dertsiz başıma dert

Boşver canım marilynim üzme kendini

Kalite ve insanlık herşeyden önce gelir içindeki cahillik patlamış keyfine bak

Ya bu arada kızlar konuyla ilgisi yok ama telden yazdığım için mi anlamadım bildirim ve üste bulunan simgeler menü yok görünmüyor mu bana mi öyle geliyor

Başka kadınları kıskanan kadın kendine güvenmiyodur sen gerekeni demişsin, zaten o beyinle fazla yaşayamaz

bazı insanlarla konusamaz tartısamazsın. bu da öyle bir tipmiş.

geçen yıl karşı sitede müzik açmışlar son ses kadın çıktı uyarıyor adamda ki tepki'' kadın halinle çıkmıssın ne konusuyorsun kapa pencereni gir içeri çirkef kılıklı'' dedi

nato kafa nato mermer diye bir söz var. ahanda bu tipler o kişiler.:)

Kadını milletin içinde itin bi taraflarına sokmuşsun zaten hiiç için şişmesin :)

Ayy nasıl bi yokluksa bu bazı kadınlarda ki, erkeksiz kalacaklar diye ödleri kopuyor..
hayır yani elhamdülillah benim de sevgilim oldu/oluyor az buçuk, Allah bereket versin hepsinin de kaşı gözü pek güzeldi maşallah ama hiç böyle manyaklık yapmadım, hoş yapamazdım da zaten benimkiler de benim kafadan olur kadından önce onlar itin münasip tarafına monte ederdi beni. dağa göre kar düşüyor demek ki.

o hepimizde olan bir sorun şekerim (sen şimdi bu mesajı alıntıladığımı göremicem muhtemelen ama )
Başka kadınları kıskanan kadın kendine güvenmiyodur sen gerekeni demişsin, zaten o beyinle fazla yaşayamaz
vallaha ne kadar yaşar bilmiyorum ama mümkünse benim doğal ortamımda yaşamasın
kadın halinle....
vay vay
herif beyinsiz haliyle konuşmaya utanmıyor da kadın kadın haliyle konuşmaya utanacak

Ruh hastası ya . Ben onun yanındaki adam olsam yirtardim ağzını.
Bence kendine bir iyilik yapmali ve terapi almalı

canım iyki fazla muhatab olmamışsın Ç:)) sevgilisisi bile aranızdaki kalite farkını anlayıp kızı çoktannn bırrakmıştr bırakmasada bırakır fazla yaşanmaz böyle dar kafalı kişilerle:))))

Çok kıskanç bi kızmış belli...Şimdi gülümsemenin iki türlüsü var.Bende olsam bi kadının şuh bi şekilde gülümsediğini görsem, haytayı kadında bulur üstelemezdim.Ama masumane gerçekten teşekkür amaçlı bi tebessümden 'kaşar' benzetmesi yapmak...
İyi dayanmışsın konu sahibi...

Kadın tam bir paçozmuş. Bu paçozlardan çok var, insana zorla 'kaliteli kadın imajını bozduruyorlar'

Ağzına sağlık, içim soğudu
ay evet ya, hayır kızdaki şaşkınlığa bak ya manyak olsam girsek saçsaça başbaşa. babama anlattım böyle böyle diye babamın tepki "iki tane çakamadın mı kıza" oldu. demek dövüp karakolluk olsam sırtımı sıvazlayacak babaya bak

Hiç hoşlanmıyorum böyle tiplerden. Resmen iftira atıyorlar insanlara günah ya!

Açıkçası burada da bazen bu mealde konular açılıyor çok kızıyorum. Anasını satayım sanki bütün kadınlar bilmem kimin kocasının yada sevgilisinin peşine düşmüşler. Ayıp vallahi...

Bu arada çok iyi yapmışsın, tebrik ederim.

E burda bunlardan çok var marilyn, şaşırmamn lazımdı aslında. Eşim sokata kadınlara bakıyor diye kavga çıkaranı mı arsın, erkek arkadaşı bile olmayan adam son görülmeyi kapattı diye çıldıranı mı... Ben çok alıştım valla bunlara, sokakta karşıma çıksa "snne be slk ;s " diyecek moda geldim.

Olay taze oldugu icin suan boylesiniz.

sizin yerinizde olsam herhalde ben hicbisey soyleyemezdim:)

Bosverim hangi birine yetiseceksiniz.
Yalniz o sevgiliye acidim ben.o densizle hala birliktemidir:)

Günümüzde insanlık edecek kadar düşünceli bir adam böyle bir kıza neden katlanıyor acaba? Ben olsam bırakır kaçarım Allahın kezolindasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…