Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ayşe arkadaşımız için bnde okudum,rabbim kabul etsin inşallah,
burcu arkadaşımızdan da Allah razı olsun,böyle güzel bir olaya vesile olduğu için,,,allahım herkesin gönlüne göre versin.....:26:

ayse035 için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
iremneva

allah kabul etsin

ayse035 ark.ıcın okudum ınsl..rabbımdılegını tes zamnada kabul buyurur amın.... yarın 2.lıstedeı a dıdem ark..ıcın basladımınsl...hakkımızda hayırlısııı

bugünü ve önümüzdeki 6 kişi için okudum rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah...
belki girip bildirim yapamam burcu haberin olsun canım:KK3:

Konuyu açalı 1 hafta olmasına rağmen gerekli özeni gösteremedim.

Şimdi internete girme fırsatım olduğu için yazıyorum.

Şu an ben, erkek arkadaşım ve erkek kardeşim işsiziz:KK43:

Kızlar hepinizi tek tek yazacağım, dua ederken sizleri de aklımdan geçireceğim.

İnşallah sizler de beni ve erkek arkadaşımla, kardeşimi dualarınıza eklersiniz.

Eğer edebileceğimiz başka bir dua varsa (benim aklıma geliyor bazı dualar) onları da yapabiliriz. Fikir birliği yapalım.

İşe İhtiyacı Olup Dua İsteyenler:

AsiNaz, AsiNaz'ın erkek kardeşi ve erkek arkadaşı
aysenur.gee
didemss_23'ün eşi
Esilayagmur

hytdnze için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
ell82
suzan6638
esmeralda_2286
burcu_81
hytdnze
iremneva
ayse035
nurgu66

allah kabul etsin

ayse035 için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
iremneva
ell82
suzan6638
nurgu66

allah kabul etsin

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx

cuma günü 2. listeye başlıcaz katılmak isteyenler yarın akşam 8 kadar bildirin daha sonra ekleme olmayacaktır bu listeye

Nerdesiniz listedeki arkadaşlarımız hepimiz okuyalım.

75+10

devmlı topiğe giremiyorum hem kendi dua topiğim hemde yoğun oluyorum. fakat dualarım besmelelerim sizinle rabbim ne istiyorsanız gönlünüze göre versin..benim için dua etmişsiniz allah kat bi katsizden razı olsun..allaha emanet olun güzel yürekli insanlar..

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx

merhabalar konuyu ilk kez gördüm yeni listenize beni de eklemenizi rica ediyorum. Ben bu ay tüp bebek tedavisine başladım 2. günümden beri ilaç kullanıyorum yarın da ilk kontrolüm var daha önce başarısız denemelerim var rezerv problemim var çok korkuyorum yumurta oluşmayacak gelişmeyecek diye inşallah yarın güzel şeyler duyarım neyse ilk kez girince biraz kendimden bahsedeyim istedim. kime okunacaksa ne zaman başlanacaksa bana da bildirin bende okumalara dahil olmak istiyorum. Ben birbirini tanımayan insanların birbirine duasının çok etkili olduğuna inanıyorum . Rabbim dualarımızı kabul etsin

13. geleybebegim

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx
13.freeware(hayırlı evlilik için :KK30:)

cuma günü 2. listeye başlıcaz katılmak isteyenler yarın akşam 8 kadar bildirin daha sonra ekleme olmayacaktır bu listeye

beni de ekleyin, takip edicem inşallah

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx

merhabalar konuyu ilk kez gördüm yeni listenize beni de eklemenizi rica ediyorum. Ben bu ay tüp bebek tedavisine başladım 2. günümden beri ilaç kullanıyorum yarın da ilk kontrolüm var daha önce başarısız denemelerim var rezerv problemim var çok korkuyorum yumurta oluşmayacak gelişmeyecek diye inşallah yarın güzel şeyler duyarım neyse ilk kez girince biraz kendimden bahsedeyim istedim. kime okunacaksa ne zaman başlanacaksa bana da bildirin bende okumalara dahil olmak istiyorum. Ben birbirini tanımayan insanların birbirine duasının çok etkili olduğuna inanıyorum . Rabbim dualarımızı kabul etsin

13. geleybebegim

canım inşallah yarın güzel haberler alırsın burda herkesin farklı farklı istekleri var ama genelde bebiş isteyenler burda umarım en kısa zamanda çocuğun göbüşünde olur..:))

seni de ekliyorum canım listeye cuma günü başlıcaz allah kısmet ederse... gönlünde ne varsa allah tez zamanda nasip eder inşallah..
bu topiği açmamdaki sebepde buydu zaten başkasının bizim için ettiği dualar daha kabul olduğu için...birimizden birimizin duasını mevlam kabul eder inşallah

2. Liste

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035
12.ececimx
13.geleybebegim
14.freeware

not:besmelelerimiz günlük okunacaktır... 2 gün üst üste girip haber vermeyenler listeden çıkartılacaktır...bilgilerinize

X