Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

didemss_23 için okumasını tamamlayanlar 21.09.2012 pazartesi

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81----------okudu
4. nurlum----okudu
5. hytdnze
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25---okudu
10.esmeralda_2286------okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

hanımlar nurlum ve nurgu arkadaşımızı karıştırmışım ...( pardon okuyanlar nurgu66 olacak kusura bakmayın

1. didemss_23
2. suzan6638
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66--------okudu
9. blowhole25---okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

suzan6638 için okumasını tamamlayanlar 22.09.2012

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66-----okudu
9. blowhole25------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

didemss_23

arkadaşım senin için 1000 besmele tamamladım rabbim hayırlara ulaştırsın inşallah rabbim duanı kabul etsin inşallah

1. didemss_23
2. suzan6638
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66--------okudu
9. blowhole25---okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim----okudu
14.freeware

2.Liste

İlk sıradaki Didemss_23 arkadaşımız için okudum.
Allah hayırlısıyla duasını kabul eder inşallah.

yalnız nasıl ne zaman oluyor biraz aydınlatrmısınız ve kaçıncı sıradayım ben.

allah razı olsun arkadaşlar okuyan herkesten bende kendim için okumayı tamamladım rabbim kabul etsin inş
kızlar pazar günü sınava giren kaç arkadaş var acaba suzan bide nurlum var sanırım kalem suresi inşirak suresi bide taha suresinin 24-28.inci ayetlerini okumalarını tavsiye ederim bende eşim için okuyacağım kaç kişi var yazarsanız ben bi not ediyim onlarada bağışlıyayım inşallah okuduğumda rabbim kabul eder inş

yalnız nasıl ne zaman oluyor biraz aydınlatrmısınız ve kaçıncı sıradayım ben.

tatlım her hafta katılmak isteyenlerin bir listesi oluşturuluyor şu an 2. liste var ya o bu haftanın listesi bu gün başladı oradaki arkadaşlar birbiri için her gün 1000 besmele okuyorlar liste bittiğinde katılmak istersen burcu arkadaşımız yardımcı olur

VEMEN YETTEKILLÂHE

Ve men yettekıllâhe yec'al lehû mahrecen; Ve yerzukhu min haysü lâ yahtesib * ve men yetevekkel 'alAllâhi feHUve hasbüh * ... (65.Talâk: 2-3)

Anlamı:

Kim Allâh'tan korunursa, ona bir çıkış yeri oluşturur. Ona ummadığı bir taraftan yaşam gıdası verir! Kim Allâh'a tevekkül ederse, O, ona yeter!

Bilgi:

Ebu Zerr'i Gıfârî (r.a.), Rasûlullâh AleyhisSelâm'ın şöyle buyurduğunu nakletmiş bizlere:

"Şüphesiz bir âyet biliyorum ki, insanlar buna sarılsaydı, onlara yeterdi..."

Ve İbn-i Abbas (r.a.) da açıklamasını naklediyor Rasûlullâh (s.a.v.)'in:

"(Âyeti okuduktan sonra) hem dünyanın şüphe ve sıkıntılarından, hem ölümün sıkıntılarından hem de kıyamet gününün sıkıntılarının şiddetinden kurtuluştur bu âyetle amel etmek."

Bizim çok tespitlerimiz olmuştur bu âyeti kerîmenin faydaları hakkında.

Sıkıntıda olan, işsiz kalan, tehlikeli durumlarla karşılaşan kişiler şayet günde bin defa veya daha fazla olarak bu âyeti kerîmeyi okurlarsa, en kısa zamanda selâmete çıkarlar.

İşsiz, borçlu, aile içi sorunları olan ve hatta kendilerine büyü yapıldığını zanneden kişilere de kesinlikle bu âyeti okuyarak istifâde etmelerini tavsiye ederiz.

Ahmed Hulusi, "Dua ve Zikir" kitabından Alıntı

burcu hanım rica ediyorum benide eklermisiniz.çok ihtiyacım var 2 ci listeye yetişemedim ...inşallah 3 cü listenin ilk sırasına beni eklermisiniz çook rica ediyorum sizden. ekimin 10 na kadar banada okunursa çokk mutlu olucam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…