dertsiz başıma dert

Aynen ya yani bir insan nasıl tebessüm edip teşekkür etmez ki , metroya metrobüse çocukla bindiğimde yer verenlere en az 2 defa teşekkür ediyorum minnet duyuyorum çünkü mahcup oluyorum yani ne demek teşkkür etmemek kimse kimseye yer de yol da vermek zorunda değil ama insanlık yapıyor karşıdaki ben de aman yanındaki hatun kıskanır ben en iyisi teşekkür etmeyim kafamı da öne eğeyeyim diye mi düşüneceğim yok artık

ben geçen yigenimle bir yere gittim metro da bana yer verdiler.aynen senin gibi mahcup oldum teşekkür ettim.sonra ki durakta yer boşaldı bana yer veren kişiye burası boşaldı sizde buraya oturun dedim hatta ne var ki bunda ben böyle yaptım diye adım başka bir şey mi oldu.

dönüşte metro boştu oturdum bir sonra ki durakta çocuklu bir kadın bindi yanında eşi bu sefer ben yer verdim benim yigenim ayakta durabilir diye

eşi döndü bir şey demedi sadece gülümseyip kafasını salladı bu bile güzel bir şey şimdi ben eşine ışık mı yaktım

iki saniye öncesi ne benim varlığımdan onların haberi var ne benim onlardan bir sonra ki durakta indik herkes kendi hayatına devam ediyor ne oluyor ki bunda

anlamıyorum bazılarını nasıl yaşıyorlar sanki bu dünya onlar için kurulmuş...

Bence en mükemmel cevapları en iyi şekilde vermişsin. Tam dozunda olmuş. Biraz daha azarlasan belki de başka boyutlara geçerdi. Benim okurken içim soğudu valla.

Konuyla alakasız olacak ama "herkez", "bağzen", "apla", "aşaa" kelimelerini görmekten gına geldi. Bir insan hiç mi görmez başaklarından şu kelimelerin doğru yazılışlarını? Tüylerim diken diken oluyor, gıcık oluyorum artık ya. Hayır bir de bu kadar özensiz kişiler özenli yorum yapmaya çalışıyorlar. Önce anlatımını güçlendir, yazılış kurallarını öğren, sonra yaz. Ama yok, millet olarak her işin ortasından başlamaya meraklıyızdır!

Bu arada böyle kadınlar devam edin psikopatlıklarınıza, adamın da götü kalksın, iki gün sonra baş gelemeyin dağ gibi egosuna. Bir adam ayartılmaya hazırsa, bu karşıdaki kadının suçu değildir, adam dünden razıysa bir bakışa, bir gülüşe bile gerek yoktur. Aranan her türlü bulur zaten.
Siz böyle yaparak adama sana güvenmiyorum mesajı verirsiniz ancak. Bir de karşıdaki kadının üstünlüğünü kabul edip, ezikliğinizi, güvensizliğinizi ilan etmiş olursunuz. Birini neden kıskanırsınız? Sizde olmayan vardır di mi onda? Mesajı aldık mı?

İşte buraya bu kız tarzında insanlarda konu açıyor ve belki de bilmeden karşısındakine yaşattıklarını bizde ona hak veriyoruz :) şimdi kızın tarafından düşündüm de konu açsa ve dese ki, otobüse sevgilimle binerken kızın biri resmen sevgilim ağzının içine düştü,sarktı bende tepkisiz kalmayınca bi de üste çıkmaya çalıştı utanmaz dese herkes o anı kafasında farklı canlandırıp yuh o nasıl cesaretmiş senin yanında falan der :) resmen trajikomik ama gerçek..ben asıl o olaydan sonra o adam kıza nasıl tepki verdi acaba patlama noktası yaşayıp ee yeter bıktım artık deyip ayrıldı mı falan en çok bunları merak ettim

Bence sen diyeceğin en iyi cevapları vermişsin zaten, dengesiz insanlar çok malesef.Her lafı hakediyorlar. Özgüvensiz ''küçük''insanlar..

Hadi inşallah eee
enee pişti olmuşsunuz kızım
Aa gercekten mi ne zamandı senin gördüğün olay?

Sene geçen sene diye giriş yapasım geldi
2012 veya 2013 tü diye hatırlıyorum. O dönem oralarda öğrenciydim. Biz olay mahalline uzaktık aslında. Otobüs de bir hayli kalabalıktı hani uğultu şeklinde duyabiliyorduk. Ben can alıcı noktayı duymuştum zaten tüüü utanmazlar ne yapıyorsunuz otobüste diye O ara inmek durumundaydık olayın devamını bilmiyorum. Ama baya gülmüştük, insanların ne kadar geniş fantezi dünyası var otobüste sürtüşüyorlar mı diye
Eğer gerçekten sizseniz özür dilerim, teyzenin galeyanına geldik biz de

Bir gülümsemeden neler çıkaran insanlar var. Hey yarabbim.Evden çıkmasın bu tarz insanlar. Ya da duygularına ket vursunlar. İnsanları rahatsız etmezler hiç değilse.

ah böyle durumlara çok sinir olurum. söyleyemediklerim gelir hep aklıma. ben de 22 yaşındayım. myle bir durumu ben yaşasam ki sizin gibi değil gerçekten yanımdakine asılmış bile olsa ben sessizliğimi korurum. adam benim yanımda benim, zaten daha ne olabilir ki yani. ama işte bazıları geç büyüyor sanırım. geçmiş olsun sana da canım.

Basit bir kıskançlık olabilir fakat kaşar demek hadsizlik seviyesizlik. Insan kendi değerini böyle böyle düşürür işte. Birde gururlanir bu tipler erkegini sahiplenici bu saçma salak tavirlariyla.
Ayyyy aşkooooommmmm #dudakbüzensmiley.

Yok yok yanlış yapmışsınız kızı iyice bir korkutmak lazımmış terbiyesiz ettiği kelimeyi kulağı duymuyor ggaliba diyecektiniz ki seninle ben burada uğraşmayacağım canım ne yazıkki bi avukata denk geldin kimlik bilgilerini ver sana hakaret davası açacağım malum şahitlerde var burada eğer kimlik bilgilerini vermiyorsan şu an polis çağırıyorum falan diye o zaman iyi bir ders olurdu kıza

canım benim tatsız bir olay yaşamışsın ve cevabını da gayet güzel vermişsin.. karşındaki kadın bir kadının düşebilecegi en düşük seviyeye düşmüş maalesef.. özgüvensiz,ezik ve agresif.. bazen eşlerimizi o kadar sahipleniyoruz ki sanki evlendik tapusu bizde gibi davranıyoruz.. oysa unuttugumuz şey; herkes istedigini yapmakta özgür, zaten isteyen de istedigini yapar..bu özgürlügün sınırını "sevgisi ve vicdanı" belirler şimdiye çoktan geçmiştir sinirin günaydın

aynen..

gönül ister ki konuşmayı bilmeyenler yazmasın ama elimizden kiblemekten başka bir şey gelmiyor..

aynen..

gönül ister ki konuşmayı bilmeyenler yazmasın ama elimizden kiblemekten başka bir şey gelmiyor..
Sonra da yok saraylı bunlar, yok işte entel, kavgaya yer arıyor diye bize kızıyorlar. Derdini bile doğru dürüst anlatamayan birine ben nasıl doğru dürüst cevap vereyim ya hu? Yazım yanlışını geçtim, savunduğu şeyin ne olduğu hakkında en ufak fikri yok ya da öyle bir inanmış ki ölümüne savunacak konumda artık, sağa sola gelişine vuruyor. Valla bu sitede dayağı savunan, koca kölesi olan, cehaleti erdemden sayan bir sürü kadın gördüm, şaşırmamam lazım ama hala şaşırıyorum aklım almıyor vallahi, sistemim reddediyor her seferinde. Linç ekibi deniyor, işte kavgacı falan deniyor ama alakası yok. Yanlışı görüp belirtiyorlar, ama yanlışını görmek istemeyenler ise hırslanıp tersleniyorlar, sonra da kavga çıkıyor linç ekibi yaptı yapacağını diyorlar. Valla kızlar aferin devam edin, yanlışı gördükçe inadına söyleyin susturamasınlar, zaten ne geldiyse başımıza susmaktan geldi.
E yok artık gelmiş bir de elin ruh hastası, hakaret makinesi kadınını savunuyor. Bunun üst versiyonları da var, konu sahibi saçıma yapıştı dese, haketmişsin derdi eminim. Aynı şey kendi başına gelse biri kendisi gibi ona cevap verse ortalığı birbirine katardı eminim. Biz çok gördük sırf istediği gibi yorum alamadı diye ömrümüzde duymadığımız yaratıcı küfürleri sarfeden "hanımefendi"leri...

işte günlük hayatta bu tip insanları gördüğümüzde nasıl yok sayıyorsak burada da görmemezlikten gelmek gerek.. evet enteliz, evet eğitimliyiz, evet kendimizi beğeniyoruz.. Elimizi belimize koymadan da tartışabiliyoruz.. evet bize yer veren insanlara gülümsüyoruz.. ezik değiliz, kendimize güveniyoruz, ne dediği anlaşılmayan çapsız insanlara pirim de vermiyoruz..

Dünyaya ezik gelip ezik gidecek bir kesim var, ben artık onlara acımıyorum bile.. ilk mesajımda da dedim ya sorunlum, zar-zor elde ettikleri erkekleri ellerinden gider diye sonsuz bir çaba içindeler.. giderse geriye hiç bir şey kalmayacak çünkü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…