Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

yukarıda verdiğim listedeki tarihler kime hangi gün niyetlenip okunacağı içindir...

hergün bir arkadaşımıza 1000 besmele okucaz

desene aynı durumdayız bir nevi bende geçiktim bu ay ama inat ettim test yatırmıcam..:))) eşin için allah zihin açıklığı versin canım...stres yapma herşey olacağına varır inşallah pazartesi güzel haberlerini alırız

bende yalnız olmadığıma çok sevindim şimdi inan:KK9::KK9: ikimiz içinde hayırlısı o zaman tatlım seninde güzel haberlerini bekliyoruz inşallah gönlüne göre versin seninde rabbim.

bizim sınava gelince eşim öğretmenlik okuyo aslında ama atamalar malum o yüzden bu sınav bize çok iyi gelecek ama herşeyin hayırlısı tabi son bi kaç gün kaldı artık kuyruğuna geldik artık rabbim isteyen herkese versin inş:KK16::KK16:

180+10

Allah listedeki herkese ve bana evlendigine pisman olmiyacagi biriyle evlenmeyi nasip etsin,
rabbim bizi allahtan korkan, kuldan utanan, bizi sevecek sayacak, kiymetimizi bilen biriyle yuva kurmayi nasip etsin.
Iki cihanda birlikte olacagimiz biriyle evlenmeyi nasip etsin tez zamanda insallah..

bende yalnız olmadığıma çok sevindim şimdi inan:KK9::KK9: ikimiz içinde hayırlısı o zaman tatlım seninde güzel haberlerini bekliyoruz inşallah gönlüne göre versin seninde rabbim.

bizim sınava gelince eşim öğretmenlik okuyo aslında ama atamalar malum o yüzden bu sınav bize çok iyi gelecek ama herşeyin hayırlısı tabi son bi kaç gün kaldı artık kuyruğuna geldik artık rabbim isteyen herkese versin inş:KK16::KK16:

benim eşimde öğretmen..:))) ortak yönlerimiz artıyor...rabbim hakkınızda hayırlısını versin canım...ben fakülte mezunuyum ve 4 yıldır uğraşıyorum hala işsizim ne kamu ne de özel tık yok..:KK43:(( emeklerim boşa gitti sanırım...

benim eşimde öğretmen..:))) ortak yönlerimiz artıyor...rabbim hakkınızda hayırlısını versin canım...ben fakülte mezunuyum ve 4 yıldır uğraşıyorum hala işsizim ne kamu ne de özel tık yok..:KK43:(( emeklerim boşa gitti sanırım...

biz öğretmenlikten kestik tatlım ümidi yaa zor iş :KK9::KK9:
ikimizde hamileymişiz bide tam olur bende yüksek lisans mezunu bir ev hanımıyım bak bu yönümüzde hemen hemen aynı ben kendim istedim ama evde olmayı hayırlısı olsun tatlım ssenin eşin atanabildi mi bari

biz öğretmenlikten kestik tatlım ümidi yaa zor iş :KK9::KK9:
ikimizde hamileymişiz bide tam olur bende yüksek lisans mezunu bir ev hanımıyım bak bu yönümüzde hemen hemen aynı ben kendim istedim ama evde olmayı hayırlısı olsun tatlım ssenin eşin atanabildi mi bari

neden ümidi kestiniz branşı ne ki.... ben eşimi tanıdığımda öğretmendi canım atanmış geldi bana..:)))
ilk zamanlar bana da çok güzel evde olmak okurken hep çalıştım ünv asistanlık yaptım falan filan cazip geldi ramazanda hele çok sevmiştim ama sıkılmaya başladım artık çocuk da olmayınca öyle işte..:KK43:(

3 yıldır uğraşıyoruz bebiş için 20 gün geçikmeden ne test ne de başka birşey düşünmem alıştım artık

neden ümidi kestiniz branşı ne ki.... ben eşimi tanıdığımda öğretmendi canım atanmış geldi bana..:)))
ilk zamanlar bana da çok güzel evde olmak okurken hep çalıştım ünv asistanlık yaptım falan filan cazip geldi ramazanda hele çok sevmiştim ama sıkılmaya başladım artık çocuk da olmayınca öyle işte..:KK43:(

3 yıldır uğraşıyoruz bebiş için 20 gün geçikmeden ne test ne de başka birşey düşünmem alıştım artık

hmm sen şanslıymışsın biz okurken evlendik yeni bitirdi teknik öğretmen tatlım liselerde bölüm öğretmenleri oluyor ya onlardan ama atamaları zor o yüzden lise kpsssi daha iyi olacak inş bizim için:))

üzüldüm tatlım ama rabbim doğru zamanı bekliyordur bence ferah tut gönlünü hani hz hızırla hz musa olayında hızır as yeni doğmuş bir çocuğun canını aldıktan sonra rabbim daha iyisi versin bu çocuk çok üzecekti ailesini diyor ya onu düşün bence rabbim doğru zamanı bekliyordur

hmm sen şanslıymışsın biz okurken evlendik yeni bitirdi teknik öğretmen tatlım liselerde bölüm öğretmenleri oluyor ya onlardan ama atamaları zor o yüzden lise kpsssi daha iyi olacak inş bizim için:))

üzüldüm tatlım ama rabbim doğru zamanı bekliyordur bence ferah tut gönlünü hani hz hızırla hz musa olayında hızır as yeni doğmuş bir çocuğun canını aldıktan sonra rabbim daha iyisi versin bu çocuk çok üzecekti ailesini diyor ya onu düşün bence rabbim doğru zamanı bekliyordur

eşimle bizde öyle düşünüyoruz zaten hayırlı zamanda hayırlı evlat ver diye dua ediyoruz...allah kimseyi çocuğuyla sınamasın

eşimle bizde öyle düşünüyoruz zaten hayırlı zamanda hayırlı evlat ver diye dua ediyoruz...allah kimseyi çocuğuyla sınamasın

aminnnn canım aminnn her yaşantı farklı dolayısıyla sınavlar da farklı bende çok dua ediyorum rabbim sınama diye kim bilir belki ikimiz de hamişizdir tatlım bu defa öyle olur inşallah kaç gün oldu gecikeli

aminnnn canım aminnn her yaşantı farklı dolayısıyla sınavlar da farklı bende çok dua ediyorum rabbim sınama diye kim bilir belki ikimiz de hamişizdir tatlım bu defa öyle olur inşallah kaç gün oldu gecikeli

3 gün gecikti canım ama 20 gün geciktiğini bilirim..:)) süt hormonum yükseliyor arada o zaman çok gecikiyor o yüzden alıştım gecikmelere<..:)))

3 gün gecikti canım ama 20 gün geciktiğini bilirim..:)) süt hormonum yükseliyor arada o zaman çok gecikiyor o yüzden alıştım gecikmelere<..:)))

hmm hayırlısı olsun tatlım yaa çeken bilir tabi ne desem eksik kalacak şimdi ama rabbim isterse hiçbirşey imkansız değildir tatlım hacet namazını falan kılsan tam bu aralar acizane bi fikir

Allah razı olsun sana ve benden sonra gelen kardesime 3 ihlas 1 fatiha ölmüşlerinin ruhuna , 11 yunus as duasi da dertlerine derman niyetine bırakıyorum Rabbim ulaştırsın insaallah

allah razı olsun arkadaşım dualarala yatıp kalkıyorum buduada bana nasip oldu :KK70: bende benden sonraki arkadaşıma 7 tane hacet dilek duası bırakıyorum rabbim ne istiyosa gönlündekini ona versin inşallah dualarımızı kabul etsin

bu hızla değil tek tek, herkese toplu şekılde okunsa bile zor biter 4444 kere okumak... o yüzden herkese toplu bir okuyalım bakalım önce, sonrası Allah kerim...

95+10.

Haklısın zor bitecek gibi görünüyor ama olsun napalım Allah kabul etsin.

arkadaşlar pazar günkü sınava eşimde girecek sırada kim var bilmiyorm kimsenin önünede geçmek istemiyorum sınav zamanı bi fatiha okusanız oda yeter inş rabbim kabul eder
ınsl okudum cnm rabbımkolaylık versın bıslere ınsllll
bu aralar çok yolculuk yaptım eee bunuda değerlendirdim tabi boş boş durmaktansa okudum:KK1:

bende varıııımmm :KK3:
suzada var:KK54:
kacak senııııııııı okudum ncm nurgulummmmmmmmmmmm bnm muckkkk
didemss_23 için okumasını tamamlayanlar

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum----okudu
5. hytdnze
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25---okudu
10.esmeralda_2286------okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

ben bu başlığı ilk gördüğümde okmuştum onu siz didem arkadaşımız için okudu diye yamışsınız bunu bugün okudum yani suzan6638 için

tatlım beni ruveyda arkadaşımızı9n listesine almıştın yarın ki gruba ama madem girmiş bulundum suzan için bu akşam okurum inşallah

hnmlarrr bgn yanı cuma.dıdeme
c.tesı suzan yan bana dglmııı persembe bos gun dglmıyrdıı yaaaaaaaaaaaaa sız karıstırdınızmııı lıstenın yanına rıca etsem tarıh yazarmısınızzzzzzzzzzzz

bana dua eden ark..kpss den esım ve bana hayılrı bır puan ve hayırlı bır bebek nasıp etmesı dıe ıcınden gecırırlerse dahda mutlu ve huzurlu olacagım ınsl...sımdıden sagolunuzzzzzzzz:KK54:

Son düzenleme:
didemss_23 için okumasını tamamlayanlar 21.09.2012 pazartesi

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum----okudu
5. hytdnze
6. ell82-----okudu
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25---okudu
10.esmeralda_2286------okudu
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

suzan6638 için okumasını tamamlayanlar 22.09.2012

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum----okudu
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035----okudu
12.ececimx----okudu
13.geleybebegim
14.freeware

Son düzenleme:
hanımlar gördüğünüz üzere 2 arkadaşımızın okumaları aynı anda gidiyor yanlarında tarih var lütfen kime okuduysanız söyleyerseniz karışıklık olmaz...:))) allah kabul etsin

X