Diğer Kadınların Paylaşım Alanı

Siz bu tür bir örnek gördünüz diye herkes böyle olacak diye bir şey yok. Herkes çevresinde gördüğünden hareket etseydi... Neyse... Topiği "diğer kadınları taşlama topiği"ne çevirmemenizi rica ediyorum. Eğer amacınız bu kadarı aşağılayıp yorum yapmaksa "Diğer Kadınların İğrençlikleri" şeklinde bir başlık açıp yorumlarınızı yazabilirsiniz. Aldatılmadıysanız ya da herhangi bir şekilde Diğer Kadın olmadıysanız bu kadar kafanıza takmayın derim ben. Amacım "Vurun Kahpe'ye" olsaydı başka birileri gibi galeyana getirici bir üslupla konuşurdum.

Kimse kimseyi yargılayamaz, çünkü kimse günahsız değildir. Mevlana gibi biri ile "Ne olursan ol gel" diyorsa sizin veya bizim gibilerin "defol git" deme haddi yoktur.

İyi geceler hanımlar.

Canım yeri geldiğinde herkes herkesi yargılar. Birini yargılayabilmek için o alanda günahsız olmak yeterli, her alanda sütten çıkmış ak kaşık olmak gerekmiyor. Mevlana da ne olursan ol gene de o işi bıraktığın ve tövbe ettiğinde tövben geçerlidir anlamında söylemiş onu, yaptığın şeye devam et ve gel manasında dememiş. Bunu gözden kaçırmışsın galiba:) sana da iyi akşamlar canım:KK66:

kımse kımseyı yargılamıyordu zaten benım yazımda neden anlamak ıstemıyorsunuz arkadaşlar. burada haklı yada haksızı ılan etmıyoruz. burada konuşuyoruz. konuşarak uzlaşmaya çalışıyoruz. benım yazıma o kadar fevrı bır cıkış yapması onun yarası oldugu izlenımını dogurdu. hepımız onun hakkında yanılmadan dön kendını ıfade et, yoksa yaran oldugunu duşunecegım yazdım. herşey tek tek açıklatmayın lutfen.

evet bence de yazsınlar evli barklı adama neden bulaşırlar(bu evli olduğunu bilmiyordum diyenler için değil) evli olduğunu bile bile ne isterler...ben erkeğin suçu olduğu kadar kadınında suçu olduğunu düşünüyorum malum atasözü işte dişi köpek kuyruğunu sallamazsa diye...ha bu yazdıklarımdan anlaşılacağı üzere bi kuyruk acım var...benim düğünüme gelen kadın ben 3 aylık evliyken eşime attığı mailleri gördüm önce bi yerlere çağırmalar sonra neden gelmedin beni yanlışmı anladın demeler...yanlış anlanacak bi durum vardı belliki....valla varsa öyle yürekli çıksın anlatsın!!!
yokmu öyle tandığım var evli barklı çocuklu adamı resmen ayarttı evlendi nooldu 6 ay sonra boşandılar...yuva yıkanın yuvası olmaz!!!

ya bız ne zaman 2. kadınlar anlar dınler moduna gırdık. bu şimdı ılerı göruş mu oluyor. bakın bızler kadınız, bır gururumuz, bır onurumuz var. bız bırer anne adayıyız, çocuklarımıza bunları mı ögretıcez. Allah yazmasın 2. kadını anlayan bır annenın çocugu sızce ne yapar. yapmayın rıca ederım. boyle bırşey olamaz. zaten çok saçma bır topık.

sevgili cicilibicili, konu sahibinin konuyu acmaktaki amaci cok acik ve net cumlelerle birkac postta aciklandi. istersen bunlari sana kopyalayayim. burda zaten amac 2. kadin denilen kadinlarin gelip kendilerini anlatmasi, bunu yaparken ister kendilerini aklamaya calisirlar ister karalamaya. konu sahibinin amaci onlara konusma sizlere de dinleme firsati vermek. ama dinlememekte ozgursunuz. hickimse dinlemek zorunda degil, o zaman okumazsiniz. sadece saldirmayalim, hakaret etmeyelim ki diyecekleri nedir ogrenebilelim. 2. kadin yanlisi gibi konusmak ne demek ki? rica ederim tolerans gosteremeyceksek bu topikten cikalim. kimse mecbur degil okuyup yorumlamaya.

:) bak koteledigin yeri bi daha oku okypete'cigim. RICA EDERIM diyorum. tolerans gosteremeyecekseniz sizi bu topikten cikaririm demiyorum:)
ha pardon,,,, rica ederim sözü, konunca ,siz toleranssızsanız bu topikten çıkın,anlam olarak farkediyor galiba..öylemi. bir bakayımCADIARZU..
yok. hiç sanmıyorum. mambaa,sonuca bakalım. tolerans göstermeyecekseniz, çıkın a gelmiş bir cümle var burada..rica ederim pek bir şeyi değiştirmemiş..gamyoncuiremsu

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bız ne zaman 2. kadınlar anlar dınler moduna gırdık. bu şimdı ılerı göruş mu oluyor. bakın bızler kadınız, bır gururumuz, bır onurumuz var. bız bırer anne adayıyız, çocuklarımıza bunları mı ögretıcez. Allah yazmasın 2. kadını anlayan bır annenın çocugu sızce ne yapar. yapmayın rıca ederım. boyle bırşey olamaz. zaten çok saçma bır topık.

gülkurusu arkadaşım biraz sakinleş lütfen fevri olma banmı yemek istiyorsun bi üye için?? yapma allah aşkına uzaklaştırılmanı istemiyorum az birazcık relaks ol sakinleş lütfen:1hug:

gulkurusu topigi sacma buluyorsan yazmazsin, okumazsin seni zorlayan kimse yok umarim.

bak bu dedigini anliyorum. 2. kadini dinlemem diyosun. tabii dinlemezsin istemezsen, senin en dogal hakkin. ama baskalarina da bu baskiyi yapmak dogru mu? ben de hamileyim, anne olacagim. sen dinlemeyi reddediyorsun ben etmiyorum diye sen benden daha mi iyi bir anne olacaksin yani? gercekten mi? senin cocugun benimkinden daha mi ahlakli olacak? bak yine haksizlik ediyorsun. cok kirici gercekten koyu olarak isaretledigim yer. bir kez daha ayip ettin bu seferki daha buyuk.

benim artik diyecek sozum maalesef kalmadi bunun uzerine. gercekten cok uzucu.

hangi kadın buraya şunu yazar?
evet ben2.kadınım ama aşk kazası bizimki(deniz sekini lafı)
duygularımıza engel olamıyoruz,bilerek bu günahı beraber işliyoruz yanmayada razıyız:nazar:
çoluğunun çocuğunun rıskını bana yediriyo,eşi kahrını çekiyo,ben sefasını sürüyorum,eşi evde çoluk çocuk iş güç yemekle uğraşıp çamaşır sularında temizlik yapma uğruna boğulurken,ben kuaförlerde parfüm kokularıyla boğuşuyorum..hangi cesarat..deniz seki gibi kokoyu çekip evet bu bir aşk kazası diyebilir ancak

gulkurusu topigi sacma buluyorsan yazmazsin, okumazsin seni zorlayan kimse yok umarim.

bak bu dedigini anliyorum. 2. kadini dinlemem diyosun. tabii dinlemezsin istemezsen, senin en dogal hakkin. ama baskalarina da bu baskiyi yapmak dogru mu? ben de hamileyim, anne olacagim. sen dinlemeyi reddediyorsun ben etmiyorum diye sen benden daha mi iyi bir anne olacaksin yani? gercekten mi? senin cocugun benimkinden daha mi ahlakli olacak? bak yine haksizlik ediyorsun. cok kirici gercekten koyu olarak isaretledigim yer. bir kez daha ayip ettin bu seferki daha buyuk.

benim artik diyecek sozum maalesef kalmadi bunun uzerine. gercekten cok uzucu.

senın ayıp kavramını hala anlamış degılım. bıraz daha acarsanız. sıze ayıp gelen şeylerle bana ayıp gelen şeyler cok uç noktada.

Burayı kaynamaya başlamış, yakında kapanır. Kapanmadan bende fikrimi beyan edeyim bari.
Öncelikle 2. kadın olupda 2. kadın olduğunu bilmeyen ama öğrendiğindede başını dik tutup erkeğin poposuna tekmeyi çakan kadınları takdir ederim. Zaten ilişkiyi bitirmekle sorunlarıda bitirmiş oldukları için bir dertleri olmayacaktır.
Amaaaa 2. kadın olduğunu bilipte hala buna devam edene müsamaha edecek kadar geniş değilim. Gerçi topik iki taraflı aldatılan kadınlardan 2. si için açılmış ama, ben genede bile bile bunu devam ettiren için kusura bakmayın ama vurun kahpeye moduna girerim.

bak okudukça sınırlenıyorum. lutfen bana ayıptan bahsetme. ben denız sekıyı anlamış ayıplamamış bır ınsanım. çunku denız sekı ıle tanışmadan adam yılllardır boşanmaya çalışıyormuş. davası bır turlu sonuçlanmamış.

ben sana dıyorum kı kadın metres olmayı bır ev ıçın kabul etmıştı, sen dıyorsun bana bu kadınları anlamıyorsan yazma. yazmak benım bılecegım iş. ama sen benı anlamamak ta ısrar edıyorsun. konuları çarpıtmaya degıl bırbırımızı anlamaya uğraşmalıyız.

"özgürce sevemiyorsanız, bu gerçek sevgi değildir" bu tartışma yaratacak sözler olabilir ama yine de doğru olduğunu savunuyorlar. birine karşı duygularınız ne kadar güçlü ve gerçek olursa olsun, o kişi bunlara tam anlamıyla karşılık veremiyorsa ve sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevemiyorsa, bu duyguların bir anlamı yoktur. elbette siz bunların çok derinde yaşarsınız. daha önce hiç böyle hissetmedeğinizi düşünürsünüz. ama kimin umrunda? "sevdiğiniz" insan (tırnak içinde yazdım, dikkat edin) günlerini sizinle birlikte geçiremiyorsa, bu gerçek sevgi değildir.
bundan çıkarılacak dersler:
o evli
sizin olmadığı sürece hala onundur.
o kız olmayın
siz unutulacak biriyseniz. bırakın unutsun! çünkü nasıl olsa unutmak isteyen birine yaptırım gücünüz olmaz

çünkü erkek tek eşliliği yıkmaya çalışan bi canlıdır, istisnalar kaideyi bozmaz. senin baba şevkati bulduğun adam, karısını boşayıp seni aldığında, bir başkasına yöneltecektir o şevkati. bir kere aldatan, her zaman aldatır.

senin de elinde, "yuva yıkanın yuvası olmaz" lafı kalıverir.

ben kısa bır süreliğinede olsa 2 kadın olmuşum.senağlamasenağlama
hayatta bu rolumde varmış.oynadım .
henuz tekmeyı basamadım malesef..senağlamasenağlama

o zaman bız sana o tekmeyı basacak gucu verelım tatlım. sen ıstıyorsan herşey duzelır bunu untma.kendıne de bunu yapma ne olur

yine miş-muşlu konuşuyorsun arkadaşım
bu adam evlenmedimi
?az önce topk açtın bizlerde sana yorum yazdık,hala tekmeyi basamadım diyorsun!!​

sen gerçekmisin ya!
tekmeyi basan basmış zaten,sen hala neden bahsediyosun..o zaman sen bu adamla hala görüşüyosun ve bizede allah cezasını verirmi die sorular soruyosun..çok saçma ya bu ne

Sen o adamla birlikteyken adam evli değilmişki. Siz birlikteyken gitmiş şerefsizlik yapıp başkasıyla evlenmiş.
Ayrıca lütfen böyle bir adam için gözyaşı dökme. Bas o tekmeyi. Her şeyden önce kendine saygın varsa yap. O adam senin tırnağın bile olamazken sen onun için güzel gözyaşlarını akıtma canım.

X