DEVRELERİ YANIKGİLLER

UOTE="iklimim123, post: 43167265, member: 694234"]Yer gök dua ile canim iyi Rabbim şifa versin tatlim[/QUOTE]
Nasilsin kuzum!:)

Zaten günlük tuz ihtiyacını yediğimiz sebzeler falan karşılıyor kardeşim, ekstradan atılan tuz fazla yani :) ay kardeşim ay geçmiyor, bak 3 ay sonra biter dediler yok benim bitmedi, şimdi ağzım burnum kapalı yemek yapmaya çalışıyorum, acayip mide bulantısı var :KK43: koş gel ya sen bana yardım edersin biliyorum ben ❤
düşüncene bayıldım ya işte benim kardeşim:KK200:bizimkiler zor alıştı :KK12: etmem mi hiççç seni kıpırdatmam bile her işine koşarımda işte :KK61:

düşüncene bayıldım ya işte benim kardeşim:KK200:bizimkiler zor alıştı :KK12: etmem mi hiççç seni kıpırdatmam bile her işine koşarımda işte :KK61:
Zaten hep uzak olan kardeşlerim beni düşünüyor :KK43: canım benim ya Rabbim razı olsun senden.
J tuzsuz yemeye alışmak zordur ahsenim onlara da hak ver :)

[QUonc
Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)

Ravzatugba, post: 43168839, member: 656118"]Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)[/QUOTE]
Az once kahve!r tam 3 kasik seker atti!

[QUonc

Ravzatugba, post: 43168839, member: 656118"]Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)
Az once kahve!r tam 3 kasik seker atti![/QUOTE]
Kız şeker komasına gireceksin allah muhafaza, çok değil mi o 3 kaşık şeker

X