Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim nerdesin cano yaa benim pc gıcık ama senin telde benimkinden kalır yanı yok sanırsam :))

Kızlar yukarıdakı mesajımı ikidir duzeltmeye calısıyorum olmadı k.bkmayın ya.

Ebrarımmm sensın canom ilk mesaj sendennnnnnnnn:)

hadeee yaa ana şaşırdım valla çok merak etmiştim ama sürekli netten düşünce bakamadım
hayırlısı canom yaa buna bile helecanlandım :)))

Canım benım ya,ınş ebusum.valla öyle gecırdım icimden ins dogru cıkar.

Semra cok gecmıs olsun cnm ya

Canım benım ya,ınş ebusum.valla öyle gecırdım icimden ins dogru cıkar.

Semra cok gecmıs olsun cnm ya

derinim inşallah canım ya hayırlısı olsun dilerim buyıl bitmeden hepimiz güzel haberleri tek tek veririz inanki çok istiyorum aynı zamanlarda hamile olmayı
buarada cano ben çok kalamıycam hafiften başım ağrıyo yatmayı planlıyorum

amın canım benım...bende öyle olmayı ve karnımız burnumuzdayken görusmeyı de cok istıyorum bılıyosun..hayırlısı inş.tmm kuşum bende korayı beklyorm gelsın dusa gırıcem ıslerım var bıraz daha.yarın yanıma alacaklarımı ayarlıyım sakin kafayla.öptm canom.ıyı geceler hemen cıkıyonmu kı?

Yok ben sana cvp yazdım,arada gömlek ütüledm 2 tane.bıde 2 kot:)
derinim süpersin valla helal olsun canom yanlız ben çıkıcam kuzum kusura bakma sen yarın gidiyosun sanırsam arada gir özletme kendini olurmu çok öptüm seni
kolay gelsin

inşallah be canım allahım ogünleride göstersin bize bende okadar istiyorumki
maça izin verdin demek neyse gelir heralde birazdan .sende güle güle git canım bolca eğlen kurtlarını dök .tekrardan hayırlı olsun
cano başım ağrıyo biraz yatmak istiyorumda kusura bakma olurmu çok öptüm seni

He valla ütülerıde hallettm kaşla göz arasında canom..kız bu arada gökcem nerelerde ya merak ettm kac gundur yok...neyse sen yatıyosn görusuruz cnm,korayda geldı zaten.bende ıslerıme bakim.Allah rahatlık versın.

He aklımdayke,SEVCANIM,ben test yaptm bebegm bebıs yok pıt pıtlar ondan degıl maselef...dua et hemen adet olmayım ...anaaa kızlar bıde ben haftaya carsamba olurmusum cumada doktora gıdermısım :)paralarsınız benı eminım.aman nlcek hepınız bana takılır hastaneye gelırsınız fenamı:))))

Tamam elifcim:)kocis tamamdır...bu gece sordum yıne,göturcen dımı dedım evet dedı.ne günü pazarmı dedı yoo dedım cuma:)hanı pazardı dedı..kızlar pazara bsy demedı hafta ortası istyolar didim,farketmez cuma yanıma gelırsın sabah dedı.snrada bulusma saatnde bırakırım malum avm ye dedı.malum dıyorum fazla bahsetmemej icin:)ay islerm anca bıttı ya.yatım artık.öptm kocaman hepınızı.yarın anca gece gırerım kızlar yogun olcaz cok.yarın kısmetse hepımız ıcın dualar edıcem hoşçakalın.

Son düzenleme:
derinim saol tatlim .. bos gebelik olmasin yazaktin heycandan ne yazsdiysam artik cnm ins senin kirmizilarda gelmezde bi haber daha aliriz.

ebrarim. derdamim, ececim, sevcanim vediger arkadaslar cok saolun .. kendimi hicc hamile gibi hissetmiyorum .. sonra korkularim var bos olcak büyümiycek die.. belrtim hic olmadi sedece adetimi 5-6 gün gecti okadar..

allahim olmayanlara versin yarabbim kimsenin kucagini bos birakmasin kimseyi evlat acisiyla sinamasin... ins en kisa zamanda diger hanimlari hamilelik haberlerini ve olanalarinda saglikli ilerledi haberini aliriz ve almaya devam ederiz ins.hepinizden allah raazi olsun

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.egalcim çok sevindim canım.Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallahh.

darısı bekleyen tüm anne adaylarımıza olsun inşallahhh.amiiiiinnnnnnnnnn

her zorluktan sonra bi kolaylık vardır derdacım gördünmü herşey yoluna girdi çok şükür çok sevindim esma nasıl bu arada

ayyy canım ya eşim iyi şükür bi ara bayram telası bi ara eşim tasınalım diye tutturdu şükür vazgeçti şimdi de eşim kampa gitti 14 gün yokk çokkk üzgünüm çokkk sen nasılsın canımm

semracım çok geçmiş olsun evladına,rabbim görünür görünmez kazalardan korusun herkezi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…