Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Aslicigim cok sevindim.. Onemli olan sonu gelmesi tabi...hayirli biri olmasi...ay hadi bakalim hayirlisi olsun bizlerede olsun insAllah... Yarin mutlaka yaz merak ediyorum...

Aslicigim cok sevindim.. Onemli olan sonu gelmesi tabi...hayirli biri olmasi...ay hadi bakalim hayirlisi olsun bizlerede olsun insAllah... Yarin mutlaka yaz merak ediyorum...

canım çarşamba görüşeceğiz muhtemelen, tam belli değil daha. Herkesin evleneceği hayırlı kısmeti doğrudan gelip onu bulsun inş.

Arkadaşlar, Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Ben de okumak istiyorum ancak şuan adetliyim. Pazar günü okuyabilirim inşallah. Beni de listeye alır mısınız?

canim bende duayi okudum aynen yazdigin gibi uyguladim.Rabbim kabul eylesin.Aciliyeti olan arkadasi one alabilirsin benim icin hic sakincasi yok kiminki acilse onu one alabilirsin.canim

canım ben meral arkadaşımızın duasını okudum Rabbim tez vakitte duasını kabul eder inş.

bende okudum Allah kabul etsin Rabbim meralin dileğini gerçekleştirsin amin

Arkadaşlar, Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Ben de okumak istiyorum ancak şuan adetliyim. Pazar günü okuyabilirim inşallah. Beni de listeye alır mısınız?

hoşgeldin canım tamam senide listeye ekliyorum
canım şimdi okuyabilirsin adetliyken okunabiliyor.
daha sonra birikmiş halde okuman zor olabilir
çünkü burdaki kural kesinlikle listedeki herkes listedeki herkese duayı okuyacak
istersen hemen okuyabilirsin

Tama birazdan abdest alıp okuyayım. Allah kabul etsin inşallah...Niyet edecek miyiz, hangi arkadaşsa ismini söyleyecek miyiz?

MERAL(esra) ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİ OLAMASI
Meral1987 (esra)------------(okudu)
esma-----------------(okudu)
41zeynep-------------(okudu)
cemrem29
sym22
nur.sen
sengelen------------(okudu)
flzaşk2003------------(okudu)
pıtırcık_43
oknk
tulay_20
nekadarzor--------------(okudu)
aruna
whattodonow
hpk(pınar)-----------(okudu)
burcu_81
doga3
nisanbu------------(okudu)
sevil61-------------(okudu)
vck----------------(okudu)
cemre1987------------(okudu)
mavimenekşe---------------(okudu)
bahar85
mrvb
as25
ironik

Son düzenleme:
Tama birazdan abdest alıp okuyayım. Allah kabul etsin inşallah...Niyet edecek miyiz, hangi arkadaşsa ismini söyleyecek miyiz?

canım önce halis bir kalple duaya başlıyorsun belirtilen yerde de arkadaşımızın adını ve dileğini 3,5 yada 7 kere tekrarlıyorsun Allah kabul etsin

Kızlar cemrem arkadaşımla arapçaya çevirmeye çalışıcaz ama çok zor olmazsa böyle okumak zorunda kalıcaz şimdiden haber vereyim dedim

arapça yazı linkini de gönderir misin ben arapçadan okuyabilirim :)

arapça yazı linkini de gönderir misin ben arapçadan okuyabilirim :)

malesef canım henüz bulamadım ama 4 tl ye satılıyor kırtasiyeden bulabilirsin ben bulursam yine eklerim
kitabın ismi selavatı kübra yazarı: ahmet mahmut ünlü

Amin guzel haberlere vesile olsun bu dua hepimiz icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…