Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bugün sabahtan doktora gittik. oğluşum 3.200 gr olmuş. kasılmaların 70 lere çıkmış. yarın sabah 7.30 da yatış yapıcaz. 9 da alacak sezeryana....
yol boyunca hep ağladım, Allahım sana şükürler olsun bugünleri gördüm. Oğlumuzu sağ salim elimize almayı da nasip et,
Çok güzel bir duygu, daha kucağımza almadan duygulandım.....
Kızlar hepinize söylüyorum HAKKINIZI HELAL EDİN, İyiki varsınız.. Bizi bizden başkası anlamaz..Rabbim herkese nasip etsin...

SİZLERİ SEVİYORUM......

bugün sabahtan doktora gittik. oğluşum 3.200 gr olmuş. kasılmaların 70 lere çıkmış. yarın sabah 7.30 da yatış yapıcaz. 9 da alacak sezeryana....
yol boyunca hep ağladım, Allahım sana şükürler olsun bugünleri gördüm. Oğlumuzu sağ salim elimize almayı da nasip et,
Kızlar hepinize söylüyorum HAKKINIZI HELAL EDİN, İyiki varsınız.. Bizi bizden başkası anlamaz..Rabbim herkese nasip etsin...

SİZLERİ SEVİYORUM......

Canım Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin inşallah :) Hamileliğin son günnün tadını cıkar Hadi Allah kurtarsın canım :)

canım çok sıkkın .tatile çıktığım ilk gün annemlere gittik .iftarımızı açtık balkonda oturuyorduk birden bağırtı koptu yeğenim oğlumun bacağına bisikletl çarptı bacağını yardı 5 dikiş attılar14 gün oldu hala uğraşıyoruz çok mutsuzum çok üç uzman çok zor diktiler kelimelerle anlatamam acımı rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah :KK43:
Çok geçmiş olsun canım Allahım görünen görünmeyen kazalardan korusun.
AMİNNNNNN,,,
ewet bizde 3 kız kardeşiz ve acayip iyi geçiniriz kızlar annelerin dert ortağı oluyor ....
RABBİM hayırlısını wersin...

ewet cnm şuan ki durum bu bakalım benim dr ne dicek...
14.haftaya gircez inş...

ewet ablacım PRENSES geliyor ....
bana çekerse yandık daha doğrusu eşim yandı :KK60:

AMİNNNN canım bakalım hayırlısı olsun önemli olan sağlıklı olması ....
sendende iyi haberler alırız inş ...
Bizde 3 kızız çok güzel oluyor dostun arkadaşın.
Canım şimdi geldim. Bugün kuzenim evdeydi bende bakamadım nete. Sanırım Cuma günü Mecidiyeköy için Sevcan dışında herkes ok.

Sağol canım hoşgeldin sen anlat hikayeni bize

Canım daha cok yeni panik yapma ilk 1 yıl olmaması cok normal

Canım eşinin sperm sayısı kaç ?

Çıkar canım yap ama bize haber ver yerleşme kanı olabilir

Ranacım gözün aydın canım Kızımız hoşgelmiş sefa gelmiş ay ne güzel maşaallah:)

Banucum Annende toplayack inşallah kendini canım. Sizin şimdi Ekimde mi aşılama karıştı kafam. Cuma geliyon dimi Cevahiri M. köyde kime sorsan gösterir zaten cok büyük tam ortada bi yer. O gün telleşir seni alırıMetrobüs durağın oralardan gerekirse

Kızlar Cuma gelecekler Ben Ebrar Banu Derin.... Anatolia dan haber var mı Cuma yani haftaya Cuma saat 13:00 uygunmu kaç yapalım. Derimki öğleden sonra buluşalım. İş çıkışı olmadan dönelim Metrobüsler daha tenha o saatlerde cünkü .

Ben iyiyim bu arada ama Sevcancım sende gelebilsen. Üst katta acık hava yerler var Cevahirde rahat rahat otururduk. Bahcelievlerden Metrobuse binsen tam 20 dakka sonra Mecidiyeköydesin aslında yine de zor mu olur?
Yiğen arabayla getirecek ayarladım.
ay cnm benım de oyle oluyordu bazen pıt pıt :)) hayr olsunn cnmm

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
cnm cok sewındım hayrlısı olsun.olsun zor zamanında sana ıyı geldı bebişin bak.allah saglıkla kucagına almanı nasıp etsın ınsallah

amın dıyorum tum kalbımle cnmmm

cnmmm ewet yaa asagıda yazacagım :KK43:(((

:KK43:((((

cnm annenın ıyı olmasına sewındım.inşallah daha da ıyı olur.ne demek her zaman dualarımdasınız benım de...

aminnnn tüm kalbımle ablacıgımmm

hepınız aramıza hoşgeldınız kızlarrrrrr

ewet benı gordun cnm ama ben gecmısı okuyana kadr cok kişi gıttı yaaa :S

ayy yerım ben sızıııııııııııııııııııııı kıs o kadr erkek dıye konusuyorduk bak ben sana demedım mı ben sankı kız hıssedıyorum dıyeeeee...hayrlısı olsun cnm saglıkla gelsın

stres yapma cnmmmm...rutın testler onlar hıc telaşlanma duamdasın :KK66:)

hayrdır cnmm :KK43:(

cnm ya cok gecmıs olsun ıcın acımıstır :KK43:((((( allah acıl sıfalar wersın ınşallah...

cnmm sormayın uzgunum cokk :KK43:((
eşime soyledım haftaiçi mi dedi ewet dedim yok tek olmaz haftasonu ollsaydı ben gotururdun dedı.hem sureklı yatıyorsun dedı.o güne dek kandırabılırsem ben de teşrif edecegım kızlar ya ınşallah kandırırım :KK43:((
Napalım olsun eşinde haklı 3 canlısın üzülme canım.
Ben geldım gene...ya uzun zamandır hasret kalmıstık böyle kalabalıga.yenı katılan tüm arkadaslar hosgeldınız...cok sorular sorulmus bende yardımcı olmak ısterdım ama telden alıntı alamıyorum cok karısıyor.kızlar hepınıze yardmcı olmus ne guzel..herzaman beklerız.

Elifcım hosgeldın cnm,bende bugun merak ettm senı ugramayınca.benım ıcın bulusma noktamız ıyı cnm inş size orayı teklif edıp gelmezlık etmem,bundan cok korkuyorum eşim tmm dedı ama içim net degil hala rahat degıl,daha dogrusu inanamıyorum galıba sızı görecegıme:)bu aradaaaa.demın sofra kurmaya gıtmeden önce icimden dedım ki;"7000.sayfanın ilk mesajını kim yazdıysa ilk haber ondan gelsin" e bi bakıverin kimden:))man beklerız.

Elifcım hosgeldın cnm,bende bugun merak ettm senı ugramayınca.benım ıcın bulusma noktamız ıyı cnm inş size orayı teklif edıp gelmezlık etmem,bundan cok korkuyorum eşim tmm dedı ama içim net degil hala rahat degıl,daha dogrusu inanamıyorum galıba sızı görecegıme:)bu aradaaaa.demın sofra kurmaya gıtmeden önce icimden dedım ki;"7000.sayfanın ilk mesajını kim yazdıysa ilk haber ondan gelsin" e bi bakıverin kimden:))
Falcı gibi oldu derin eylül ayında hamile kalırsam yirim seni:::)))
Kızlar yukarıdakı mesajımı ikidir duzeltmeye calısıyorum olmadı k.bkmayın ya.

Ebrarımmm sensın canom ilk mesaj sendennnnnnnnn:)
OOOOOOOOOOOOOOO inşallahhhh :nazar::nazar::nazar:
hadeee yaa ana şaşırdım valla çok merak etmiştim ama sürekli netten düşünce bakamadım
hayırlısı canom yaa buna bile helecanlandım :)))
Canımmmm inşallahhh.
Ben geldım gene...ya uzun zamandır hasret kalmıstık böyle kalabalıga.yenı katılan tüm arkadaslar hosgeldınız...cok sorular sorulmus bende yardımcı olmak ısterdım ama telden alıntı alamıyorum cok karısıyor.kızlar hepınıze yardmcı olmus ne guzel..herzaman beklerız.

Elifcım hosgeldın cnm,bende bugun merak ettm senı ugramayınca.benım ıcın bulusma noktamız ıyı cnm inş size orayı teklif edıp gelmezlık etmem,bundan cok korkuyorum eşim tmm dedı ama içim net degil hala rahat degıl,daha dogrusu inanamıyorum galıba sızı görecegıme:)bu aradaaaa.demın sofra kurmaya gıtmeden önce icimden dedım ki;"7000.sayfanın ilk mesajını kim yazdıysa ilk haber ondan gelsin" e bi bakıverin kimden:))man beklerız.

Canım bu ara cok giremiyebilirm yarın da doktora gidcem kontrol var. Canım inşallah gelirsin ya bende cok istiyorum . Kandır kocayı bu arada sataşma suyuna git emi :) Banum süpersin ya Taksi tutar bile gelirim demişşin hadi bakalım saat 13:00 uygun mu herkeze söyle öğle kahvesi içelim beraberce :)
Beni 11 gibi bırakırlar beklerim ben size artık.

SİZLERİ SEVİYORUM......
Hayırlısıyla al kucağına saat 9 da dualarımızdasın sende girmeden bizim için dua et Allah kurtarsın canım.

merhaba kızlar bugün reglimi bekliyorum klomen kullanmıştım ama çatlatma iğnesi olmadım acaba test yapsammı yoksa 1 hafta beklesemmi karar veremedim bugün regl olmam gerekiyor belirtileride var sanırım başlayacak sizce ne yapmalıyım :44:

SİZLERİ SEVİYORUM......
cnm allahım sağlıkla kucagına almanı nasıpo etsın ınsallahhhh
merhaba kızlar bugün reglimi bekliyorum klomen kullanmıştım ama çatlatma iğnesi olmadım acaba test yapsammı yoksa 1 hafta beklesemmi karar veremedim bugün regl olmam gerekiyor belirtileride var sanırım başlayacak sizce ne yapmalıyım :44:
selam h.geldın ıdrarda cıkmayabılır bı 3 gun fılan bekle cok da merak edıyorsan kanda baktırabılırsın.ben de klomenle hamıle kaldım :KK66:)

peloş cnm senı goruyorum altta nasılsın??

peloş cnm geçmiş dolu oralardasın sanırım ben çıkıyorum ama yatmalıyım midem yıne kotu :S opuyorum seniii

SİZLERİ SEVİYORUM......

canım hakkında hayırlısı olsun RABBİM sağlıkla kucağına alamayı nasip etsin inş....dualarımız seninle ...

Semracım geçmiş olsun oğluna Allah beterinden korusun.Ama bol bol oku sen oğluna nazarmı değiyor noluyor çocuğa sürekli bişeyler geliyo başına
Samyeli gözünaydın canım beklenen gün geldi demek sağlıcakla al kucağına inşallah.Rabbim herkese nasip etsin
Birsencim Emre ameliyatmı oldu dün baktım aceleyle iyice anlayamadım geçmiş olsun sünnet olucaktı galiba

Son düzenleme:
Kızlar selam.öglen 1:30 gibi evdeydık.oradan ablama gecemedık dırek eve geldım.aksam abım göturucekmıs...ya eyüp sultan türbesı kilitliydi kızlar ya şansa bakın:KK43:bizde kapısında dua ettk napalım...prensimizi bi turist cok begendı tuttu fotograflarını cektı.orada ve kısmetse kınada cekılecegımız fotoları zeyno face atacak benden gırıp zeynonun fotolara bakarsınız.
Ay unuma benıyı ızlıyorum ama antende sorun var galıba ya gıdıp duruyo of.

Samyelım şükür bu gunlerıde gorduk.yarın rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın cnm.

Banucum altta görunsemde bazen burda olmuyorum.ıyı dıyelım be cnm.bugun baya bı keyıfsızım hayır olsun...yegenı ayarlamssın sevındım.ıyı 11de orda olursan benıde getırır koray,yanlz beklemezsn cnm.

bi ora bi bura derken yoruldum,şimdi çayı almaya gidiyorum,dönüşte görüşmek üzere inşallah.
banucum,stres yapma canım,herşey rabbimin elinde
peloşum,rüyan çok güzelmiş,inşallah en yakın zamanda gerçek olur.
derincim,sen gene test mi yaptın kız,dövmeye geliyorum seni haberin olsun:KK33:
amin kardeloşum inş hepimizin rüyaları bir gün gercek olur hayırlısıyla...
Peloş yarın ins kistının gttgını söyler doktor cnm.hayırlı haberler al ıns...öptm cnm.
derinim kocişimin işleri yüzünden doktora pazartesi günü gidecem canım inş erimiştir kistim tahlil sonuclarımda güzel cıkar inş...bu arda yigenin sünnet olacakmış hayırlı olsun kiyafitininide iyi günlerde güle güle kullen cok öpüyorum seni...
Bende rahat olmaya çalışıyorum ama bazen atak geliyor işte.

Yarın kısmetse gidicem akıntım var birde yanma var.

Valla sizler böyle yazınca içim biraz rahatlıyo sağolun ya.

Hoşgeldin canım rüyan hayır olsun gerçek olsun inşallah.

Hani bir daha yapmıycaktın kız bırak süpriz olsun bak ben bu ay yapmıyorum tutucam kendimi derim de bakalım sonu ne olucak 10 gün var daha::))

Çok haklısın kardeloş bebekten çok başka şeyler beni çok üzdü bu aralar şu 10 gündür çok bunaldım bir ara konuşuruz tam msn de yazdın eşim geldi sofra hazırla derken anca girdim sakın kusura bakma.
hoşbulduk banucum amin inş hayırlara cıkar rüyam...sen nasılsın iyisindir inş...
hanımlar nasılsınız maşallah bugün güzel muhabbet etmişsiniz öncelikle
ELİFCİM farkedermi canım topici ben açmış olabilirim ama hepimiz aynı haklara sahibiz yani organizeyi sende yapabilirdin canım .neyse ben şimdi yazıcam herkles duysun
DERİNİM hayırlı olsun cano sünnet nezaman ben bugün yarın sanıyodum hatta döndüğünü görünce şaşırdım cano .evet bugün kardeşimle beraberdik gezdik birazcık bide dışardada işlerim vardı .test yapmışsın kızmadsım canım niye kızıcam hiç ummadık anda gelir bellimi olur hayırlısı diyelim canom .buarada buluşmayı dün akşam msnde konuştuk senin adınada kararlar vaerdik inşallah gerçekleşir canım sende gelebilirsin .
ANATOLİŞİM KUZUM BUGÜN ARADIM seni ama ulaşamadım merak ettim doktora gittinmi diye ayrıca buluşmayla ilgili konuşucaktım neyse konuşuruz biara olurmu sen çağrı at ararım
ECECİM doktora gidecekmişsin hayırlı haberler alırsın inşallah belkide pıt pıtlarda duyulur bellimi olur hadi dört gözle güzel haberlerini bekliyoruz.
BANUŞUM yarın doktora gideceklmişsin hadi inşallah güzel haberler alırsın iltihap fiklan yoktur umarım .bak buluşalım biz senin moralini düzelşticez merak etme kuzum
BONCUĞUM sen naaptın canım herşey yolunda inşallah
DERDAM çok teşekkür ederim bitanem allah razı olsun napalım duadan başka yapıcak bişey yok .esmamı ve seni öpüyorum canım
PELOŞUM dönmüşsün kuzum hoşgeldin özlemiştim .geldi geçti peloşum ya napalım hayırlısı RABBİM inşallah güldürcek bizleride ..
kızlar gelelim buluşma işine biz dün msnde SEVCANIM ,ELİFİM VE BEN konuştuk artık buluşalım istiyoruz yani uzun zamandır hep düşünüyoruzda bi uygulamaya geçemedik artık zamanı geldi sanırsam .keşke herkes İSTANBULDA olsaydı ama malesef artık şimdilik istanbuldakilerle buluşalım inşallah diğer arkadaşlarımızlada sonra .neyse enyakın zamanda olsa diyorum ben mesela cuma herkese uygunmu ?ben EMİNÖNÜ dedim ama sizler nedersiniz ?fikirlere açığız ama lütfen olsun artık görüşüp dertleşelim yaa

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ pelin67+

selam hanımlar napıyosunuz az önce derinimde vardı altta yine nereye gitti bu hatun
peloş buluşuyoruz kuzum aslında kocişin senide getirse negüzel olurdu yaaa
elifim naaptın canım varmı bir gelişme ?
eboşum hoşbulduk bitanem bende cok özlemiştim...ya ne güzel demek buluyosunuz sizlerin adına cok sevindim ama yanınızda olmayı cok isterdim...buluştugunuz yerde benide ararsanız ve sesinizi duyurursanız cok sevinirim...kocişin işleri yogun ebrarım keşeke gelebilsseydim cok sevinirdim ama olsun gönüller bir ya o bile yater bana öpüyorum seni canım...
Kızlar ben alıntı yaptım ama bir seferde toplıca yazayım istedim. Bu akşam regli oldum malesef :KK43: Buluşma işi benim için Cuma gayet uygun ama bence kalabalık Eminönünde diğil bir mekanda buluşsak daha iyi ne biliyim mesela taksim de beşiktaşta bir cafe gibi Cuma uygun olan arkadaşlar yazsınlar ki kim kimiz bilelim. Kızlar salak gibi hissediyorum kendimi her ne kadar kanda cıkmamış bile olsa belki gec döllenmedir diye bekliyodum bir umut ne yalan diyim Naapalım buymuş bu ayda kader

Banucum Allah yardımcınız olsun canım İnşallah tutacak sen moralini motivasyonu yüksek tut yeterki olumu canım. Cuma buluşursak konuşuruz bol bol zaten

Anatolia canım ben Avrupa yakasındayım
canım hayırlısı olsun inş bidaki ay bebişinin haberiyle sevinirsin...
peloşum buarada rüyana yorum yapmadım ya hayrolsun çok güzel bir rüya sen böyle rüya gördüğünde hep hamile kalıyosun dilerim buseferde öyle olur hem pıt pıtlar bile duyulmuş busefer herşey güzel olcak inanıyorum kuzzzum
amin ebrarım inş rüyam hayırlara cıkar ve gercek olur..biliyorum canım ama sen böyle konuşunca ben dahada bir umutlanıyorum gecen de böyle dediginde hamile haberini kısa bir zamanda vermiştim inş hepimiz bu yıl cıkmadan hamiş haberlerimizi birbirlerimize veriririz hayırlısıyla canım...
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar..geçmişi okudum ama pek keyfim yok kırmızılar akşam teşrif etti sancıdan kıvrandım hala da sancım var,moralimin bozulduğu yetmiyo bide sancısı tuz biber oluyo ya.ahh bu arada buluşma fikri ne güzel ya buluşun hasret giderin bizim yerimizede..bende olmayı çok isterdim amaaa neyse belkim tlfn no olursa ben ararım hepinizle konuşmuş olurum.öptm kızlarr.
canım benim ya hayırlısı olsun rabbim inş en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...
amin canım inş heycandan gece bile uyuyamadım çok heycanlıyım şuan saatler bile gecmiyor

aminnnnnnnn canım inş inş pıt pıtlarıda duyarım artık nerdeyse 2 ay oluyor duyulurmuki of çok heycan varrrr çokkkkk

aminnn canım inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

yedinmi canım tadı nasıldı merak ettim

canım az kalmış inş tutunur bebişin tatlım kiloyu takma herşey inş güzel olacak

amin canım inş inş inş canım rüyan çok güzel bende hep öle görüyordum hep hamile olarak inş hayırlısıyla olacak seninde

canım allah gönlüne göre versin inş allah artık hiç kimseye evlat hasreti çektirmesin

amin canım inş ya artık duyulur sanırım neredeyse 2 ay oldu yani 1 hafta sonra işte duyulması gerekmezmi ben ilk bebişiminkini hiç beklemedim duymak için ilk gittiğimde duymuştum bakalım bu defa ne olacak heycandan yerimde duramıyorum gece bile uyumadım heycandan bugün saat 5 olurmukiiiiii
bu arada buluşuyormuşsunuz arkadaslarla keske bende orda olsaydım sizleri görmeyi konuşmayı çok isterdim ama kader işte hepinizi çok öptüm

canım ne olur canını sıkma inş hayırlısıyla gelecek minişin

hsg canım alah gönlüne göre versin inş

ahcanım ne yapalım artık bidaki aya inş gelsin minişin artık hasretler bitsin

kızlar ben çok hycanlıyım yerimde duramıyorum inş güzel haberlerle gelirim dualarınızı eksik etmeyin benden hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız ben şimdi çıkıyorum hazırlık yapacağım kib aeo öp by
amin canım inş bende senin gibi en kısa zamanda hamiş oldugum haberini alırım hayırlısıyla...bizde seni cok seviyoruz güzel haberinide okurken aldım bu arada ama aşşagalarda yorumumu yazacam...
ablam ben senın ne kadar sabırlı oldugunu bılıyorum...ama ınsanların bu kadar raht olmasına da gıcık oluyorum...ben asla konusamam boyle ınsanın karsısında o sekılde.bana da cok oluyordu.ama uzak duruyorum oyle ınsanlardan.hala bıle war kac kere kalp durması demıstım oncekı sonlanan gebelıgımı ay ısrarla düşüktü dımı dıyolar ewet dıyorum artık laf yetıstıremıyorum

cnm hoşgeldın...ne guzel huzur dolup dediğiniz gibi formatlanıp geldınız.allah kabul etsın.duaların ıcın ALLAH RAZI OLSUN CNMM.

cnm sunnetınız hayrlı olsun ınşallah

kıslar buluşma kararlanmış ya beşiktaş bıraz ters sankı bakırkoye gıtsek ya..ya da taksıme.ama taksım de kalabalık bakırkoy sankı daha ıyı.gün olaak da eşime solerım cuma uyar bana sanırım.hem bulantıya ıyı gelıyo benım gezmeler.gecen gun rezıl oldum dısarda yıne cıkarmam ınsallah :)))

herkese selam kızlar.ben bayramda bır cıktım ewden taa pazar gunu geldık.9 gun tatılı degerlendırdık yanı.tekırdag annemler fılan derken gectı oyle.gezerken bıseyım yoktu.bulantı wardı ama cıkartma yoktu.ewe bı geldım başladık yıne gunde 2 defa anlamadım ewde ne oluyo sankı bızım bıcırıklar gezentı olcak sanırım :KK70: :KK70:
cıkardım da geldım pc başına.cok yıyemıyorum.a olanlar da cıkıyor.bugun yıne sadece meyve yedım onlar da gıttı.neyse vıtamınlerı ayrışmıştır cıkana kadar belkı.ay muhabbete bak mıdenız de bulanacak...
hepınızı opuyorum.sureklı yatma halınde oldugum ıcın cok gıremıyorum...elımden geldıgınce gırecegım kızlar...muck hepınızı
canım benim ya minişler mideni cok bulandırıyomuş olsun canım saglıklı olsunlarda bugunlerde gececek inş...
kızlar dr dan geldim şükür bebişim çok ii pıt pıtlarıda duyduk şükür pıt pıtlar çok güzeldi bebişim gelişmiş yerleşim yeride çok ii dedi dr bebişimin kafasını kalbini gördüm çok güzeldi ya çok mutlu oldum ama bi kötü haberimde var bebişim düşük riski varmış çok dikkat et mümkün olduğunca dinlen dedi dr vitamin filan verdi işte perşembe hastaneye tahlile gideceğim inş o da güzel çıkar dualar için tskler ben çıkıyorum sonra görüşürüz size haber vermek için girdim ii aksamlar öp by
canım inan cok sevindim pıt pıt ları duymuşsun rabbim bu günleride gösterdi şükür sana darısı bizlerin başına...düşük riskini cogu doktor ilk aylarda söylüyo hic sıkma canını ben inanıyorum bu asefer hayırlısıyla saglıklı bebişini kucaklıycaksın inş...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...
Kızlar çapaya evrakları vermeye gittim şok oldum döndüm evrakların tarihi geçmiş dediler onlar demişti eylülde adete 10 gün kala gel diye şimdi yok diyolar neyse eişime androlojiden gün aldık sperm için 22 eylülle verdiler bu iş kasıma kaldı off sıkıldım aslında tam kendimi hazırlamıştım herişte bir hayır vardır napalım diete devam edeyim bari salmıştım ipleri yutuyodum yarın başalarım artık inşallah buluşalımda birbirimizle dertleşelim kızlar.
Bakırköyde meydanda saray mıhallebicisi var orasını herkes bilir orda buluşabiliriz hem rahat oturabilirizde bahçeside var ne dersiniz.
Derin muhakkak ayarla lütfen sensiz olmaz tamammı.
canım hayırlısı olsun gec olsun güc olmasın derler..inş bu sefer her şey yolunda gider ve bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla..
demek buşuşuyosunuz bu tarafta olsa bende gelirdim hepinizi merak ediyorum napalım artıkın yediğiniz içtiğiniz sizin olur muhabeetlerinizi paylaşırsınız bizimle
kerdelenim canım valla ben seni görmeyi çok sitiyorum gerçek hayatta senin gibi dobra dürüst bir arkadaşım olsun çok isterdim ama yok mağlesef
diğer kızlar sizleride çok seviyorum hepiniz benim can arkadaşlarımsınız insan burda kıurduğu sohbeti burda bulduğu arkadaşlığı keşke gerçek hayattada bulabilse eminim olan kişiler vardır şanslı arkadaşlar ma benim yok
canım bizde seni seviyoruz cok dogru söylüyosun derdacım burdaki dostluk arkadaşlık hic bi yerde yok bende sizleri iyiki tanımışım...bu arada prensesi ve seni cok öpüyorum...
iyi akşamlar kızlar sizlere bir sorum olacak hatta bir kaç.ben 2senelik evliyim ve 1senedir bebek düşünüyoruz ama olmadı doktora gittim ve bir tarafta pko görünümü var dedi.daha sonra prolaktin sorunu çıktı 66 idi fakat ilaçla 1.42ye yani normalin altına düşmüş bu sorun olurmu sizce
bu ay ovulasyon testi aldım fakat 19.günüm olmasına rağmen çift çizgi yok.geçen ay 7 ağustos ve 19 ağustos olmak üzere 2defa regl oldum hayatımda ilk kez sizce neden?
ateş ölçüyorum ve tablom şu şekilde
12.gün 35.8
13.gün 36.0
14.gün 36.3
15.gün 36.3
16.gün 36.4
17.gün 36.4
18.gün 36.4
19.gün 36.5 bu tabloya göre de yumurtlama olmamış demek değilmi?ben 28 32 gün arası regl oluyorum.şimdiden teşekkürler.
canım bu soruyu ateş olcme topigine sorabilirsin daha iyi bilgilendirirler seni...
slm kızlar uzulmeyın hepımız anne olcaz esınızı dusunup uzulmeyın onlar sıze herseyı verıyor ıyı davranıyor ama sızde onlara oyle davranıyorsunuz hersey karsılıklı unutmayın bı kotu davranın bakalım neler oluyor dunyanızı ters yuz ederler valla cocuk ıstegı bıle karsılıklı eslerımız ıstıyor bız ıstemıyormuyuz lutfen verecek olan ne bız ne eslerımız herseyın bı vaktı zamanı var allah ne zaman uygun gorurse o zaman olur belkıde dogacak cocuklarımız kotu ınsanlar olacaklar cevrelerıne zarar verecekler ne bılıım vermıyorsa rabbım vardır bı bıldıgı dıye dusunuyorum hem hamıs kalmak ısteyenlerın uzulmemesı onu bunu kafasına takmaması strese gırmemesı gerek bunları kafanızdan atın rabbım hayırlısıyla bızlerı belkı ıkızlerle ucuzlerle odullendırecek alın sıze bebek dıycek bızden sonra evlenıp bebeklerı olanlara hemen hamıs olup bıze hava atanlara ınat neyse hepınızı cok sevıyorum kocaman opuyorum hepımız ınanclı ınsanlarız unutmayın bebek nasıl olsa olur önemlı olan bunu gozumuzde buyutmemek ve dua etmek bende ıstıyorum allahım banada bızede ver hayırlı evlatlar uzun omurlu olup onları terbıyelı ınsanlar olarak yetıstırmeyı nasıp et :98::92::KK54:hepınızı opuyorum ıyı geceler belkıde yarın bı test yaparız hamıleyızdır kımbılır allah ıstedıkten sonra olmuycak sey yok dımı:KK71::KK71::KK71:
amin canım cok güzel şeyler yazmışsın...rabbim inş en kısa zamanda yüzmüzü güldürür...
merhaba arkadaşlar..Daha öncede yazdım ama bir kişi sadece yakın davranıp benimle konuştu,bende aranıza katıldım ve benimde gebelikle ilgili problemlerim var daha doğrusu sorun yok ama bebeğimiz olmuyor çok üzülüyoruz allahım isteyen dileyen herkese nasip etsin inş.
canım aramıza hoşgeldin...inş rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip eder sana...
beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...:KK50:
hoşgeldin canım inş bir sorun cıkmadan hamile kalıp bebişini kucagına almayı nasip eder rabbim...
hanimlar nasilsinizz.. hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

yaa size bir sey diyecem ben hamileyim:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64: galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..
canım ne güzel bir haber bu cok tebrik ederim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dualarımız seninle sende bizim icin dua et olurmu öpüyorum seni...
kızlar bu arad unutmadan hepinize teşekkür edeim annem çok iyi şükür mevlama benim en zor zamanlarımda yanımda oldunuz size nasıl teşekkür etsem azdır dua attiğinizi söğledim hepinize çok teşekkür etti benden ne dua isterlerse okurum dedi zaten dua ediyorum ama özle olarak okumamı istedikleri varsa okurum dedi
canım annenin iyi olmasına sevindim sagolsun... dualarına bizleride eklesin yeter anneciginden allah razı olsun ellerinden öpüyorum...
nasılsınız kızlarrrrr ???
ben bugün dayanamayıp kontrole gittim :KK1: cinsiyet için ...........
veeeeeeeee dr kızzzzzzzzzzzz dedi :93:
aslında şaşırdım biraz kendi dr um erkeğe benzetmişti bende rüyalarımda hep erkek görüp emziriyordum eşimde hep erkek doğuyor içime diyordu hatırlarsınız hamileliğimi bilmişti :KK1:
bakalım kendi dr um ne dicek ....RABBİM sağlık versinde sağ sağlim gelsin yuvasına yavrum önemli olan bu ....bugun yine kıpır kıpırdı teyzeleri ayvrum elini ne çok emiyor yaa yine parmağını ağzına aldı artık tam bir insan şeklinde parmakları tek tek sayılıyordu ....:nazar::nazar::nazar:
işte böyle kızlar........!!!!
ranacım yer onu teyzesi demek prenses geliyo hayırlısıyla saglıklı gelsin inş öpüyorum ikinizide...
canım çok sıkkın .tatile çıktığım ilk gün annemlere gittik .iftarımızı açtık balkonda oturuyorduk birden bağırtı koptu yeğenim oğlumun bacağına bisikletl çarptı bacağını yardı 5 dikiş attılar14 gün oldu hala uğraşıyoruz çok mutsuzum çok üç uzman çok zor diktiler kelimelerle anlatamam acımı rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah :KK43:
canım benim cok gecmiş olsun ogluşuna rabbim şifa versin kazalardan belalardan korusun allahım inş daha iyidir şimdi...

SİZLERİ SEVİYORUM......
maşşallah ogluşuna rabbim hayırlısıyla dogmasını saglasın...ne güzel cennet kokulunu yavrunu kucagına almana az kaldı inş allahım bizlerede bu güzel duyguyu taddırır bizlerde seni seviyoruz canım öpüyorum cok...
peloş cnm geçmiş dolu oralardasın sanırım ben çıkıyorum ama yatmalıyım midem yıne kotu :S opuyorum seniii
canım sevcanım valla gecmiş cok doluydu 1 saatte okuyup anca yazdım keşke biraz sohbet edebilseydik cok özledim seni...tamam canım sen yat dinlen kıyamam sana inş en kısa zamanda gecer bulantıların seni ve ikiz bebişlerini cok öpüyorum alaha emanet ol...

kızlar kimse yok ya bende sık giremiyorum annem bende biraz yogun geciyo günlerim sizlerle sohbeti cok özledim...cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun...:KK16:

Ay ben ranama yazmayı unuttm...cnm hayırlı olsun inşallah.kızçen geliyo demek.MAAŞALLAH tatlım.

Peloşummm canım olsun pazartesıde olsa gdcen er gec..ıns hersey ıyı olcak tatlım.ya bu arada sen ıstanbuldamıydın kı kız aaa ben nasıl bılmem bunu.gelebılırsen gel nolurrrrr.

ebrarım unuttun canım heralde ben adetliyim kuzum... ancak cumartesiye biter... bekletmiyim sizi sen bana yazdığını başkasına ver istersen... bitince hala eksik kalan olursa alıp okiim olmaz mı????opuyorumnanaktan

ay benide dualariniz icine alin lutfen bebisim olsun istiyorum

çıkıyorum kız,bu arada coraspin bağırsakta çözünüyo,niye mideyi ağrıtsın ki,yada bağırsakta çözünen 100 lük se,ondan 3 tane iç canım,yoksa mide kötü bişey,

cicili,naber,çıkmıyo sesin soluğun.

devlette yaptırdıysan,bakmıyolar malesef,özeller bakıyo,çatlasada çatlamasada işi şansa bırakarak yapıyolar,progesteron testleriyle ölçüyolar.

hayırdır yaaa,bişey mi oldu gene.
kızlar malesef çok acil çıkış yapıyorum,görüşürüz.

aman yeni gördüm kardeloşummmm :nazar:iyiyiidir senden nbrrr

SİZLERİ SEVİYORUM......

darısı başımıza cnm bende 37.haftalara bir gelsem:KK31:az kaldı gerçide
hadi inş ağ sağlim alırın oğlusunu kucağına:KK69::nazar::nazar::nazar:

ay benide dualariniz icine alin lutfen bebisim olsun istiyorum

ya bısey dıcem,şakamı bu gecende tugcalım mesajını alıntılayan sendın sanırım?arkadasm,o alıntı aldıgın mesajlar aylar öncesıne ait tarıhlerı bı ıncele ıstersen.tugcal dogum bıle yaptı sanırımAllahın izniyle.suanda dua lıstemız yok bıde..yardımcı olunmasını ısteyıp ne dıye aylardır topıcte olmayan bırıne soruyosn hıc anlamadım dogrusu..

X