Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Benden onceki ve sonra ki arkadasa. 3 ayetel kursi 3 ihlas. 3 kevser biraktim.Rabbim ne dilekleri varsa versin..

E_M_A.,freeware.,rainsun arkadaşlarım için duamı okudum Rabbim hayırlı muratlarını tez vakitte versin amin

Arkadaşlar ben yeni gördüm topiği gezinirken hoşuma gitti yazayım dedim.Benim 1 yıllık bir evliliğim oldu ve biteli 3 yıl oldu.Maalesef eşim eşcinseldi ve evlilik bitmek bitti tabii:)))Benim ilk sevgilim eşimdi tabi güvendiğin birinden de böyle bir afedersiniz kazık yeyince:))) en iyi yol dualar oluyor hayata devam etmek için...Neyse ki ben de bu mübarek duayı 3 yıldır kesintisiz okurum çok şükür.Şu an 28. tefriciyeyi okuyorum.Bana ve hayatıma çok çok çok güzel şeyler kattı bu dua.Her zaan okuyacağımda.EEEE ben de hayırlı bi insanla evlenmek istiyorum tabii:)))O yüzden beni de aranıza alın da ben de okuyayım.Hayırlı kısmetimiz çıksın inşallah:))

kizlar ismi azam duasina beni yazmayin cunki ben diger bi topikte okumaya basladim...Allahim hepimize nasip etsin insallah bebeklerinden

sanırım dun benı ısmı azama yazın demıstın..sımdı yazmayın dıyorsun?????neyse ben senı eklemıstım oraya cıkartırım o zaman.

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------
4-Capri......(işinde yükselmesi için)----------------------
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------
6-Cerol-------------------------------------------------
7-nesrin6868--------------------------------------------
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------
10-rainsun............(evlat için)---------------------------
11-dolunay......(hacet için)------------------------------
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-azelya-----------------------------------------------
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------
18-vck..........(evlat için) -------------------------------
19-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------

kızlar dun eklemıstım arkadası ama bugun vazgecmıs lıste son halı budur 19 kısıyız son olarak!

sevgilim06
perlonere
ecrin23
capri
blk10
cerol
nesrin6868

Selam arkadaşlar.
aranıza yeni katıldım. Beni de listenize ve arkadaşlığınıza eklerseniz sevinirim.
Ne okunması gerekiyorsa canı gönülden okuyacağımı bilmenizi isterim.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

Aramıza hoşgeldin canım.İlk sayfada ki ismi azam duasını hergün 1 kişiye 3 defa okuyup o kişinin niyetine göre dua ediyoruz.Senin de niyetin neyse belirt istersen Allah gönlüne göre versin canım

freeware için okudum Rabbim hayırlısıyla dürüst ahlaklı gönlüne göre bir eş nasip etsin inşallah

arkadaşlar benim içinde okur musunuz. eşime aramda görünmyen bir soğukluk, boşluk, sevgisizlik var. banada dua edin .şu adam ilgiye sevgiye boğsun beni ve kızımı. şu an o başka yerde ben başka yerde.ne onda bir istek var arayıp konuşmak için ne bende. dua edinde buzlar erisin, evimize dönünce yuvamız bol sevi, saygı huurla ve mutlulukla dolsun.sağolun.

Allah razı olsun. Allah dileklerini kabul etsin.
Ben de benden önceki ve sonraki arkadaşa 100 Kelime-i Tevhid, 3 İhlas, 1 Fatiha, 1 de Ayet-ül Kürsi okudum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

arkadaşlar internetim yok takip edemiyorum, beni listeden çıkarır mısınız?

şimdiye kadar benim için dua eden tüm arkadaşlarımdan allah razı olsun, allah sizin de dualarınızı kabul etsin inşallah.
okuyan herkese ben de okuyacağım, yalnız ne dilediğinizi takip edemedim.
Allah herkesin tüm dileklerine bir an evvel kavuşmasını nasip etsin.allaha emanet olun

Merhaba arkadaşlar..bu güzel duaya bende katılmak istiyorum.Duaya alım varmı yoksa liste tamamlanıncamı alım olacak?:26::26::26::26:

rabbim hepimizin gonlune gore versin

Freeware arkadasima okudum.Allah hayirli kapilar acsin.Gonlune gore hayirli bir es nasip etsin.Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…