Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

allah yar ve yrdımcın olsun
evladını en kısa zamanda kucağına versin inşallah
sağlık sıhhatle

didems_23 için okudum allah kabul etsin dualarımızı

1. didemss_23------okudu
2. suzan6638
3. burcu_81----------okudu
4. nurlum----okudu
5. hytdnze----------okudu
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66--------okudu
9. blowhole25---okudu
10.esmeralda_2286------okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim---------okudu
14.freeware

2. liste
suzan6638 arkadaşımız için besmeleleri okudum.
Rabbim gönlündeki duayı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Son düzenleme:
bugün yoğun bir gün geçirdim yarın okuyacağım inşallahh 2 kişininkinide

ben.esım.nurgu66.kaynım.gırecegız kaynım bgn gıryorrr ınsl... en cokonun kazanmasını ıstyrmm gene bızım meslek vr onnn unıv..arsılıgını alması gerek ınsll kısmetınden vrsa olsun allah ımmmm amın... okuacagım cnmayetlerı ınsl...duamm ıındesın sendee cnm

canım bende okudum(dıdem,suzan,burcu,)3 de tamamdır cnm rabbımkabul buyursun ınsll ama haber edemedımm pc de sorun vardıı esım gec st de yaptıı ve dun aksam evımı su bastıııguluyourmm cunku 7.kattaouturuyorum ve mutfagım suar altında ıdı sular gıtmıstı mutfagın suyu acık kalmıs nasılsa rtık ben kulanmadım dıe htrlıyorumm gorumcemlere yemege gıtmıstıkk yan komsum aradıkıı alt komsunun mutfagına su akıyormuss nerdesın dıee hehe kostuk esımle hemen genede gorumcemın evı karsı bınammm,,hemen suy u kapatıp sulu supurge ıle cektırdı esım ve kaynımdusunnn mutfak dolaplarının ıcı bılene dolmus,bulasık makınesının ıcı fılan abowwwwwwwwwwwww cosmuss ama en kotusude bu aykı su faturası kabarık gelecekkkhalısını balkona attıkk onnun ustunede gece yagmur yagmıss bır gusel hehehehevdede mısafır vardııı amannnnnn bende ıs cok cnm

canım ınsllnormaldır ve bebgın sennledır ınsll cnm beım rabbımm kolayık versın sen ıyı ounca bız burdayız ınslll

suzan 6638 içinde okudum

suzan allah ne muradın varsa versin

2. liste
suzan6638 arkadaşımız için besmeleleri okudum.
Rabbim gönlündeki duayı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

rabbım kabul etsınn gonlunuze saglık ınslll kısa zamnda kabull olur ve bende bebegıme veesım ıle de memurluk hayatıma başlarım ınsll

canım birde eşin sınavdayken yani sınav anında fetih süresini oku eşine yardımı olacaktır

hatırlattığın için teşekkürler canım haklısın onuda okuyayım beraber gideceğiz kuranımı alacağım yanıma 2 satte ne okuyabilirsem okuyacağım inş ben yazdım ama başka yok sanırım burcucum pazar günü sınava kimler giriyo biliyormusun onlarada hediye ediyim okuduklarımı rabbim kabul eder i
SUZANCIM rabbim kuzeninin yardımcısı olsun canım inş çokkkkkkkkk iyi geçer sınavı bu arada

Son düzenleme:
didemss_23 için okumasını tamamlayanlar 21.09.2012 cuma

1. didemss_23------okudu
2. suzan6638--------okudu
3. burcu_81----------okudu
4. nurlum----okudu
5. hytdnze------okudu
6. ell82-----okudu
7. serap_serap---okudu
8. nurgu66--------okudu
9. blowhole25---okudu
10.esmeralda_2286------okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim---------okudu
14.freeware--------okudu(okuyacağını söyledi diye okudu yazıyorum)
15.yandew---okudu

allah kabul etsin...didemss_23 allah dileklerini tez zamanda gerçekleştirsin canım...allah razı olsun kızlar

suzan6638 için okumasını tamamlayanlar 22.09.2012 cumartesi

1. didemss_23------okudu
2. suzan6638-------okudu
3. burcu_81
4. nurlum----okudu
5. hytdnze-----okudu
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66-------okudu
9. blowhole25------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware-----okudu ( okuyacağım dediği için yazdım)
15.yandew

her türlü şeyi yaşamışsın canım olabilecek tüm aksilikleri allah yardımcın olsun...insanın sinirleri bozulur... herşeye iyi yönden bakmak gerekir ya mutfağın temizlenmiş oldu..:))

bu gün sınava girecek olan arkadaşlarımıza başarılar allah yardımcınız olsun..dualrımdasınız..inşallah hepiniz memur olursunuz

suzan 6638 zor bigün geçirmişsin geçmiş olsun
bende arife günü eve geldiğimde geç vakit aynı süprizle karşılaşmıştım
yalnız bizim mutfak gideri tıkanmış altkatın
üsten bütün herkesin kullandığı pis mutfak suyu benim evdeydi

kuzen dgl cnm kaynımınnn sagolasınnnn
yarın ben, esım ,buyuk kaynım,bırde nurgu 66 (e.halasının gelını)bız gırecegızz ınslldualarını beklıyorumm cnm
her türlü şeyi yaşamışsın canım olabilecek tüm aksilikleri allah yardımcın olsun...insanın sinirleri bozulur... herşeye iyi yönden bakmak gerekir ya mutfağın temizlenmiş oldu..:))
evt sımdıdemutfak dolaplarını sılmeye gıdıyroum bır o kalmıssssssss gercı alt mutfak dolaplarının ıclerde dolmustu kuruladımbende temız su duu zaten bnmkkısıııı heheh
sınırlerımm bozuldu daaa ck skrr bunadaaa cnm ayy sennkısı kırlı su muduu yaa o daha kotuuuuu mutfak halımmm tozluduu tozuu gıttııı heheheheh o ısıme yaradııııı

senin ki kötüymüş hemde arife günü..( hayatının süprizi olmuş

suzan 6638 için okudum canım allah niyetini tez zamanda hayırlısı ile kabul eylesin

allah hepinizden razı olsun kızlar teşekkür ederim

sennkısı kırlı su muduu yaa o daha kotuuuuu mutfak halımmm tozluduu tozuu gıttııı heheheheh o ısıme yaradııııı [/QUOTE]

senin ki kötüymüş hemde arife günü..( hayatının süprizi olmuş

evet çok kötüydü milletin mutfağındaki bütün pislik benim evdeydi
heryer yağ katmanlarıyla doluydu,bulaşık artığı ,kavun karpuz çekirdeği
hala kokuyomuş gibi hissediyorum çok huylandım heralde

tamam tatlım unutmam inşallah sende unutmazsan sevinirim herkese kolaylık versin rabbim inş

canım senin için 1000 tane tamamladım rabbim hayatına hayırlar versin dileklerini, dualarını hayırla kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…