Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selamlar herkese.
Pelinim kistinin biran evvel erimesini diliyorum.tertemiz olsunda öyle gelsin bebişin.az kaldı inş.

Kayracım inşallah diger yarısınıda saglıcakla atlatrsn cnm,olsun aklına olumsuzluklar getırme.inşallah günden güne daha iyi olursun.bebişi hayırlısıyla kucagına aldıgında bu zor günleri bi cırpıda unutucn cnm.öptm.

Ay bşy dicem,karnına cay döken rana dıye kalms aklımda,pardon.cicilim cok gecmis olsun cnm ya görünmez kaza.

Garipçim sagol canım iyiyim sen nasılsın?

Kardelıa arkadasımızda hosgelmıs aramıza..ne sormustun unuttm cnm ya telden yazdgm icin gerı dönemyorm.

Kardeloşum sagol tatlım öyle iste tecıl olayı...hayırlısı artık...he bu arada bedellı cıkacakmıs galıba eger olursa harıka olacak ama bıze rastlarmı bılmem.
Neyse bırazdan saçımı yıkycam.boyadıkta az önce:)diplerım cıkmıstı.

Son düzenleme:
Banuş olsun cnm...varsada rabbım korur...inş iyileşırsın hemen cnm.
Ebuşum olsun bitanem.işin oldugunu acamadıgını düşünüp aramadım bıdaha.dınlen kuşum.gece görüşürüz.
Ben kactım.

sagol canım inş...
sagol kardeloşum inş...
mrb kizzlar telden grdm yazip hmn cikicm doktordan geldm hersey yolunda cok
sukur cinsiyetini gostermedi bgn hayirlisi artik,Rabbim sizlerede nasip etsn ins
hnr verum ded, sonra grsrz yemk yapmm laazm
ne güzel canım maşallah... olsun tutişim saglıklı olsunda bidaki ay ögrenirsin inş...
canım benim merak etmiştim seni...kayracım zor olsada sonu tatlı olcak inş kötü şeyler düşünme moralini yüksek tut bebişini kucagına alacagın günleri düşün...allaha emanet ol dualarım seninle...
inş canım hayırlısı...
cok sagol garibim inş dedigin gibi olur...sagol canım sen nasılsın görüşemiyoruz epeydir özledim seni cok öpüyorum...
olurmu öyle şey canım özür dilemene gerek yok insanlık hali haber veremeyebilirsin tabi zaten okuduguma göre yogunmuşsun eboşum ama alnının akıyla cıkmışsın 20 kişilik misafiri agırlamışsın bravo sana canım valla bana o kadar misafir gelmedi hic gelse acaba bende altından kalkarmıyım ki...hamarat hatunsun vesselam:))bizde seni seviyozzz iyice dinlen sen gece gelirsen burdaysam görüşürüz öptüm...

canım cok üzüldüm başın sagolsun allah sabır versin...sorun hakkında bilgim yok kusura bakma...

,banu145145,kardellya,DerinSu+,selam kızlar nasılsınız

cok sagol derinim güzel dileklerin icin...inş canım rabbim hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...

bende dönüp baktım rana ya ne olmuş diye,çünkü öyle bişey okumamıştım,meğer cicili ye dermişsin.
kayracımda gelmiş,inşallah herşey bundan sonrada yolunda gider,sağlıkla kavuşur bebeğine
ebroşum,beni çağırmayı unutmuşun kız,o kadar kalabalık sığdı evine de bi ben mi fazla geldim

Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.

Şimdide anatolişimi unutmusum..cnm,bebisinin iyi olmasına cok sevindim.cinsiyetinıde cok merak edıyorum.hayırlısı ins tatlım.

bende unutmuşum yaaaaa
tutişim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım.
heee bide ece ye bu konuda bişey yazmadım sanırım.
inşallah o da sağlıkla kucağına alır bebişini.

slm kızlar bizde bugün kontrole gittik emrecik biraz hasta boğazı acıyor hafif soğuk algınlığı varmış EBRARIM ben konuşmuştum misafirlerinin geleceğini biliyodum gece gelmeyip meraklanacağınızı bilseydim derdim neyse hep o bizi merak ediyo birazda biz meraklanalım BANUCUM bebeiş varsa bile adetin geçmeden yaptırdıysan bişey olmaz çünkü kurandada yazıyomuş Allahım hamile iseniz adet gününüz geçtikten sonra mesuliyet sizde o zaman dikkat edin demiş KARDELEN49 sende baya yorulmuşsun ama olsun hem bak sen benim hurmaları unuttunmu yollamadın mevlüte gelirken getirirsin artık CİCİLİ geçmiş olsun inşallah fazla değildir yanık kremi yada bepanten sür iyi gelir TUTİŞİM kız erkek hayırlısı olsun sağlıklı olsunda SELİNAM geçmiş olsun kendini sıcak tut özellikle ayaklarını PELİNCİM hadi bakalım bebişe az kaldı inşallah yakında gelecek DERİNİM hadi bakalım düğünde bitti dinlen artık SEVCANIM sen bence bulantılar geçene kadar annende kal iyi olur yemek yaptığın için bile bulantın olabilir ECECİM sende iyisin inşallah bu sefer son akadar gidersin KAYRAM yarısı bittiyse inşallah hayırlısıyla diğer kalanıda biter sağlıcakla alırsın bebişini kucağına RANAM sende bebişle iyisiniz BONCUĞUM sen nasılsın özledimm senide GARİPCİM senide unutmadım canım hadi sıraya girin artık bebişler gelsin emre oyun istiyo benden demesi DERDAM gelinime iyi bak canım annende iyidir inşallah SAMYELİM bebişinin resimlerina bakacaktım ama arkadaş değilmişiz göremedim bi ara ekle beni istek yolladım ALEYNAM sende tedaviye başlıyomuşsun hayırlısıyla tutsun bu sefer dahada unuttuğm varsa kusura bakmasın benim kafa ancak bu kadar aldı :84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
ebusum özledım kız senıdemek yoruldun dıkkat et kendıne tatlım...

ay ay ay yıgenımızın kalp atıslarınımı duydun masallah allah nazarlardan korusun cnm sızı hayırlısıyla kucagına da alırsın ınsallah cnm...

sagol cnm benı meraketmıssın:)benımde mısafırler vardı kacgündür ugrayamadım bitürlü sen nasılsın garıbım...

pelınım umarım testlerın temız cıkar cnm hayırlısıyla hamıs kalıp dogumunuda burdan müjdelersın ınsallah...
ay selınam cok gecmıs olsun bu mevsımde dıkatet kendıne allah sıfa versın cnm..

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.
banum sanada cok gecmıs olsun cnm allah sıfa versın ınsallah...
derınım esın askerlıgı tecılmı ettırdı benmı yalnıs gördüm hadı hayırlısı cnm allah gönlünüze göre versın
samyelım yıgenımız dogmus çok mutlu oldum yazını okuyunca allah uzun ömür versın cnm kib
bırsenım emrecıkte hastaymıs çok gecmıs olsun allah sıfa versın cnm...
kızlar cok gecmıse gıdemedım unuttugumuz varsa affola umarım ıyısınızdır dıkkat edın kendınıze bende bgn hormon tahlılı verdım yrn cıkıcak sonuclar tedavıye baslamadan baktırım dedım

Son düzenleme:

hurma istiyosan hacı görmeye gitcen,öyle hazırı istemek yok bi kere
bu arada beni neden unuttun acep recep?

ah canım ya çok gecmiş olsun tatlım şimdi nasıl biraz acısı gectimi ii misin
canım benim gecmiş olsun ya üşüttünmü ama inş bebiş vardır da ondan oluyordur
canım ne güzel faliyetli geçiyo günler sen iyi olda canım alıntıyı sonrada yaparsınn inşallah gecer bulantılarınn
canım aman böle hızlı gecsin çünkü ilk düşük yaptığım zamana yaklaştım ve çok tedirginim 9 ile 10. haftlar arasında düşmüştü ve şimdi 8 hafta 4 günlük oluyor az kaldı anlayacağın inş bu bulantılarda uzun sürmez
canım ya tebrik ederim allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş inan okurken çok ağladım inş bu güzel duyguyu bizlerde yaşarız allah nasip eder inş ii olmanıza çok sevindim

canım çok geçmiş olsun ALLAHIM şifa versin yanlız buara herkes hasta ya
semoşum tekrardan gözünaydın canım ALLAHIM bağışlasın evladını .diğer sıkıntılarda geçicek inşallah canım .eymeni kokla benim için
ranam tarifine göre erkek gibi ama RABBİM BİLİR SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA GERİSİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM
SEVCANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM demek senin bebişler gezme istiyo :))olsun git anneciğine hem eşin hemde sen daha iyi olursunuz .öbür türlü eşininde aklı kalıyodur sende .kendini özletme kuzum ALLAHA emanetsin
kuzuşum anladım sağlık olsun haklısın uzak olucak senin için neyse biz bu tarafda buluşuruz nasipse
doktorada gitmişsin yerim ben yiğenimi gizlendi demek :))hanım olcak benim kuzum :)))
cano aslında kilolu çıkmamışın bence gayet iyi sana öyle geliyo cano
ayrıca zeynoda çok hoştu
...............
.............
..............
??????????????????????????????????
canım 61 idim 64 olmusum ya bende hipotiroid varmış ondan yine alırım diye korkuyorumm. canım keske dısarıda otursa eşim 10 gün gelmeyecek
berrincim merak etme tatlım ilacını düzgün iç kiloda verirsin ben ilaca başladım 7 kilo verdim çok şükür
yeni bir teori hızına yetişemiyorum cano :)))))))))))))))))
hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun
semroş oğluşun iyiymiş canım çok sevindim ALLAHIM korusun akışıklıyı bide resimden bahsetmişsin bencede al onu etkisi olabilir çünkü oğlunun maşallahı vr
kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
işte o arkadaşım ölü doğum yaptı dün gece,rabbim yardımcısı olsun.
ALLAHIM sabır versin içim yandı inanki yaşamıyan bilemez
kızlar istemiyerekte olsa çıkmak zorundayım ateşim yine yükseldi feci şekilde grip oldum .nefes bile alamıyorum .allaha emanet olun .:79::79::79::
semroşum çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
İyi geceler semracım...
Kızlar müsadenizle bende kaçar,hepinize iyi geceler Allah rahatlık versin
Eboş gece kuşu oldun çıktın hee gelemedin bu saate kadarneyse görüşürüz sonra inşaallah...
kuzu evet ya gece kuşu oldum gündüz vakit bulamıyorumki hep bi yoğunluk yani off bende biraz sıkıldım
Ebuşum cok merakta kaldım ugramadn hıc cnm ya.saatte gec arayamyorm.neyse ıns ıyısndır bıtanem.öptm.
kuzu kusura bakma yaa çok merak etmişsin haklı olarak :18:
ah selinam ah senide merakta koydum kusura bakma kuzum
sen nasıl oldun daha iyisin inşallah
ah kıyamam çok geçmiş olsun canım ya ALLAHIM korumuş dikkat et kendinede paşayada
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere

banuş kıyamam sana geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin bende okur okumaz hamişmisinki diye düşündüm ay niye yapmadılarki test yaa .inşallah vardır canım ya cumaya kadar nolur iyi ol canım
ah kıyamam hasta hasta dertlenmiş benim için canımsın
ah be cano duymadım inanki gerçi açıklama yaptımda baya utandım valla bunu hakettim galiba:)))
Kolay gelsin derincim.

Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR

kolay gelsin derinim bende seni öpüyorum...tamam canım...
peloşum canım kistin küçülmüş buda iyi canım benim 3 ay kullandığım oluyodu doğum kontrolü öbür aya inşallah tamamen gitmiş olur canım
ay no problem canım müsayit olursam ararım nedemek ya bakma buara olamıyo
mrb kizzlar telden grdm yazip hmn cikicm doktordan geldm hersey yolunda cok
sukur cinsiyetini gostermedi bgn hayirlisi artik,Rabbim sizlerede nasip etsn ins
hnr verum ded, sonra grsrz yemk yapmm laazm
oyyyyy yesin teyzoşu onu bi gösterse yaa çok merak ediyorum
kayram canım iyi olmana sevindim ALLAHIM daha iyi etsin kalan yarısınıda sağlıkla tamamlayın inşallah .kötü düşünme pozitif olki bebişde pozitif olsun çok öptüm seni tatlışım

alemsin canım kopardın beni yaaa mügemi amanin
canım başınsaolsun ALLAHIM sabır versin çok zor yakınlarda yaşadık bu durumu .
ALLAHIM hiçkimseye yaşatmasın
valla bildiğim kadarıyla 1 yıl hatta bazı doktorlar 2 yıl diyolar sezeryandan sonra bi yakınım korunurken kaldı hamile sezeryanlıydı dikişlerinde problem çıktı
istersen 1 yıl bekle tatlım
valla banum baya bişey yapmıştım cumaya sayıyım istersen burdan saymayalım hamişlerin canı çeker filan
kuzu gelmedin daha uyudun sende galiba :)))
valla peloş zor oldu ama şükür kalktık altından kardeşim ve gelinimizde yardımcı oldu saolsunlar tabi misafirlerimde hep yakın arkadaşlarım olunca zor olmadı
ana çağırmadımmı seni tüh nasıl unuturum yaaa
birsoş harbiden kuzu keşke bi haber uçursaydın neyse bidaha olmaz akıllandım
emrem hastaymış kıyamam ona geçmiş olsun canım allahım şifa versin

boncuğum bende seni özledim kuzum ben iyiyim sen nasılsın
tahlillerin inşallah çok çok iyi çıkar öptüm kuzum

ii geceler canım kib aeo öp by

kızlar bende çıkıyorum kib aeo öptümmmmmmmmmmmmmmmmm
ececim korkma canım inşllah önemli bişey değildir ama doktoru arayıp sor istersen hamilelikte akıntı normal diyolarda yinede tedbirli olmak gerek

ya bizim ELİF nerelerde yaa merak ettim sorun yoktur inşallah
ALEYNADA uğramadı tedaviye başladımı acaba ?

Kizlar KK da yeniyim, ben de onumuzdeki ay yada bu ayin sonunda hamile olmayi planlarken hipertiroid oldugumu ogrendim , hamilelikte ne gibi problemler yasatir bilmiyorum tedavimi olunca cok istiyorum kismetse.Kafam cok karisti su hastalik olayina:44:

hipotroid duyumlarıma göre hamilelikte çok fazla kilo aldırmıyor bende adayıyım dr. öle dedi :) hipotroid adayısın 3-5 ay sonrada hipotroid olabilirsin dedi öle bir dr. denk geldim yani :)) ama guatır olmaması önemliymiş bende 1 cmlik nodül var boğazımda canım ama sen hipotroidmişsin bence dr. aksatma tedavine başla inş. allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…