Diğer Kadınların Paylaşım Alanı

dertleşsınler bakalım 2. kadınlar. bırbırlerını onaylasınlar, abartsınlar, bu yazıları okuyan genç kızlarımız ozensın. 2. kadın olmayı merak etsın. ne dıyorsunuz arkadaşlar. yenı nesıle bırakacagımız Turk kadını portresı bu mu? bız mucadele veren savaşlarda mermı taşıyan kadınlarımızın hıkayesı ıle gurur duyarken, toplum ne ara bu kadar çoktu???

gel bi öpem seniŞeniz

bırde kendı konumda arkadaşlar demişlerkı 30 yaşındasın nasıl oldunda anlamadın demişler.
bızde ılk gun nasıl olduysa nasıl bır iletişimimiz varsa son ana kadar oyle oldu.ne bakış ne soz hıç farklı bır şey olmadı.
nasılkı çogu kadın kocasının kendısının aldattıgının farkında degılse .benımde aldatıldıgım daha dogruus kandırıldıgımı bılememişim.

canım ben sadece zalim yar adlı kullanıcıya tepkiliyim..topiğe değil..buraya kendine güvenen ve paylaşamak isteyen varsa zaten anlatır yazıları gördükçe korkucak bi durum yok!ben bahsedilen kadınları rencide edici konuşmuyorum takdir edersinkiyerimseniben..sadece arkadaşın yalan konuşmasına sinirlendim..kimseyi yadırgamıyorum kınamıyorum..

Biliyorum canim benim anladim ben seni.
Zalimyar arkadasin acmis oldugu konu benimde mantigima sigmiyor, ama öyle seyler görüyoruz, okuyoruz ki artik, en alisilmamis ve ilginc olaylara bile "olmustur" diye yaklasiyorum artik.

Burda tutarsiz mesaj atan cooook kisi var. Hatta bir keresinde birinin benim konuma yapmis oldugu yorumda yakalamistim. Konu actim buna dair, kapatildi.

Valla bize hic birsey olmaz, ama insanlar yalan konu acarak eglenebiliyorsa, bence dönüp bi hayatlarina ceki düzen vermeleri gerekiyor ciddi ciddi.

Bu arada Zalimyar lafim simdilik sana degil. Konu bana ilginc geldi ama henüz bir tutarsizlik görmedim.

Bu arada bu konunun icerigi kaybolmasin.

bırde kendı konumda arkadaşlar demişlerkı 30 yaşındasın nasıl oldunda anlamadın demişler.
bızde ılk gun nasıl olduysa nasıl bır iletişimimiz varsa son ana kadar oyle oldu.ne bakış ne soz hıç farklı bır şey olmadı.
nasılkı çogu kadın kocasının kendısının aldattıgının farkında degılse .benımde aldatıldıgım daha dogruus kandırıldıgımı bılememişim.

yaa bunu nasıl anlamadın diye yargılamak çokta doğru olmaz bence.amaaaa önemli olan anladıktan sonra tavrının ne olacağıdır.CADIARZU

tavrımı oncekı mesajımdada belırttım.benı kandıran ınsanla işim olmaz.sadece benım duygularımla oynayan ınsanı allaha havale edıyorum.bundan sonra yoluma bakacam.işime gucume.

biri bana anlatsa bende nasıl olur ya yuhhh derdım.ama insanın başına gelmeyınce bılınmıyor işte.allah kımseye de yaşatmasın.
bakın saat 3 olmuş ben hem aglıyor hemde dua edıyorum..

paylaşacak kımsem olmayınca size anlatmak istedim.ama benım derdım bazı arkadaşları eglendirmiş.

birde şunu soyluyorum.konunun başlıgını görünce bakıyım dedım.ama ben yenıyım daha.sizler gibi degılım.sizler gibi mukemmel degılım. ama özeleştırı dersek.
sadece bazıların bana benım yaşamış oldugum bılmeden yaşamış oldugum olayda bıle bakış açınız nasıl.buraya gerçekten bır kadın gelse anlatsa onu parçalarsınız.konu amacından uzaklaşır.
ama gul kurusu gıbı ve bazı arkadaşlar çok olumlu ve yardımsever .

Yuva yıkanın gerçekten yuvası olmuyor...
Böyle konularda yorum yaparken çok dikkatli kelimeleri seçiyorum ağzımdan büyük bir laf çıkıcak diye ödüm kopuyor...
Ama ben 2. kadın olduğunu söyleyen şahıs için bir şey yazmıcam...
Birşey demek istemiyorum çünkü ben ne dersem diyeyyim ne bilirsem bileyim benim söylediklerim kişinin anladığı kadar olucaktır...
Size yakın çevremde olan olaylardan bahsetmek istiyorum...Hani diyorsunuzya neden evli olduğunu bile bile devam ediyorlar...Yazdıklarımdan anlıcaksınız neden olduğunu....
ilk önce bi akrabamızdan başlamak istiyorum...bir anne bir baba küçük bir erkek çocuğu ve genç bir kızdan oluşan 4 kişilik aile...Dışardan bakıldığında herşey çok güzel çok mutlular... Adam dört dörtlük denebilecek biri sessiz sakin yakışıklı öğretmen elinden her iş gelen biri...Anne ise diş hekimi... Kızlarının bir erkek arkadaşı var ailece görüşüyorlar hatta can ciğer olmuşlar her fırsatta beraberler...Ve kızın annesi ile çocuğun babası bir süre sonra bi ilişkiye başlıyor...Nasıl başlıyor buna ne sebep oluyor hiç ama hiç bi fikrim yok bu konuda... Nasıl oldu bilmiyorum... İlişkilerini kocasının nasıl öğrendiğinide bilmiyorum tek bildiğim bu ilişkinin ortaya çıktığında kıyametin koptuğuydu...
Çocuğun babası karısından ayrıldı... Kızın anne babasının hala boşanma davaları sürüyor... Kızla çocuk ayrıldı... Ve kız ,annesi ve çocuğun babası ile aynı evde kalıyor...Evet yanlış duymadınız... Kız eski erkek arkadaşının babası ile aynı evde yaşıyor...Nasıl mı yaşıyor... Benimde aklım almıyor.. Annesinin böyle bir hareketini nasıl onaylıyor...O adamı nasıl kabul ediyor... Nasıl bir şey olmamış gibi davranıyor hiç bir fikrim yok... Ve o adam için herşeyden vazgeçti...Aşığım diyor...Aşk böyle alçakça birşeymiydi? Şimdi adam küçük oğlunu istemiyor kadının... hoş istese ne olucak diyorsunuz dimi? İki aile dağılmış... Bütün bunlara sebep olan duygu neydi? Kadın aşığım dedi adam aşığım dedi bence tek neden bunlar değildi...Sizce Aşkmıydı?tutkumu? sevgi? macera? heycan? yoksa bütün bunlara sebep olan sadece paramıydı?
Siz karar verin.....

Diğer bir olayda şöyle...Bir tanıdık...
Kendisinden hiç hoşlanmadığım biri....
Hoşlanmadığım ama kendisindende böyle bir şey asla beklemediğim biri..
Ama ummadık taş yardı baş misali..
Neyse..Bir mütahit var...Zengin...Bu adamın bir resmi nikahlı karısı ve çocukları var...Birde imam nikahlı karısı var onuda tanıyoruz... Ve birde metresi..Yani bizim tanıdığımız ve asla öyle bir şey yapmaz dediğimiz kadın...
ve 2. kadın ile 3. kadının birbirlerinden haberi var...Var.. Ve çok acıdır ki yarış halindeler...Adam manyağın teki ve kimleyse diğerini arayıp yaptıkları seksin sesini dinleticek kadar manyak... Onları çok dövüyor...Dövüyor ama paralarınıda eksik etmiyor...O kdar çok dayak diyorlar ki ama vazgeçemiyorlar...Çünkü işin ucunda para var...Nelere şahit olduk.... İmam nikahlı kadının ağzından neler dinledik ağzınız açık kalır...
Buna da siz kara verir....
Burda 2. yada 3 . kişilerin bazı şeyleri anlatmasına gerek yok...sebepler belli...

Rabbim bizi böyle insanlardan korusun!

biri bana anlatsa bende nasıl olur ya yuhhh derdım.ama insanın başına gelmeyınce bılınmıyor işte.allah kımseye de yaşatmasın.
bakın saat 3 olmuş ben hem aglıyor hemde dua edıyorum..

paylaşacak kımsem olmayınca size anlatmak istedim.ama benım derdım bazı arkadaşları eglendirmiş.

belkide seninde dediğin gibi kendini doğru ifade edememiş olabilirsin canım.
sen zaten en eyisini yapmışsın,Allaha havale ettim diyosun,bundan sonra işime gücüme bakıcam diyosun,çok güzel bu.
unutma HER GECENİN SABAHI VARDIRyerimseniben

bende bır olay anlatmak istıyorum.
bu bızım komşumuz olurdu.adam 30 lu yaşlarında idi evlydi.fakat eşinin şızofrenık bır rahatsızlıgı vardı.ama kadın dunya guzelı idi.çok guzel saçları vardı.aynı zamanda fızıksel bır rahatsızlıgıda vardı.yaklaşık 8 yıl once eşi vefat ettı.kalp kırıznden.hatta o donemde yanı eşi olmeden once şimdiki karısıyla görüşüyorlarmış işte.sevgılılermış.mahallede komşular goruyorlarmış. mahalle dedıkodusu olurdu duyardım bende.neyse o kızla bu adam evlendıler .4 yıl önce.
adam şu anda 40 lı yaşlarında galıba.ve bu adam şimdiki eşini genç bır kızla aldatıyormuş.ustelık o kız ise bende gördüm.uzaktan. 25 yaşlarında bır kızdı

üstelık bır şey daha eklemek istıyorum.o donemde bu konuda dedıkodu yapan gülçin teyze vardı. çok buyuk laflar etmıştı.bızım ailede boyle bır şey yoktur falan dıye laflar etmıştı.bizim erkekler yapmaz dıye.
yanı bu tarz konuşuyordu. onunda kocası imam nıkahlı bırını tutmuş.

Bu kadar sayfa olmuş 2. Kadınlardan tık yok zalimyar ın durumunu ikinci kadın olarak saymıyorum bence ikinci kadın evli olan erkekle bile bile devam eden kişidir arkadaş anladığı an ayrılmaya karar vermiş ve bunu uygulamış sanıyorum konusunu okumadım burada gördüm yanlış anlamıyorum sanıyorum.
Bu ikinci kadınların nesini merak ediyoruz anlamıyorum ayrıca biz kadınların merak sınırı yok herşeyi merak ederiz ondan zaten bu televizyonların durumu ya neyse...
Ben 2. kadın olan kişilere nasıl yardım ederizi merak ettim tamam duyguları ve yaşadıklarını merak edip dinlemek isteriz ama zaten halinden memnun olan birini neden vazgeçireceğiz onu bilmem.Geçen açılan bir konuda kıza ne dediysek tastik etmediğimiz için dinletemedik kendimizi mesela...

Evlenmeden önce bir tanıdığın kızı evli bir adamla çıktığını itiraf etmişti bana şok olup yanlışını anlatmaya çalıştım ama öyle bir soktuki lafı ağzıma hayat onundu bu kadar basit...

2. kadın yazarsa biri haber versin banada sayfa sayfa okumaya üşeniyorum :)( kadınız ya merak)

2. kadın olmayı kabullenmiş olanların topiği bu,topik şaşmış amacından şakkıdı
Neticede benim anladığım şudur:
2. kadınlığı kimse kabul etmiyor,
Nedense hala adlarına topikler düzenleniyor :sm_confused:,
Eksik olan kırmızı halı da benden gelsin o halde
Gelin arkadaşlar burada hepimiz sizi bekliyoruz,ne kadar onurlu ve gurulu bir hayat sürdüğünüz tarafımızca malum :kahve:
E niye gelmiyorsunuz :uhm:

burda yemın edıyorum.isteyen ınanır isteyen ınanmaz.o benle beraberken evlenmiş ve benım onun evlendıgınden sonradan haberim oldu.evlendıgı haberını aldıktan sonra zaten telımı kapattım.hiç konşmadım.ve ben duygu sömürüsü yapmıyorum.duygu sözmürü yaparak benım amacım ne olabilirki.sadece çok dertlıyım üzüldüm diye konu açtım.benı anlayan bana ınanan arkadaşlara destek verenlere çok teşekkur ederım.

Son 1 haftadır ne kadar çok 2.kadınlarla ilgili konu açılıyor ve ne kadar çok reyting alıyor, anlayabilmiş değilim:nazar:

X