Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

canım MERAL için bende okudum Allah kabul etsin :)

MAvi gece bak cok az kaldu. Cumadan evvel bitcek ins.

evet canım inşallah bugün biticek bu hakkınızı helal edin...evimiz tadilata girecek baştan aşağı mutfak banyo salon odalar..pencere kapı yerlerin parkesiydi seramiğiydi mutfak dolaplarıydı vs di derken günümüz yapı markette geçti çok yoruldum elime tesbihi alamadım..şimdi bi 20 tane çekmeye çalışıcam inşallah...Rabbim tez vakitte hayırlı eş nasip etsin her birimize...

Aslı canım görücü usulü görüşüceksin anladığım kadarıyla inşallah olumlu geçer ve mutlu yuvanı kurarsın tez vakitte...benimde oluyo arada görücü usulü cafe pastane gibi yerlerde görüşüyorum ama bir türlü içime sinmiyo ve içimden evet demek gelmediği için kabul etmiyorum..karakter çok önemli..görünüşte birazcık önemli bence..elektrik olmadan olmuyo ki bu iş

Son düzenleme:

evet canım,ilk defa bu şekılde görüşecegım, hem onun verdıgı stres var , hem de tanıştıracak büyük kişiyle pek samımıyetımız yoku, ona da çok şaşırdım, o da olacak yanımızda, iyice kastım anlayacagın...
hayırlısı olsun artık. çok zor bu işler gercekten...

4360+10

Allah kabul etsin. Amin...
4380 +20

Allah kabul etsin...Tez vakitte rabbim canı gönülden "evet" diyeceğimiz hayırlı insanı karşımıza çıkarsın bize ve sevdirsin karşılıklı inşallah ...

Aslıcım hiç kasma..Benim şanssızlığımmı bilemiyorum görücü usulü bir türlü olmuyo benim..Ama olan arkadaşlarım var..Ve evlendiler mutlular...Ya bilmiyorum son 5 yılda belki 20 den fazla kişiyle görüştüm görücü usulü bir türlü elektriğim tutan biriyle karşılaşmadım..şu an 27 yaşındayım...heleki topluca görüşmelerde benimde başıma geldi dediğin gibi insan çok strese giriyo...Biz özsüte gitmiştik annem ve bir aile dostumuzdan bayan birde oğlan ve annesi 4 kişi olarak buluştuk..ya sanırım benden kaynaklanıyo bilmiyorum çok böyle ne bileyim iş görüşmesi gibi geçiyo...biz başka masaya geçmiştik dediğim 2 sene önce filan işte..çocuk çok şişmandı..içime sinmedi benimde zaten o da beni beğenmedi elektriklerimiz tutmadı...ama görüştüğüm %90 kişi benimle 2. kez görüşmek tanımak istediler..Şimdi siz diyeceksiniz neden ikinci kez şans vermedin..İnanın bana bunu hakedecek karakterde ve tipte biri çıkmadı...Aradığım çok yakışıklılık değil..Ama heyecanlanmak istiyorum kızlar ya..Beğendiğim insanlar çıkıyo arada onlarında ya sevgilisi oluyo ya da evli olmuş oluyo..nasip galiba ...bir ömrü bir yastığı paylaşıcaz sonuçta kalben evet demeden mantıkla olacak bir şey değil bu..

Son düzenleme:
Kizlar ElhamdullilAhh bitti. Buraya bunu actigimiz iyi oldu. Bagislama duasi i ben buraya yazarim insaAllah. .cuma gunu seladan veya oglen namazindan sonra hepimiz isim listesini onune alarak yasin okuyaral ve namazkilsrak yapalim. Ben buraya yzzarim ve haftayada burda ayni kismet icin baska ayet veya duaya baslayalim.hepiniz hakkinizi helal edin

önemli olan niyettir bence..bu duada adet çok önemli.ama buradaki adetten habersiz okuduysan onu biz 4444 olarak düşünebiliriz diye düşünüyorum...

sonuçta burdu 2-3 arkadaş var onların emeğiyle bitti...emeklerini rabbim boşa çıkarmasın inşallah bu bolca çeken arkadaşların yüzü suyu hürmetine bizlerede hayırlı eş nasip etsin.

Amin.

aaaa ne cabuk bitti !!!!!!!!!!!!!!
Daha ben okuyacaktim güyya Allah razi olsun kizlar süpersiniz hakkatten
tamam canim sen haber ver ok öptümmm

Mavigece arkadas. Sen yalniz degilsin bende ayni asik olup sevilmek istiyorum. Gorucuden bende elektrik alamiyorum nedense. Yas gecince mi ne acaba? Bilmiuorum ama basimi gogsune koyp uykuya dalmak istiyorum. Mis kokulu bir bebegim olsun istiyorum. Aciz Allaha muhtaciz umudumuz tek O. Baska care yok yirtinsakta Allahin dedigi olur Elhamdullillah

Hanimlar,

Selamun aleykum.

Liste olusturup kisinin dilegine hacetine istegine veya sikintisina gore Esmaul Husna okuyalim. Sonra bagislama duasi ile sonraki arkadasa gecelim olur mu? Giyabey yapilan dualar red olunmasmis. Allah herkesin yardimcisi olsun herseyin hayirlisini versin insAllah.

cnm bende okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…