Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ben geldiiiim....ve mavimenekse ve nisanbu icin okudum Allahim bol bol bebisler versinde en sonunda dogum kontrol haplari kullanmak zorunda kalsinlar innnsaaallllahhh

az onca gordum sadece kun fe yekun duasi okunuyormus o zaman bastan baslamaya gerek yoktur galiba kaldigim yerden okuyorum...

kızlar cuma gününden itibaren nete giremicem bir 15 20 gün yokum ama listeyi yazdım herkesi tekk tek okuyorum zaten öylede tamamlıcam beni okudu olarak yazın sıram gelincede bana okuyan arkadaşlar niyetim sağlıklı sıhattlı evlatlarımın olmasın bunu belirtirseniz sevinirim hoşçakalın

tamam canım seni okudu diye yazarım.kendini fazla özletme güle güle git güle güle gel:KK54::KK54::KK54::KK54:Allah razım olsun canım okuyacağını biliyorum zaten:KK34::KK34::KK34:

listeyi bitirdim, didecinne, cerol, nurlum, denizim_85, kend, ftm, askbebek, uğurluselin, sevincmerdan ve nesrin6868 sizler için de okudum. Benim gecikme nedenim hergün birtane okuyucaz sanmıştım sonra regli oldum bir oturuşta fazla fazla okumak durumunda kaldım Rabbim kabul eder inşallah.. Hakkınız helal edin.. Bu arada ilk defa böyle bir şeye katıldım, çok huzur verici, çok güzel:)

1-Sevgilim06
2-Perlonere.......(evlat için)
3-ecrin23(merve).....(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A......(evlat için)
9-freeware...........(hayırlı eş için )
10-rainsun
11-dolunay......(hacet için)
12-nisanbu......(evlat için)
13-medusa09....(eş için)
14-mrvb......(evlat için)
15-azelya
16-özlem2423
17-ironik

perlanore için okudum Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah tez zamanda canımmm AMİN

Kızlar ben hamileyim :KK3: Rabbime şükürler olsun dualarım kabul oldu,tstte pozitifi gördüm öğleden sonra kan sonuçlarını alıcam dualarınızı eksik etmeyin Rabbim en kısa zamanda isteyen bütün arkadaşlarıma versin inşaallah..

sevgilimo6 ,perlonere,ecrin23, capri ,blk10 sizlere okudum canlarım....Rabbim kabul etsin dualarınızı niyetlerinizi......

1-bahar85
2-skylıne
3-vck

Bu kişilere okudum.rabbim en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip edip göbüşünü doldursun inşallah.

1-hadiborozan ........OKUDUM
2-paris68...............OKUDUM
3-perlonere.............OKUDUM
4-egeli....................OKUDUM
5-ne kadar zor.........OKUDUM
6-ironik....................OKUDUM
7-mavimenekşe.........OKUDUM
8-nisanbu.................OKUDUM
9-blk10.....................OKUDUM
10-bahar85................OKUDUM
11-vck......................OKUDUM
12-umut99...............OKUDUM
13-başak2569...........OKUDUM
14-esma...................OKUDUM
15-rainsun................OKUDUM
16-purple-timi...........OKUDUM
17-dolunay12............OKUDUM
18-capri...................OKUDUM
19-sevgilim06...........OKUDUM
20-ecrin23................OKUDUM
21-cerol...................OKUDUM
22-denizim_85.........OKUDUM
23-uğurluselin..........OKUDUM
24-sevincmerden......OKUDUM
25-nesrin6868..........OKUDUM

ARKADAŞLAR LİSTEYİ BİTİRDİM.DİĞER DUA İÇİN HAZIRIM :)))))))

Kızlar ben hamileyim :KK3: Rabbime şükürler olsun dualarım kabul oldu,tstte pozitifi gördüm öğleden sonra kan sonuçlarını alıcam dualarınızı eksik etmeyin Rabbim en kısa zamanda isteyen bütün arkadaşlarıma versin inşaallah..

Allah sağlıkla doğurmak büyütmek nasip etsin darısı başıma inşallah.benım içinde dua et

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)
2-Perlonere.......(evlat için)
3-ecrin23(merve).....(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A......(evlat için)
9-freeware...........(hayırlı eş için )
10-rainsun............(evlat için)
11-dolunay......(hacet için)
12-nisanbu......(evlat için)
13-medusa09....(eş için)
14-mrvb......(evlat için)
15-azelya
16-özlem2423......(evlat için)
17-ironik .............(evlat için)

Allah hepınızde razı olsun arkadaslar okuyanları takıp edıyorum onumuzdekı hafta lıstelerı yayınlayacagım

nisannnn okuyunca sasırdım oldum okadar sevındım kı.........umarım hersey hersey gönlunce olur..bıze dua et olurmu arkadasım!

en son sadece kün fe yekün duasının okunmasına karar verilmişti
şimdi liste yeniden mi başlıcak yoksa yoksa kalınan arkadaştan mı devam edilcek.
ben de 2 güne arkadaşlara okumaya başlarım canım.

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

en son sadece kün fe yekün duasının okunmasına karar verilmişti
şimdi liste yeniden mi başlıcak yoksa yoksa kalınan arkadaştan mı devam edilcek.
ben de 2 güne arkadaşlara okumaya başlarım canım.

evet canım öyle yapıcaz sadece kün feyekün okucazlistede şimdi paylaştığım arkadaşlar
sen zaten bana kadar olan arkadaşlarınkini okudun sıradaki arkadaşın duasını okuyabilirsin canımcım mavimenekşenin:KK34::KK34::KK34::KK34:

X