kalabalık misafirim vardı dün akşamda hep mutfaktaydım inanın hiç vaktim olmadı işlerim bitincede direk uyumuşum çok yorgundum .sabahda erken kalkıp hazırlığa devam ettim .neyse 12 büyük 7 ufak misafirim vardı yani nerdeyse 20 kişiydik .çok şükür herşey yettide arttı bile .insan korkuyo yetmiycek diye ama okuya okua yaptım:))neyse geçmişe bakamadım çok yorgunum biraz dinlenmek istiyorum eşim gelene kadar .gece nasipse gelirim .hepiniz çok saolun beni düşünmüşsünüz .siizi seviyorum .buarada derinim teli duymadım cano sonradan gördüm kusura bakma .öptümmmm
ebusum özledım kız senı:KK43:demek yoruldun dıkkat et kendıne tatlım...

Sağolasın selinam öyle tabi sağlıklı olsun gerisi mühim değil,sanırım bende artık kız oldugunu düşünüyorum bakalım ne çıkacak,İlk defa bugun kalp atışlarını dinledim o zaman anladım gerçekten içimde bi can oldugunu hep dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin bunları yaşamayı...Amiiiinnnn
ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

selam arkadaslar,:KK3::KK3::KK3:herkesin gunu hayirli olsun insallah:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

EBRARIM,gecmiste kizlarin yazilarini okuyunca bende merak etmistim seni,sonrasinda misafirin oldugunu duyunca rahatladim.kardelenim habervermis sagolsun.yoksa müge anliya gidiyordukkkkk:KK1::KK1::KK1::KK1:(allah korusun)
SEVCANIM,annenlere gidiyormussun,insallah kendini toparlarsin annenin yaninda.:KK61:
BANUCUM,hasta olmussun,usuttun sanirim mideni,:44:allah sifa versin,nane limon kaynat ic canim,iyi gelir insallah:KK61:
ANATOLIAM,doktora gitmissin,herseyin iyi olmasina sevindim,genelde kendini gizleyen bebekler icin kiz denir.tabi gercegi allahtan baska bilen olmaz,saglikli sihhatli olsun da insallah,allah gönlune göre versin canim:KK61:
KARDLENCIM,yogunmussun allah yardimcin olsun.tatli yorgunluk senin ki,rabbim bize ve tum isteyenlerede nasip etsin öyle yorgunlugu:KK61:
PELINCIM,kistin küculmus,dilerim bir dahaki aya kadar hic kalmaz canim.ayrica anneni ugurlamissin,allah kavustursun:KK61::KK61:
SELINAM,sende hastaymissin,rabbim sifa versin..artik sonbahar girdi,insani hep aldatiyor bu havalar,dikkat et canim kendine:KK61:

DERINCIM,KARDELENCIM,RANACIM,BIRSENCIM,ECECIM,ve unuttgum tum kizlar sizlerde iyisiniz insallah?:26::26:
sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

canım tekrar gecmiş olsun yat dinlen sonra görüşürüz öptüm bende...

cok sagol canım benim amin inş...evet canım düşüklerin nedenini araştıralım dedi inş bir sorun yoktur şimdi haycanla sonucları bekliyorum ama 20 tane test istedi bunların 8 tanesi ozelde yapılıyodu obur testleri devlet hastanesinde yaptırcam inş...
pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...
inşallah hepsi temiz çıkar canım.bayada çok test istemiş ya.Allahım dermansız dert vermesin tek.bana müsade canım biraz yatıcam ateş bastı hastayım ya yatim terliyeyim de atayım şu gribi.hoşçakal canım öptüm seni.:80:
ay selınam cok gecmıs olsun bu mevsımde dıkatet kendıne allah sıfa versın cnm..

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.
banum sanada cok gecmıs olsun cnm allah sıfa versın ınsallah...
derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
bırsenım emrecıkte hastaymıs çok gecmıs olsun allah sıfa versın cnm...
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım

Son düzenleme:
slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış :KK19: EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım :KK19: BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş :KK19: KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık :KK19: CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir :KK19: TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda :KK19: SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını :KK19: PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek :KK19: DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık :KK19: SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir :KK19:ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin :KK19:KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :KK19: RANAM sende bebişle iyisiniz :KK19:BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide :KK19:GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi :KK19:DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah :KK19: SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım :KK19: ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?:63:

sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü:KK59:
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum:KK59::KK43:
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde :KK50: samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?:KK34:
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum:KK54:
ah canım ya çok gecmiş olsun tatlım şimdi nasıl biraz acısı gectimi ii misin
tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.
canım benim gecmiş olsun ya üşüttünmü ama inş bebiş vardır da ondan oluyordur
canım ne güzel faliyetli geçiyo günler sen iyi olda canım alıntıyı sonrada yaparsınn inşallah gecer bulantılarınn
canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez
kızlar hepinize merhaba;

Evett sonunda bebeğime kavuştum... Hiç birşeye değilmeyecek mutlulukmuş.... Allahım herkese nasip etsin... Cuma sabahı hastanaye yattım.Giriş işlemlerim yapıldı. Sonda takıldı, benim heyecan dorukta. Heyecandan büyük abdestim geldi. Neyse zmanı gelince beni ameliyathaneye aldılar. Ben ameliyathaneye girerken eşim,annem, kayınvaldem ve kız kardeşim vardı. Narkozdan önce dikiş alınacak dedi doktorum ama ben çok heyecanlanınca ve ağlamaya başlayınca narkoz verildi öylelikle dikiş alındı. Kendime geldiğimde yoğun bakımdaydım. Odama götürürler ken hep oğlumu ve eşimi sayıklamışım.... Sonra Oğlumu getirdiler ve dayanamayıp başladım ağlamaya, 9 aydır o da bende çok sıkıntılı günler atlattık. Çok acılar çektik ama sonunda büyük mutluluğa kavuştuk..... İnanılmaz tarif edilemeyen bir duygu...
Sezeryana acım çok fazla.... Böyle olacağını bilmiyordum, bilseydim normal doğum isterdim...dün eve çıktık. bugün 4. gün ama hala birinin desteği olmadan kalkamıyorum. Umarım en kısa zamanda geçer...Şuan Eymen babası ve halası ile birlikte hastaneye gittiler, çünkü yüzü çok sarı geldi bize. ilk 3 gün sütüm hiç gelmedi. Bugün yavaş yavaş gelmeye başladı....Şimdi onları bekliyorum sabırsızlıkla.....
Tekrar girip yazacağım kızlar. Hepinizi öpüyorum....
canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim
ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...

canım cok gecmişş olsun rabbim şifa versin dikkat et kendine...

canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...

amin canım cok sagol tam erimemiş ama kücülmiüş şükürler olsun...

yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...

canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...

canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...
canım ogluşunun iyi olmasına sevindim...inş rabbim melegini göndermiştir hakkında hayırlısı olsun semracım...

canım bende kist var ama doktor knt tedavi oluyorum bebişte istiyorum ama hayırlısı sende bir dkt git istersen....

canım başladı demek bulantıların olsun gececek inş yeterki bebeişin hayırlısıyla saglıklı kucagına gelsin...kendine iyi bak öpüyorum seni....

cok gecmiş olsun canım ya dikkat et kendine...rabbim seni ve melegini korusun...

ay canım ya sanada cok gecmiş olsun herkez hasta bu aralar dikkat et kendine öpüyorum eni...

hoşbulduk derinim gecmişteydim kusura bakma gec oldu biraz...dün ugrayamadım annem bende biliyosun bugun onu yolcu ettim biraz moralim bozuldu hep bende kalsın istiyorum ama olmuyo işte...neyse ben konuya döneyim doktora gittim kistim kücülmüş cok şüür ama doktorum bir tane daha dogum knt hapı yazdı eriyip gitsin diye sanırım...baya bir tahliller verdi onlrı yaptırdım ama gec cıkcaklarmış cıkınca arıycaklar beni bir ay sonrada yine knt gitcem...bakalım hayırlısı sen nasılsın canım...

selam kızlar sizler nasılsınız...:KK16:
ewet canım basladı çok oldu aslında ama bu ara çok fena artı ne yesem çıkıyor bilmiyorum artık bebişim nasıl büyüyecek bu halde amin canım inş bu defa saglıkla almak nasip olur allah herkese nasip etsin inş
canım tekrar gecmiş olsun yat dinlen sonra görüşürüz öptüm bende...

cok sagol canım benim amin inş...evet canım düşüklerin nedenini araştıralım dedi inş bir sorun yoktur şimdi haycanla sonucları bekliyorum ama 20 tane test istedi bunların 8 tanesi ozelde yapılıyodu obur testleri devlet hastanesinde yaptırcam inş...
tatlım inş sonuçlar güzel gelir ya çok test istemiş dr inş hepsi güzel gelir
kızlar mesajları okuyunca bende merak ettim ebrarı aradım şimdi.Raziyecim senin teli duymamış.Şİmdide misafirleri varmış arkadaşları kalabalıktı dünde hazırlıkla geçmiş girememiş merak etmeyin arkadaşımız iyi çok şükür.
Pelincim kistin küçülmüş hadi hayırlısı 1 ay sonra çalışmalara başlarsınız inş. testlerde temiz çıkar.Bu sefer sağlıkla devam eder hamişliğin.
Banucum geçmiş olsun üşütmüşsün sen sanki dikkat et kendine.
canım bu msjını okuyunca içim rahatladı ii olduğuna haber vermişsin sağol tatlım
sukur cinsiyetini gostermedi bgn hayirlisi artik,Rabbim sizlerede nasip etsn ins
canım ii olduğunuza çok sevindim olsun ya gec olsun da güç olmasın demişler inş bidahaki gittiğinizde görürsünüz hayırlısı olsun inş
Sağolasın selinam öyle tabi sağlıklı olsun gerisi mühim değil,sanırım bende artık kız oldugunu düşünüyorum bakalım ne çıkacak,İlk defa bugun kalp atışlarını dinledim o zaman anladım gerçekten içimde bi can oldugunu hep dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin bunları yaşamayı...Amiiiinnnn
canım bu güne kadar neden dinlemedin merak ettim doğrusu aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım
fıstıklarım nasılsınız bakayım benı hıc sormayın sızın de ıcınızı daraltmayım bos yere yırmı dort saat yatıyorum o kadar dıyeyım sımdılık ıyı dıyor doktor ama kocaman bır sımdılık demeyı de eklemeden gecemıyor hepınızı ozledım allah herkese bu duyguyu nasıp etsın ama saglıklı olanından ınanın gercek duygularım bunlar ama beklemek ne kadar uzun olursa olsun onemlı olan saglıklı gecırebılmek yoksa gercekten hamıle kalıp kaybetmek korkunc dualarınızı beklıyorum yarısı gıttı kaldı yarısı bende hafıfleyen agrı sızı hıcbırsey yok hersey tam gaz devam edıyor dr normal dıyor ben ınanmasam da ınanmıs gıbı yapmak zorundayım herhalde herkes benım kadar agrı cekseydı kımse hamıle kalmak ıstemezdı neyse bakmayın bana sız dua edın sadece psıkolojım fecı kotu optum herkesı
canım seni çok merak etmiştik ii olduğuna çok sevindim canım kötü düşünme ii düşün ii olsun inş arada bi not bırakta ii olduğunu bilelim canım

canım ii diyelim ii olalım inş sen nasılsın neler yapıyorsun
masallah:nazar::nazar: ablam baya kalabalıkmişsiniz valla meraktan catlattın ha aman ii oldaaaaaaaaaaaaaaaaaa
merhaba hanımlar .benim 33 haftalık oglum karnımda kalbi durdu .ve sezeryanla alındı.aranızda 6 ay arayla hamile kalıp sezeryan olan varsa lütfen yazsın 6 aydan sonra hamile kalınca dikişler bişe oluyomu agrı oluyomu lütfen cvp bekliyom
canım bi bilgim yok ama inan çok üzüldüm basın sağolsun
bende unutmuşum yaaaaa
tutişim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.
heee bide ece ye bu konuda bişey yazmadım sanırım.
inşallah o da sağlıkla kucağına alır bebişini.
sağol canım ya inş allah nasip eder bu defa allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inş
canım öncelikle yazın çok hoşuma gitti uğraşmışsın eline sağlık bende ii olmaya calışıyorum neden dersen altı oku belki bi yardımın dokunur bana amin inş kucağımıza almak nasip olur

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...

derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım

canım inş tahlılın ii çıkar inş minişin gelir artık

kızlar ben biraz kötüyum dün gece hiç uyumadım ve çok tedirginim dün gece saat kac hiç bilmiyorum saate bakmadım uykumda bi sanki adet oluyormusum gibi hissettim bişi akıyordu içimden korktum dün yazmıştım ağrım var diye eyvah düşüyor diye nasıl fırladım yataktan baktım bişi yok sadece bi akıntı sonra yattım biraz sonra yine aynı hani adetin ilk günü nasıl yoğun olur hissedersin ya kanın geldiğini aynı öleydi ve uyuyamdım kızlar bu normalmı yoksa hemen dr u arayayım mı bilemdim bana yardım edin eşim dr a git diyor ama belki önemli değildir diye gitmek istemedim ne yapmalıyım yarımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrrrrr şimdikten tskler

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,mutlu haftalar olsun ınşallah.tlfndan yazıyorum birsencim allah kabul etsin emrenın mevlüdünü evlendiği günleride görmek nasip etsin inş.
Kızlar ben şlfayı kapmışım cumartesl akşamdan beri yatıyorum grip nezle boğazlar felaket bugunde sabahı zor ettim bogazım kuruyo nefes bile alamıyorum su içmeden.hoşçakalın kızlar
canım çok geçmiş olsun ALLAHIM şifa versin yanlız buara herkes hasta ya
kızlar hepinize merhaba;

Evett sonunda bebeğime kavuştum... Hiç birşeye değilmeyecek mutlulukmuş.... Allahım herkese nasip etsin... Cuma sabahı hastanaye yattım.Giriş işlemlerim yapıldı. Sonda takıldı, benim heyecan dorukta. Heyecandan büyük abdestim geldi. Neyse zmanı gelince beni ameliyathaneye aldılar. Ben ameliyathaneye girerken eşim,annem, kayınvaldem ve kız kardeşim vardı. Narkozdan önce dikiş alınacak dedi doktorum ama ben çok heyecanlanınca ve ağlamaya başlayınca narkoz verildi öylelikle dikiş alındı. Kendime geldiğimde yoğun bakımdaydım. Odama götürürler ken hep oğlumu ve eşimi sayıklamışım.... Sonra Oğlumu getirdiler ve dayanamayıp başladım ağlamaya, 9 aydır o da bende çok sıkıntılı günler atlattık. Çok acılar çektik ama sonunda büyük mutluluğa kavuştuk..... İnanılmaz tarif edilemeyen bir duygu...
Sezeryana acım çok fazla.... Böyle olacağını bilmiyordum, bilseydim normal doğum isterdim...dün eve çıktık. bugün 4. gün ama hala birinin desteği olmadan kalkamıyorum. Umarım en kısa zamanda geçer...Şuan Eymen babası ve halası ile birlikte hastaneye gittiler, çünkü yüzü çok sarı geldi bize. ilk 3 gün sütüm hiç gelmedi. Bugün yavaş yavaş gelmeye başladı....Şimdi onları bekliyorum sabırsızlıkla.....
Tekrar girip yazacağım kızlar. Hepinizi öpüyorum....
semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için
AMİNNNN,
daha ilk bebeğimiz cnm RABBİM hangisini hayırlı kıldıysa o olsun ben hep böyle dua ettim...

bizde iyiyiz ablacım çok saol...
ewet teyze erkek olur dedi...
bnm göbeğim ortada yanlarım boş kalçam falan hiç değişmedi arkadan bakınca anlaşılmıyor yani sanırım buna bakarak öyle dedi çünkü arkan çıkmamış kesin erkek senin dedi ...
sizlerinde yorumlarını alayım o zman...

cnm bnm inş kistin geçmiştir...hayırlısıyla meleğine kawuşursun inş en kısa zamanda....

yok cnm ben ANKARADAYIM...
aslında bizde ankarada olanlarla toplaşsak yaa....

cnm bnm tekrar gözün aydın o duygu tarifsizdir tahmin edebiliyorum RABBİM burdaki bütün arkadaşlarımıza yaşatsın...
inş ağrıların hemen geçerde keyfini çıkartarak sewersin oğluşunu....
ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM
cnm inşallah tedavin güel haberlerle sonuçlanır.ama stres yapma hiçbirşeyı herşey boşa gider yoksa oluruna bırak hayatı takma cnm.opuyorum senıı

cnm yok olur mu unutmak ya kendımde değilim kı ben bu aralar mewlıtınız de hayrlı olsun cnmmm

cnm sağol altta yazacagım :KK66:)

aa ewet cnm düzgün bey dedı gecenlerde bır arkadaşın geldı senı konustuk dedi.eşim başka ısımler saydı ben de yok eliftır o dedım tedavı surecınde mı dedım ewet dedı tamam odur dedım...:)))

sağol cnm hyrlı haberler şükür olsun

ranam konustuk senle az once msnden zaten :KK66:)))
hayrlısı cnm bekle bakalım haftasonunu öğreneceksın.ne olursa olsun ama insan dr un dedıgıne kaptırıyor kendını

ablam şükür dıyeyım ikizler iyiler .ben fenayım şu anda zor yazıyorum ellerim titrıyor.aşağıda yazarım

cnm benım boğazlar da şişti gecmıs olsun dıkkat et kendıne

cnm allah bizlere de yaşatsın ve tüm isteyen arkadaşlarıma inşallah.allah sağlıkla büyütmenızı nasıp etsın yawrunuzu.geçmiş olsun sana da.ağrıların warmış :KK43:(

kızlar hepınıze merhba.ctesi dr a gıttık.şükür yawrularım gelişimleri güzel.kalp atışlarını dinledik.dr.umuz sewdı yawrularımı kafasını fılan gosterdı ''şunlara bak tipe bak ya'' diye :)))))
neyse ordan çıktık silivrıde dugun wardı oraya gıttık ordan da halamın yazlığa gezerken bişey yok.ewe geldık dun akşamdan berı kotuyum.başladık yıne çıkartmalara.bugün 12den beri 5 kez lavaboya gittim.içimde bişey yok artık tahrış oldu boğazlarım zaten şiş.ve midem acıyor zorlanıyor.bişey yesem gam yemiycem.neyse buna da şükür ama boyle olmayacak.tekrar serum yemek ıstemıyorum.annemde de ıyı oluyorum valız hazırlayacagım bırazdan.annemlerde kalacagım haftasonuna dek bakalım.ellerım su an nasıl tıtrıyo yıne gıttım lavaboya yeni.artık eşim ordan işe gidip gelecek başka çaremiz yok.ewde olmuyo anladık bunu.ordan gırebılır mıyım bılmıyorum...ben gelene dek hoşçakalın.allah' a emanet olun...hepınızı opuyorum
SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin
Ayyy mesajı yazdım yazdım ama sayfa dondu yazdıklarımın hiçbiri çıkmadı cıkscıkscıkss....

Ranam sağol cnm inşaallah,sende bebişte iyisiniz inşaallah...
Selinam,elifcim takibe başlamışsın hayırlı olsun inşaallah bebişleriniz gelir canlar...
Eboşum ağrılarım o kadar sık değil de cnm karşıda buluşma olacak ya ondan dolayı ilk konusu geçtiğinde eşim bırakırım demişti ama malum işler başladı maalesef oyuzden gelemiyorum tek başıma yollamıyor:)Sen napıyorsun nasılsın?
Birsenim çok şükür iyiyiz cnm,emrecik nasıl var mı yeni fotoları annesi?
Pelinm sen nasılsın cnm gittin mi doktora kistin erimiştir inşaallah cnm bu konuyla ilgili bişey yazdıgını göremedim gözümden kaçmış olabilir...
Derinim tekrar hayırlı olsun cnm yorulmuşsun ama değdi dimi insan çok mutlu oluyor akrabalarıyla birlikteyken:)
Garipcim sen nasılsın?
Kardeloş yeni tlf almışsın hayırlı olsun güle güle kullan cnm...
Sevcanım cnm Rabbim yardımcın olsun cnm inşaallah tez zamanda hiçteyse azalır bulantıların falan...
Banucum sen nasılsın?Bebiş nasıl teyzesi?
Kardelen49 sen nasılsın kuzum gelen giden var mı hala?

Kızlar aklımda kalanları yazabildim unuttuklarım vardır muhtemelen kusura bakmayın ne olur,bu arada cicilii nerde çok sık gelmiyor sanırım...
Teyzeleri nasipse yarın bizzde doktora gidicez,inşaallah hayırlı hbrler alırız...Allah'a emanet olun şimdilik ben topicleri dolanıyım kimse yok burda :KK43:
kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))
Tık tık tıkkk eyi gunler:)ay bayadır bunu yapmıyodum:)selam canım arkadaslarım.

Ebuşum hoşbuldum bitanem.ıy gördun demek resımlerı,esrada görmus cok şişko cıkmışsın didi gercektende öyle.sacım yüzüm sankı ben dgl hıc begenmyorm şu digitallerı ya:KK43:halbukı kilo verdım ve salonda herkes elbıse nasıl toplamıs zayflamssn ne guzel olmusun dedı.sagol cnm benım o senın güzel görusun ebuşkom ama fotolarda kötü cıkmısık zeynoda begenmedı.sen naptn cano?bu arada msn olmus cnm gece görusuruz.

Kardeloşum yenı tel hayırlı olsun cnm,samsungu ben sevmedm ama inş sen memnun kalırsın.

Selinam ya cok gecmıs olsun.sanırım havalar hepımızı aldatıyo.kardelosun dedıgı gıbı...benımde bogazm cok kuruyo kafam kazan gıbı hep bas agrısı neyse ıyı olursn ins cnm.
cano aslında kilolu çıkmamışın bence gayet iyi sana öyle geliyo cano
ayrıca zeynoda çok hoştu
...............
.............
..............
??????????????????????????????????
canım 61 idim 64 olmusum ya bende hipotiroid varmış ondan yine alırım diye korkuyorumm. canım keske dısarıda otursa eşim 10 gün gelmeyecek
berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür
selam kızlar.
dün size yazmayı unuttum,ntv de bir insanın yumurtadan başlayıp,nasıl geliştiğini izledim,çok harika ve çok mucizevi bişeydi.
bir yumurtaya çift sperm girerse yumurta yaşayamazmış,tek girmeliymiş,yumurta kendini koruyomuş ama acaba kalitesiz yumurtalar koruyamıyo da bizim ondan mı olmuyo demeye başladım
yeni bir teori hızına yetişemiyorum cano :)))))))))))))))))
hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun
semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr
kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
işte o arkadaşım ölü doğum yaptı dün gece,rabbim yardımcısı olsun.
:KK14::KK14:ALLAHIM sabır versin içim yandı inanki yaşamıyan bilemez
kızlar istemiyerekte olsa çıkmak zorundayım ateşim yine yükseldi feci şekilde grip oldum .nefes bile alamıyorum .allaha emanet olun .:79::79::79::
semroşum çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
İyi geceler semracım...
Kızlar müsadenizle bende kaçar,hepinize iyi geceler Allah rahatlık versin
Eboş gece kuşu oldun çıktın hee gelemedin bu saate kadar:KK33:neyse görüşürüz sonra inşaallah...
kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım
Ebuşum cok merakta kaldım ugramadn hıc cnm ya.saatte gec arayamyorm.neyse ıns ıyısndır bıtanem.öptm.
kuzu kusura bakma yaa çok merak etmişsin haklı olarak :18:
günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.
Kardelenim alıntıda gördüm tlfn hayırlı olsun.arkadaşının durumuna da çok üzüldüm allahım sabır versin dayanma gücü versin inşallah.Rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin inş.
Ebrar abla uğramamış derincim sen yazınca bende merak ettim şimdi iyidir inş
kardelencim misafirlerin bugun herhalde kolay gelsin canım öptm
ah selinam ah senide merakta koydum kusura bakma kuzum
sen nasıl oldun daha iyisin inşallah
sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü:KK59:
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum:KK59::KK43:
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde :KK50: samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?:KK34:
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum:KK54:
ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere
:KK34::KK34::KK34:
tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.
banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım
Sağol ranacım teşekkürler.

Sağol canım inşallah iyi olurum.

Sağol derincim doktorda giderken dedi ama 50 lira kanda gebelik acilde bakmıyolarmış çok ya şimdi o kadar para zaten yoktur biliyorum ama yarın hasekiye gidicem ya onuda söylerim doktora tabi çıkarsada kötü ilaçlı tomagrafi normal filmler ilaçlar Allah korusun bişey olur naparım.İnşallah gelmeye çalışacağım çok heyecanlıyım bende gelemezsem çokk üzülücem
Ebrar nerdeki acaba derin arayınca banada haber ver merak ettim bak.
ah kıyamam hasta hasta dertlenmiş benim için canımsın
Dogru banum ya smdı bı tahlıl ıcın 50vercen.ay Allah korusun tomografımı cektıler dun.keske gebelık süphesı var deseydn. Sagol cnm yegenımın sünnetıde görduk şükür..ya ebuşu aradım şimdi de uzun caldırdım baya ama açmadı dönmedı de.uyuyomu acaba.dahada merak ettm şimdi.
ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla :KK57:bunu hakettim galiba:)))
Kolay gelsin derincim.

Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR
:KK1::KK1::KK1::KK19:
kolay gelsin derinim bende seni öpüyorum...tamam canım...
peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım
kardelencim özeline bak tatlımmmmmmm
derincim selam canım,demek tecil ettiriyolar,hayırlıs olsun.
ebroşu bende merak ettiydim ama öğrenmiş oldum,kanka arayamıyorum,çaldırıp kapatmakta hiç hoşuma gitmiyo(hiç yapmadım değil ama,genede hoşlanmadan yapıyorum)
cicili çok geçmiş olsun,rabbim korusun canım.
pelincim inşallah en kısa zamanda,kistin tükenir tükenmez gelsin bebiş.
daha yazcaklarım vardı ama mause nin pil gene bitmiş,kociş açık bırakıyo sürekli çünkü,zor oluyo yazmam o yüzden çıkcam şimdi
:KK30::KK30::KK30:ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo :KK15:
oyyyyy yesin teyzoşu onu bi gösterse yaa çok merak ediyorum
kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

:KK60::KK60::KK60:
alemsin canım kopardın beni yaaa mügemi amanin :KK35:
canım başınsaolsun ALLAHIM sabır versin çok zor yakınlarda yaşadık bu durumu .
ALLAHIM hiçkimseye yaşatmasın
valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı
istersen 1 yıl bekle tatlım
Sağol canım aklımdaydı esasında ama bir türlü yapamamıştım şimdi yapıyım bari.

İyisin ya canım önemli olan o neler yaptın misafirlerine ımmmm::))

Canım sorunun cevabını bilemiyorum ama başın sağolsun Allah sabır versin.
valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan
Banuş olsun cnm...varsada rabbım korur...inş iyileşırsın hemen cnm.
Ebuşum olsun bitanem.işin oldugunu acamadıgını düşünüp aramadım bıdaha.dınlen kuşum.gece görüşürüz.
Ben kactım.
kuzu gelmedin daha uyudun sende galiba :)))
sagol canım inş...

sagol kardeloşum inş...

ne güzel canım maşallah... olsun tutişim saglıklı olsunda bidaki ay ögrenirsin inş...

canım benim merak etmiştim seni...kayracım zor olsada sonu tatlı olcak inş kötü şeyler düşünme moralini yüksek tut bebişini kucagına alacagın günleri düşün...allaha emanet ol dualarım seninle...

inş canım hayırlısı...

cok sagol garibim inş dedigin gibi olur...sagol canım sen nasılsın görüşemiyoruz epeydir özledim seni cok öpüyorum...

olurmu öyle şey canım özür dilemene gerek yok insanlık hali haber veremeyebilirsin tabi zaten okuduguma göre yogunmuşsun eboşum ama alnının akıyla cıkmışsın 20 kişilik misafiri agırlamışsın bravo sana canım valla bana o kadar misafir gelmedi hic gelse acaba bende altından kalkarmıyım ki...hamarat hatunsun vesselam:))bizde seni seviyozzz iyice dinlen sen gece gelirsen burdaysam görüşürüz öptüm...

canım cok üzüldüm başın sagolsun allah sabır versin...sorun hakkında bilgim yok kusura bakma...

,banu145145,kardellya,DerinSu+,selam kızlar nasılsınız:KK16:
valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı
bende dönüp baktım rana ya ne olmuş diye,çünkü öyle bişey okumamıştım,meğer cicili ye dermişsin.
kayracımda gelmiş,inşallah herşey bundan sonrada yolunda gider,sağlıkla kavuşur bebeğine
ebroşum,beni çağırmayı unutmuşun kız,o kadar kalabalık sığdı evine de bi ben mi fazla geldim:63:
ana çağırmadımmı seni tüh nasıl unuturum yaaa :nazar:
birsoş harbiden kuzu keşke bi haber uçursaydın neyse bidaha olmaz akıllandım
emrem hastaymış kıyamam ona geçmiş olsun canım allahım şifa versin

boncuğum bende seni özledim kuzum ben iyiyim sen nasılsın
tahlillerin inşallah çok çok iyi çıkar öptüm kuzum

ii geceler canım kib aeo öp by

kızlar bende çıkıyorum kib aeo öptümmmmmmmmmmmmmmmmm
ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

ya bizim ELİF nerelerde yaa merak ettim sorun yoktur inşallah
ALEYNADA uğramadı tedaviye başladımı acaba ?

Kizlar KK da yeniyim, ben de onumuzdeki ay yada bu ayin sonunda hamile olmayi planlarken hipertiroid oldugumu ogrendim , hamilelikte ne gibi problemler yasatir bilmiyorum tedavimi olunca cok istiyorum kismetse.Kafam cok karisti su hastalik olayina:44:

Kizlar KK da yeniyim, ben de onumuzdeki ay yada bu ayin sonunda hamile olmayi planlarken hipertiroid oldugumu ogrendim , hamilelikte ne gibi problemler yasatir bilmiyorum tedavimi olunca cok istiyorum kismetse.Kafam cok karisti su hastalik olayina:44:

hipotroid duyumlarıma göre hamilelikte çok fazla kilo aldırmıyor bende adayıyım dr. öle dedi :) hipotroid adayısın 3-5 ay sonrada hipotroid olabilirsin dedi öle bir dr. denk geldim yani :)) ama guatır olmaması önemliymiş bende 1 cmlik nodül var boğazımda canım ama sen hipotroidmişsin bence dr. aksatma tedavine başla inş. allah gönlüne göre versin :KK66:

X