Diğer Kadınların Paylaşım Alanı

topiğinde annesi ile konuştuğunu söylemedimi vatandaş?annesi oğluna söylemedi yani sevgilin öğrendi herşeyi die öylemi?ya bırak bu işleri vallahi ya kimi kandırıyosunşakkıdı..

böyle bir durumda büyük konuşmamak lazım ama,sanırım onurumu düşünür ve önce bu adamı terkeder,eşi olmama rağmen ikinci bir kadınla paylaşamam.
kıza gelince kusura bakma ama evli bir adamla görüşmeyi kabulleniyosa, buna METRES derler, onun takdir edilmesini beklemiyosun heraldekötükedihüso

ee zalimyar ozaman sende mesajlaşma aramaa sorma cevap verme hatta hala depoda görüşücem diyip durmaa madem işin olmaz neden en rahat konuşabileceğim ortam depo diyorsun depoda konuşcam diyorsun?? hani işin olmazdı konuşm ozaman evli barklı adamla şartmmı illa tekmeyi basman?? yok say görmemezilikten gel cevp verme tınlama buda tekeyi basma belirtisidirr ...

bak ona ne söylersen söyle içinden zehır akmayacak. yada o aklını başına almayacak.. dunyanın en agır cumlelerını de kursan o aksam evıne gıdıp eşiyle yemek yıcek yatacak kalkacak. yanı onun canını sıkmayacak senın bu hayat dersın. zaten adam şerefsız. yuzune tukursen yarabbı şukur der böyleleri

sana dıyoruz kı, bıttı tek kelıme bıle konuşma senı polıse sıkayet ederım, ele gune rezıl ederım. bana bakışını bıle görmeyecegım bır daha dıyıp gececeksın. yoluna bak. sen aile kızısın anan baban duyarsa kalplerıne ıner. kendıne gel şeker.

Bu Mesajımı Tekrarlıyorum

sadece konumu ıyı okumanızı ıstıyorum.ortada anlaşılmayan bir nokta var galıba.ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız.
eger konunun amacı yardım etmekse siz gerçekten amacınızdan uzaklaşıyorsunuz.
çok kırıcı oluyorsunuz.bana komıksın dıyen arkadaşım inşallah senı eglendırmışımdır.
burda kımsenın aglamasını istemem.herkesın kocası var sevgılısı var oglu var kızı var.inşallah kımse komık duruma düşmez.

kızlar arkadaş olmusuzluklar yaşamış sağlıklı düşünemiyor sizde üstüne gitmeyin artık yeter !!!

son kez anlatıp gececegım.
2 yıldır bır ilişkim vardı.aşıktım ona.bız çıkarken o evlenmiş.12 nısanda.bakın.mışlı kelıme kullandım.bu arada benım haberım yok.ben bunla hala sevgılıyız sanıyordum o bana mesaj atıyor ben onu arıyorum falan hatta pastanede görüştük bile. takı teyzem sıraya gıtmış ve ogrenmış.banada kuzenım dun akşam soyledı.benım onun evlı oldugundan dun akşam haberım oldu.dun akşamdan bu yana telım kapalı.sadece kuzenımle konuşmak için arada açtım o kadar.

Aslinda bence güzel bir topic olmus.
2. kadinlarda cekinmeden yazmali buraya, bizlerde sakin sakin dinleyip anlamaliyiz.
2. kadin konumuda aslinda 2ye ayrilir
- Bile bile evli bir erkekle beraber olanlar
- kandirilarak evli bir erkekle beraber olanlar

Simdi ilki icin mesajlar gelecegini pek zannetmiyorum. Kimsede ben bilerek evli biriyle iliski yasiyorum demez, pek zannetmiyorum. Cekiniyorlarsa farkli bir nikle anlatabilirler mesela.

Ikincisine gelince, bence bu ayiplanacak bir durum degil. Sonucta kandirilmis bir sevgili, en az erkegin karisi kadar sucsuzdur. Nerden bilsin adamin sahtekarligini.

Konu güzel, ama simdiden tartisma ortamina dönüsmüs olmasi üzücü.
2. kadin konumunda olanlarin bu tartismalari okudukca, yazmakta cekineceklerini düsünüyorum.

Biraz sessiz olalim bacilarim, he?

kendını hemen toplamalısın canım, bız senı ayıplamıyoruz, bu iş için tek kelıme dahı edersen ayıplarız ama, bu işin konuşulacak bır tarafı kalmamış. Allah senın ıntıkamını katmer katmer yaşatır ona. sana duşen yoluna devam etmek, herzamn başın dık bır bayan olmak. kımse 2. kadın olmayı hazmetmemelı çunku.

e yarın ona evli bi adamla işin olmayacağını söyle olsun bitsin onun rezilliğini yüzüne vur ortak olma sakın kimbilir ne güzel laflar edecek sana sakın kanma elbette üzüleceksin 2 yılını vermişsin ama kanarsan bilki kendine yazık edersin...kendimi senin yerine koyunca tabi çok sinirleniyorum neler yapardım diyorum ama biliyorumki öfkeyle kalkan zararla oturur....inşallah kısa zamanda toparlarsın ama sakın görüşme yüzyüze görüşmeyi teklif edecektir kabul edersen geçmiş olsun....

umarım anlaşılmıştır.
ben dıyorumkı ben zaten allaha havale ettım.ben gerekırse taş basarım ama onlada olmam artık.çunku ben korkarım allahtan. boyle bır şerefsız ben olmasam bıle başkasıyla demekkı benıde aldatırmış.
bırak onun sevgılısı olmayı yada metresı olmayı onun karısı ıyıkıde olmamışım
ben o evdeki zavallı kadına acırım.yazık gunahtır.
benı aldattı kandırdı zaten. karısınıda kandırdı.
ben kendıme saygım sonsuz zaten.ben sadece ona kuvvetlıce tekmeyı vuracam.ne halı varsa gorsun.
kurtulduguma şukrederım.allaha havale ederım.
oyle bı kocam ıyıkı olmamış dıye yatar kalkar dua ederım.
çunku boyle bır şerefsız ben olmasam bıle başka bırıyle karısını yıne aldatır.

arkadaslar hani aldatılan kadınlar dıyor ya
hıcc farketmedım ?! sadece bana aıt gıbıymıs gıbı gelıyordu dıyorlar sımdı onların bu durumuna ınanıyoruz,
pekı dıger kadınlara neden ınanmıyoruz bu bahsı gecen kızınkı de bu sekılde olmus gıbı gelıyor bana,
sahsen ben de yıllarca aldatılmısım kı o kadar ci n bır kızım dıye gecınırdım ama sasıp kaldım en son sasıran ben olmustum..... sımdı bu durumda da kız dogru soyluyor olabılır kı aşıksa zaten anlamaz kı....
kötu bır durumda aslında gene aldatılan bır kadın burada bu ıkıncı kadın.

dertleşsınler bakalım 2. kadınlar. bırbırlerını onaylasınlar, abartsınlar, bu yazıları okuyan genç kızlarımız ozensın. 2. kadın olmayı merak etsın. ne dıyorsunuz arkadaşlar. yenı nesıle bırakacagımız Turk kadını portresı bu mu? bız mucadele veren savaşlarda mermı taşıyan kadınlarımızın hıkayesı ıle gurur duyarken, toplum ne ara bu kadar çoktu???

Allah yardımcın olsun canım.gerçekten durumuna üzüldüm sonuçta 2 yılını vermişsin.ama bence üzülme,aksine bu adamla evlenip bir ömür harcamak zorunda kalmadığın için sevinmelisin bile. ama bu durumda sen ikinci kadın olmuyorsun kandırılan kadın oluyorsun.
seni rahatlatacaksa adama bağır çağır ama daha sonra kesinlikle karşına çıkmasına asla izin verme. ikinci kadın konumuna düşme.

guzel yorumun için teşeekkur ederım

aferım sana. kutluyor ve opuyorum. uzulme sakın. bazen ınsanlar kendını o kadar kotu bır olayın içinde buluverıyor işte. ama sıyrılmak çok kolay göruldugu gıbı.

benı anlayan arkadaşlara teşekkurler ...
ben sadece bılmeden 10 gunde olsa 2. kadın gibi oldum dıye o yuzden dert yandım..
ama kımılerıne gore çok komıkmışım..ben belkı olayın şoku ve uzgunlugu ile belkı tam ifade edemedım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…