Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Ayy canim insallah Allah soyletiyordur hamileyiiiim diye burdan duyururum
Sen de ardimdan duyurursun
Allah hic kimsenin emeklerini bosa cikarmasin insallah

burdaki çoğu kişinin arkadaş listesine baktım yokdu bende isimle arama yaptım siteden buldum..

doğacım araştırmacı kimliğinle bana yardımcı olurmusun
şimdiye kadar bizim dua topiğimzden hayırlı sonuç alanların isimlerini yazalım olurmu benim aklıma gelenler
meral---şimdi hamile
nisanbu---------ev aldı ve şimdi hamile
skyline ---------hamilelik haberi bekleniyor
suzan361------hamile

ironik,vck,uygulama,ne kadar zor arkadaşlarımızıza okudum allahım gönüllerindeki muradı versin.listeyi tamamladım ben.

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)-------------------- OKUDUM
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------ OKUDUM
3-ecrin23(merve).....(evlat için)-------------------------- OKUDUM
4-Capri......(işinde yükselmesi için)---------------------- OKUDUM
5-blk10.....(evlat için)----------------------------------- OKUDUM
6-Cerol----------(evlat için,hayırlı iş için)----------------- OKUDUM
7-nesrin6868-------------------------------------------- OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------
10-rainsun............(evlat için)---------------------------
11-dolunay......(hacet için)------------------------------
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-azelya-----------------------------------------------
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------
18-vck..........(evlat için) -------------------------------
19-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------
20-ne kadar zor...........

Saolasiniz.Tamam listeye ekleyebilirsin. Ben bugun listenin basindan basliyorum okumaya.size yetismeye calisicam.

bende okumak ısterım arkdaslar ama adet donemımdeyım ya nasıl yapıazbende evlılık hazırlıgındayım bunun için dua ıstıcektım

Sevincmerden ve nesrin6868 arkadaşlarım için okudum.

En son da tekrar okuyup hepimiz için tekrar dua ettim ve listeyi tamamladım.

Yüce Rabbim inşallah dualarımız kabu eder. Hepimizin gönlünde ne varsa eğer onun hayırlısı ile nasip eder inşallah...

Rabbim O'na açtığımız bu kaplerimizi sevinç ile doldurur inşallah...

Bu duada 4 arkadaşın eksik kaldı.

Hadiborazan : İnterneti yok. Takip edemediğini bildirdi.

Egeli : Bu aralar çok yoğun olduğunu bildirdi.

Umut99 : Bilgi yok

Denizim_85 : Tamamlayacağını bildirdi ama henüz eksikler devam ediyor.

Kızlar eğer ki eksiklerinizi merak ediyorsanız veya kaldığınız yeri bilmiyorsanız istediğiniz taktirde size gerekli bilgileri verebilirim.

Ben her ihtimale karşı dediğim gibi cuma gününe kadar beklicem.

NOT: Diğer arkadaşlar tamamladı.

Son düzenleme:
sanırım dun benı ısmı azama yazın demıstın..sımdı yazmayın dıyorsun?????neyse ben senı eklemıstım oraya cıkartırım o zaman.

ben hic oyle demedimki..ben kenzulars duasi yeniden basladi sandigim icin butun listeyi tekrar okudum...ismi azam duasi icin ben zaten baska topikte okumaya basladim dedim canim..yanlislik oldu galiba

ben hic oyle demedimki..ben kenzulars duasi yeniden basladi sandigim icin butun listeyi tekrar okudum...ismi azam duasi icin ben zaten baska topikte okumaya basladim dedim canim..yanlislik oldu galiba

Canım yaaa bir yanlış anlaşılma var galiba sen bu 25 kişilik listeyi tamamladın mı?

Ben de eksik görünüyor da o nedenle soruyorum.

Eğer tamamladıysan da bildirirsen listeyi ona göre düzeltirim.

canimelki sperm problemi olanlarin dikkatine...esine 40 gun boyunca ac karnina yumurtanin beyazini icerecekmisin...bizim sperm problemi yok ama cok superde deyiliz..ben bir hafta kadar denedik yemin ederim anladik faydasi oldugunu...esim amcasin hic sperm yok bi doktor yillar once ona demis ama yapmamis,30 yillik evli bebekleri yok ama belki deneseydi vesile olurdu hic bisey yapmadan olmuyor...bence ne olur bi dene zarari yokya nasilsa hem kasli olur kas yapiomus yumurta beyazi...ben yine yapacam cumartesi igneye basliyorum tup icin..esimide besiye cekicem bende sigara birakiyorum insallah bu sefer olacak

Bahar85
Skyline
Azelya
vck
Mavimenekse
nisanbu
doga3
Nekadarzor
Askbebek
Mrvb

Bu arkadaslarima okudum dualarini yaptim.Allah kabul etsin.

bunlar senın yazıdıgın yazılar!

hanimlar merhabayin....bende gelsim binide yazarmisiniz...bastaki kisa duayimi okuyoruz birbirimize....guzel duaymis sagolun Allah hepinizden razi olsun...baslayimmi okumaya?

kizlar ismi azam duasina beni yazmayin cunki ben diger bi topikte okumaya basladim...Allahim hepimize nasip etsin insallah bebeklerinden

ne kadar zor ben senın ne dedıgını ınan anlamadım.kusura bakma..bu senın ısmı azama yazdıgın yazı....dunde sılın deyınce bende senı ısmı azamdan sildim???????????????????????????

ne kadar zor sen sanırım ıkı tane ısmı azam var zanettın anlamaya calıstıgım kadarıyla:)ama hangı duayı okuyacagını o duanın sayfasına yazarsan bızede yardımcı olmus olursun.sen sımdı dıger sayfada ısmı azama devam etmek ıstıyormusun?ben senı oradan sildim!bır karısıklık oldu canım:)ama dedıgım gıbı bu sayfadan baska dualara yazma karısıyor :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…