Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

merhaba hanımlar bende besmele çekmek isterim kimin için çekilecekse banada bildirirmisiniz seve seve büyük bi içtenlikle çekerim
bir sonraki listeyede bnim ismimide yazarmısınız benimde bi dileğim isteğim var şimdiden Allah razı olsun

canım çarşamba yada perşembe başlıcaz yeni listeye... seni de ekliyorum yeni listeye...

aybirgen : 10
medusa554 : 10

melancol : 25

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

AMİNNNNNNNNNNNNNNN

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx

Once kim icin niyetlendik? Benim icin mi?

Bi arkadaş önce hepimiz için toplu yapalım, sonra herkes için tek tek okuyalım demişti ben de önce bi toplu hepimiz için okuruz diye düşünmüştüm, siz ne dersiniz?

10
10
25
20

Ben okunanları yazdım, benden sonra okuyanlar yukarıdaki sayıları kopyalayıp yapıştırıp, altına da kendi okudukları sayıyı yazarlarsa güzel olur, daha sonra da toplarız.

Veya şöyle de yapabiliriz 45+20 yazarım ben, burda 45 benden önce okunan toplam 20 de benim okuduğumdur, benden sonra okuyan da 65+?
? yerine kaç okuduysa onu yazar ne dersiniz böyle daha kolay olacak sanki

Şuan ki durum 45+20

bende 3 yıllık evliyim ve bir düşüğüm oldu ve troid hastasıyım allaha şükür kontrol altında 2 yıldır...bende çok bunaldım ve burda dua eden arkadaşlara katıldım hatta bende topik açtım besmele çekelim diye...

bende katılmak isterim topiğine allah en kıza zamanda nasip eder bebişleri

Son düzenleme:
bugünkü okunacak arkadaş içn okudum Allah kabul etsin arkadaşımızın ne muradı varsa kısa sürede gerçekleşir inşallah :KK16:

cuma günü yeni listeye geçicez katılmak isteyen arkadaşlar bildirirse sevinirim en son perşembe akşam saat 8 kadar bildirin

hytdnze için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
ell82
suzan6638
esmeralda_2286
burcu_81
hytdnze

allah kabul etsin

kızlar dün haber veremedim , dün kü besmeleler de bugünkilerde bitti , allah gönlünüze göre versin, ben yeni listeye dahil olamayacm :KK50: belki devam listelerde görüşürüz...

hytdnze için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
ell82
suzan6638
esmeralda_2286
burcu_81
hytdnze
iremneva
ayse035

Son düzenleme:
kızlar dün haber veremedim , dün kü besmeleler de bugünkilerde bitti , allah gönlünüze göre versin, ben yeni listeye dahil olamayacm :KK50: belki devam listelerde görüşürüz...

tamam canım allah razı olsun.. ne zaman istersen dahil ol listemize herşey gönlünce olsun

X