Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bugün sabahtan doktora gittik. oğluşum 3.200 gr olmuş. kasılmaların 70 lere çıkmış. yarın sabah 7.30 da yatış yapıcaz. 9 da alacak sezeryana....
yol boyunca hep ağladım, Allahım sana şükürler olsun bugünleri gördüm. Oğlumuzu sağ salim elimize almayı da nasip et,
Çok güzel bir duygu, daha kucağımza almadan duygulandım.....
Kızlar hepinize söylüyorum HAKKINIZI HELAL EDİN, İyiki varsınız.. Bizi bizden başkası anlamaz..Rabbim herkese nasip etsin...

SİZLERİ SEVİYORUM......

Canım Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin inşallah :) Hamileliğin son günnün tadını cıkar Hadi Allah kurtarsın canım :)

Çok geçmiş olsun canım Allahım görünen görünmeyen kazalardan korusun.
Bizde 3 kızız çok güzel oluyor dostun arkadaşın.
Yiğen arabayla getirecek ayarladım.
Napalım olsun eşinde haklı 3 canlısın üzülme canım.
Falcı gibi oldu derin eylül ayında hamile kalırsam yirim seni:::)))
Kızlar yukarıdakı mesajımı ikidir duzeltmeye calısıyorum olmadı k.bkmayın ya.

Ebrarımmm sensın canom ilk mesaj sendennnnnnnnn:)
OOOOOOOOOOOOOOO inşallahhhh
hadeee yaa ana şaşırdım valla çok merak etmiştim ama sürekli netten düşünce bakamadım
hayırlısı canom yaa buna bile helecanlandım :)))
Canımmmm inşallahhh.

merhaba kızlar bugün reglimi bekliyorum klomen kullanmıştım ama çatlatma iğnesi olmadım acaba test yapsammı yoksa 1 hafta beklesemmi karar veremedim bugün regl olmam gerekiyor belirtileride var sanırım başlayacak sizce ne yapmalıyım :44:

cnm allahım sağlıkla kucagına almanı nasıpo etsın ınsallahhhh
selam h.geldın ıdrarda cıkmayabılır bı 3 gun fılan bekle cok da merak edıyorsan kanda baktırabılırsın.ben de klomenle hamıle kaldım )

peloş cnm senı goruyorum altta nasılsın??

peloş cnm geçmiş dolu oralardasın sanırım ben çıkıyorum ama yatmalıyım midem yıne kotu :S opuyorum seniii

canım hakkında hayırlısı olsun RABBİM sağlıkla kucağına alamayı nasip etsin inş....dualarımız seninle ...

Semracım geçmiş olsun oğluna Allah beterinden korusun.Ama bol bol oku sen oğluna nazarmı değiyor noluyor çocuğa sürekli bişeyler geliyo başına
Samyeli gözünaydın canım beklenen gün geldi demek sağlıcakla al kucağına inşallah.Rabbim herkese nasip etsin
Birsencim Emre ameliyatmı oldu dün baktım aceleyle iyice anlayamadım geçmiş olsun sünnet olucaktı galiba

Son düzenleme:
Kızlar selam.öglen 1:30 gibi evdeydık.oradan ablama gecemedık dırek eve geldım.aksam abım göturucekmıs...ya eyüp sultan türbesı kilitliydi kızlar ya şansa bakınbizde kapısında dua ettk napalım...prensimizi bi turist cok begendı tuttu fotograflarını cektı.orada ve kısmetse kınada cekılecegımız fotoları zeyno face atacak benden gırıp zeynonun fotolara bakarsınız.
Ay unuma benıyı ızlıyorum ama antende sorun var galıba ya gıdıp duruyo of.

Samyelım şükür bu gunlerıde gorduk.yarın rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın cnm.

Banucum altta görunsemde bazen burda olmuyorum.ıyı dıyelım be cnm.bugun baya bı keyıfsızım hayır olsun...yegenı ayarlamssın sevındım.ıyı 11de orda olursan benıde getırır koray,yanlz beklemezsn cnm.

amin kardeloşum inş hepimizin rüyaları bir gün gercek olur hayırlısıyla...
Peloş yarın ins kistının gttgını söyler doktor cnm.hayırlı haberler al ıns...öptm cnm.
derinim kocişimin işleri yüzünden doktora pazartesi günü gidecem canım inş erimiştir kistim tahlil sonuclarımda güzel cıkar inş...bu arda yigenin sünnet olacakmış hayırlı olsun kiyafitininide iyi günlerde güle güle kullen cok öpüyorum seni...
hoşbulduk banucum amin inş hayırlara cıkar rüyam...sen nasılsın iyisindir inş...

eboşum hoşbulduk bitanem bende cok özlemiştim...ya ne güzel demek buluyosunuz sizlerin adına cok sevindim ama yanınızda olmayı cok isterdim...buluştugunuz yerde benide ararsanız ve sesinizi duyurursanız cok sevinirim...kocişin işleri yogun ebrarım keşeke gelebilsseydim cok sevinirdim ama olsun gönüller bir ya o bile yater bana öpüyorum seni canım...
canım hayırlısı olsun inş bidaki ay bebişinin haberiyle sevinirsin...
amin ebrarım inş rüyam hayırlara cıkar ve gercek olur..biliyorum canım ama sen böyle konuşunca ben dahada bir umutlanıyorum gecen de böyle dediginde hamile haberini kısa bir zamanda vermiştim inş hepimiz bu yıl cıkmadan hamiş haberlerimizi birbirlerimize veriririz hayırlısıyla canım...
canım benim ya hayırlısı olsun rabbim inş en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...
amin canım inş bende senin gibi en kısa zamanda hamiş oldugum haberini alırım hayırlısıyla...bizde seni cok seviyoruz güzel haberinide okurken aldım bu arada ama aşşagalarda yorumumu yazacam...
canım benim ya minişler mideni cok bulandırıyomuş olsun canım saglıklı olsunlarda bugunlerde gececek inş...
canım inan cok sevindim pıt pıt ları duymuşsun rabbim bu günleride gösterdi şükür sana darısı bizlerin başına...düşük riskini cogu doktor ilk aylarda söylüyo hic sıkma canını ben inanıyorum bu asefer hayırlısıyla saglıklı bebişini kucaklıycaksın inş...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...
canım hayırlısı olsun gec olsun güc olmasın derler..inş bu sefer her şey yolunda gider ve bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla..
canım bizde seni seviyoruz cok dogru söylüyosun derdacım burdaki dostluk arkadaşlık hic bi yerde yok bende sizleri iyiki tanımışım...bu arada prensesi ve seni cok öpüyorum...
canım bu soruyu ateş olcme topigine sorabilirsin daha iyi bilgilendirirler seni...
amin canım cok güzel şeyler yazmışsın...rabbim inş en kısa zamanda yüzmüzü güldürür...
canım aramıza hoşgeldin...inş rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip eder sana...
beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...
hoşgeldin canım inş bir sorun cıkmadan hamile kalıp bebişini kucagına almayı nasip eder rabbim...
canım ne güzel bir haber bu cok tebrik ederim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dualarımız seninle sende bizim icin dua et olurmu öpüyorum seni...
canım annenin iyi olmasına sevindim sagolsun... dualarına bizleride eklesin yeter anneciginden allah razı olsun ellerinden öpüyorum...
ranacım yer onu teyzesi demek prenses geliyo hayırlısıyla saglıklı gelsin inş öpüyorum ikinizide...
canım benim cok gecmiş olsun ogluşuna rabbim şifa versin kazalardan belalardan korusun allahım inş daha iyidir şimdi...
maşşallah ogluşuna rabbim hayırlısıyla dogmasını saglasın...ne güzel cennet kokulunu yavrunu kucagına almana az kaldı inş allahım bizlerede bu güzel duyguyu taddırır bizlerde seni seviyoruz canım öpüyorum cok...
peloş cnm geçmiş dolu oralardasın sanırım ben çıkıyorum ama yatmalıyım midem yıne kotu :S opuyorum seniii
canım sevcanım valla gecmiş cok doluydu 1 saatte okuyup anca yazdım keşke biraz sohbet edebilseydik cok özledim seni...tamam canım sen yat dinlen kıyamam sana inş en kısa zamanda gecer bulantıların seni ve ikiz bebişlerini cok öpüyorum alaha emanet ol...

kızlar kimse yok ya bende sık giremiyorum annem bende biraz yogun geciyo günlerim sizlerle sohbeti cok özledim...cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun...

Ay ben ranama yazmayı unuttm...cnm hayırlı olsun inşallah.kızçen geliyo demek.MAAŞALLAH tatlım.

Peloşummm canım olsun pazartesıde olsa gdcen er gec..ıns hersey ıyı olcak tatlım.ya bu arada sen ıstanbuldamıydın kı kız aaa ben nasıl bılmem bunu.gelebılırsen gel nolurrrrr.

ebrarım unuttun canım heralde ben adetliyim kuzum... ancak cumartesiye biter... bekletmiyim sizi sen bana yazdığını başkasına ver istersen... bitince hala eksik kalan olursa alıp okiim olmaz mı????opuyorumnanaktan

ay benide dualariniz icine alin lutfen bebisim olsun istiyorum

aman yeni gördüm kardeloşummmm iyiyiidir senden nbrrr

darısı başımıza cnm bende 37.haftalara bir gelsemaz kaldı gerçide
hadi inş ağ sağlim alırın oğlusunu kucağına

derinnnim ebrarımmm nasılsınız kızlarr görüşemiyoruz epeydir öpüyorum siziiii:)

ay benide dualariniz icine alin lutfen bebisim olsun istiyorum

ya bısey dıcem,şakamı bu gecende tugcalım mesajını alıntılayan sendın sanırım?arkadasm,o alıntı aldıgın mesajlar aylar öncesıne ait tarıhlerı bı ıncele ıstersen.tugcal dogum bıle yaptı sanırımAllahın izniyle.suanda dua lıstemız yok bıde..yardımcı olunmasını ısteyıp ne dıye aylardır topıcte olmayan bırıne soruyosn hıc anlamadım dogrusu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…