Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

evet canım haklısın, adam hakkında önceden iyi şeyler duyup düşünürken şimdi çok şaşırdım, bir de çok hızlı çıktı görseniz... yarın konuşacagım, yoksa süreklı göruşmek isteyecek bu gidişle, çok stres oldum hayırlısı valla, bana dua edin

bosver canim hic olur tarafi yoksa, hic bulasma bile,
görüsme sakin.
bukadarda stress yapma kimse seni zorliyamaz hicbiseye

bosver canim hic olur tarafi yoksa, hic bulasma bile,
görüsme sakin.
bukadarda stress yapma kimse seni zorliyamaz hicbiseye

canım öyle de, adam benım üst pozisyonumda çalışan birisi, ondan hemen reddedemedım zaten, yaşı ve işi nedenıyle bir şey dıyemedım... yarın inş. bu iş hallollacak...

canım öyle de, adam benım üst pozisyonumda çalışan birisi, ondan hemen reddedemedım zaten, yaşı ve işi nedenıyle bir şey dıyemedım... yarın inş. bu iş hallollacak...

iyide üst pozisyonunda diye 45 yasinda adamla zorla bulusamassin dimi
offf cok kötü bi durum yaaa

iyide üst pozisyonunda diye 45 yasinda adamla zorla bulusamassin dimi
offf cok kötü bi durum yaaa

ya öyle de işte insan amirine bir şey diyemıyor ki... adam emreder gibi söyleyıp hemen onay beklıyor, hayır da nasıl dıyeyım, dıyemedım işte, yüz ifademden anlamıştır çekincemi ama oralı olmadı, mecbur tamam dedim... yarın uygun bir dille söylemeye çalışacagım inş.
valla kafam hep bu konuyla meşgul, dua da okuyamadım doğru dürüst bugun bu yüzden.
gercekten her şeyın hayırlısı olsun yaa, kısmet çıkıp da böyle ruhen rahatsız edecegıne, hiç olmasın kafan rahat olsun daha iyiymiş, kıymetını bilememişim...

yinede kesinlikle tavrindan vazgecme,
ben cok sinirlendim ya, 45 yasinda ne demek?
hem buyasa kadar niye evlenmemis, ben cok süphelenirim böyle insanlardan,
neyse bisey demek istemiyorum
ama tavrindan vazgecme,
herhalde seni kovacak degil böyle bi is yüzünden
öyle olsa bile kafan rahat eder en azindan,
istemedigin biseyi sakin yapma
allah yardimcin olsun canimmm

valla ben de yanlış anlamayım dedım, abi hatta amca.. gibi davranıyordur dedim zoraki iyiniyetimle ama yok yani... ben de şaşkınlık içerisindeyim, işine parasına güvenıyor herhalde...bu tavrıyla anında gözümden düştü, 2 gün üst üste görüştük, cumartesi yıne görüşmek istiyor, tamam demiştim ama yarın olmaz dıyecegım uygun dille...
aslında sadece şu an bekar oldugunu biliyorum, belki de boşanmıştır bilmiyorum, sormadım, ilgilenmiyorum da... yalnızlıktan sıkılmış belli, ama git akranını, hadi genç istiyorsan en azından 30-35 yaşlarında birilerini bul bari degıl mı.. buldu tabi çıtır kızı
sağol canım, kamu görevlisiyım ben, işten kovma olmaz tabi de biraz sıkıntı olabilir belki ileride. hayırlısı valla. teşekkürler canım, amin.

burcuu

hytzade
ell82
serap_serap ark..duasını okudum rabbım kabul etsın ınslll

bugün kendim için olan besmeleyi bende okudum,Allah kabul etsin inşallah,bugün bir iş başvurusu yaptım inşallah mülakat listesine girerim,dualarınızı esirgemeyin kızlar,şimdiden hepinizin diline sağlık,hepinizden Allah razı olsun...:26:

hayirlisi canim, insallah sIkintisiz atlatirsin

1. didemss_23---------okudu
2. suzan6638--------okudu
3. burcu_81---------okudu
4. nurlum---------okudu
5. hytdnze----------okudu
6. ell82
7. serap_serap-----okudu
8. nurgu66-----okudu
9. blowhole25---------------okudu
10.esmeralda_2286----------okudu
11.ayse035-------okudu
12.ececimx---------okudu
13.geleybebegim----------okudu
14.freeware-----------okudu
15.yandew----------okudu

hytdnze arkadaşım senin için okumamı tamamladım biraz geç yazdım ama fırsatım olmadı daha önce Rabbim kabul etsin muradına tez zamanda hayırla eriştirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…