Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Merhaba arkadaşlar..bu güzel duaya bende katılmak istiyorum.Duaya alım varmı yoksa liste tamamlanıncamı alım olacak?:26::26::26::26:

merhaba canım hoşgeldin bizim kapımızher zaman açık ama şartımızda var sen şimdi girmeye karar verdiğin için şimdiye kadar okunmuş olan arkadaşlarada okuman şart
hemen okuman gerekmiyor okuyuncahaber verirsin bizde seni okudu olarak işaretleriz istersen seni listeye dahil edebilirim kararını verdikten sonra haber verirsen listeye adını yazarız

Kizlarrrr

Transferimi oldum

Insallah tutunurlar

Bu konuda ayrica akliniza geldiginde dua eder misiniz .

Rainsun arkadasima okudum.Rabbim tez zamanda evlat nasip etsin.Allah sifa versin.Allah evlat sahibi etsin inss

Arkadaslarim Allah razi olsun

Beni de okundu isaretleyebilirsiniz gunluk dualarimi yapiyorum haber vermeyi unutuyorum topigi de aboneliklerime ekliyim boylece hatirlarim

Kizlarrrr

Transferimi oldum

Insallah tutunurlar

Bu konuda ayrica akliniza geldiginde dua eder misiniz .

hadi gözün aydın darısı başımıza bizim için sende dua et belki rabbim banada senin geldiğin aşamlara gelmeyi nasip eder.
biliyorsunuz benim eşimde sperm yok önce sperm çıkması için sonra bebişimin olması için özel dua edin
canımcım 2 tanemi transfer edildi hadi hayırlısı inşallah bize burdan müjdeli haberi verirsin bizde senin sevincini yaşarız
dualar içinde okudu yazarız ama yinede kime okuduğunu haber verisen arada bir gelip çok sevinirim hamişin duası kabul olur sen herkese 2 kere oku

ya bizim tanıdıkda bu durumda keçiboynuzu iyi gelir artırır deniyor saraçoğlunun sitesine baksana beğeniyorum bu doktoru yorumları okudum harika sonuçlar alınmış

vck izninle umut99-esenmia ve gegonya ya özel mesaj atıyorum dua hakkında

ya bizim tanıdıkda bu durumda keçiboynuzu iyi gelir artırır deniyor saraçoğlunun sitesine baksana beğeniyorum bu doktoru yorumları okudum harika sonuçlar alınmış

malesef canım bizim sorunda kullanılmıyor genetik sorunumuz olduğu için kullanırsak yan etki yapıyor

Canim sagolasinn insallahh guzel haberler veririm

Bizimde sperm sorunu vardi
Ankara kaan aydos hocamda tedaviye basladik
Varikosel vardi ileri derecede ameliyat olduk yaklasik bir senedir ilac ve kur tedavisi uyguladik
Insallah degerlerimiz guzel gelisti cok sukur

Sizde sperm cikisi mi yok
Nedeni nedir
Kaan hoca bu konuda cok iyi bir doktor tese ile sperm alip hamile kalan arkadaslar var

inşallah canım güzel haberler vermeni umut ediyorum
Rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallah
evet canım kaan hocayı tanıyorum zaten tek çaremiz mikroteseyle sperm bulunması
ben önümüzdeki ay tüpbebek tedavisine başlıycam opu günü eşim mikrotese olacak sperm bulunursa ki inşallah bulunur
tedavim devam edecek ve inşallah benimde transferim gerçekleşecek
eğer sonuç olumsuz olursa tedavim iptal olacak
bizim doktorumuzda emre bakırcıoğlu oda iyi bir doktor
dualarınızda beni unutmayın Rabbim size yaşattığı bu mutluluğu bizlerede yaşatır inşallah amin

profilimden ziyaretçi listesinden buldun değilmi
süpersin arkadaşım beni yormadığın için teşekkür ederim bunlar senin için

burdaki çoğu kişinin arkadaş listesine baktım yokdu bende isimle arama yaptım siteden buldum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…