Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Asli kardes sevindim kismet cikti ama belkide bu senin icin hayirlidir bilemezsin. İstihare yap, adami arastir yani istisare yapin. Olgun erkek iyidir aslinda.

canım yok yaa, hiç düşünmüyorum ben, tamam adam iyi, işi iyi, ama yaşı 45dir dedim de belki daha fazladır, yan yana baba kız gibi duruyoruzdur...
tamam yaşımız ilerliyor ama hadi eş adayımız 35 olsun en fazla, 45+ değil, büyük de konuşmayayım da...

canım yok yaa, hiç düşünmüyorum ben, tamam adam iyi, işi iyi, ama yaşı 45dir dedim de belki daha fazladır, yan yana baba kız gibi duruyoruzdur...
tamam yaşımız ilerliyor ama hadi eş adayımız 35 olsun en fazla, 45+ değil, büyük de konuşmayayım da...

Tabi karar senin. Daha hayirli kismetlerin ciksin insaAllah. Duaya devam edelim. Mutlaka seninde kismetin biryerde bekliyordur. Sadece zaman. Hayirlisi olsun banada sanada herhepizimi insLLAH.

Tabi karar senin. Daha hayirli kismetlerin ciksin insaAllah. Duaya devam edelim. Mutlaka seninde kismetin biryerde bekliyordur. Sadece zaman. Hayirlisi olsun banada sanada herhepizimi insLLAH.

Sen olsan ne yapardın... Bayramda el öpmeye gitsek kim kimin elini öpecek, babam mı onun , o mu babamın:KK52: neyse dalga geçmeyeyim de...
Şaka maka adam başıma bela olmadan vazgeçer inşallah. Normalde çekıngen duruyor, ama bu konularda maşallahı var, hiç çekınmıyor yani :KK19: Kafama takıldı onca işimin, derdimin arasında valla, hayırlısı olsun. Duaya devam tabiki de.

700+50 Allah ım en hayırlı insanla aynı yastığa baş koymayı nasip etsin.

hytdnze için okumasını tamamlayanlar 25.09.2012 SALI

1. didemss_23---------okudu
2. suzan6638--------okudu
3. burcu_81---------okudu
4. nurlum---------okudu
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap-----okudu
8. nurgu66-----okudu
9. blowhole25---------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035-------okudu
12.ececimx---------okudu
13.geleybebegim
14.freeware-----------okudu
15.yandew----------okudu

Kızlar bana kısmet çıktı, ama yine imkansız olanından, iyi bir işi var, evlenmemiş hiç, ben 27 yaşındayım, o 45 vardır, hiç istemıyorum ama adam görüşmek istiyor ha bire, hayır da diyemıyorum hem yapım gereği, hem de yaşı ve işine hürmeten... Allahım kurtar beni bu durumdan. Nerede olmayacak iş var , gelip beni buluyor:KK43: Hayırlısı olsun, zaten benim derdim bana yeter, bir de bu çıktı başıma:KK43:

canim dur ya 45 de ne oluyormus ??
hem o yasa kadar niye hic evlenmemis ??
yani ben olsam bende senin gibi güvenemem yani hem yas farki cok cok fazla,

benide 33 yasinda biri begendi,
ama evlenmis bosanmis, 8-9 yil olmus bosanali,
8 ay evli kalmis,
offf nebilim yaaaaaa :KK50:
hic normali bulmazmi bizi

750 + 10

Dualarımız kabul olur inşallah... (AMİN)

760+40. Allah im bizlere durust guvenilir vicdanli sadik hayirli biri ile hayirli huzurlu yuvayi tez zaman nasip etsin AMİN
Asli85 cnm yas farki cok geldi bana erkegin olgunu iyidirde yani hadi 10 yas olsun. Ayruca sessiz durana daha temkinli ol derim onlarin icinden ne cikacagi belli olmaz.yasadim ben. Bide yani istemiyosan hicccc gorusup bulasma derim. Hayir demesini bilcen ki sonra bir anda baska bir durumun icinde bulma kendini. Hayirlisi olsun hakkinda

6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035

bu altı kişinin besmeleleri okudum. rahman ve rahim olan Allah dualarınızı kabul etsin, gönlünüzdekileri versin inşallahhhh

:KK54:

Son düzenleme:
hytdnze için okumasını tamamlayanlar 25.09.2012 SALI

4. nurlum---------okudu
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap-----okudu
8. nurgu66-----okudu
10.esmeralda_2286----------okudu
11.ayse035-------okudu
12.ececimx---------okudu
13.geleybebegim
15.yandew----------okudu

kendi besmelemide okudum
allah hepinizden razı olsun
inşallah dua kapıları açıktır ve cümlemizin duaları kabul görür

4. nurlum---------okudu
5. hytdnze----------okudu
6. ell82
7. serap_serap-----okudu
8. nurgu66-----okudu
10.esmeralda_2286----------okudu
11.ayse035-------okudu
12.ececimx---------okudu
13.geleybebegim
15.yandew----------okudu

Arkadaşlar öncelikle Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Sanırım atlanılan bişey var. Söylemek istiyorum onu. İnternettende araştırırsanız 1001 fatiha her derde deva fakat 7 gün içerisinde bitirilmesi gerekiyor ve şöyle bişey daha var

1001 fatiha okunup her 100 başında;

Allahümme inni eselüke fethan mübinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin futuhatin meftuhatin min ilmi ummil kitabi li diniyettin ittilaaiyyettin ala usuuliha fil ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşa’ u ve hüvel kaviyyul aziz.

duası okunur.

Binbir fatiha tamamlandıktan sonra; aşağıdaki dua okunur.

Allahümme ya cami’ a’ l asvati ya mucibe’d da’avati ya alimessırri vel hafiyyati bi hakkı suretil fatiha vel bakarati vel enami ve bi hakkı kef ha ya ayn sad ve bi hakkı suretil fatihati ikdi hacati fi hazihis saati birahmetike ya erhamer rahimiyn…

diyerek dilek tutulur. Umarım faydalı olabilmişimdir.

Ell82 arkadaşımı için besmele okudum.Allah gönlündeki duayı kabul etsin inşallah.

canim dur ya 45 de ne oluyormus ??
hem o yasa kadar niye hic evlenmemis ??
yani ben olsam bende senin gibi güvenemem yani hem yas farki cok cok fazla,

benide 33 yasinda biri begendi,
ama evlenmis bosanmis, 8-9 yil olmus bosanali,
8 ay evli kalmis,
offf nebilim yaaaaaa :KK50:
hic normali bulmazmi bizi

evet canım, adam iyi bir insan ve işini iyi yapıyor dıye duymustum. ama gel gör ki böyle işte. haftasonu göruselım mı dedı, tamam demıstım zorakı, ama yarın göruşemeyecegımızı, uygun olmayacagını söyleyecegım... uyuyamıyorum stresten, biri görürse ne der diye. kımseye de anlatamıyorum dedıkodu olur dıye. büyük mü konusmusum, kısmetım çıkmasa bundan iyiydi, dertsiz başa dert aldım yani...

X