dertsiz başıma dert

tamam sen öyle yaparsın

yok o değil, hani dolduruşa gelmem manasındaki dolmuş o karışık olmuş o kısmı. arkadaş son ban yediği konudan bilenmiş de gelmiş sanırım damara damara basıyor ama yemezler
Aynı şeyden bahsetmişiz :)
"Hadi kızlar oturmaya mı geldik buraya" havasında dalış yaptı piste :)

Seni kaşar seni
Sen git kızın birtanecik sevgilisine gülümse
Üstüne birde teşekkür et
Dua et saçını başını yolmamış senin

O değilde mesajlara bakmadım burdada çıktımı " ne gülüyon adama diyen"

yaniiii akmasa da damladı işte
yok çoğunluk benimle birlikte sövmekle meşgul ama ilk cemre düştü, gerisi de gelir, beklemedeyiz

Ahada çıkmış

Kendine yol veren birine gulumsemek modernlik demeyelim de medeniyet diyelim... Hani insanlarin nezaketen yaptiklari tavirlar vardir bilir misiniz? Ayrica eskiden de olsa gunumuzde de olsa yapilan bir iyilige tesekkur edilir, somurtarak bakilmaz.

Ayrica herkez degil, herkes.

esim benim yanımda elalemin kızına yol vericek bende medeniyet dicem haa baslarım öyle medeniyete

esim benim yanımda elalemin kızına yol vericek bende medeniyet dicem haa baslarım öyle medeniyete

Esimle arabada giderken byaanlara, ozellikle cocuklu bayanlara mutlaka yol verir. Bunu o kadindan etkilendigi icin degil, insaniyet namina yaptigini cok iyi bilirim. Kendime guvenim var cok sukur. Esimin kadinlara yol vermesini sorun etmem tam aksine vermez ise hoduklukle suclardim.

Insan olmak diye bir kavram var. Insanlarim birbirine karsi cins olarak degil de insanmis gibi bakmasi mesela.

Ya zaten bunun cinsiyetle alakası yok ki otobüste herkes birbirine yol veriyor.

Şurdaki bu saçını başını yolan ve "erkeklerini" koruyan kollayan kadınları gördükçe bende korkudan nezaketsiz olacağım yakındır. Böyle saldırganca seven fazla sahiplenen insan erkek olsun kadın olsun bana çok itici geliyor gerçekten kimse kusura bakmasın ama.
Kendine de eşine de güvensizlik gibi geliyor en başta. Bir merhabaya gülen yüze kıymetli eşlerinizin hemen gitmesinden mi korkuyorsunuz? Bu kadar derin olmayan bağlar mı var aranızda eşlerinizle de bu kadar sahipleniyorsunuz cidden anlamıyorum. Beni bu kadar sıkı seven aşırı kıskanan sevgilim yada eşim olsa bana mı güvenmiyorsun derim ve cidden soğurum.
Ayrıca benim sevgilim birine yol vermediğinde ben utanıyorum ya. Bir kadın ayaktaysa ben diyorum sevgilime sen kalk yer ver diye, yada arabasıyla birini bırakacaksa ve bu bir kadınsa düşünceli olması beni gururlandıyor. Kibar ve medeni bir erkek ne güzel diye. Yer verse bir kadına yada yol verse geçmesi için resmen gurur duyuyorum.
Yok yani anlamıyorum ya. İnsanları kadın erkek, bekar evli olarak ayırıp; erkekse selam vermemek evli bir erkekse kaçmak gerekiyor yani. Çok ama çok ayıp bir şey bu ya. Evli bir erkek olarak değil de sadece bir insan olarak görürüm ben çevremdekileri. Kibar kadınlar kibar erkekler vardır. Bir de kaba kadınlar ve kaba erkekler vardır gözümde.
Ayrıca sevgilim yada eşim bir kadına yer verir ve kadın da gülümserse de bu benim hoşuma gider. Centilmen bir adamla beraberim diye

benim bile okurken azarlayasım geldi manyak ya ben muhtemelen kendimi kaybedip dalardım oldu bir kac kez heleki hakaret edince dayanamam bazı kadınlar zaten yanından gecerken bile ahtapot gibi sarılıyolar sevgililerine bende diyorum almıycaz korkma diye ozguvensiz sorunlular

Anaaa limoncu gelmiş hoşgeldin limoncu28
Cevap veriyorum: Yol vermekte ne var kız sanırsın adam başka bişey vermiş töbe töbee. Hayvanat gibi itişe kakışa binmemişler dolmuşa insanlık etmiş.

gerçekten şurada bu başlıkta değil sadece şu kocamı kapacaklar hanııımmmm diye çığıran kadınların kocalarını gerçekten merak ediyorum. nasıl adamlarla evliler. hayır sanırsın adamı Hugo Boss reklamına çıkmadan önceki son durakta yakaladı da yana yakıla kıskanıyor, çoğunun kocası normal yurdum erkeği, sokakta görsen 10 erkekten 7-8'inden ayıramazsın muhtemelen ve onlar kadınların ciddi ciddi kocalarını ayartmaya çalıştığını düşünüyor. tamam gönül kimi severse güzel odur da bu biraz abartı yahu.
milletin işi gücü yok kocalarını ayartmanın peşinde, biz de onların kocalarına kalmıştık sanki

aaaa oyle yakısıklılarki bakınca kendini zor tutuyorsun boyle sırtına yukleyip kacırasın geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…