Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

kızlar lütfen kusura bakmayın ama ben topiğe uzun zamandır uğramıyordum beni listeden çıkardınız sanmıştım ama sanırım benim içinde okudunuz o yüzden hak geçmesin ben sizlerin isimlerinizi not alıp hepinize okuycam lütfen hakkınızı helal edin kusura bakmayın bundan sonra daha duyarlı olurum benimde kendime göre işlerim vardı hatta kendi dua topiğime bile uğrayamıyordum tekrar özür dilerim

blk 10 senin için de okudum arkadaşım... Allah sağlıklı sıhatli evlat versin inşallah hayırlısıyla sana...

ben hacetimi değiştirsem olur mu? eş de istiyorum da tabi asıl tayinimin memleketime çıkmasını istiyorum hayırlısıyla... 6 yıldır gurbette yalnız başıma yorıldum

bugun kendım ıçın okudum inşllh Allah kabul eder tez vakıtte bebeğime bnde kavusurum ınşllhh amin

kızlar bende duaya katılmak istiyorum niyetim eşimin ameliyatında sperm çıkması ve bebeğimin olması.bu arada sormak istedim hergün bir kişiye 1 tanemi okunacak geçmişi okumaya fırsat bulamadım da

Allah razı olsun canım.tamam canım eklerız hacetını

Son düzenleme:
kızlar bende duaya katılmak istiyorum niyetim eşimin ameliyatında sperm çıkması ve bebeğimin olması.bu arada sormak istedim hergün bir kişiye 1 tanemi okunacak geçmişi okumaya fırsat bulamadım da

vck eklerız senıde hergun bır kısıye 3 tane okunuyor canım.daha yenı basladı zaten yanı bence bırden cok fazla kısıye okuma cunku karar aldık hergun bır kısıye okusak daha ıyı hem karısmaz dıye dusunduk canım ama ynede tabı sen bılırsın :)

Güzel kardeşim çok ama çok sevindim,darısa diğer dualarının kabul edilmesini isteyenlerin başına.Kalben teslimiyet içinde dua edenin duası doğru zamanda mutlaka duyuluyordur ve yüce rabbim kabul ediyordur.Allah tamamına erdirsin....:)

bugun benım ıcın okunuoyrdu dımee kızlar

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)
2-Perlonere.......(evlat için)
3-ecrin23(merve).....(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A......(evlat için)
9-freeware...........(hayırlı eş için )
10-rainsun............(evlat için)
11-dolunay......(hacet için)
12-nisanbu......(evlat için)
13-medusa09....(iş(tayin için)
14-mrvb......(evlat için)
15-azelya
16-özlem2423......(evlat için)
17-ironik .............(evlat için)
18-vck..........(evlat için)

tamam canım aslında öyleydı hergun bır tane okunacaktı ama hepımız kendı vaktımıze göre okuduk.Allah kabul etsın...

anladım canım ben hemen arkadaşlarımın duasını okuyorum birazdan okuduklarımı haber veririm

merhaba arkadaşlar bende arkadaşa katılıyorum kusra bakmayın ihmal ettim forumu biraz sağlık problemlerim malum paniğim var çok kötüyüm bu aralar birde kursum başladı pek girip zaman ayıramıyorum çok özür dilerim bende isimlerinizi kopyaladım kaldığım yerden devam edicem lütfen affedin aksattım ama devam edicem kaldığım yerden okucam zaten her fırsatta sizler için topluca dua ediyorum dileklerini hatırladıklarıma..benim için okuyanlardan da allah razı olsun kaydettim isimleri helal edin hakkınızı...

ben nesrin için de okudum şimdi... buraya yazıyorum ki kimde kaldığımı unutmayım... Allah onun da dileğini versin hayırlısıyla inşallah...
adet olcam da kızlar.. arayı fazla açmayım o dönem diye şimdi bikaç kişiye birden okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…