Diğer Kadınların Paylaşım Alanı

Ne tecrübeler yaşadığımı sen bilemezsin. Ben seni tehdit etmiyorum. Bu konular hassas konular, bu konular yüzünden adam öldürülüyor bu ülkede diyorum. Tecrüben olsaydı hangi konuda ne kadar ileri gidilebileceğini bilirdin. Ya da insanlara bu yakıştırmaları yapmaya alışmışsınız ki ikiniz böyle rahat konuşmuşsunuz. Yazık cidden ya... Bir insanın namusu demek bu tür ortamlarda hemen iki paralık edilebiliyormuş... Yazık cidden...

Dün gece "nereye kaçtın, gel" diyordum. Arkamdan en iğrenç imaları yapıyordun. O zaman hanımefendi değildin ama... Şimdi bu yazdıklarını görenler zannedecek ki sen hep böyle hanım hanımcık takılmışsın. Ben gerekli tepkiyi gösteriyorum. Sen benim namusuma laf ettin, ben de tepki veriyorum.

Kimsenin namusu kimsenin sözüyle aklanacak ya da karalanacak kadar basit bir şey değildir.
Lütfen olayı buralara getirmeyin kızlar, sakince konuşalım.

arkadaşlar lütfen sakin olun. yapmayın böyle . iş hakaretlere, dönmesin... rica ediyorum.....

Ne tecrübeler yaşadığımı sen bilemezsin. Ben seni tehdit etmiyorum. Bu konular hassas konular, bu konular yüzünden adam öldürülüyor bu ülkede diyorum. Tecrüben olsaydı hangi konuda ne kadar ileri gidilebileceğini bilirdin. Ya da insanlara bu yakıştırmaları yapmaya alışmışsınız ki ikiniz böyle rahat konuşmuşsunuz. Yazık cidden ya... Bir insanın namusu demek bu tür ortamlarda hemen iki paralık edilebiliyormuş... Yazık cidden...

bız kımsenın namusunu ıkı paralık etmeyız etmedıgımızı de yapılan teşekkurden anlamış olman lazım. ben kımı anlamam, kımı dınlemem gerektıgını çok ıyı bılıyorum. yanlışlar hıç bır zaman dogru kabul edılemez bana göre. oku tekrar tekrar oku bakalım ben neler demışım. nelere karşı çıkmışım. belkı az once yazdıklarından utanırsın kuçukhanım.

daha sanal ortamda birbirimize tahammül edemiyoruz..
kaldıki topluma yön vermekten bahsediyoruz...
çelişkiye bak !!

Ben insanların kişiliklerine asla hakarette bulunmam. O onun kişiliğidir. Basit insan yoktur, basit davranış vardır. Bu açıdan kesinlikle hakaret ettiğimi ve de fazlaca tepki verdiğimi düşünmüyorum. Gulkurusuu'nun ve CiciliBicili'nin dün gece yazdıklarını okumanızı rica ediyorum.

Dün gece "nereye kaçtın, gel" diyordum. Arkamdan en iğrenç imaları yapıyordun. O zaman hanımefendi değildin ama... Şimdi bu yazdıklarını görenler zannedecek ki sen hep böyle hanım hanımcık takılmışsın. Ben gerekli tepkiyi gösteriyorum. Sen benim namusuma laf ettin, ben de tepki veriyorum.

dun gece yazdıklarım hala bu topıkte yazıyor kendını yorma.

Evet bu bir dünya klasiği.. erkekler yapar yapar.. biz kadınlar birbirimize düşeriz. Eminim bunu okuyup sinsi sinsi gülen tipler vardır..

bak ben şimdı yemege gıdıyorum, senın gıbı bır tartımanın ortasında arkamı dönup gıtmıyorum. fıkırler tartışılmak içindır, yakın fıkırlerı savunmamıza karşılık uzlaşamamanı anlayamıyorum.

aha size ne söyledim ne çıktı....
okadar yazdım emek verdim.
daha ortada bir şey yokken böyle.
yanlış anlaşılmamalar.iletişim bozuklugu,

hcr35, sana şunu sormak istiyorum. Biri sana "meshebi geniş" dese. Sonra da evli bir erkekle beraber olan bir kadın olduğuna dair imalarda bulunsa tepkin ne olurdu? Lütfen rica ediyorum cevap ver.

Evet bu bir dünya klasiği.. erkekler yapar yapar.. biz kadınlar birbirimize düşeriz. Eminim bunu okuyup sinsi sinsi gülen tipler vardır..

çok haklısın eni. bende bu durum için kavga etmemızı kendıme yakıştıramıyorum..

dış mihrapların oyunu bunlar :nazar:
emperyalis dünya ülkelerinin güzel yurdumuz üzerinde kurduğu alçakça planlar işlemey başladı :nazar:

imza:
herhaltıabdydenbilensolcuüye

hcr35, sana şunu sormak istiyorum. Biri sana "meshebi geniş" dese. Sonra da evli bir erkekle beraber olan bir kadın olduğuna dair imalarda bulunsa tepkin ne olurdu? Lütfen rica ediyorum cevap ver.

Ben kimsenin bana mezhebi geniş demesi ile geniş mezhepli olmam, bunun farkındayım.
İnsanların sözlerinin iyiliği ya da kötülüğü kişiye aittir.
Ben o mesajı şikayet eder, başka da söz söylemezdim.
Ayrıca kimse direkt senin ismine mesaj yazmadı, sizi geniş mezhepleriniz ile başbaşa bırakıyorum dediler.
Bence böyle konuşmalar ile haklıyken haksız duruma düşüyorsun.
Lütfen biraz sakinleşmeye çalış :teselli:

İşi saygısızlığa kadar getirmişsiniz farkındamısınız olay nereden nerelere gelmiş insanlar tastik ister gibi konu açıyor beğenmiyor yorumları karşısındakini afaroz ediyor buruma herkes aynı görüşte olmak zorunda değildir.Konu açarken her görüşe saygı ile bakacak kişiler açsa böyle bir sorun kalmayacak herhalde.:eek:klava:

X