Dikey süpürge önerisi lütfen

Buffalosos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
14.185
37.986
Kızlar anneme hediye alacağım bebekli ev bir de artık dyson dışında ne önerirsiniz? Yurtdışından da alma ihtimalim olabilir bu ay ille dyson derseniz sınırları zorlarım ama farklı ne alternatifler gelir acaba 🤭 bir el atın

Nasıl çekimi iyi mi şarjlı mı bi de 🤭
Vallahi 1,5 aydır elimden düşmüyor, aşırı pratik ve ergonomik. Halıda yağ gibi kayıyor, temizlemesi çok kolay. Turbo modda 12 dk falan çalışıyor ama en düşük kademede de çekişi gayet yeterli. Full şarjla 3+1 evi rahatlıkla süpürüyorum. 40 dk kullanım süresi var zaten en düşük modda ve 2,5 saatte tamamen şarj oluyor ki bu benim için süper bir özellik. Batarya tak çıkar olduğu için de motor bozulmadıkça uzun süre kullanabilirim. Çok araştırdım alırken, fiyat performans olarak gayet iyi bir alet.

Vallahi 1,5 aydır elimden düşmüyor, aşırı pratik ve ergonomik. Halıda yağ gibi kayıyor, temizlemesi çok kolay. Turbo modda 12 dk falan çalışıyor ama en düşük kademede de çekişi gayet yeterli. Full şarjla 3+1 evi rahatlıkla süpürüyorum. 40 dk kullanım süresi var zaten en düşük modda ve 2,5 saatte tamamen şarj oluyor ki bu benim için süper bir özellik. Batarya tak çıkar olduğu için de motor bozulmadıkça uzun süre kullanabilirim. Çok araştırdım alırken, fiyat performans olarak gayet iyi bir alet.
5 bin küsür sanırım fiyatı şimdi baktım da 😍 değerlendireyim

Eklentiler

• IMG_20240514_110305_582.jpg
    IMG_20240514_110305_582.jpg
    130,6 KB · Görüntüleme: 42
Uzun zamandır bende arıyorum karar veremıyorum. 15 bine kadar çıkıcam ama hangisi??? Hafif olsun sessiz olsun ve çekim gücü iyi olan bildiğiniz tavsiye var mı? Dyson V8 12 bine düşmüş ama 2.5kg agır demişler. Lütfen bi yardımcı olun evi 2 haftadır süpüremiyorjm

Kızlar anneme hediye alacağım bebekli ev bir de artık dyson dışında ne önerirsiniz? Yurtdışından da alma ihtimalim olabilir bu ay ille dyson derseniz sınırları zorlarım ama farklı ne alternatifler gelir acaba 🤭 bir el atın
Annemde Dyson v15 detect var canım ıananılmaz cekıyor ayrı olmayan başlıkları aldı şok olursun o mavı ısık gosterdıgı tozlar

Evet 20vetQUOTE="gulce34, post: 77641542, member: 803162"]
Ya çok pahalı onlarda 15 bini geçememm.
[/QUOTE]
Evet 20.000 almıstı ındırımde sımdı 26 olmıs galıba v8 var bende bakııyorum dık süpürge yeni phılps baktın mı

Evet 20vetQUOTE="gulce34, post: 77641542, member: 803162"]
Ya çok pahalı onlarda 15 bini geçememm.
Evet 20.000 almıstı ındırımde sımdı 26 olmıs galıba v8 var bende bakııyorum dık süpürge yeni phılps baktın mı
[/QUOTE]
Evet ona da bakıyorum ama 100 tane çeşit bir sürü marka. Artık başım döndü hangisi hafif hangisi güçlü vs diye ne zor işler

Merhaba ben 2 gün önce philips aldım harikaaaa dyson aşırı ağır ve YouTube da izle temizliği çok zor. Arkadaşımda var çok zor kullanıyor bel fitigi olursunuz valla ben philips in mopsuz olanını tercih ettim

Merhaba ben 2 gün önce philips aldım harikaaaa dyson aşırı ağır ve YouTube da izle temizliği çok zor. Arkadaşımda var çok zor kullanıyor bel fitigi olursunuz valla ben philips in mopsuz olanını tercih ettim
Tam olarak hangi model sizin ki acaba bir bakayım 🙏🏻

X