Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Ben de okuycam şimdi, 1000 defa bismillahirrahmanirrahim diyoruz değil mi?

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8-------okundu
3. ececemix
4. dttubakoc
5. doga3--------okundu
6. aybirgen-------- okudu
7. moonlight_night-------okudu
8. esmeralda
9. ell82
10. nurlum-------okundu
11. burcu---------okudu

Ben de okudum ve listeyi güncelledim Allah'ım kabul etsin, hydtnze nin hayırlı muratları nelerse hepsi gerçek olur inşallah.

Selam kizlar. Aslim bak dualarimz kabul oluyor. Valla az once gene hepimiz icin dua ettim. Ay hayirlisi ins hadi guzel haberler ver bize.
Bide bi ark ici de dua ediyodum. Ay onun icin dualarimizi. Kabul oldugunu ogrendim ne mutlu oldum.
Rabbim buyuk kabul ediyor birer birer dualarimzi. İns bende burdan guzel haberler veririm hayirlisiyla ins. Amin

tatlım işine karışmak gibi olmayayım ama
tarih ve saat belirtirsen karışıklık olmaz
kim ne zaman okuyacağını daha iyi bilir.
yine de işine karışmış gibi olmayayım tatlım benim.
ben yarın öğleden sonra okul çıkışı okuyayım inş.
dualarrımızın hürmetine evlatlarımızı bizlere verir inş.

vck canımmmm topiğin hayırlı olsun...
dün ben izmirde olduğum için anca girip haber veriyorum benide dahil et listeye canım :KK34:
buarada 1 günde okuyacağız değil mi ??
yani bugün gündüz başladıysak yarın gündüze bitmiş mi olacak ??

Son düzenleme:
canım sorularım var sana
3,5,7 defa demişsin ya duayı okumak için
3,5 ya da 7 kere mi okucaz yani ya 3 kere ya 5 kere gibi...
bir de ne kadar zamanda okumalıyız?

canım duayı bir kere okuycaz yalnız belirtilen yerde okunacak arkadaşımızın hacetini 3,5,yada7 defa söyliycez (ALLAHI'IM meral 1987(esra) arkadaşımıza hayırlı sağlıklı salih saliha evlatlar nasip eyle) diycez
zaman olarakta herkes için bir gün zamanımız var .ben hergün yeni arkadaşın listesini ekliycem .aksama ve yanlışlık olmasını istemediğim için 2.arkadaşımızın duası bitmesi gerektiği gün herhangi bir sebep olmaksızın okumayan kişiyi listeden çıkarıcam hızlı ilerlemesini istiyorum:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Cnm bu dua kitaplarda oluyormu eğer varsa alıp ordan okuyayım ben telden okumak zor oluyo bu arada bende okuyacam hergün birkişiyemi okuyacaz

evet canım dua kitaplarında var arkadaşımızda yardımcı olmuş sağolsun ahmet mahmut ünlü hocamızın kitabında bulunuyormuş arapçasıyla.hergün bir kişiye okuycaz ALLAH kabul etsin

Selam kizlar. Aslim bak dualarimz kabul oluyor. Valla az once gene hepimiz icin dua ettim. Ay hayirlisi ins hadi guzel haberler ver bize.
Bide bi ark ici de dua ediyodum. Ay onun icin dualarimizi. Kabul oldugunu ogrendim ne mutlu oldum.
Rabbim buyuk kabul ediyor birer birer dualarimzi. İns bende burdan guzel haberler veririm hayirlisiyla ins. Amin

turkuazım cnm, muhtacım duaya öpüldünn

benide dualarınızı alırmısınız bende okuyayım bnimde bir kattım olsun dualarınıza inş.

bende okurum ancak ben arapçasından okuyamam
nasıl okuyacağım bir tane mi okuyoruz

tamam canım ekliyorum benim ekledeğim gibi oku canım.
bir tane okuyacaksın belirtilen yerde okuduğun arkadaşın niyetini 3,5yada 7 kere tekrarlıyacaksın şimdi meral 1987 ye okuyoruz

vck canımmmm topiğin hayırlı olsun...
dün ben izmirde olduğum için anca girip haber veriyorum benide dahil et listeye canım :KK34:
buarada 1 günde okuyacağız değil mi ??
yani bugün gündüz başladıysak yarın gündüze bitmiş mi olacak ??

sağol canım ALLAH razı olsun hepimize bu dualar hürmetine Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
evet canım 1 günde okuycaz hergün yeni liste ekliycem
olurda bazen bir aksilk olur müsait olamayız o zamanda arkadaşlarımız şöyle bir öneri sundu biz zamanı gelmeden okusak sıra gelincede okuduk dersek olurmu dediler bende kabul ettim:KK34::KK34::KK34:

X