Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Moon balim bu dualarimiz hepimiz icin. Hepimize hayirli kismet icin balim. İnd bizde burdan paylasiriz hayirli insanla yuva kurdugumuzu. Tabiiki katil biz eklefik seni zaten.

kızlar beni de dualarınıza alırmısınız..ben de size okumak ve size eşlik etmek istiyorum bu yolda.. rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı ınsanlarla karsılastırsın bızı ınsallah

canımmm ne zamana kadar okuycaz yarın okusam olurmu

canım herkesin duasını gününde okursak daha iyi olur birikmemesi ve aksamaması için bu önemli
ama işim var yarın okurum dersen yine sen bilirsin.
bu arada tekrar ediyorum 2.arkadaşın duası bittiğinde geçen arkadaşın duasını okumayan listeden çıkarılacaktır.lütfen özverili olalım

Canım okudum benn.
Allah kabul etsin
Meral1987(esra)arkadaşımıza Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...:26:

MERAL(esra) ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİ OLAMASI
Meral1987 (esra)
esma
41zeynep
cemrem29
sym22
nur.sen
sengelen------------(okudu)
flzaşk2003------------(okudu)
pıtırcık_43
oknk
tulay_20
nekadarzor
aruna
whattodonow
hpk(pınar)
burcu_81
doga3
nisanbu------------(okudu)
sevil61-------------(okudu)
vck----------------(okudu)
cemre1987------------(okudu)
mavimenekşe
bahar85
mrvb

Son düzenleme:
kızlar beni de dualarınıza alırmısınız ben de size eşlik etmek istiyorum.rabbim hayırlı insanlarla karsılastırsın bizi inşaallah

Cnm ben şimdi senin yazdığın ilk sayfadan okuyacağım yarın dua kitabını alır ikinci arkadaşa okurum

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8-------okundu
3. ececemix--------okudu
4. dttubakoc
5. doga3--------okundu
6. aybirgen-------- okudu
7. moonlight_night-------okudu
8. esmeralda
9. ell82
10. nurlum-------okundu
11. burcu---------okudu

kızlar beni de dualarınıza alırmısınız ben de size eşlik etmek istiyorum.rabbim hayırlı insanlarla karsılastırsın bizi inşaallah

Canim tabiki katil. Sayfa 9 daki salavati okuyoruz. Hepimiz icin hayirli kismet diliyoruz. Okudugun sayiyi en son okunana ekliyosun.

08.10.2012 güncel liste:

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
asli85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi
melancol
Nurbanusultan
Nazlim
miyanse
jane_90
turkuaz8
ergull
kares
AsiNaz
cokyorgunum
simorgh
Lilruba
cnn24
mevlude23
Jasmine_84
Umut_dolu
mavigece07
lovelove
moonlight_light
yorgunkalp

şimdi kimin için okuyoruz ?

ne demek işine karışmamak elbette sizde bildiklerinizi paylaşacak ve bana yardımcı olacaksınız.haklısın canım gün ve saat belirtmek iyi olacak ama birkaç gün tölerans tanımak istiyorum herkes birkaç kere okuyarak daha kolay okumaya başlıycak o zaman daha sıkı bir yönetim uygulamaya düşünüyorum yinede eğer bu şekilde olsun derseniz bana uyar
bu arada senden ve bahar arkadaşımdan yardım almam gerekebilir siz tecrübelisiniz özellikle ben biliyorsunu bugünlerde tüpbebek raporu çıkarmak için hep hastaneye gitmek zorunda kalıyorum bazen nette sorun oluyor benim olmadığım zamanlar yardımcı olursanız çoooooooooookkkkkkkkkkkkkkk sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…