dertsiz başıma dert

vallaha ne yalan söyleyeyim ben abartıyorlar sanıyordum, abartmıyorlarmış, gerçekten oluyormuş öyle şeyler, yapıyorlarmış. ve okuduğumuz kadar saçma görünüyorlarmış hatta daha da saçma.
ah keşke o öyle bıdır bıdır edince bir de tutup öpeydim çocuğu da kalp krizi geçirseydi orada o kız

Olay taze oldugu icin suan boylesiniz.

sizin yerinizde olsam herhalde ben hicbisey soyleyemezdim:)

Bosverim hangi birine yetiseceksiniz.
Yalniz o sevgiliye acidim ben.o densizle hala birliktemidir:)
vallaha en son baktığımda hala "ama hayatım" diyordu, aman mümkünse üremesinler ve böyle böyle bitsinler, çekilmiyorlar çünkü

Disi sinegi bile erkeklerini elinden alabilecek potansiyel rakip goren hatunlara hic akil erdiremiyorum
Bendr bi olaya sahit olmustum manyak hatun biranda yedin bitirdin gozlerinle ... o gozlerini oyarim diye bi cemkirmeye basladi herkez sasirdi kaldi ... bahsettigi kizda masallah victerio mankenlerine tas cikaracak biseydi .. yazik yanlis anladin arkadasim diye kibar kibar anlatmaya calisiyo ama manyak hatun kizi yiyecek orda ... Arkadan bi teyze demezmi "kizim o kiz senin sevgiline bakarmi hic " otobuste herkez bi basti kahkaayi ... Ama yazikolan erkek arkadasina oldu cocukcaaz rezil oldu
Bence boyle hatunlar fanusta beslesinler heriflerini mazallah kaparlar maparlar :)

yok artık adama bir tasma takıp öyle sokağa çıkarsaymış

offff teyze ağır basmış lafı ben o kızın yerinde olsam bir daha sokağa çıkamazdım. ama ben bu tip kadınlarla olan erkeklere de kızıyorum, kendilerini bir halt mı sanıyorlar böyle yapınca bunlar nedir, ben sevgilime yapsam insan içi demez bozar atar vallaha, ha ben yapmam da, kafama darbe falan alsam mesela bozar yani acımaz he benim yanımda o elin adamına yapsa benzerini ben de onu bozarım

Suc sizde konu sahibi... Dunyada kalan son erkegin verdigi yolu kabul edip ustune bir de tesekkur etmissiniz. Resmen kizin elinden dunyada son kalan erkegi almaya calismissiniz boyle olmaz lutfen yapmayin boyle seyler...

Yok o tip kizlarla gezen herifde kizdan farkli degildir ego tavan yapiyodur kesin zaten teyze lafi koyana kadar pismis kelle gibi siritip yok hayatim ya sn yanlis anlamissindir diyip sozde kizi sakinlestiriyordu ama totosu otobusun tavana degmistir ... Allah kimsenin aklini almasin ... :)

valla ben sizin gibi düsünmem kusura bakmayın burda hangi bayan esinin yanında baska erkege gülümsicek hahaha
adamın aklını alırlar kusura bakmada kız haklı yani sen cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk modern olabilirsin ama
herkez bunu kaldırmaz

Suc sizde konu sahibi... Dunyada kalan son erkegin verdigi yolu kabul edip ustune bir de tesekkur etmissiniz. Resmen kizin elinden dunyada son kalan erkegi almaya calismissiniz boyle olmaz lutfen yapmayin boyle seyler...
ah işte bilemedim ben
Sevgilisini bırakıp inmezdi .Ya otobüste başka bir bayan gülümserse diye Yalnız sevgilisinin arkasına saklanmış ya çok güldüm
e tabii o da var, inmeyebilirdi de,
saklanır tabii, sinirlenince pis pis bakıyormuşum öyle diyolla

tamam aklımda olsun bu bundan sonra beğendiğim erkekleri takip edip yanlarında sevgilileri/karıları yokken gülümsiycem inat değil mi bu
not: o dolmuşa binmem limoncum, aklında bulunsun.

Yok artik saka yapiyor olmalisiniz

tamam aklımda olsun bu bundan sonra beğendiğim erkekleri takip edip yanlarında sevgilileri/karıları yokken gülümsiycem inat değil mi bu
not: o dolmuşa binmem limoncum, aklında bulunsun.
valla ister bin ister binme burası türkiye
nasıl kadınlar kocalarının yanında elin adamına gülemezse yol versin vermesin bi kadında gülemez dua etki kız kücükmüs biraz daha büyük bi kız olsa o sacları elinde olan sen olurdun hicccc kusura bakma sekerim
nerdeymis öyle kız belki gergin belki kötü bi gün gecirdi
sende kavga etmeye yer arıyomussun
bide arkamı döndüm diye gururla anlatıyosun
kız seni hasat etmemis valla yırtarım adamın agzını kım girerse girsin araya tanımam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…