Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ayse035 için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
iremneva
ell82
suzan6638
nurgu66
hytdnze
ayse035

allah kabul etsin

bu hızla değil tek tek, herkese toplu şekılde okunsa bile zor biter 4444 kere okumak... o yüzden herkese toplu bir okuyalım bakalım önce, sonrası Allah kerim...

95+10.

ayse035 için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
iremneva
ell82
suzan6638
nurgu66
hytdnze
ayse035
burcu_81

allah kabul etsin

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx
13.geleybebegim
14.freeware

cuma günü 2. listeye başlıcaz katılmak isteyenler yarın akşam 8 kadar bildirin daha sonra ekleme olmayacaktır bu listeye

not:besmelelerimiz günlük okunacaktır... 2 gün üst üste girip haber vermeyenler listeden çıkartılacaktır...bilgilerinize

merhaba ben listedeki 1den .8 .kişiye kadar okudum besmeleleri ani 8 bin tane okudum allah kabul etsin

arkadaşlar pazar günkü sınava eşimde girecek sırada kim var bilmiyorm kimsenin önünede geçmek istemiyorum sınav zamanı bi fatiha okusanız oda yeter inş rabbim kabul eder

Umut27 kardesim kaldı gecen sefer de okumamıştı ben onunkileri tamamlamıştım ne yapalım öneriniz var mı?

Rabbim razı olsun. Benden önce ve sonra gelen kişiye 1 Fatiha, 1 Nas, 1 Felak, 1 Tebbet, 1 Ayetel Kürsi, 1 Salat-ı Tefriciye bırakıyorum. İki dünyamızda esen olsun. Sonumuz hayır olsun.

Allah razı olsun sana ve benden sonra gelen kardesime 3 ihlas 1 fatiha ölmüşlerinin ruhuna , 11 yunus as duasi da dertlerine derman niyetine bırakıyorum Rabbim ulaştırsın insaallah

allah kabul etsin canım hızlısın..:))

bu aralar çok yolculuk yaptım eee bunuda değerlendirdim tabi boş boş durmaktansa okudum:KK1:
arkadaşlar pazar günkü sınava eşimde girecek sırada kim var bilmiyorm kimsenin önünede geçmek istemiyorum sınav zamanı bi fatiha okusanız oda yeter inş rabbim kabul eder

bende varıııımmm :KK3:
suzada var:KK54:

125+15 Allah hepimize hayırlı eşler nasip etsin

yarınn yoğun olduğum için didemss_23 arkadaşımız için bugünden okudum,Allah gönlüne göre versin,dualarımızı kabul etsin inşallah,:26:
pazar günü sınava giren tüm arkadaşlara başarılar,dualarım onlarla,bende 1 yıl boyunca lisans kpss ye hazırlandım,herşey çok güzeldi,denemelerim süperdi ama heyecanıma yenildim,sonuç 76,,,:KK43: siz çok başarılı olursunuz inşallah...Allah çalışan kimsenin emeğini boşa vermesin....

170+10

Herkese evlendiği için hiçbir zaman pişman olmayacağı, hayırlı eşler nasip etsin Allah. AMİN.

X