Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım çok sıkkın .tatile çıktığım ilk gün annemlere gittik .iftarımızı açtık balkonda oturuyorduk birden bağırtı koptu yeğenim oğlumun bacağına bisikletl çarptı bacağını yardı 5 dikiş attılar14 gün oldu hala uğraşıyoruz çok mutsuzum çok üç uzman çok zor diktiler kelimelerle anlatamam acımı rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah :KK43:

cok gecmis olsun semracim yaa:KK59::KK59:rabbim safi ismi ile sifa versin ogluna.uzme kendini bu kadar,guclu olup ogluna destak olmalisin bu zor gunlerinde..insallah kolaylikla atlatirsiniz bu zor gunlerinizi.

Hayırlısı olsun ranacım çok sevindim kızlar başka oluyolar annelerin arkadaşı sağlıla gelsin inşallah.
AMİNNNNNN,,,
ewet bizde 3 kız kardeşiz ve acayip iyi geçiniriz kızlar annelerin dert ortağı oluyor ....
RABBİM hayırlısını wersin...
demek bebis kiz,allah kucagina almayida nasip etsin canim.cok severim kiz bebekleri,cicili bicili suslersin sende:KK1::KK1:kac aylik oldu canim?

tamam canim,bende seni öptum.ben biraz daha buralardayim,sonra görusuruz canim:KK19:
ewet cnm şuan ki durum bu bakalım benim dr ne dicek...
14.haftaya gircez inş...
tamam canım sanaa oğluşunada iyi uykular

ay maşallah demek prenses geliyo hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah
:nazar::nazar::nazar:

kızlar ben kaçtım eşim geldi daha sonra görüşmek üzere
ewet ablacım PRENSES geliyor ....
bana çekerse yandık daha doğrusu eşim yandı :KK60:
canım benim allah hayırlısını versin inş bakalım kendi dr un ne diyecek allah gönlünüze göre versin inş

kızlar ben yazana kadar kaynatmışsınız ama ben çıkmak zorundayım sabah erkenden çıkmam lazım kib aeo bana çok dua edin testlerde bi sorun çıkmasın inş

AMİNNNN canım bakalım hayırlısı olsun önemli olan sağlıklı olması ....
sendende iyi haberler alırız inş ...

ranacım hayırlı olsun,tatlı oluyo kızlar,gerçi erkeklerde tatlı ya,mevlam hepsinden de nasib etsin
ececim slm ama çıkmalıyım.
canım bende çıkıyorum zaten kib allah rahatlık versin öp by
canım çok sıkkın .tatile çıktığım ilk gün annemlere gittik .iftarımızı açtık balkonda oturuyorduk birden bağırtı koptu yeğenim oğlumun bacağına bisikletl çarptı bacağını yardı 5 dikiş attılar14 gün oldu hala uğraşıyoruz çok mutsuzum çok üç uzman çok zor diktiler kelimelerle anlatamam acımı rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah :KK43:

ah canım ya inan çok üzüldüm allah yardımcınız olsun öle allah kimseyi evladıyla sınamasın çok zor

AMİNNNNNN,,,
ewet bizde 3 kız kardeşiz ve acayip iyi geçiniriz kızlar annelerin dert ortağı oluyor ....

14.haftaya gircez inş...

inş canım ya ne testi yapacağınıda bilmiyorum ama meraktan sabahlar olurmu bilmiyorum inş testlerden güzel sonuç alırım nasılsın

ben çıkıoyrum artık çok gec olduuuuuuuuuuuu

herkeze çok teşekkür ederim .allah hepinizden razı olsun .şimdilik çıkmam gerekiyor yarasının açık kalması gerekiyor dönerken korkudan ağlıyor yanında olmam lazım allaha emanet olun .görmesemde duymasamda yanımda olduğunuzu biliyorum .:KK43:

ranacım hayırlı olsun,tatlı oluyo kızlar,gerçi erkeklerde tatlı ya,mevlam hepsinden de nasib etsin
ececim slm ama çıkmalıyım.

saol cnm ...erkek kız ikisininde tadı ayrı tabi...RABBİM sağlıkla versinde önemli olan bu ...isteyen herkese önceliklede burdaki bütün arkadaşlarıma nasip etsin inş...

AMİNNNNNN,,,

14.haftaya gircez inş...

masallah canim baya buyumussunuz:nazar::nazar:

inş canım ya ne testi yapacağınıda bilmiyorum ama meraktan sabahlar olurmu bilmiyorum inş testlerden güzel sonuç alırım nasılsın

ben çıkıoyrum artık çok gec olduuuuuuuuuuuu

cnm merak etme tsh hormonuna bakılıyor kızamık su çiçeği gibi hastalıkları geçirip geçirmediğine bakılıyor daha bir çok genel bi test ben 5tüp kan wermiştim çok şükür hepside iyi çıkmıştı ...inş seninde herşey normal çıkar merak edip kafanı takma boşuna hadi gidip uyuyun artık bebişin yorulmasın uyusun yawrun....

herkeze çok teşekkür ederim .allah hepinizden razı olsun .şimdilik çıkmam gerekiyor yarasının açık kalması gerekiyor dönerken korkudan ağlıyor yanında olmam lazım allaha emanet olun .görmesemde duymasamda yanımda olduğunuzu biliyorum .:KK43:
canım tsklr e gerek yok biz ii gün dostu olmak demi dualrım sizinle canım
saol cnm ...erkek kız ikisininde tadı ayrı tabi...RABBİM sağlıkla versinde önemli olan bu ...isteyen herkese önceliklede burdaki bütün arkadaşlarıma nasip etsin inş...

amin canım bu defa çıktım artık

cnm merak etme tsh hormonuna bakılıyor kızamık su çiçeği gibi hastalıkları geçirip geçirmediğine bakılıyor daha bir çok genel bi test ben 5tüp kan wermiştim çok şükür hepside iyi çıkmıştı ...inş seninde herşey normal çıkar merak edip kafanı takma boşuna hadi gidip uyuyun artık bebişin yorulmasın uyusun yawrun....

canım ya çok sağol valla bütün gün gün düşündüm dr a sormayıda unuttum ondan meraktaydım sağol inş herşey güzel çıkar zaten çıkıyorum bebişinde uykusu geldi sanırım nerdeyse ayakta uyuyacağım ben kacar yarın testların sonuçunu alınca yazarım kib ii geceler

buarada elifcim nerelerde yaa merak ettim uğramadı hiç

Canım şimdi geldim. Bugün kuzenim evdeydi bende bakamadım nete. Sanırım Cuma günü Mecidiyeköy için Sevcan dışında herkes ok.

merhaba arkadaşlar..Daha öncede yazdım ama bir kişi sadece yakın davranıp benimle konuştu,bende aranıza katıldım ve benimde gebelikle ilgili problemlerim var daha doğrusu sorun yok ama bebeğimiz olmuyor çok üzülüyoruz allahım isteyen dileyen herkese nasip etsin inş.

ne güzel sohbetler var burda takipteyim güzel şeyler öğreniyorum sizden...ne güzel buluşuyormuşsunuz

Sağol canım hoşgeldin sen anlat hikayeni bize

beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...:KK50:

Canım daha cok yeni panik yapma ilk 1 yıl olmaması cok normal

h.buldun :) memnun oldum.Ben 2 yıllık evliyim ve dr. gitmemiştik hiç ve korunmadık 2 yıl boyunca 3 ay önce gidelim artık neden olmuyor die gittiğimizde guatır var sende dedi jin.dr. guatırı olanın bebeği olmaz dedi boğazımdan parçalar alındı tesler yapıldı,guatırda yok kısırlıkta yok yumurtlamamda oluyor.Eşiminde bir sorunu yok.Aynı ijn. eşimede sperm sayın düşük dedi olmaz dedi üroloğa gittik oda bu alanın uzmanı benim bu sayı ile çocuk olur dedi hatta aklın takılı kalmasın dedi ve proxeddplus sperm güçlendirici ilaç verdi yine olmadı :KK43: Şimdide artık iyice kovaladık bebek meselesini başka hastane buldum dr. güzel oda sorun yok senin açından dedi bu hafta tekrar gidicem eşimin sonuçlarını alıp bakalım ona ne dicekler.. Allah isteyen herkese nasip etsin inş. :KK43:

Canım eşinin sperm sayısı kaç ?

kızlarrr dün adet günümdü 5 eylülde azıcık kahve akıntı gibi bişe geldi 6 sında kesin adet olurum dedim ama ne dün ne de bugün bişe gelmedi.test yapsam çıkar mı yoksa beklesem mi??

Çıkar canım yap ama bize haber ver yerleşme kanı olabilir

nasılsınız kızlarrrrr ???
ben bugün dayanamayıp kontrole gittim :KK1: cinsiyet için ...........
veeeeeeeee dr kızzzzzzzzzzzz dedi :93:
aslında şaşırdım biraz kendi dr um erkeğe benzetmişti bende rüyalarımda hep erkek görüp emziriyordum eşimde hep erkek doğuyor içime diyordu hatırlarsınız hamileliğimi bilmişti :KK1:
bakalım kendi dr um ne dicek ....RABBİM sağlık versinde sağ sağlim gelsin yuvasına yavrum önemli olan bu ....bugun yine kıpır kıpırdı teyzeleri ayvrum elini ne çok emiyor yaa yine parmağını ağzına aldı artık tam bir insan şeklinde parmakları tek tek sayılıyordu ....:nazar::nazar::nazar:
işte böyle kızlar........!!!!

Ranacım gözün aydın canım Kızımız hoşgelmiş sefa gelmiş ay ne güzel maşaallah:)

Hayırlısı olsun ranacım çok sevindim kızlar başka oluyolar annelerin arkadaşı sağlıla gelsin inşallah.

Banucum Annende toplayack inşallah kendini canım. Sizin şimdi Ekimde mi aşılama karıştı kafam. Cuma geliyon dimi Cevahiri M. köyde kime sorsan gösterir zaten cok büyük tam ortada bi yer. O gün telleşir seni alırıMetrobüs durağın oralardan gerekirse

Kızlar Cuma gelecekler Ben Ebrar Banu Derin.... Anatolia dan haber var mı Cuma yani haftaya Cuma saat 13:00 uygunmu kaç yapalım. Derimki öğleden sonra buluşalım. İş çıkışı olmadan dönelim Metrobüsler daha tenha o saatlerde cünkü .

Ben iyiyim bu arada ama Sevcancım sende gelebilsen. Üst katta acık hava yerler var Cevahirde rahat rahat otururduk. Bahcelievlerden Metrobuse binsen tam 20 dakka sonra Mecidiyeköydesin aslında yine de zor mu olur?

canım ya çok sağol valla bütün gün gün düşündüm dr a sormayıda unuttum ondan meraktaydım sağol inş herşey güzel çıkar zaten çıkıyorum bebişinde uykusu geldi sanırım nerdeyse ayakta uyuyacağım ben kacar yarın testların sonuçunu alınca yazarım kib ii geceler
ne demek cnm bnm ...hayırlı haberlerinle gel inş... hadi iyi geceler size....
Canım şimdi geldim. Bugün kuzenim evdeydi bende bakamadım nete. Sanırım Cuma günü Mecidiyeköy için Sevcan dışında herkes ok.

Banucum Annende toplayack inşallah kendini canım. Sizin şimdi Ekimde mi aşılama karıştı kafam. Cuma geliyon dimi Cevahiri M. köyde kime sorsan gösterir zaten cok büyük tam ortada bi yer. O gün telleşir seni alırıMetrobüs durağın oralardan gerekirse

Kızlar Cuma gelecekler Ben Ebrar Banu Derin.... Anatolia dan haber var mı Cuma yani haftaya Cuma saat 13:00 uygunmu kaç yapalım. Derimki öğleden sonra buluşalım. İş çıkışı olmadan dönelim Metrobüsler daha tenha o saatlerde cünkü .

Ben iyiyim bu arada ama Sevcancım sende gelebilsen. Üst katta acık hava yerler var Cevahirde rahat rahat otururduk. Bahcelievlerden Metrobuse binsen tam 20 dakka sonra Mecidiyeköydesin aslında yine de zor mu olur?

saol cnm bnm...darısı sizlere olsun inş...

Kardelenlerım,sevcanım az önce cok garıp bsy oldu yav,kasıklar degılde karnımın alt boşlugu nasıl ama nasıll pıt pıt pıt diye attı süreklı anlatamam.aha simdıde oluyo ay bu ne ya.5 aylık oldumda gızlenıyomu benımkı:KK60:neresı atıyo anladınız demi:)
ay cnm benım de oyle oluyordu bazen pıt pıt :)) hayr olsunn cnmm

hanimlar nasilsinizz.. hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

yaa size bir sey diyecem ben hamileyim:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64: galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
cnm cok sewındım hayrlısı olsun.olsun zor zamanında sana ıyı geldı bebişin bak.allah saglıkla kucagına almanı nasıp etsın ınsallah

Darısı sana canım arkadanda hepimize.

Bravooooooooooooo kardelennnnnnnnnnn

Oynaştım teyzesi hepiniz için kokladım boncukumu.

Kolay gelsin canım.Allah kabul etsin bizlerede dua et.

Hayırlı olsun canım inşallah doludur pıtpıtları duyarsın.

Derincimm bildin kızzzz bana ne olcak onuda bill :KK52::KK70: ::)))
amın dıyorum tum kalbımle cnmmm

Bende heyecanlıyım kızlar sevcanda gelemiyecek galiba inşallah gelir.
cnmmm ewet yaa asagıda yazacagım :KK43:(((

afiyet olsun tatlışım iyi yapmışsın bende aynı durumdayım yemek yedim eşimi bekliyorum :)))

oyy maşallah benim yiğenime baya büyümüş :nazar::nazar:allahım esirgesin
evet derdam buluşucaz nasipse keşke sende olabilseydin

banum evet galiba öyle olucak inşallah gelebilir sorun çıkarmaz eşi
:KK43:((((

kızlar bu arad unutmadan hepinize teşekkür edeim annem çok iyi şükür mevlama benim en zor zamanlarımda yanımda oldunuz size nasıl teşekkür etsem azdır dua attiğinizi söğledim hepinize çok teşekkür etti benden ne dua isterlerse okurum dedi zaten dua ediyorum ama özle olarak okumamı istedikleri varsa okurum dedi
cnm annenın ıyı olmasına sewındım.inşallah daha da ıyı olur.ne demek her zaman dualarımdasınız benım de...

evet canım aynen öyle inşallah RABBİM dualarımıza karşılık vericek hayırlısıyla

o demirbaşlar tez vakitte hamiş kalsın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
aminnnn tüm kalbımle ablacıgımmm

:79: yeni katıldım aranıza çok şey öğrendim burdan niye dışında kalıyorum dedimm bende geldim :KK1: dertler aynı umarım paylaşacak çok şeyimiz olurr...

Herkese iyi akşamlar diliyorum
:21::21::21:

ben de yeniyim forumda...kendimi tanıtıyım...yaşım 29.3 buçuk yıldır evliyiz.2 aydır deniyoruz bebişi...son 3 bat
30 haziran
26 temmuz
26 ağustos

bu ay ov.testi aldım..öle devam edicem bakalım.az önce sorduğum sorunun cevabıhakkında fikri olan var mı?

slm hanımlar benıde alırmısınız aranıza bı kac sorum olcaktı sıze yardmcıolurmusunuz banada.gecen ay serephone dıe bı ılac kullandım progestron degerım 9.81cıktı yumurtam 24 mm olmustu ama catlamadı snra adet oldum doktor adetımın ucuncu gunu ultrasonla baktı ve catlamayan yumurtamın kıste cevrdıgını soledı.bana kıstı erıtmek ıcın yazz die bi dogum kontrol hapı verdı bunu ıc bu kıstı erıtır sonra adetının ucuncu gunu gel dedı.ılacı ıcıorum ama gögüslerimde ve kasıklarımda agrı oldu bı kac gundur adet olacakmısım gıbı aynı ama adetıme 13 14 gun var daha.benım yasadıgımı yasayan varmıdır acaba aranzda yumurtası catlamayıp kıste cevıren daha sonra hamıle kalanlar varmı aranızda bana yardımcı olurmusunuz :26:

iyi akşamlar kızlar bende yeni sayılırım 2 yıldır deniyoruz geçen ay ilk defa klomen kullanmıştım ama olmadı gerği regl günüm yarın ama hissediyorum belirtileri var bizde sorun çıkmadı ama olmuyor işte
hepınız aramıza hoşgeldınız kızlarrrrrr

Sevcanı gördüm sankiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ewet benı gordun cnm ama ben gecmısı okuyana kadr cok kişi gıttı yaaa :S

nasılsınız kızlarrrrr ???
ben bugün dayanamayıp kontrole gittim :KK1: cinsiyet için ...........
veeeeeeeee dr kızzzzzzzzzzzz dedi :93:
aslında şaşırdım biraz kendi dr um erkeğe benzetmişti bende rüyalarımda hep erkek görüp emziriyordum eşimde hep erkek doğuyor içime diyordu hatırlarsınız hamileliğimi bilmişti :KK1:
bakalım kendi dr um ne dicek ....RABBİM sağlık versinde sağ sağlim gelsin yuvasına yavrum önemli olan bu ....bugun yine kıpır kıpırdı teyzeleri ayvrum elini ne çok emiyor yaa yine parmağını ağzına aldı artık tam bir insan şeklinde parmakları tek tek sayılıyordu ....:nazar::nazar::nazar:
işte böyle kızlar........!!!!
ayy yerım ben sızıııııııııııııııııııııı kıs o kadr erkek dıye konusuyorduk bak ben sana demedım mı ben sankı kız hıssedıyorum dıyeeeee...hayrlısı olsun cnm saglıkla gelsın

canım şimdilik ii olmana çok sevindim ewet masallahı var benim miniğin aman diyeeyim bu defa ii olsun :nazar::nazar::emir_bebek: bilmiyorum bakalım yarın test yaptıracak ac gel dedi bakalım ne olacak dua et bana lütfennnnnnnn

hsg canım aramıza ben pek giremiyorum onun için görmedim sanırım sorunun yokmuş ne güzel canım inş allah fazla bekletmeden bebişin yollar

hsg canım dr un sorun yok demiş takma canım bunun sorun olup olmadığını bilmiyorum ama inş herşey güzel olur canım

canım ya drlar kafanı çok karıştırmış sen sakın stres yapma bebişe engel olur stres

canım klomeni tedaviye baslaya hemen hemen herkese veriyorlar erkeklere bile onu takma sen kullan bence

kolay gelsin canım çok işin varmış sanırım

:KK9::KK34:

canım ya çok sevindim :nazar::nazar:canım inş boş değildir allah mutluluğuna mutluluk katsın inş:KK66::KK64::KK64::KK64:

canım valla bu defa çok ama çok pozitifim inş şu 5 ay problemsiz gecer ve hayırlısıyla 9 ayı doldurmak nasip olur

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım innnşşşşşşşşşşşş

canım gecmişteydim ondan yazamadım nasılsın

as canım nasılsın

canım hsg inş hamilesindir bekle biraz olmazsa bi test yap inş vardır

hsg canımaramıza devamlı gelmenize bekleriz

ii aksamlar canım hsg

canım ben o testlerden hiç anlamam ama inş hersy ii olur

aaaaaaaaaaaa ben nerdeyim burda hiç çıkmadım burdan ama

canım sorun yokmuş inş yakında gelir minişin

ewet ya bugün masallahımız var gercekten

öle bugüne özel olmasında tek

hsg canım aramızacanım benim tek bildiğim kistlerin erimesi şart ama yaşayan arkadaşlar sana daha ii yardımcı olur

ay canım ya seninlede konuşmak mümkün olmadı nasılsın

canım inş herşey güzel olsun temizlen önce çünkü kist varkende hamiş olursan dah zor oluyor diye duydum

kızlar gelelim bana yeni girmedim biliyorum ama pc yi yeni aldım ele çünkü actım okuyordum eşim istedi verdim ama kapatmadım sayfayı bebişimle ikimiz sizle konuşmak için bekledik ama sanırım baya gec oldu çünkü uyku bastı yarın dr a gidiyorum ve yine bi heycan benden bebişimede gecerse bu heycan yandı bebem ha :90:
stres yapma cnmmmm...rutın testler onlar hıc telaşlanma duamdasın :KK66:)

selam herkeze hayırı geceler. ben geldim yine üzgün yine sıkkın yine mutsusuz yine yine yine ben
:KK43:
hayrdır cnmm :KK43:(

cnm ya cok gecmıs olsun ıcın acımıstır :KK43:((((( allah acıl sıfalar wersın ınşallah...

cnmm sormayın uzgunum cokk :KK43:((
eşime soyledım haftaiçi mi dedi ewet dedim yok tek olmaz haftasonu ollsaydı ben gotururdun dedı.hem sureklı yatıyorsun dedı.o güne dek kandırabılırsem ben de teşrif edecegım kızlar ya ınşallah kandırırım :KK43:((

Ben geldım gene...ya uzun zamandır hasret kalmıstık böyle kalabalıga.yenı katılan tüm arkadaslar hosgeldınız...cok sorular sorulmus bende yardımcı olmak ısterdım ama telden alıntı alamıyorum cok karısıyor.kızlar hepınıze yardmcı olmus ne guzel..herzaman beklerız.

Elifcım hosgeldın cnm,bende bugun merak ettm senı ugramayınca.benım ıcın bulusma noktamız ıyı cnm inş size orayı teklif edıp gelmezlık etmem,bundan cok korkuyorum eşim tmm dedı ama içim net degil hala rahat degıl,daha dogrusu inanamıyorum galıba sızı görecegıme:)bu aradaaaa.demın sofra kurmaya gıtmeden önce icimden dedım ki;"7000.sayfanın ilk mesajını kim yazdıysa ilk haber ondan gelsin" e bi bakıverin kimden:))man beklerız.

Elifcım hosgeldın cnm,bende bugun merak ettm senı ugramayınca.benım ıcın bulusma noktamız ıyı cnm inş size orayı teklif edıp gelmezlık etmem,bundan cok korkuyorum eşim tmm dedı ama içim net degil hala rahat degıl,daha dogrusu inanamıyorum galıba sızı görecegıme:)bu aradaaaa.demın sofra kurmaya gıtmeden önce icimden dedım ki;"7000.sayfanın ilk mesajını kim yazdıysa ilk haber ondan gelsin" e bi bakıverin kimden:))

Son düzenleme:
SEMROŞ çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm ALLAHIM GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN KORUSUN
şimdi dha iyidir inşallah kuzucuk
DERİNİM merak ettim cao ya kimmiş ilk mesajı yazan habire atıyo kk beni yani kknın suçu değilde benim pcnin suçu .ayrıca buluşucaz cano yok öyle yağma .ben çok çok istiyorum

Kızlar yukarıdakı mesajımı ikidir duzeltmeye calısıyorum olmadı k.bkmayın ya.

Ebrarımmm sensın canom ilk mesaj sendennnnnnnnn:)

X