dertsiz başıma dert

hayır yani ne bileyim ben ailemden böyle terbiye aldım, çocuk yol verdi ben de gülümsedim ben ne bileyim onun sevgilisinin böyle olduğunu.

yemin ediyorum kızlar, konuyu açarken de aklıma geldi ha, len KK'da denk gelir miyiz şimdi diye. zaten bir an şuur tutulması yaşadım

Ama kıza iyi ağzının payını vermişsin zaten dövmekten beter olmuş.

..........elin delisiyle "senin öz güven sorunlarınla uğraşacak vaktim yok, yorgunum eve gidiyorum, sevgilin de umurumda değil, insanlık etti, insanlığına karşılık verdim ama senin egon o kadar yerlerdeki basit bir diyaloğu bile bu hale getirebiliyorsun, çok zavallısın. bu arada için rahat olsun senin gibi biriyle birlikte olan bir adamı tenezzül edip tek gözle bile bakmam" dedim.
cevap vermedi...................m :KK70:

o kızın, şu işaretlediğim kelimeleri anlayabildiğini hiç zannetmiyorum, o yüzden cevap verememiştir :confused:
şaka bir yana da nedir bu kadınlardaki kıskançlık, erkek düşkünlüğü, her kadını sevgiliyi elinden alacak potansiyel hırsız hatta aşağılık varlık olarak görmek, anlamak mümkün değil. özgüven, kendine saygı, kendine değer verme...nereye gitti bu kavramlar yaw?

Bence sen laflarla kızı dövmekten beter etmişsin için soğusun :KK9:
Haa bi de öyle kibarcık adam o barzoyu yanında fazla barındırmaz 3 vakitte ayrılık görüyorum
vallaha o da pek bir kibarcıktı ama "ama hayatım" dedi başka şey demedi diyecektim "böyle hayat olmaz olsun, böyle hayata lanet hatta nalet olsun ama" hadi dedim çocuk efendi pisleşme marilyn

Nasıl tuttun kendini ben paralardım herhalde o kızı.
ya vallaha bir 8-10 sene önce denk gelse kesin elimde kalırdı da artık bu yaşımda saçsaça başbaşa kavga etmem hem de asla bana elini kaldırmayana el kaldırmam ben, ama böyle zamanlarda bu kuralımı sorgulamıyor değilim tabii.

Daha ne soyliveksinizki.herseyi soylemissiniz.iciniz rahat olsun bana kalirsa
teşekkür ederim de kız çok terbiyesizdi o terbiyesizliği aklıma geldikçe ah keşke şunu da deseydim diye dertleniyorum

Itiraf et dunya uzerindeki 3.5 milyar hemcinsin gibi sen de kizin sevgilisine goz koydun dimi :KK70:

Neyse ki hemen hamle yapmis sevgilisini kurtarmis :KK53:

Boylelerine bir kafes vermek lazim erkeklerini icine kapatsin arada yemini suyunu versinler kimsecikler gormesin, maazallah devir kotu, evin icinde bile basibos gezdirilmez, her an komsu teyze ya da bakkalin ciragi falan bastan cikarabilir :KK14:

insallah bir daha karsilasirsinda
senin sevgilin nerde kiz, yalniz birakmasaydin yerler onu yerler, kapmislar simdi coktan dersin :KK70:

vdeliyoru da pek bir kibarcıktı ama "ama hayatım" dedi başka şey demedi diyecektim "böyle hayat olmaz olsun, böyle hayata lanet hatta nalet olsun ama" hadi dedim çocuk efendi pisleşme marilyn

ya vallaha bir 8-10 sene önce denk gelse kesin elimde kalırdı da artık bu yaşımda saçsaça başbaşa kavga etmem hem de asla bana elini kaldırmayana el kaldırmam ben, ama böyle zamanlarda bu kuralımı sorgulamıyor değilim tabii.

teşekkür ederim de kız çok terbiyesizdi o terbiyesizliği aklıma geldikçe ah keşke şunu da deseydim diye dertleniyorum

O kızın saçları elimde kalırdı herhalde böyle olaylarda deliyorum:KK45:

ben açıkcası o kaşar lafını duyduktan sonra sevda demirel gibi ' ne dedin sen ha ne dedin sen' diye tokatı yapiştırmıştım :KK53: azına yandığım kızı elimden zor alırlardı tebrik ediyorum sizi sakinliğinizi koruduğunuz için.

o kızın, şu işaretlediğim kelimeleri anlayabildiğini hiç zannetmiyorum, o yüzden cevap verememiştir :confused:
şaka bir yana da nedir bu kadınlardaki kıskançlık, erkek düşkünlüğü, her kadını sevgiliyi elinden alacak potansiyel hırsız hatta aşağılık varlık olarak görmek, anlamak mümkün değil. özgüven, kendine saygı, kendine değer verme...nereye gitti bu kavramlar yaw?
vallaha bir ara mavi ekran verdi ama anladığından mı verdi anlamadığından mı emin olamadım.
hayır ben ölürüm de kendimi şu duruma düşürmem ya, aklım almıyor bunu nasıl yaptığını. yahu kibarca gülümsedim alt tarafı. biz okuldayken dans gecesine falan giderdik milletin sevgilisiyle bırak gülümsemeyi tango yapardık kimse de lan noluyoz demezdi. ne buldumcuk olmuş insanlar anlamıyorum.

Itiraf et dunya uzerindeki 3.5 milyar hemcinsin gibi sen de kizin sevgilisine goz koydun dimi :KK70:

Neyse ki hemen hamle yapmis sevgilisini kurtarmis :KK53:

Boylelerine bir kafes vermek lazim erkeklerini icine kapatsin arada yemini suyunu versinler kimsecikler gormesin, maazallah devir kotu, evin icinde bile basibos gezdirilmez, her an komsu teyze ya da bakkalin ciragi falan bastan cikarabilir :KK14:
yok vallaha tipim değildi:KK14:
ben esmer renkli gözlü seviyom. çocuk sarışındı :63:
vallaha boyunlarına tasma mı takıyorlar göğüslerine "satılmıştır/stoklarda taze bitti" mi yazıyorlar, kafese mi kapatıyorlar anlamam, bilmem kendileri de sevgilileri de benden uzak olsun,
ne koca meraklısıymış hey allam ya. işim gücüm yok elalemin sevgilisini ayartıcam, onun sevgilisine kaldım sanki:KK45:

Evlerden uzak böylesi de. Çok geçmiş olsun. Okurken gülerek okudum ama başına gelene pek komik gelmez tabii.
Bu tip aşırı kıskanç artık medeniyetsizlik boyutundaki kıskanç kadınları da anlamıyorum.
Bir şey değil adamında egosunu şişiriyorlar. Herkes senin sevgiline asılıyor sanki nasıl bir kafaysa. Bana denk gelse iyi bağırır çağırırdım herhalde. Ruh hastası ya.

nasıl kafa atmadın kıza ya :KK53: hahah birazdan "otobüsteki kız" konusu açılacak buraya gardınızı alın :KK70:

marilyn kuşum sen hiç okumuyormusun bdv yi yahu.. teşekkür bile etmeyeceksin, eğer illa teşekkür edeceksen dönüp hatuna teşekkür edeceksin çünkü prenses sendromlu bu kişiler hem tırsak hem saldırgandır.. yanından dişi böcük bile geçse çıldırırlar.. binbir zahmetle buldukları irkekleri gider-mider allah saklasın :KK53:

X