Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ben yazmıştım besmeleye benide ekleyin diye listeye eklenmedim mi??

benim için okuyan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum
ağzınıza,emeğinize,yüreğinize sağlık

Rabbİm su sabah gunesi dogmadi daha. Bunun yuzu suyu hurmetine butun arkadaslarima ve bana hayirli yazi yazsin insaAllah. Gonlumuzdeki gibi bir es versin hepimizi insaAllah. Amin amin amin.

nurlum için okumasını tamamlayanlar 24.09.2012

1. didemss_23---------okudu
2. suzan6638
3. burcu_81-------okudu
4. nurlum----------okudu
5. hytdnze----------okudu
6. ell82------okudu
7. serap_serap------okudu
8. nurgu66-----okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286-------okudu
11.ayse035-------okudu
12.ececimx-------okudu
13.geleybebegim-----okudu
14.freeware---------okudu
15.yandew--------okudu

hytdnze için okumasını tamamlayanlar 25.09.2012 SALI

1. didemss_23---------okudu
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66-----okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035-------okudu
12.ececimx
13.geleybebegim
14.freeware-----------okudu
15.yandew

640+20 Allah kabul etsin inş. dualarımız. Tez zamanda hayırlı bir insan ile hayırlı huzurlu bir yuva nasip etsin amin

bende okudum cnm rabbım gonlunden gecenı kabul buyursun ınsl... ell82 bıtmek uzere ınsl...sımdıden onuda rabbım kabuletsın ammınnnn

canım bugün ki arkadaşın besmeleleri de bitmiştir rabbim kabul eyleye dileklerini...

hytdnze için, ben besmele okudum Allah kabul etsin...

660 + 15... Rabbim guzel imanli ahlaki guzel olan iki cihan icin hayirli es versin herhepimizi insaAllah amin amin amin....

Son düzenleme:
15bin besmele bitti arkadaşlar rabbim hepinizin dualarını kabul etsin
leptobun ekranı kırıldı garantıye gönderdik o yüzden girip bildirim yapamıyorum kusura bakmayın
kendinize ii bakın

Hytdnze besmelen okudum.
Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda duanı kabul eder inşallah.

Kızlar bana kısmet çıktı, ama yine imkansız olanından, iyi bir işi var, evlenmemiş hiç, ben 27 yaşındayım, o 45 vardır, hiç istemıyorum ama adam görüşmek istiyor ha bire, hayır da diyemıyorum hem yapım gereği, hem de yaşı ve işine hürmeten... Allahım kurtar beni bu durumdan. Nerede olmayacak iş var , gelip beni buluyor Hayırlısı olsun, zaten benim derdim bana yeter, bir de bu çıktı başıma

Asli kardes sevindim kismet cikti ama belkide bu senin icin hayirlidir bilemezsin. İstihare yap, adami arastir yani istisare yapin. Olgun erkek iyidir aslinda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…