Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım inşallah hayırlısıyla gerçekleşir transferin ve gelir bebişin.Sıradaki hamişimizde sen olursun inşallah

Tünaydın kızlar,hayırlı cumalar..
aleynacım inş hayırlısıyla bebişin tutunsun sana canım dualarımız seninle.Allahım gönlüne göre versin inşallahh.

Erken gelirsen güzel olur derinde erken gelicek valla teyzesi çok tatlı.

Aleynacım tüm dualarımızla kalbimizdesin canım inşallah canım burcuda çok selam söylüyor oda sana dua ediyor.

kızlar hepinizden ALLAH razı olsun ALLAHIM ettiyiniz duların iki katını sizlere versin ALLAHIM yardım eder kısmet ederse İNŞALLAH bu iş olur

misafirim var kızlar tekrar ugrarım ben hoşcakalın

bagnum sagol canım ben hazırım uykusuzluga yeterki gelsinler hayırlısıyla bebeklerimiz sen nasılsın burcuya bendende selam söyle olurmu kızının adını ne oldu ALLAHIM sanada banada tüm isteyenlerede nasip etsin İNŞALLAH

bagnum ALEYKÜM SELAM sagol canım ben hazırım uykusuzluga yeterki gelsinler hayırlısıyla bebeklerimiz sen nasılsın burcuya bendende selam söyle olurmu kızının adını ne oldu ALLAHIM sanada banada tüm isteyenlerede nasip etsin İNŞALLAH

selam kızlar ıyıce koptum sızden yaaa ((( çok gıremıyorum.face e fılan cepten yatarken bakıyorum...herkes ıyıdır ınşallah...
hayırlı cumalar bu arada ...
olsun canım ya sen iyi ol da...yinede elinden geldigince ugruyosun kuşum öyle deme...iyilik güzellik sevcanım merak etme..öptüm seni
ececimmm canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inş canım
canım buluştugumuzda mutlaka içelim emi:)
sen şimdiden kendi bebişine bakma provası yapıyosun canım inş uykusuz günler gelecek senin içinde...burcuya selam...

senin bebişte gelecek yakında kuşummmmmmmmmmmmmmm

iyi akşamalr kızlşar nasılsınız iyisiniz inş ben biraz fırsat buldum kaçtım jemen

işlerim vardı dışarda canım,sabahta girmeye vaktim olmadı hiç.

sanada aynı cevabı verdim banucum
aleyna,inşallah bu defa pozitif olur sonucun,rabbim kolaylıklar nasib etsin.

iyi akşamalr kızlşar nasılsınız iyisiniz inş ben biraz fırsat buldum kaçtım jemen

beeeennnn geldim kızlar nasılsınız inanın sizleri çok özledim ama misafirdi işti canım çıktı bayramı bile anlamıyom kk gene değişmiş benim smiller yoktu teşrif etmişler ebrarım sgl gerçi hepinize teşekkür ederim beni düşünmüşsünüz ben aynı hep bişeylerle uğraşıyorum egalim hamileymiş Allah tamamına erdirsin inşallah samyelim doğumu yapmıştır inşallah güzel geçmiştir şimdi bebişi kucağındadır demek kızlar buluşacaksınız resimde çekinin bizde öyle yetinelim bari kardelen49 umda gelmiş hoşgelmiş inşallah Allahım nasip ederse eylülün 25 i bi sorun çıkmazsa sünnet mevlütü okutacaz şimdi samyeli ile konuştum eymen bebekte kendiside iyiymiş hepinize selam söyledi biraz ağrısı varmış ama sağlıkları yerinde o yeter oh be smiller iyiki gelmişler

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
birsen29,
ayyüce25,
nusermia8384,
nudem83,
eecee

hayirli aksamlar kizlarhepiniz iyisiniz insallah:44:

samyelim dogum yapmis,hayirli olsun canim..eymen bebekte iyiymis,allah daha iyi etsin.(ismi cok guzelmis bu arada)
aleynam allah gayretlerini bosa cikarmasin,en yakin zamanda guzel haberler ile gelirsin insallah...
derinim demek yarin kina var,abiyenide guzel gunlerde giy insallah...

öncelikle hepinize iyi geceler buara kimseler olmuyo geceleri noldu kızlar ?
bugün evde işlerim vardı sonrada günüm vardı oraya gittim gerçi çokda keyif alamadım buara bi keyifsizlik var üzerimde nedenide yok aslında ama neyse
ALEYNAM demek tedaviye start verdiniz hadi hayırlısı canım busefer RABBİM yüzünü güldürsün inşallah .emekleriniz boşa çıkmasın canım .duamda olucaksın sende hergün YAVARİS ismini 707 kere zikret olurmu canım .inşallah herşey çok güzel olucak
DERİNİM olsun canom dediğin gibi duanın mekanı önemli değil yeterki gönülden olsun MEVLAM kabul etsin .bugünmüydü kınaya yoksam yarınmıydı neyse iyi eğlenceler cano buarada evet haftaya bugün buluşmuş olucaz nasipse .hee evet türk kayfesi içmemiz gerek neyse buluşalımda hayırlısıyla
PELOŞUM canım inşallah arıycam seni kuzum kızlar sizde hatırlatın bana hee :))anneciğinide senide öpüyorum
SEVCANIM nasılsın canım daha iyisin inşallah iyi olda arada haber versende yeter kuzum öptüm senide
SELİNAM sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah öpüyorum kuzum
GARİBİM sen nasılsın canım görüşemedik ikigündür
BİRSOŞ sonunda uğramışsın kuzum nedemek herzaman aklımdasın ya öpüyorum seni diloşu ve emreyi
KARDELOŞ merak ettim seni aradım ama açmadın tabiki evi evde değilmişsin cepten aramaya korkuyomda :))
BANUŞ demek gözün korktu canım olsun yeterki ya bakarız değilmi onların hasretinden ne uykusuz geceler geçiriyoruz yeterki onlar gelsinde uyumuyalım yada çok uslu olurlar bakarsın .buarada madem öyle erken buluşalım kuzum ben 12de orda olmaya çalışıcam .
BONCUĞUM sen nerdesin canım iyimisin ?
ANATOLİŞİM nerdesin kuzum özledim yaa
BERRİNİM,RANAM,CİCİLİM,ELİFİM ,DERDAM ,EGALİM,SEMROŞUM,KARDELENİM kızlar öpüyorum sizi çok çok .
buarada GÖKCEMİN hepinize çok selamı var minik gökce hasta olmuş memleketteler öpüyo sizi
gelelim SEMOŞUMUZA doğum yaptı çok şükür gerçi birsenimde yazmış konuştum bugün akşam üstü çok duygusaldı çok dua ediyodu hatta ağladı biara yolda olmasam bende ağlıycaktım .EYMEN bebek hoşgeldi dünyaya inşallah hayırlı bir evlat olsun .darısıda bizlere olsun kızlar

ececim öncelikle çok güldüm yaa maşallah nekadar kalabalık gitmişsiniz iyi hastaneden kovmadılar sizi
neyse sonuçların güzel çıkmasına çok sevindim hadi gözünaydın canım ALLAHIM hep mutlu etsin seni inşallah sorunsuz bir 9 ay geçirirsin
az önceki yazdığımda yazdım sanıyodum sana sonradan farkettim yazmadığımı neyse telafi ettim .seni öpüyorum canım

işlerim vardı dışarda canım,sabahta girmeye vaktim olmadı hiç.

sanada aynı cevabı verdim banucum
aleyna,inşallah bu defa pozitif olur sonucun,rabbim kolaylıklar nasib etsin.
tamam taklım iyi ol da
anaaamm bizim bebiş erken mi erkek olcek kıssss:))hadi hayırlısı canım...ayy samyelim kucagına aldı bebişi evet çok şükür yaaa.tekrar konusursan çok selam söyle cnm...
sagol bebemmmayy te şimdi üstümden çıkardım yegenim tutturdu teyze üstünde görim diye:))çok sıkı beyaaaa:84:
ohhh arkideşimin günüsü varmış ne güzel..sorma cnm banada keyifsizlik çöküyo bazen..Allahtan ablamdayımda biraz neşeleniyorum..Allahım bu günlerimizi aratmasın...eymencik hoşgeldi aramızaa çok şükür yarabbim bizede nasip eyle hayırlısını amin..

selam kızlar daha uyumadık son rutuşlar falan bilirsiniz...ablam abiyesinlen ugraşıyoeniştecik sırtı açık diye kızmış accık tahalbuki hiçte açık degil..V geliyo arkası içten hafif besledi kendi şifonunla kapandı biraz...ay bende gece gece ne anlatıyom yaa.aslında uykum geldi ama yatasım yok çokta yorgunuz kızlar ..ablamın burası bildiginiz gibi degil..hani o normal sünnet dügünlerinin kalabalıgı degil yani...bizler arnavutuz..ablam en koyularına evlendi..dügünler falan aşırı kalabalık ve bol adetli geçer...kaç gündür gündüzden herkes gelip oturuyo yemekler hazırlıyoruz,çaylar kahveler..tef ve darbuka çalmalarrr .bugün öglenin 2 sinde geldiler gelen giden bitmiyo hepte aynı kişiler aynı apartmandalar çünkü ve aynı mahallede:97:çoluk çocukk.mutfaga giren çıkanın haddi hesabı yokk..sürekli kapıyı tıklıyolar abartısız kapıda birinin beklemesi gerek yani.ay çıldırıcektim bugün yaaaa...ben alışkınım bu tabloya gerçi..ablamın ev normalde de gelen geçeni hiç bitmeyen bir ev...ay anlatmakla bitmez yani..insansız dügün olmuyo ama bu kadar tantanada çok fazla yaa..biz sabah 6 da kalkıcaz 7 de kuaförde olucaz vede birsürü işimiz oldugunu anlatıyoruz arada, halada kimsenin gitmeye niyeti yok..11 de dagıldı herkes..o saatten sonra saç boyadık bilmemne yaptık duş muş derken saat bu işte..bin kere mutfak topladım..şimdide ablam elbiseyi halletti topluyo garibim...ay çok konuştum kızlar..yarın kınadan sonrasını düşünemiyorum..annem yemekleri yaptı sabahtan başlıcak herkes gelmeye...Ayyy kolaylıklar dileyin noolurrr.kaçtım şimdi öptüm hepinizi canlar...

cnm testlerının ıyı cıkmasına sewındım benım de enfeksıyon war ıdrar yollarında ılac werdı drum
cnm benım sağol hep bırlıkte ıyı olalım ınşallah

bn de optum derınım sana ıyı eglenceler...

ablacım ıyısın sen de ınsallah

ohh oh gusel olur arnavut dugunlerı bılırım cnm...bol bol eğlen şeker bomba gıbı dön :)))))
kıslar erkencıyım bırazdan dr a rutın kontrolumuze gıdeceğiz.opuyorum hepınızı.hayrlı günlerrrr

eymen bebek doğdu demekki cok sevindim ablacım

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,mutlu haftasonları inş.
derincim reglim bugun bitti sayılır.perşembe dr a gittim.reglimin 3.cü günüydü.pat diye karar verdim hayırlısı bakalım.muayene oldum kist fln yoksa klomen hapa başlamak istiyorum dedim.tmm dedi şükür kist fln yoktu herşey yolunda dedi.2 tane hap verdi 1 tane iğne verdi.reçetede klomen yazıyodu uyuz eczacı serophene vermiş.aynı eşdeğerde dir ama kızıyorum bu harekete de bana klomen yok aynı eşdeğer bir hap veriyorum.seslenmeden böyle yaptıkları için kızıyorum.hap kullanıp kendi halimizde deneyecez bakalım hayırlısı.
samyelim hayırlı olsun inşallah bebişin.ömürlü olsun inşallah.
sevcanım sende kontrole gidiyormuşsun hayırlı haberlerle gel inşallah.
kızlar geçmişe bakmadım son sayfada gördüğüm ve daha önce girdiğimde bikaç sayfa baktığımdan aklımla kalanları yazdım.derinimde demiş pek girmiyorusun diye her gün giriyor çok durmuyorsun diye.evt merak ettirmemek için giriyorum,sizi de bunaltmamak için fazla yazmıyorum.uzun zamandır sorunlar var ve hala büyüyerek devam ediyor.çok canım sıkkın.bişeye kalkışıyorum dr a gidiyorum, akşamına bi mesele çıkıyor,gelde stres olma.keyifsizim yani herşey düzelsin artık diye dua ediyorum sürekli ama malesef herşey büyüyerek sorunlar devam ediyor.çıkmazın içindeyim Allahım yardım etsin,yol göstersin inşallah.

kusura bakmayın kızlar hepinizi çok seviyorum.hepinize tek tek yazmak isterdim ama kusuruma bakmayın kızlar lütfen.kalbim sizinle ve sizleri çok seviyorum bunu bilin yeterli..

Son düzenleme:
selam cicili maşallah seninde az kalmış.hayırlısı darısı başına inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın

selam kızlar
derincim kolay gelsin,baya yorulmuşun gecenin kaçlarına kadar ayakta kalmışın canım.
ebroşum bende diyorumn tlfnda arama yoktu ku,tabiki evden aramışın
biraz yoğundum dün işlerim cano,bide keyifsizlik diz boyu bendede,sebebi belli değil
birsencim,nihayet dinlencen heralde artık,emre paşa nın yeni fotolarını bekliyoruz.
selinacım sıkıntıların en kısa zamanda geçer inşallah,bende sinir oluyorum eczacılara,sormadan,fikrimizi almadan eşdeğer ilaçlar veriyolar ya.

selam cicili maşallah seninde az kalmış.hayırlısı darısı başına inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın
amin cnm benimde dileğim anne olmak zor oldu ama cok şükür onun için bu topikteğim
hem gebelik anne olduk demek değildir inş kucağımza alalım öle anne olduk diyebiliriz

Son düzenleme:
amin canım inş bizlerde bir gün bu güzel duyguyu tadarız hayırlısıyla...bebişine ve kendine iyi bak öpüyorum sizi...
haklısın derinim gönuller bir olsun...inş rabbim bir gün biyerlerde görüşmek nasip olur...oh icin canım bizde seni seviyoruz k.i.b öpüyorum cok...
canım seni boyle gördügüme cok sevindim rabbim sonununa kadar hep böyle mutlu olmanı nasip etsin...bizde seni seviyoruz...aminnn inş rabbim cok bekletmeden meleklerimizi gönderir hayırlısıyla...öptüm....
canım ya baya yogunmuşsun kolay gelsin bebişini kızını ve seni öpüyorum...ay samyelide bebişini aldı kucagına hayırlı olsun rabbim analı babalı buyutsun...hoşgeldin bebek... konuşursan bendende selam söylersin ikisinide öpüyorum...

canım inş tedavin bebişinin gelmesine vesile olur...sıkıntıların varmış rabbim inş en yakın zamanda feraha ulaştırır seni dualarım seninle lütfen üzülme rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek inş cok öpüyorum seni...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş k.i.b öpüyorum hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…