Dikey süpürge önerisi lütfen

Fiyat olarakta dysondan baya uygun 😍 alınabilir nasıl çekim gücü iyi mi sizce evde bebek var emeklemeye de başladı elimizin altında olsun iyi çekiyor mu her şeyi
Çok çok iyi çekim gücü evde kedim var çıkardığı tuyu anlatamam benim evim temizlenmiyormus dedim onunla iş gördükten sonra

Merhaba ben 2 gün önce philips aldım harikaaaa dyson aşırı ağır ve YouTube da izle temizliği çok zor. Arkadaşımda var çok zor kullanıyor bel fitigi olursunuz valla ben philips in mopsuz olanını tercih ettim
Yarı fıyatı nerdeyse Dyson canlı gördün standıyka falan insan ıyısını ıstıyır bütçe meselesı bıraazda robotla idare edıyoruz sımdılık

Yarı fıyatı nerdeyse Dyson canlı gördün standıyka falan insan ıyısını ıstıyır bütçe meselesı bıraazda robotla idare edıyoruz sımdılıdy

Ya bende de var kedı bıde bebek var 5 aylık krıstıale bilir 😀😀
Kimse kusura bakmasın ama dysona verilen paraya yazık bizzat kullandım ağırdı yani bi mantığı yok 10 bine al 2 yıla değiştir dysona 30000 verip ömür boyu kullanma taraftarı değilim her şey ateş pahasına zaten

Kimse kusura bakmasın ama dysona verilen paraya yazık bizzat kullandım ağırdı yani bi mantığı yok 10 bine al 2 yıla değiştir dysona 30000 verip ömür boyu kullanma taraftarı değilim her şey ateş pahasına zaten
Dıgru dıyorsun bu devırde canım yorimalra baktım ıkı ayda sapı kırıldı dıyor😀😀😀

Kızlar anneme hediye alacağım bebekli ev bir de artık dyson dışında ne önerirsiniz? Yurtdışından da alma ihtimalim olabilir bu ay ille dyson derseniz sınırları zorlarım ama farklı ne alternatifler gelir acaba 🤭 bir el atın
Bence kesinlikle Electrolux ergorapido. Bende dyson da var , kolum biraz problemli , kolum ağrıyor ben kullanamıyorum dysonı . Annenizin yaşı varsa o da zorluk yaşayabilir. Electrolux kullanımı çok rahat çekiş gücü gayet yeterli. Ben çok memnunum.

Bence kesinlikle Electrolux ergorapido. Bende dyson da var , kolum biraz problemli , kolum ağrıyor ben kullanamıyorum dysonı . Annenizin yaşı varsa o da zorluk yaşayabilir. Electrolux kullanımı çok rahat çekiş gücü gayet yeterli. Ben çok memnunum.
Hatta şimdi baktım electroluxun yeni modelleri de çıkmış , onlar da güzeldir.

Kızlar anneme hediye alacağım bebekli ev bir de artık dyson dışında ne önerirsiniz? Yurtdışından da alma ihtimalim olabilir bu ay ille dyson derseniz sınırları zorlarım ama farklı ne alternatifler gelir acaba 🤭 bir el atın
Philips kullanıyorum. Çok memnunum. Tabii isterdim ki Dyson olsun ama bu da gayet güzel iş görüyor.

X