Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Olur ya en azından yalnız beklemem.Hayırdır bir sebebi varmı?

Kızlar ben kardeşimdeyim bugün totoşu yıkadık üşüdü tirtir titredi miniş şimdi mışıl mışıl uyuyor yavlum.

Banum bılmıyomkı cnm,brazda kocisi bırakıyor olmanında etkısı var.smdı annemle knustm abım alcak 8 gıbı.öyle evde dolanıp duruyorum,onu yoklugumda rahat ettrmek ıcın sagı solu kntrol edıyom,sular kesılmek uzere bıdonları doldurdm mesela:)aglyorm bı yandanda.bız hıc 1gunden fazla ayrı kalmadıkta((

cicicim ve pelincim cok saollunallahim sizede nasip etsin saglikli bi 9 ay..

ya hanimlar 5 haftalikmis dr gittimm daha erken bisi gözükmez dedi daha önce bos gebelk yasadigim icin doktor her ihtimali düsünelim dedi hafta ya tekrar gidecem ozamana kadar büyümesi gerek dedi carsamba gidiyorim persembede türkiyeye gidiyorum hadi hayirlisi bakalimm.. sizce daha gözükmemesi normalmi yorum bekliyorum.. icim kirgin hamileymisim gibi hissetmiyorum allahim herkes icin hayirlisi neye onu nasip etsin ammmiiiinnnnn....

Canım ya üzülme bak bu güzel ayrılık olucak hem seni özler daha iyi hadi gülsün yüzün.Su kesintisi kadar korkunç birşey yol.

Canım ya üzülme bak bu güzel ayrılık olucak hem seni özler daha iyi hadi gülsün yüzün.Su kesintisi kadar korkunç birşey yol.

slm kizlar ben yeniyim ve kadinlar kulubunu anlayamadim ozel msj da msj yazamiyorum.aslinda msja cvp yazmiyorum ne yapmam lazim mesela yazdigim zaman yazdigim bolgeyi bulamiyorum:95:

rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah canımm aminnnnn

iyidir canim kadinlar kulubunu anlamaya calisiyorum:) kafami karistiriyo geziniyom. sende haklisin yanliz insan evde SIKILIYOR :82:

slm banami dedin pardon ben yeniyim fazla anlamiyorum kusura bakmayindaha dun uye oldum..........

cnm ya öyle deme herşey iyi olacak Allahın izniyle..hamileler daha iyi bilir ama bence 5 hafta erken olabilir tabiki..sabır cnm inş görünür bebiş.
evet öyle tabi..Allah geçici ayrılık versin banum .geldik şimdi ablişimdeyim...biraz daha iyi gibiyim banum merak etme canım...
slm banami dedin pardon ben yeniyim fazla anlamiyorum kusura bakmayindaha dun uye oldum..........
evet cnm sana demiştim...kırıcı konuştuysam kusura bakma...ama ikidir aynı şey oldu öncekini senmi yapmıştın hatırlamıyorumda neyse...tabiki yardımcı oluruz hoşgeldin..burayı kolay bulmak istiyorsan bu sayfadayken sag üstten seçeneklere gelip konuya abone ol canım..onu yapamıyosan anasayfadan gebelik bölümünden bulabilirsin sabit konulardan..bide buradan yazılanlar kaçırmak istemiyorsan bu konuya son yazdıgın mesajı bulmak için sag üstte yine forum aktıons var ordan yazdıgım mesajlar bölümüne gelip hangi konuya ne mesaj yazmışsın,senden sonra nekler yazılmış görebilirsibn..alıntı olayını da çözmüşün zaten:)daha soracagın olursa yardımcı oluruz.

kızlar ben şimdi kaçıyorum ama sayfam açık gelirim arada...cay yaptım da gidiyom şimdi hoşçakalın...heran gelebilirimmm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…