dertsiz başıma dert

ayyy o neya trajikomikmi olluyo nedir :9 ismini tam bilmiyorum, gıcık bi durum ama bi yandanda güldüm:)

walla kardeş sokakta falan diğil ama belkim buralarda karşılaşabilirsiniz, bdv yi takip et "sevgilimin iyi niyetli yok verişinden faydalanıp bi anda gaflete düşürüp otobüste elimden alacaktı" diye her an bi başlık görebiliriz
yada bi köşeye sinmiş , sevgilisinin arkasına saklanıp şu an bizi okuyodur

sen bence kocanı bı kafese koy aradada fındık fıstık atarsın anca rahat edersın

şaka bi yana da kızlar ben bu tür kıskançlık gösterilerini, sevgiliye karşı gövde gösterisi olarak görüyorum, bak işte ben manyağım bak işte asarım kesrim ayaklarıyla puan alacak zaar , napsın işte öyle avutuyolar kendilerini :)))

ya walla bazılarına bravo olayı yaşayan ve mağdur denebilecek konu sahibi arkadaş (ben mağdur denebilir diyorum çünkü haksız bile olsa "kaşar" kelimesi çok fena ki bence konu sahibi haklı) mevzuyu gülerek anlatıyor , en azından siniri yatışır diye. yoktan yere gerginliğe bakın şimdi.

Okurken bana olsa ne yapardım diye düşündüm. Sinirden kitlenip kalırdım ya da saç baş kavga ederdik herhalde. Yine iyi aklınıza gelmişte konuşmuşsunuz. Takdir ettim.

Sanirim agir güvensizlik sorunu yasiyor bu kiz.
Yoksa böyle birsey sonrasi böyle sacmalamasi normal degil.
Kimbilir neler yapti bu cocuk da kizi bu hale getirdi..cunku güven veren erkek olunca hicbir kadin böyle sacmalamaz sanirim. Hadi kizin hamurunda kiskanclik var desek ciddi ciddi kim o diye sormazdi.. ve böyle birseyde kiskanclik dahi olmaz olsa bile böyle büyük tepki verilmez.
Güven vermeyen insanlarla iliski kurmak insani paranoyaklastirir ya
Ayrilmak ikisi icinde hayirlisidir bence ..vesile olmus oldunuz belkide.

Son düzenleme:
Nasıl yolmazsın onu orada yaa bana dert oldu

o kızı yolarım kaşar diyecek ha. yalnız
birinin yorumuna şoka girdim.
bir bayana erkek yol verir. bu nezakettir. görgüdür.
bizler dağdan inmedik. şehirdeyiz.
ve o kibar kadında buna gülümseyerek teşekkür eder. buda görgüdür.
ben erkek olsam o kız bana yol verdiğimde kafayıı çevirip umursamasa kaba ,yontulmamış hatun derdim.
kısacası kadınında erkeğinde öküzü vardır tabii. centilmence bir harekete kabaca teşekkür etmeyen ve gülümsemeyen. umarım azdır sayısı.
görgü,
ahh görgü.. onuda eskilerde bırakıyoruz sanırım. ne acı.

çok güldüm yaa. Allah iyi sabır vermiş sizede o anda . benimde başıma gelen aynen şöyleydi: Arabada eşimle giderken (arkada da kayınvalidem ve annem oturuyo ) ; eşim son anda karşıya geçmeye çalışan bi bayana yol verdi ve karşılığında kız eşime göz kırptı bide kırıttı. Önce bi anlamlandıramadım ben doğru mu gördüm diye eşime sorarken baktım adam kıpkırmızı olmuş. Tutmayın beniiii diye bağırırken annemler beni tuttu , eşimde son gaz bi kalkış yaptı kız kurtuldu ama gülmekten çatlamıştık, o zaman nişanlıydık kayınvalidemde deli yönümle tanışmış oldusana kaşar diyen kızla bu kızdaki cesaret deli cesareti

yüzün yerdemi.. şaka yapıyorsunuz sanırım:))
ha yüzün yerde otobüse binersen, başkasının kocasıyla toslaşman yüzde yüzdür.
aman dikkat..

Sevgilisini tesettüre soksaymış da peçeden kimseye bakmasaymış

Bi' saat sonra buraya "Yanında ben olmama rağmen kadınlar sevgilime gülümsüyor" temalı bir konu gelirse şaşırmam. Zira sitede hatırı sayılır bir güruh bu tarife uyuyor. :)
evet hemde nasıl iş arakadaşıyla hanım bey diye konuşmayana kızanlar
güldü diye kızanlar... gerçi bir burda değil heryerde var

benim eşim de müsade eder kadınlar da teşekkür eder..
benim hoşuma gider açıkçası.. bence o sevgili olacak kız kendine güvenmiyor zavallım iyice acıdım ona şimdi

Hani dünyada erkek nüfusu azalıyormuş ya önlem alıyorlar galiba :)

aman ha sabah sabah biliyorsun onda yırtım gücü var yırtıverir alim allah

"Yırtım gücü" :))
Tanrım ne yaptım ben :/

bak hele yelloza iyi sabretmişsin ben o kızın saçlarını elime dolamamak için napardım acaba terbiyesiz kaşar ne demek ya sensin kaşar deyip şöyle gelişine vurup sağlam bi benzetmeli bunları. Hiç mi ailesinden birşey görmemiş hiç mi insan içine çıkmamış acaba ? İyi ki bi erkek arkadaş bulmuş hayret onu nasıl buldu acaba bu ağızla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…